Fotball
Hjem › Lag › Kauno Žalgiris
Kauno Žalgiris

Kauno Žalgiris: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Litauen · stiftet 2005 · S. Dariaus ir S. Girėno stadionas

Kauno Žalgiris: turneringer i 2026/27

Champions Leaguekvalifiseringsrunde 3Europa Leagueplayoff
Conference Leagueligafasen, Runde 3Neste: FC Lugano · tor. 5.11. · 21:00
Super Cupfinale
A LygaRunde 34Neste: FK Zalgiris Vilnius · man. 26.10. · 17:45
Cupfinale

Kauno Žalgiris: kommende kamper

man. 26.10. · 17:45Kauno Žalgiris–FK Zalgiris Vilnius
A Lyga
lør. 31.10. · 17:30Hegelmann Litauen–Kauno Žalgiris
A Lyga
tor. 5.11. · 21:00FC Lugano–Kauno Žalgiris
Conference League
søn. 8.11. · 13:15TransINVEST Vilnius–Kauno Žalgiris
A Lyga
tor. 26.11. · 18:45Kauno Žalgiris–Riga
Conference League

Kauno Žalgiris: siste resultater

22.10.26Kauno Žalgiris1–4Brann
Conference League
19.10.26Suduva Marijampole0–1Kauno Žalgiris
A Lyga
15.10.26Brighton4–0Kauno Žalgiris
Conference League
11.10.26Minija0–3Kauno Žalgiris
Cup
20.9.26Šiauliai0–2Kauno Žalgiris
A Lyga
16.9.26FK Zalgiris Vilnius3–2Kauno Žalgiris
A Lyga
13.9.26Panevėžys0–1Kauno Žalgiris
A Lyga
9.9.26Kauno Žalgiris5–1Suduva Marijampole
A Lyga

Kauno Žalgiris: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 28.6. · 19:00FK Trakai–Kauno Žalgiris
A Lyga
man. 24.8. · 18:30Kauno Žalgiris–FK Trakai
A Lyga
man. 26.10. · 17:45Kauno Žalgiris–FK Zalgiris Vilnius
A Lyga
lør. 31.10. · 17:30Hegelmann Litauen–Kauno Žalgiris
A Lyga
tor. 5.11. · 21:00FC Lugano–Kauno Žalgiris
Conference League
søn. 8.11. · 13:15TransINVEST Vilnius–Kauno Žalgiris
A Lyga
tor. 26.11. · 18:45Kauno Žalgiris–Riga
Conference League
tor. 10.12. · 21:00Egnatia Rrogozhinë–Kauno Žalgiris
Conference League
tor. 17.12. · 21:00Kauno Žalgiris–SC Freiburg
Conference League
Spilte kamper denne sesongen
22.10.26Kauno Žalgiris1–4Brann
Conference League
19.10.26Suduva Marijampole0–1Kauno Žalgiris
A Lyga
15.10.26Brighton4–0Kauno Žalgiris
Conference League
11.10.26Minija0–3Kauno Žalgiris
Cup
20.9.26Šiauliai0–2Kauno Žalgiris
A Lyga
16.9.26FK Zalgiris Vilnius3–2Kauno Žalgiris
A Lyga
13.9.26Panevėžys0–1Kauno Žalgiris
A Lyga
9.9.26Kauno Žalgiris5–1Suduva Marijampole
A Lyga
6.9.26Kauno Žalgiris5–0Džiugas Telšiai
A Lyga
3.9.26Šiauliai0–1Kauno Žalgiris
Cup
30.8.26Banga0–0Kauno Žalgiris
A Lyga
27.8.26Kauno Žalgiris1–0Beşiktaş
Europa League
20.8.26Beşiktaş3–0Kauno Žalgiris
Europa League
16.8.26Kauno Žalgiris1–1TransINVEST Vilnius
A Lyga
11.8.26Kauno Žalgiris1–2Dinamo Zagreb
Champions League
8.8.26Kauno Žalgiris2–0Hegelmann Litauen
A Lyga
4.8.26Dinamo Zagreb5–0Kauno Žalgiris
Champions League
29.7.26Kauno Žalgiris1–0KI Klaksvik
Champions League
21.7.26KI Klaksvik0–0Kauno Žalgiris
Champions League
18.7.26Kauno Žalgiris4–0Šiauliai
A Lyga
14.7.26Drita2–3Kauno Žalgiris
Champions League
11.7.26Kauno Žalgiris3–0Panevėžys
A Lyga
7.7.26Kauno Žalgiris1–1Drita
Champions League
3.7.26Džiugas Telšiai0–0Kauno Žalgiris
A Lyga
23.6.26BFA0–3Kauno Žalgiris
Cup
20.6.26TransINVEST Vilnius1–2Kauno Žalgiris
A Lyga
17.6.26Kauno Žalgiris0–1Banga
A Lyga
14.6.26Hegelmann Litauen1–1Kauno Žalgiris
A Lyga
31.5.26Kauno Žalgiris0–1FK Zalgiris Vilnius
A Lyga
23.5.26Suduva Marijampole2–1Kauno Žalgiris
A Lyga
19.5.26FK Trakai0–4Kauno Žalgiris
Cup
16.5.26Kauno Žalgiris0–0Šiauliai
A Lyga
10.5.26Panevėžys1–1Kauno Žalgiris
A Lyga
5.5.26Kauno Žalgiris2–2Džiugas Telšiai
A Lyga
1.5.26Banga2–2Kauno Žalgiris
A Lyga
28.4.26Sveikata0–3Kauno Žalgiris
Cup
25.4.26Kauno Žalgiris4–0FK Trakai
A Lyga
18.4.26Kauno Žalgiris1–2TransINVEST Vilnius
A Lyga
11.4.26Kauno Žalgiris5–0Hegelmann Litauen
A Lyga
5.4.26FK Zalgiris Vilnius0–3Kauno Žalgiris
A Lyga
21.3.26Kauno Žalgiris1–1Suduva Marijampole
A Lyga
15.3.26Šiauliai0–5Kauno Žalgiris
A Lyga
10.3.26Kauno Žalgiris4–0Panevėžys
A Lyga
7.3.26Džiugas Telšiai1–2Kauno Žalgiris
A Lyga
28.2.26Kauno Žalgiris1–0Banga
A Lyga
23.2.26FK Trakai1–2Kauno Žalgiris
A Lyga
16.2.26Kauno Žalgiris1–0Panevėžys
Super Cup

Oppdatert: 25. oktober 2026

Kauno Žalgiris: sesongstatistikk (Champions League)

Scorede mål per kamp1,0
Innslupne mål per kamp1,7
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 1,0
Borte: scoret / sluppet inn1,0 / 2,3
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort10
Gule kort per kamp1,7
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-1-4-1 (5×) · 4-4-2 (1×)

Kauno Žalgiris: spillerstatistikk (Champions League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
A. BenchaibA61792100100,00
V. SlivkaM61142000200,00
F. BaldassarraM61800000000,00
N. EdokpolorF5350000000,00
L. RačićF310000000,00
F. OuregaM61560000000,00
A. TolordavaF61690000300,00
A. HernándezF2110000000,00
G. SirgedasM1130000000,00
H. KadrićA3240000100,00
Renan OliveiraA6660000000,00
R. LekiatasF6900100000,00
M. KonatarF51690000000,00
J. MoutachyF61800100200,00
M. BurbaA4330000000,00
LeonardoM5660000000,00
Y. KarashimaM2660000000,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Kauno Žalgiris: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Kauno Žalgiris: overganger

Inn

  • A. KalikHNK Hajduk Split · fri spiller14.7.26
  • L. KastratiDiosgyori VTK · fri spiller14.7.26
  • G. DebeljuhOţelul · fri spiller14.7.26
  • L. KrekovićPosušje · fri spiller12.7.26
  • I. FiolićHNK Gorica · fri spiller11.7.26
  • V. SlivkaSagan Tosu · fri spiller30.6.26
  • M. KonatarŽelezničar Pančevo · fri spiller22.6.26
  • H. KadrićPrimorje · fri spiller21.6.26

Ut

  • H. KadrićNovi Pazar · lån6.9.26
  • E. JurjonasLeça · overgang20.8.26
  • D. PavlovićRodez · overgang13.7.26
  • O. KayodeBabrungas · fri spiller8.7.26
  • V. PaulauskasPanevėžys · fri spiller30.6.26
  • Jair TavaresAEL · fri spiller30.6.26
  • D. IkaunieksŠiauliai · fri spiller25.6.26
  • D. NaahŠiauliai · fri spiller8.3.26

Kauno Žalgiris: nøkkelfakta

LandLitauen
Stiftet2005
StadionS. Dariaus ir S. Girėno stadionas
Kapasitet15 315
Underlagnaturgress

Kauno Žalgiris: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Kauno Žalgiris på?

Kauno Žalgiris spiller hjemmekampene sine på S. Dariaus ir S. Girėno stadionas (Kaunas), som har plass til 15 315 tilskuere.

Når spiller Kauno Žalgiris neste kamp?

Neste kamp: Kauno Žalgiris – FK Zalgiris Vilnius, man. 26.10. · 17:45 (A Lyga).

Hvordan endte den siste seriekampen til Kauno Žalgiris?

Siste seriekamp: Kauno Žalgiris 1–2 Dinamo Zagreb (11.8.26).

Hvem er toppscorer for Kauno Žalgiris?

Klubbens toppscorer i turneringen er A. Benchaib med 2 mål.

Kauno Žalgiris: terminliste, tabell og tips

Kauno Žalgiris (Litauen) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Champions League, Europa League, Conference League, Super Cup, A Lyga, Cup), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Champions League finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.