Fotball
Hjem › Lag › Omonia Nicosia
Omonia Nicosia

Omonia Nicosia: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Kypros · stiftet 1948 · Neo GSP

Omonia Nicosia: turneringer i 2026/27

Champions Leaguekvalifiseringsrunde 2Europa League11. plass, 6 poengNeste: NEC Nijmegen · tor. 5.11. · 18:45
1. DivisionRunde 7Neste: AEK Larnaca · man. 26.10. · 18:00
Super Cupfinale

Omonia Nicosia: kommende kamper

man. 26.10. · 18:00AEK Larnaca–Omonia Nicosia
1. Division
lør. 31.10. · 18:00Omonia Nicosia–AEL
1. Division
tor. 5.11. · 18:45NEC Nijmegen–Omonia Nicosia
Europa League
søn. 8.11. · 15:00Anorthosis–Omonia Nicosia
1. Division
lør. 21.11. · 16:00Omonia Nicosia–Apoel Nicosia
1. Division

Omonia Nicosia: siste resultater

22.10.26Omonia Nicosia1–4Benfica
Europa League
19.10.26Omonia Nicosia2–2Olympiakos
1. Division
15.10.26Celje0–3Omonia Nicosia
Europa League
9.10.26Karmiotissa0–3Omonia Nicosia
1. Division
20.9.26Omonia Nicosia4–1Krasava Ypsonas
1. Division
16.9.26Omonia Nicosia1–0Celta Vigo
Europa League
12.9.26Omonia Nicosia0–0Apollon Limassol
1. Division
7.9.26Aris1–4Omonia Nicosia
1. Division

Omonia Nicosia: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

man. 26.10. · 18:00AEK Larnaca–Omonia Nicosia
1. Division
lør. 31.10. · 18:00Omonia Nicosia–AEL
1. Division
tor. 5.11. · 18:45NEC Nijmegen–Omonia Nicosia
Europa League
søn. 8.11. · 15:00Anorthosis–Omonia Nicosia
1. Division
lør. 21.11. · 16:00Omonia Nicosia–Apoel Nicosia
1. Division
tor. 26.11. · 21:00Juventus–Omonia Nicosia
Europa League
man. 30.11. · 18:00Nea Salamis–Omonia Nicosia
1. Division
tor. 3.12. · 18:00Omonia Nicosia–Pafos
1. Division
man. 7.12. · 19:00Omonia 29is Maiou–Omonia Nicosia
1. Division
tor. 10.12. · 18:45Omonia Nicosia–Celtic
Europa League
tir. 15.12. · 18:00Omonia Aradippou–Omonia Nicosia
1. Division
søn. 20.12. · 16:00Omonia Nicosia–Aris
1. Division
søn. 3.1. · 18:00Apollon Limassol–Omonia Nicosia
1. Division
lør. 9.1. · 18:00Krasava Ypsonas–Omonia Nicosia
1. Division
tir. 12.1. · 18:00Omonia Nicosia–Karmiotissa
1. Division
lør. 16.1. · 18:00Olympiakos–Omonia Nicosia
1. Division
tor. 21.1. · 21:00Rennes–Omonia Nicosia
Europa League
lør. 23.1. · 18:00Omonia Nicosia–AEK Larnaca
1. Division
tor. 28.1. · 21:00Omonia Nicosia–Beşiktaş
Europa League
lør. 30.1. · 18:00AEL–Omonia Nicosia
1. Division
lør. 6.2. · 18:00Omonia Nicosia–Anorthosis
1. Division
lør. 13.2. · 18:00Apoel Nicosia–Omonia Nicosia
1. Division
lør. 20.2. · 18:00Omonia Nicosia–Nea Salamis
1. Division
lør. 27.2. · 18:00Pafos–Omonia Nicosia
1. Division
lør. 6.3. · 18:00Omonia Nicosia–Omonia 29is Maiou
1. Division
Spilte kamper denne sesongen
22.10.26Omonia Nicosia1–4Benfica
Europa League
19.10.26Omonia Nicosia2–2Olympiakos
1. Division
15.10.26Celje0–3Omonia Nicosia
Europa League
9.10.26Karmiotissa0–3Omonia Nicosia
1. Division
20.9.26Omonia Nicosia4–1Krasava Ypsonas
1. Division
16.9.26Omonia Nicosia1–0Celta Vigo
Europa League
12.9.26Omonia Nicosia0–0Apollon Limassol
1. Division
7.9.26Aris1–4Omonia Nicosia
1. Division
3.9.26Omonia Nicosia0–1Pafos
Super Cup
31.8.26Omonia Nicosia0–0Omonia Aradippou
1. Division
27.8.26Omonia Nicosia4–2St. Truiden
Europa League
20.8.26St. Truiden1–0Omonia Nicosia
Europa League
13.8.26Omonia Nicosia1–0Lincoln Red Imps FC
Europa League
6.8.26Lincoln Red Imps FC1–1Omonia Nicosia
Europa League
29.7.26Kairat Almaty1–0Omonia Nicosia
Champions League
22.7.26Omonia Nicosia1–0Kairat Almaty
Champions League

Oppdatert: 25. oktober 2026

Omonia Nicosia: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (22.10.26).

  • B. Akintolamuskelskade
  • S. Coulibalyikke i troppen
  • C. Eitingkneskade
  • F. Kitsoskneskade
  • M. Odubajoikke i troppen

Omonia Nicosia: tabellplassering – Europa League

Hele tabellen
#LagKMålP
9Sunderland34:27
10AZ Alkmaar36:26
11Omonia Nicosia35:46
12Lyon35:66
13Rennes34:35

Omonia Nicosia: sesongstatistikk (Champions League)

Scorede mål per kamp0,5
Innslupne mål per kamp1,0
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 0,0
Borte: scoret / sluppet inn0,0 / 2,0
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort4
Gule kort per kamp2,0
Røde kort3

Mest brukte formasjoner

4-3-3 (1×) · 4-4-2 (1×)

Omonia Nicosia: spillerstatistikk (Champions League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
P. AndreouM21971000007,28
N. PanagiotouF22100000006,75
J. BalkovecF22100000006,65
A. NeophytouA2270000006,60
EwandroM21660000006,53
S. SimičF21300000006,45
M. MayambelaM21100000006,38
M. MarićM22100000106,38
I. KousoulosM2570000006,33
S. CoulibalyF22010000106,20
L. NégoF1340000016,00
A. KakoullisA2950000115,91
A. Christou1440000003,20
M. TankovicM21010000003,15
T. ChatzigiovanisM1550000003,13
L. DionyA1490000003,05
J. MontnorM1450000000,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Omonia Nicosia: stall

Keepere

1T. KaminskiNasjonalitetBelgiaAlder33 årHøyde190 cmVekt82 kg
40FabianoNasjonalitetBrasilAlder38 årHøyde197 cmVekt90 kg
78P. MichaelNasjonalitetKyprosAlder20 årHøyde190 cm

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Omonia Nicosia: overganger

Inn

  • G. ViktorosNea Salamis · lån25.9.26
  • D. AkintolaHull City · fri spiller9.9.26
  • L. BrouwersHeerenveen · overgang1.9.26
  • K. NwakaliBarnsley · fri spiller31.8.26
  • F. TănaseFCSB · fri spiller31.8.26
  • T. KaminskiCharlton · lån27.8.26
  • Ľ. ŠatkaSamsunspor · fri spiller10.8.26
  • J. DuverneNantes · overgang10.8.26

Ut

  • C. EvangelouNea Salamis · lån29.9.26
  • T. ChatzigiovanisOFI · overgang10.9.26
  • Mateusz Konrad MusiałowskiOlympiakos · lån4.9.26
  • I. KousoulosKifisia · fri spiller3.9.26
  • N. PanagiotouUtrecht · overgang1.9.26
  • F. UzohoOmonia 29is Maiou · fri spiller28.8.26
  • S. JovetićAEL · fri spiller27.8.26
  • C. MakossoOmonia Aradippou · lån11.8.26

Omonia Nicosia: nøkkelfakta

LandKypros
Stiftet1948
StadionNeo GSP
Kapasitet22 859
Underlagnaturgress

Omonia Nicosia: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Omonia Nicosia på?

Omonia Nicosia spiller hjemmekampene sine på Neo GSP (Levkosía), som har plass til 22 859 tilskuere.

Når spiller Omonia Nicosia neste kamp?

Neste kamp: AEK Larnaca – Omonia Nicosia, man. 26.10. · 18:00 (1. Division).

Hvordan endte den siste seriekampen til Omonia Nicosia?

Siste seriekamp: Kairat Almaty 1–0 Omonia Nicosia (29.7.26).

Hvem er toppscorer for Omonia Nicosia?

Klubbens toppscorer i turneringen er L. Diony med 4 mål.

Omonia Nicosia: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Omonia Nicosia (Kypros) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Champions League, Europa League, 1. Division, Super Cup): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Champions League finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.