Fotball
Hjem › Lag › Real Betis
Real Betis

Real Betis: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Spania · stiftet 1907 · Estadio La Cartuja de Sevilla

Real Betis: turneringer i 2026/27

Real Betis: kommende kamper

søn. 25.10. · 16:15Celta Vigo–Real Betis
La Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
ons. 28.10. · 21:00Navalcarnero–Real Betis
Copa del Reylør. 31.10. · 18:30Real Betis–MalagaLa Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
ons. 4.11. · 21:00Borussia Dortmund–Real Betis
Champions League
søn. 8.11. · 14:00Elche–Real Betis
La Liga

Real Betis: siste resultater

Form i serienTVUVV
21.10.26Real Betis1–0Feyenoord
Champions League
17.10.26Real Betis2–5Barcelona
La Liga
14.10.26Real Betis3–2FC Porto
Champions League
11.10.26Real Betis5–2Osasuna
La Liga
20.9.26Deportivo La Coruna1–1Real Betis
La Liga
17.9.26Real Betis1–0Getafe
La Liga
14.9.26Villarreal1–2Real Betis
La Liga
8.9.26Lille2–3Real Betis
Champions League

Real Betis: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 16:15Celta Vigo–Real Betis
La Liga
ons. 28.10. · 21:00Navalcarnero–Real Betis
Copa del Rey
lør. 31.10. · 18:30Real Betis–Malaga
La Liga
ons. 4.11. · 21:00Borussia Dortmund–Real Betis
Champions League
søn. 8.11. · 14:00Elche–Real Betis
La Liga
søn. 22.11. · 17:00Sevilla–Real Betis
La Liga
tir. 24.11. · 21:00Slovan Bratislava–Real Betis
Champions League
søn. 29.11. · 17:00Real Betis–Rayo Vallecano
La Liga
søn. 6.12. · 17:00Atletico Madrid–Real Betis
La Liga
ons. 9.12. · 18:45Real Betis–Como
Champions League
søn. 13.12. · 17:00Real Betis–Racing Santander
La Liga
søn. 20.12. · 17:00Athletic Club–Real Betis
La Liga
søn. 3.1. · 17:00Real Betis–Alaves
La Liga
søn. 10.1. · 17:00Espanyol–Real Betis
La Liga
søn. 17.1. · 17:00Real Betis–Deportivo La Coruna
La Liga
ons. 20.1. · 21:00Real Betis–Arsenal
Champions League
søn. 24.1. · 17:00Real Madrid–Real Betis
La Liga
ons. 27.1. · 21:00Bayern München–Real Betis
Champions League
søn. 31.1. · 17:00Real Betis–Elche
La Liga
søn. 7.2. · 17:00Real Betis–Sevilla
La Liga
søn. 14.2. · 17:00Real Sociedad–Real Betis
La Liga
søn. 21.2. · 17:00Malaga–Real Betis
La Liga
søn. 28.2. · 17:00Real Betis–Villarreal
La Liga
søn. 7.3. · 17:00Barcelona–Real Betis
La Liga
søn. 14.3. · 17:00Real Betis–Levante
La Liga
søn. 21.3. · 17:00Racing Santander–Real Betis
La Liga
søn. 4.4. · 17:00Real Betis–Celta Vigo
La Liga
søn. 11.4. · 17:00Alaves–Real Betis
La Liga
søn. 18.4. · 17:00Real Betis–Athletic Club
La Liga
ons. 21.4. · 17:00Getafe–Real Betis
La Liga
søn. 2.5. · 17:00Real Betis–Valencia
La Liga
søn. 9.5. · 17:00Real Betis–Espanyol
La Liga
søn. 16.5. · 17:00Osasuna–Real Betis
La Liga
søn. 23.5. · 17:00Rayo Vallecano–Real Betis
La Liga
søn. 30.5. · 17:00Real Betis–Atletico Madrid
La Liga
Spilte kamper denne sesongen
21.10.26Real Betis1–0Feyenoord
Champions League
17.10.26Real Betis2–5Barcelona
La Liga
14.10.26Real Betis3–2FC Porto
Champions League
11.10.26Real Betis5–2Osasuna
La Liga
20.9.26Deportivo La Coruna1–1Real Betis
La Liga
17.9.26Real Betis1–0Getafe
La Liga
14.9.26Villarreal1–2Real Betis
La Liga
8.9.26Lille2–3Real Betis
Champions League
4.9.26Real Betis1–0Real Madrid
La Liga
29.8.26Levante5–2Real Betis
La Liga
25.8.26Valencia0–1Real Betis
La Liga
21.8.26Real Betis1–0Real Sociedad
La Liga

Oppdatert: 25. oktober 2026

Real Betis: skader og fravær

Spillere som går glipp av neste kamp.

  • F. Bernalrødt kort
  • J. Firpolyskeskade
  • C. Hernandezleggskade
  • I. Losadaikke i troppen

Real Betis: tabellplassering – La Liga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
2Atletico Madrid108-1-120:825VVVVV
3Real Madrid97-0-223:921VVTVV
4Real Betis96-1-216:1419TVUVV
5Real Sociedad95-1-317:1716VVVTV
6Sevilla94-2-314:1614TUTVV

Real Betis: tabellplassering – Champions League

Hele tabellen
#LagKMålP
3Liverpool312:79
4Real Madrid310:59
5Real Betis37:49
6VfB Stuttgart37:27
7Arsenal36:27

Real Betis: sesongstatistikk (La Liga)

Scorede mål per kamp1,8
Innslupne mål per kamp1,6
Hjemme: scoret / sluppet inn2,0 / 1,4
Borte: scoret / sluppet inn1,5 / 1,8
Kamper uten baklengsmål4
Kamper uten scoring0

Kort

Gule kort15
Gule kort per kamp1,7
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (8×) · 4-3-3 (1×)

Real Betis: spillerstatistikk (La Liga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
J. A. MoranteA161011007,70
Marc BartraF53331053007,44
NatanF76301041207,36
A. EzzalzouliA64233075007,30
V. GómezF43481011107,28
Junior FirpoF21490000107,25
Marc RocaM65060120207,18
AntonyM8539002013007,05
IscoM840120108006,99
Dani CeballosM51340010006,94
Álvaro FidalgoM3510000006,90
Pablo FornalsM86060160006,89
Ángel OrtizF31360000106,87
N. DeossaM937301156006,84
C. HernándezA958922117106,76
Fran GarcíaF86610110106,74
Rodrigo RiquelmeM94072054006,73
Pablo GarcíaA3511021106,73
F. BernalM84720051216,70
G. Lo CelsoM2740100006,60
Diego LlorenteF43090010106,60
T. ParrottA62051163006,58
Héctor BellerínF96740143206,43

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Real Betis: stall

Keepere

1Álvaro VallésNasjonalitetSpaniaAlder28 årHøyde190 cmVekt78 kg
13Diego CondeNasjonalitetSpaniaAlder27 årHøyde188 cmVekt78 kg
31Manu GonzálezNasjonalitetSpaniaAlder18 årHøyde189 cmVekt81 kg
40A. de PabloAlder23 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

9C. HernándezNasjonalitetColombiaAlder26 årHøyde175 cmVekt73 kg
14Iker LosadaNasjonalitetSpaniaAlder24 årHøyde175 cmVekt70 kg
19T. ParrottNasjonalitetRepublic of IrelandAlder23 årHøyde185 cmVekt78 kg
24Aitor RuibalNasjonalitetSpaniaAlder29 årHøyde176 cmVekt74 kg
27J. A. MoranteAlder18 år

Real Betis: overganger

Inn

  • Dani CeballosReal Madrid · fri spiller31.8.26
  • T. ParrottAZ Alkmaar · overgang19.8.26
  • A. de PabloValladolid · lån18.8.26
  • Diego CondeVillarreal · lån19.7.26
  • Fran GarcíaReal Madrid · overgang7.7.26
  • F. BernalFluminense · overgang5.7.26
  • Iker LosadaLevante · retur fra lån29.6.26
  • Iker LosadaLevante · retur fra lån29.6.26

Ut

  • R. RodríguezTorino · fri spiller2.9.26
  • C. BakambuSan Diego · fri spiller1.9.26
  • G. PetitCadiz · lån31.8.26
  • Pablo GarcíaRacing Santander · overgang31.8.26
  • G. BouareRayo Vallecano · overgang26.8.26
  • Y. SenhadjiReal Jaén · fri spiller24.8.26
  • E. ÁvilaIndependiente · fri spiller17.8.26
  • Pablo BustoIbiza · fri spiller12.8.26

Real Betis: nøkkelfakta

LandSpania
Stiftet1907
StadionEstadio La Cartuja de Sevilla
Kapasitet72 000
Underlagnaturgress
TurneringLa Liga
Tabellplassering4. · 19 poeng

Real Betis: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Real Betis på?

Real Betis spiller hjemmekampene sine på Estadio La Cartuja de Sevilla (Sevilla), som har plass til 72 000 tilskuere.

Hvor ligger Real Betis på tabellen?

Real Betis ligger på 4. plass i La Liga med 19 poeng etter 9 kamper (6 seirer, 1 uavgjort, 2 tap).

Når spiller Real Betis neste kamp?

Neste kamp: Celta Vigo – Real Betis, søn. 25.10. · 16:15 (La Liga).

Hvordan endte den siste seriekampen til Real Betis?

Siste seriekamp: Real Betis 2–5 Barcelona (17.10.26).

Hvem er toppscorer for Real Betis?

Klubbens toppscorer i turneringen er Isco med 4 mål.

Real Betis: terminliste, tabell og tips

Real Betis (Spania) spiller i disse turneringene denne sesongen: La Liga, Champions League, Copa del Rey. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i La Liga finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.