Fotball
Hjem › Lag › Barcelona
Barcelona

Barcelona: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Spania · stiftet 1899 · Camp Nou

Barcelona: turneringer i 2026/27

Barcelona: kommende kamper

søn. 25.10. · 21:00Barcelona–Real MadridLa Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 31.10. · 21:00Barcelona–AlavesLa Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tir. 3.11. · 21:00Barcelona–Aston Villa
Champions League
søn. 8.11. · 21:00Atletico Madrid–Barcelona
La Liga
søn. 22.11. · 17:00Barcelona–Villarreal
La Liga

Barcelona: siste resultater

Form i serienVVVVV
20.10.26Paris Saint Germain4–2Barcelona
Champions League
17.10.26Real Betis2–5Barcelona
La Liga
13.10.26Galatasaray1–4Barcelona
Champions League
10.10.26Barcelona3–0Getafe
La Liga
19.9.26Sevilla1–3Barcelona
La Liga
16.9.26Barcelona7–2Racing Santander
La Liga
13.9.26Levante2–4Barcelona
La Liga
9.9.26Barcelona5–1Feyenoord
Champions League

Barcelona: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 21:00Barcelona–Real Madrid
La Liga
lør. 31.10. · 21:00Barcelona–Alaves
La Liga
tir. 3.11. · 21:00Barcelona–Aston Villa
Champions League
søn. 8.11. · 21:00Atletico Madrid–Barcelona
La Liga
søn. 22.11. · 17:00Barcelona–Villarreal
La Liga
ons. 25.11. · 18:45Sabah FA–Barcelona
Champions League
søn. 29.11. · 17:00Deportivo La Coruna–Barcelona
La Liga
søn. 6.12. · 17:00Barcelona–Celta Vigo
La Liga
tir. 8.12. · 21:00Barcelona–Manchester City
Champions League
søn. 13.12. · 17:00Malaga–Barcelona
La Liga
søn. 20.12. · 17:00Barcelona–Real Sociedad
La Liga
søn. 3.1. · 17:00Espanyol–Barcelona
La Liga
søn. 10.1. · 17:00Osasuna–Barcelona
La Liga
søn. 17.1. · 17:00Barcelona–Elche
La Liga
ons. 20.1. · 21:00Sporting CP–Barcelona
Champions League
søn. 24.1. · 17:00Alaves–Barcelona
La Liga
ons. 27.1. · 21:00Barcelona–Como
Champions League
søn. 31.1. · 17:00Barcelona–Valencia
La Liga
tir. 2.2. · 20:00Barcelona–Atletico Madrid
Super Cup
søn. 7.2. · 17:00Barcelona–Atletico Madrid
La Liga
søn. 14.2. · 17:00Villarreal–Barcelona
La Liga
søn. 21.2. · 17:00Barcelona–Levante
La Liga
søn. 28.2. · 17:00Athletic Club–Barcelona
La Liga
søn. 7.3. · 17:00Barcelona–Real Betis
La Liga
søn. 14.3. · 17:00Barcelona–Deportivo La Coruna
La Liga
søn. 21.3. · 17:00Rayo Vallecano–Barcelona
La Liga
søn. 4.4. · 17:00Barcelona–Sevilla
La Liga
søn. 11.4. · 17:00Racing Santander–Barcelona
La Liga
søn. 18.4. · 17:00Barcelona–Espanyol
La Liga
ons. 21.4. · 17:00Celta Vigo–Barcelona
La Liga
søn. 2.5. · 17:00Barcelona–Osasuna
La Liga
søn. 9.5. · 17:00Real Madrid–Barcelona
La Liga
søn. 16.5. · 17:00Real Sociedad–Barcelona
La Liga
søn. 23.5. · 17:00Barcelona–Malaga
La Liga
søn. 30.5. · 17:00Getafe–Barcelona
La Liga
Spilte kamper denne sesongen
20.10.26Paris Saint Germain4–2Barcelona
Champions League
17.10.26Real Betis2–5Barcelona
La Liga
13.10.26Galatasaray1–4Barcelona
Champions League
10.10.26Barcelona3–0Getafe
La Liga
19.9.26Sevilla1–3Barcelona
La Liga
16.9.26Barcelona7–2Racing Santander
La Liga
13.9.26Levante2–4Barcelona
La Liga
9.9.26Barcelona5–1Feyenoord
Champions League
6.9.26Valencia0–5Barcelona
La Liga
31.8.26Barcelona5–2Rayo Vallecano
La Liga
27.8.26Barcelona2–0Athletic Club
La Liga
23.8.26Elche0–5Barcelona
La Liga

Oppdatert: 25. oktober 2026

Barcelona: skader og fravær

Spillere som går glipp av neste kamp.

  • R. Bardghjikneskade
  • A. Christensenmuskelskade
  • E. Garciamuskelskade
  • J. Koundeankelskade
  • D. Olmolyskeskade

Barcelona: tabellplassering – La Liga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
1Barcelona99-0-039:927VVVVV
2Atletico Madrid108-1-120:825VVVVV
3Real Madrid97-0-223:921VVTVV

Barcelona: tabellplassering – Champions League

Hele tabellen
#LagKMålP
6VfB Stuttgart37:27
7Arsenal36:27
8Barcelona311:66
9Como310:56
10Manchester City39:56

Barcelona: sesongstatistikk (La Liga)

Scorede mål per kamp4,3
Innslupne mål per kamp1,0
Hjemme: scoret / sluppet inn4,3 / 1,0
Borte: scoret / sluppet inn4,4 / 1,0
Kamper uten baklengsmål4
Kamper uten scoring0

Kort

Gule kort12
Gule kort per kamp1,3
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-3-3 (6×) · 4-2-3-1 (3×)

Barcelona: spillerstatistikk (La Liga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
RaphinhaA85751231916008,56
Lamine YamalA9741863616208,40
RodriM85171041107,84
Pau Cubarsí ParedesF65120220107,58
FermínM853843119307,54
Dani OlmoM934813105107,37
Gerard MartínF85710010107,36
PedriM96211151007,18
Eric GarcíaF86041052007,14
K. AdeyemiA932322157107,08
X. EspartF76201262107,07
A. GordonA849614158007,04
Gabriel JesusA52013073007,02
Alejandro BaldeF1120000007,00
J. KoundéF63511122006,97
A. ChristensenF64020120006,95
Marc BernalM83170241006,88
GaviM41450011006,83
João CanceloF62101042106,73
H. AbdelkarimA2170000006,60

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Barcelona: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Barcelona: overganger

Inn

  • Gabriel JesusArsenal · overgang31.8.26
  • M. CatovicVfB Stuttgart · lån31.8.26
  • D. LivakovićFenerbahçe · overgang26.8.26
  • João CanceloAl-Hilal Saudi FC · fri spiller19.8.26
  • RodriManchester City · overgang17.8.26
  • J. BisiwuClub Brugge II · overgang31.7.26
  • K. AdeyemiBorussia Dortmund · overgang22.7.26
  • H. AbdelkarimBarcelona B · overgang30.6.26

Ut

  • L. SacaCFR 1907 Cluj · fri spiller6.9.26
  • Alan GodoyLugo · fri spiller31.8.26
  • Álvaro Cortés MoyanoAntwerp · overgang31.8.26
  • Toni FernándezVenezia · lån31.8.26
  • Guille FernándezMallorca · overgang31.8.26
  • Marc CasadóDeportivo La Coruna · lån31.8.26
  • Héctor FortReal Sociedad · overgang28.8.26
  • David OduroAnnecy · overgang21.8.26

Barcelona: nøkkelfakta

LandSpania
Stiftet1899
StadionCamp Nou
Kapasitet55 926
Underlagnaturgress
TurneringLa Liga
Tabellplassering1. · 27 poeng

Barcelona: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Barcelona på?

Barcelona spiller hjemmekampene sine på Camp Nou (Barcelona), som har plass til 55 926 tilskuere.

Hvor ligger Barcelona på tabellen?

Barcelona ligger på 1. plass i La Liga med 27 poeng etter 9 kamper (9 seirer, 0 uavgjorte, 0 tap).

Når spiller Barcelona neste kamp?

Neste kamp: Barcelona – Real Madrid, søn. 25.10. · 21:00 (La Liga).

Hvordan endte den siste seriekampen til Barcelona?

Siste seriekamp: Real Betis 2–5 Barcelona (17.10.26).

Hvem er toppscorer for Barcelona?

Klubbens toppscorer i turneringen er Raphinha med 18 mål.

Barcelona: terminliste, tabell og tips

Barcelona (Spania) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (La Liga, Champions League, Super Cup), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i La Liga finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.