Fotball
Hjem › Lag › Real Sociedad
Real Sociedad

Real Sociedad: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Spania · stiftet 1909 · Reale Arena

Real Sociedad: turneringer i 2026/27

Real Sociedad: kommende kamper

søn. 25.10. · 18:30Real Sociedad–LevanteLa Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)søn. 1.11. · 21:00Athletic Club–Real SociedadLa Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tor. 5.11. · 18:45Real Sociedad–Lyon
Europa League
søn. 8.11. · 16:15Real Sociedad–Rayo Vallecano
La Liga
søn. 22.11. · 17:00Racing Santander–Real Sociedad
La Liga

Real Sociedad: siste resultater

Form i serienVVVTV
22.10.26Lillestrom0–6Real Sociedad
Europa League
18.10.26Malaga2–5Real Sociedad
La Liga
15.10.26Union St. Gilloise1–1Real Sociedad
Europa League
11.10.26Real Sociedad3–2Deportivo La Coruna
La Liga
20.9.26Valencia2–3Real Sociedad
La Liga
17.9.26Real Sociedad1–2Bournemouth
Europa League
13.9.26Real Sociedad0–3Atletico Madrid
La Liga
7.9.26Elche2–3Real Sociedad
La Liga

Real Sociedad: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 18:30Real Sociedad–Levante
La Liga
søn. 1.11. · 21:00Athletic Club–Real Sociedad
La Liga
tor. 5.11. · 18:45Real Sociedad–Lyon
Europa League
søn. 8.11. · 16:15Real Sociedad–Rayo Vallecano
La Liga
søn. 22.11. · 17:00Racing Santander–Real Sociedad
La Liga
tor. 26.11. · 21:00Crystal Palace–Real Sociedad
Europa League
søn. 29.11. · 17:00Real Sociedad–Sevilla
La Liga
søn. 6.12. · 17:00Villarreal–Real Sociedad
La Liga
tor. 10.12. · 21:00Real Sociedad–Torreense
Europa League
søn. 13.12. · 17:00Real Sociedad–Getafe
La Liga
søn. 20.12. · 17:00Barcelona–Real Sociedad
La Liga
søn. 3.1. · 17:00Real Sociedad–Osasuna
La Liga
søn. 10.1. · 17:00Alaves–Real Sociedad
La Liga
søn. 17.1. · 17:00Atletico Madrid–Real Sociedad
La Liga
tor. 21.1. · 18:45Real Sociedad–Plzen
Europa League
søn. 24.1. · 17:00Real Sociedad–Malaga
La Liga
tor. 28.1. · 21:00Juventus–Real Sociedad
Europa League
søn. 31.1. · 17:00Levante–Real Sociedad
La Liga
tir. 2.2. · 20:00Real Sociedad–Real Madrid
Super Cup
søn. 7.2. · 17:00Real Sociedad–Real Madrid
La Liga
søn. 14.2. · 17:00Real Sociedad–Real Betis
La Liga
søn. 21.2. · 17:00Deportivo La Coruna–Real Sociedad
La Liga
søn. 28.2. · 17:00Real Sociedad–Elche
La Liga
søn. 7.3. · 17:00Sevilla–Real Sociedad
La Liga
søn. 14.3. · 17:00Getafe–Real Sociedad
La Liga
søn. 21.3. · 17:00Real Sociedad–Alaves
La Liga
søn. 4.4. · 17:00Real Sociedad–Valencia
La Liga
søn. 11.4. · 17:00Rayo Vallecano–Real Sociedad
La Liga
søn. 18.4. · 17:00Real Sociedad–Racing Santander
La Liga
ons. 21.4. · 17:00Espanyol–Real Sociedad
La Liga
søn. 2.5. · 17:00Real Sociedad–Athletic Club
La Liga
søn. 9.5. · 17:00Osasuna–Real Sociedad
La Liga
søn. 16.5. · 17:00Real Sociedad–Barcelona
La Liga
søn. 23.5. · 17:00Celta Vigo–Real Sociedad
La Liga
søn. 30.5. · 17:00Real Sociedad–Villarreal
La Liga
Spilte kamper denne sesongen
22.10.26Lillestrom0–6Real Sociedad
Europa League
18.10.26Malaga2–5Real Sociedad
La Liga
15.10.26Union St. Gilloise1–1Real Sociedad
Europa League
11.10.26Real Sociedad3–2Deportivo La Coruna
La Liga
20.9.26Valencia2–3Real Sociedad
La Liga
17.9.26Real Sociedad1–2Bournemouth
Europa League
13.9.26Real Sociedad0–3Atletico Madrid
La Liga
7.9.26Elche2–3Real Sociedad
La Liga
3.9.26Real Sociedad0–0Celta Vigo
La Liga
29.8.26Real Sociedad2–1Espanyol
La Liga
26.8.26Real Madrid4–1Real Sociedad
La Liga
21.8.26Real Betis1–0Real Sociedad
La Liga

Oppdatert: 25. oktober 2026

Real Sociedad: skader og fravær

Spillere som går glipp av neste kamp.

  • L. Beitiaankelskade
  • A. Odriozolakneskade

Real Sociedad: tabellplassering – La Liga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
3Real Madrid97-0-223:921VVTVV
4Real Betis96-1-216:1419TVUVV
5Real Sociedad95-1-317:1716VVVTV
6Sevilla94-2-314:1614TUTVV
7Alaves103-3-414:1112UTTUT

Real Sociedad: tabellplassering – Europa League

Hele tabellen
#LagKMålP
12Lyon35:66
13Rennes34:35
14Real Sociedad38:34
15Crystal Palace38:54
16Sparta Praha35:34

Real Sociedad: sesongstatistikk (La Liga)

Scorede mål per kamp1,9
Innslupne mål per kamp1,9
Hjemme: scoret / sluppet inn1,3 / 1,5
Borte: scoret / sluppet inn2,4 / 2,2
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort19
Gule kort per kamp2,1
Røde kort3

Mest brukte formasjoner

4-4-2 (5×) · 4-2-3-1 (4×)

Real Sociedad: spillerstatistikk (La Liga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
Mikel OyarzabalA960222129107,08
Carlos SolerM96291364007,02
L. SučićM864130116206,98
Beñat TurrientesM42580033106,93
M. SarrF43280010106,90
BarrenetxeaA84662173006,86
Gonçalo GuedesA83522096006,84
Y. HerreraM84931052406,83
T. KuboM62941121006,82
A. ZakharyanM4851011006,80
Sergio GómezF97000041106,73
Jon PachecoF1200000006,70
Jon GorrotxategiM62210000006,68
J. AramburuF75970032306,64
Jon MartínF86361142116,63
ZubeldiaF74430010206,63
O. ÓskarssonA73972095106,61
Héctor FortF3790100006,60
Luken BeitiaF32700021106,57
Alex GarciaA51120011006,52
J. OchiengM62881352006,50
Aihen MuñozF31100000006,37
Pablo MarínF1660000015,20

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Real Sociedad: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Real Sociedad: overganger

Inn

  • Héctor FortBarcelona · overgang28.8.26
  • M. SarrChelsea · lån27.8.26
  • K. KitaKyoto · overgang30.6.26
  • K. KitaKyoto Sanga · overgang30.6.26
  • Carlos FernándezMirandes · retur fra lån29.6.26
  • Javi LópezOviedo · retur fra lån29.6.26
  • Jon PachecoAlaves · retur fra lån29.6.26
  • Mikel GotiCordoba · retur fra lån29.6.26

Ut

  • David SilvaShatin · fri spiller6.10.26
  • Mikel GotiOviedo · lån31.8.26
  • Luka PetrovicIF Brommapojkarna · overgang29.8.26
  • Jon KarrikaburuBurgos · fri spiller27.8.26
  • Jon BaldaBalda Jon · fri spiller19.8.26
  • Javi LópezFeyenoord · lån16.8.26
  • Carlos FernándezOviedo · fri spiller24.7.26
  • S. SamuyiwaStart · fri spiller22.7.26

Real Sociedad: nøkkelfakta

LandSpania
Stiftet1909
StadionReale Arena
Kapasitet40 000
Underlagnaturgress
TurneringLa Liga
Tabellplassering5. · 16 poeng

Real Sociedad: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Real Sociedad på?

Real Sociedad spiller hjemmekampene sine på Reale Arena (Donostia-San Sebastián), som har plass til 40 000 tilskuere.

Hvor ligger Real Sociedad på tabellen?

Real Sociedad ligger på 5. plass i La Liga med 16 poeng etter 9 kamper (5 seirer, 1 uavgjort, 3 tap).

Når spiller Real Sociedad neste kamp?

Neste kamp: Real Sociedad – Levante, søn. 25.10. · 18:30 (La Liga).

Hvordan endte den siste seriekampen til Real Sociedad?

Siste seriekamp: Malaga 2–5 Real Sociedad (18.10.26).

Hvem er toppscorer for Real Sociedad?

Klubbens toppscorer i turneringen er L. Sučić med 5 mål.

Real Sociedad: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Real Sociedad (Spania) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (La Liga, Europa League, Super Cup): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i La Liga finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.