Fotball
Hjem › Lag › Slovan Bratislava
Slovan Bratislava

Slovan Bratislava: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Slovakia · stiftet 1919 · Štadión Tehelné pole

Slovan Bratislava: turneringer i 2026/27

Champions League36. plass, 0 poengNeste: Lask Linz · tir. 3.11. · 21:00
Super LigaRunde 3Neste: AS Trencin · ons. 28.10. · 18:00
CupsekstendelsfinaleNeste: Pohronie · tir. 1.12. · 17:00

Slovan Bratislava: kommende kamper

ons. 28.10. · 18:00AS Trencin–Slovan Bratislava
Super Liga
lør. 31.10. · 18:00Podbrezová–Slovan Bratislava
Super Liga
tir. 3.11. · 21:00Lask Linz–Slovan Bratislava
Champions League
lør. 7.11. · 15:30Slovan Bratislava–AS Trencin
Super Liga
lør. 21.11. · 15:30Ružomberok–Slovan Bratislava
Super Liga

Slovan Bratislava: siste resultater

Form i serienTTT
24.10.26Slovan Bratislava2–2Dukla Banská Bystrica
Super Liga
20.10.26AS Roma4–0Slovan Bratislava
Champions League
17.10.26Spartak Trnava0–3Slovan Bratislava
Super Liga
14.10.26Slovan Bratislava0–3VfB Stuttgart
Champions League
10.10.26Skalica1–1Slovan Bratislava
Super Liga
19.9.26Komárno1–2Slovan Bratislava
Super Liga
16.9.26Nitra1–3Slovan Bratislava
Cup
13.9.26Slovan Bratislava3–3Žilina
Super Liga

Slovan Bratislava: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

ons. 28.10. · 18:00AS Trencin–Slovan Bratislava
Super Liga
lør. 31.10. · 18:00Podbrezová–Slovan Bratislava
Super Liga
tir. 3.11. · 21:00Lask Linz–Slovan Bratislava
Champions League
lør. 7.11. · 15:30Slovan Bratislava–AS Trencin
Super Liga
lør. 21.11. · 15:30Ružomberok–Slovan Bratislava
Super Liga
tir. 24.11. · 21:00Slovan Bratislava–Real Betis
Champions League
lør. 28.11. · 15:30Slovan Bratislava–FK Košice
Super Liga
tir. 1.12. · 17:00Pohronie–Slovan Bratislava
Cup
lør. 5.12. · 15:30Zemplín Michalovce–Slovan Bratislava
Super Liga
ons. 9.12. · 18:45Slovan Bratislava–Shakhtar Donetsk
Champions League
lør. 12.12. · 15:30Slovan Bratislava–Dunajska Streda
Super Liga
tir. 19.1. · 21:00Lille–Slovan Bratislava
Champions League
ons. 27.1. · 21:00Slovan Bratislava–Inter
Champions League
lør. 6.2. · 15:30Žilina–Slovan Bratislava
Super Liga
lør. 13.2. · 15:30Slovan Bratislava–Komárno
Super Liga
lør. 20.2. · 15:30Skalica–Slovan Bratislava
Super Liga
lør. 27.2. · 15:30Slovan Bratislava–Spartak Trnava
Super Liga
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Slovan Bratislava2–2Dukla Banská Bystrica
Super Liga
20.10.26AS Roma4–0Slovan Bratislava
Champions League
17.10.26Spartak Trnava0–3Slovan Bratislava
Super Liga
14.10.26Slovan Bratislava0–3VfB Stuttgart
Champions League
10.10.26Skalica1–1Slovan Bratislava
Super Liga
19.9.26Komárno1–2Slovan Bratislava
Super Liga
16.9.26Nitra1–3Slovan Bratislava
Cup
13.9.26Slovan Bratislava3–3Žilina
Super Liga
9.9.26Paris Saint Germain6–1Slovan Bratislava
Champions League
5.9.26Dunajska Streda2–0Slovan Bratislava
Super Liga
2.9.26Slovan Nitra-Chrenová0–8Slovan Bratislava
Cup
30.8.26Slovan Bratislava1–2Zemplín Michalovce
Super Liga
26.8.26Celje1–2Slovan Bratislava
Champions League
22.8.26FK Košice1–2Slovan Bratislava
Super Liga
19.8.26Slovan Bratislava1–1Celje
Champions League
15.8.26Slovan Bratislava5–0Ružomberok
Super Liga
11.8.26Slovan Bratislava2–0Mjallby AIF
Champions League
4.8.26Mjallby AIF1–2Slovan Bratislava
Champions League
1.8.26Slovan Bratislava3–0Podbrezová
Super Liga
29.7.26Slovan Bratislava1–1FC Iberia 1999
Champions League
26.7.26Dukla Banská Bystrica0–4Slovan Bratislava
Super Liga
21.7.26FC Iberia 19990–2Slovan Bratislava
Champions League

Oppdatert: 25. oktober 2026

Slovan Bratislava: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (20.10.26).

  • R. Cerepkairyggskade
  • A. Grigerikke i troppen
  • M. Kiangaikke i troppen
  • M. Kukharevychskade
  • A. Sporarsykdom

Slovan Bratislava: tabellplassering – Champions League

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
34FC Porto30-0-32:60TTT
35Lille30-0-34:100TTT
36Slovan Bratislava30-0-31:130TTT

Slovan Bratislava: tabellplassering – Champions League

Hele tabellen
#LagKMålP
34FC Porto32:60
35Lille34:100
36Slovan Bratislava31:130

Slovan Bratislava: sesongstatistikk (Champions League)

Scorede mål per kamp1,2
Innslupne mål per kamp1,9
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 1,3
Borte: scoret / sluppet inn1,4 / 2,4
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort17
Gule kort per kamp1,9
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-3-3 (3×) · 4-1-4-1 (3×) · 4-2-3-1 (2×)

Slovan Bratislava: spillerstatistikk (Champions League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
Cristian Jesús Martínez84591151206,78
Suleiman CamaraA74962042206,68
T. BarseghyanM63980152106,65
R. ČerepkaiA31101053006,63
Manasse KiangaA3650000006,60
N. MarcelliM41760130006,32
K. BajričF96820122105,87
S. MarkovićF86600000005,68
A. YirajangM72312010005,53
C. BlackmanF96840020305,53
P. PokornýM97500020105,50
A. MustafićM94090021205,48
Sandro CruzF97270320205,43
A. ŠporarA53212052005,40
M. KukharevychA41681000004,53
A. GajdošM62000000103,92
A. MarošM61980110003,81
R. Ibrahim82350000003,63
M. TomaskoA160000003,40
D. MatsuokaM4630011003,39
S. ZuberuF2370000003,25
K. WimmerF41140000002,36
S. CamaraF1680000001,73
L. HofstadterM170000001,73
D. IgnatenkoM1150000001,12
J. MedveděvF1900000100,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Slovan Bratislava: stall

Keepere

1D. BalogNasjonalitetSlovakiaAlder17 år
1A. PopovićNasjonalitetSerbiaAlder26 år
44M. MacíkNasjonalitetSlovakiaAlder32 årHøyde198 cmVekt90 kg
71D. TakáčNasjonalitetSlovakiaAlder26 årHøyde195 cmVekt82 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Slovan Bratislava: overganger

Inn

  • S. CamaraSlavia Praha · lån1.9.26
  • Manasse KiangaLokomotíva Košice · fri spiller24.7.26
  • S. KozlovskýWidzew Łódź · fri spiller30.6.26
  • A. PopovićDunajska Streda · fri spiller30.6.26
  • J. MedveděvTatran Prešov · retur fra lån29.6.26
  • F. LichýFK Košice · retur fra lån29.6.26
  • A. MustafićKomárno · retur fra lån29.6.26
  • K. OforiOlimpija Ljubljana · retur fra lån29.6.26

Ut

  • K. OforiAtromitos · fri spiller21.9.26
  • K. OforiOfori Kelvin · fri spiller15.9.26
  • S. ZuberuHapoel Katamon · fri spiller12.8.26
  • N. JankovićHNK Rijeka · retur fra lån13.7.26
  • Tomáš MarušinRužomberok · overgang7.7.26
  • F. LichýFK Košice · fri spiller4.7.26
  • M. TrnovskýPodbrezová · fri spiller30.6.26
  • T. HusarcikFK Košice · overgang30.6.26

Slovan Bratislava: nøkkelfakta

LandSlovakia
Stiftet1919
StadionŠtadión Tehelné pole
Kapasitet30 000
Underlagnaturgress
Tabellplassering36. · 0 poeng

Slovan Bratislava: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Slovan Bratislava på?

Slovan Bratislava spiller hjemmekampene sine på Štadión Tehelné pole (Bratislava), som har plass til 30 000 tilskuere.

Hvor ligger Slovan Bratislava på tabellen?

Slovan Bratislava ligger på 36. plass i Champions League med 0 poeng etter 3 kamper (0 seirer, 0 uavgjorte, 3 tap).

Når spiller Slovan Bratislava neste kamp?

Neste kamp: AS Trencin – Slovan Bratislava, ons. 28.10. · 18:00 (Super Liga).

Hvordan endte den siste seriekampen til Slovan Bratislava?

Siste seriekamp: AS Roma 4–0 Slovan Bratislava (20.10.26).

Hvem er toppscorer for Slovan Bratislava?

Klubbens toppscorer i turneringen er A. Šporar med 2 mål.

Slovan Bratislava: terminliste, tabell og tips

Slovan Bratislava (Slovakia) spiller i disse turneringene denne sesongen: Champions League, Super Liga, Cup. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Champions League finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.