Fotball
Hjem › Lag › Heart Of Midlothian
Heart Of Midlothian

Heart Of Midlothian: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Skottland · stiftet 1874 · Tynecastle Park

Heart Of Midlothian: turneringer i 2026/27

Champions Leaguekvalifiseringsrunde 2Europa Leaguekvalifiseringsrunde 3
Conference Leagueligafasen, Runde 3Neste: FC Thun · tor. 5.11. · 18:45
PremiershipRunde 11Neste: Rangers · ons. 28.10. · 20:45
LigacupensemifinaleNeste: Hibernian · søn. 1.11. · 16:00

Heart Of Midlothian: kommende kamper

ons. 28.10. · 20:45Heart Of Midlothian–Rangers
Premiership
søn. 1.11. · 16:00Heart Of Midlothian–Hibernian
Ligacupen · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tor. 5.11. · 18:45FC Thun–Heart Of Midlothian
Conference League
søn. 8.11. · 16:00Heart Of Midlothian–Falkirk
Premiership · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 21.11. · 16:00Dundee–Heart Of Midlothian
Premiership · Innbyrdes oppgjør (H2H)

Heart Of Midlothian: siste resultater

25.10.26Motherwell0–2Heart Of Midlothian
Premiership
22.10.26Trabzonspor2–0Heart Of Midlothian
Conference League
18.10.26Celtic7–1Heart Of Midlothian
Premiership
15.10.26Heart Of Midlothian1–1FC Nordsjaelland
Conference League
10.10.26Heart Of Midlothian5–0ST Mirren
Premiership
19.9.26Kilmarnock1–1Heart Of Midlothian
Premiership
15.9.26Falkirk2–1Heart Of Midlothian
Premiership
11.9.26Stenhousemuir0–3Heart Of Midlothian
Ligacupen

Heart Of Midlothian: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

ons. 28.10. · 20:45Heart Of Midlothian–Rangers
Premiership
lør. 31.10. · 16:00Dundee Utd–Heart Of Midlothian
Premiership
søn. 1.11. · 16:00Heart Of Midlothian–Hibernian
Ligacupen
tor. 5.11. · 18:45FC Thun–Heart Of Midlothian
Conference League
søn. 8.11. · 16:00Heart Of Midlothian–Falkirk
Premiership
lør. 21.11. · 16:00Dundee–Heart Of Midlothian
Premiership
tor. 26.11. · 18:45Heart Of Midlothian–Monaco
Conference League
søn. 29.11. · 16:00Heart Of Midlothian–Celtic
Premiership
ons. 2.12. · 20:45Heart Of Midlothian–Aberdeen
Premiership
lør. 5.12. · 16:00ST Mirren–Heart Of Midlothian
Premiership
tor. 10.12. · 21:00Heart Of Midlothian–Borac Banja Luka
Conference League
søn. 13.12. · 16:00Heart Of Midlothian–Motherwell
Premiership
tor. 17.12. · 21:00Pafos–Heart Of Midlothian
Conference League
søn. 20.12. · 16:00Rangers–Heart Of Midlothian
Premiership
søn. 27.12. · 13:00Heart Of Midlothian–Hibernian
Premiership
ons. 30.12. · 20:45ST Johnstone–Heart Of Midlothian
Premiership
lør. 2.1. · 16:00Heart Of Midlothian–Kilmarnock
Premiership
lør. 9.1. · 16:00Aberdeen–Heart Of Midlothian
Premiership
lør. 23.1. · 16:00Falkirk–Heart Of Midlothian
Premiership
lør. 30.1. · 16:00Heart Of Midlothian–ST Mirren
Premiership
ons. 3.2. · 20:45Heart Of Midlothian–Dundee
Premiership
lør. 13.2. · 16:00Celtic–Heart Of Midlothian
Premiership
lør. 20.2. · 16:00Motherwell–Heart Of Midlothian
Premiership
lør. 27.2. · 16:00Heart Of Midlothian–Dundee Utd
Premiership
lør. 13.3. · 16:00Kilmarnock–Heart Of Midlothian
Premiership
lør. 20.3. · 16:00Heart Of Midlothian–Rangers
Premiership
lør. 3.4. · 16:00Heart Of Midlothian–ST Johnstone
Premiership
lør. 10.4. · 16:00Hibernian–Heart Of Midlothian
Premiership
Spilte kamper denne sesongen
25.10.26Motherwell0–2Heart Of Midlothian
Premiership
22.10.26Trabzonspor2–0Heart Of Midlothian
Conference League
18.10.26Celtic7–1Heart Of Midlothian
Premiership
15.10.26Heart Of Midlothian1–1FC Nordsjaelland
Conference League
10.10.26Heart Of Midlothian5–0ST Mirren
Premiership
19.9.26Kilmarnock1–1Heart Of Midlothian
Premiership
15.9.26Falkirk2–1Heart Of Midlothian
Premiership
11.9.26Stenhousemuir0–3Heart Of Midlothian
Ligacupen
6.9.26Heart Of Midlothian2–1Dundee
Premiership
3.9.26Hibernian1–3Heart Of Midlothian
Premiership
29.8.26Heart Of Midlothian2–1ST Johnstone
Premiership
26.8.26Rapid Vienna1–1Heart Of Midlothian
Conference League
20.8.26Heart Of Midlothian2–2Rapid Vienna
Conference League
16.8.26Heart Of Midlothian6–2Inverness CT
Ligacupen
13.8.26Heart Of Midlothian1–1Benfica
Europa League
9.8.26Heart Of Midlothian4–0Dundee Utd
Premiership
6.8.26Benfica6–1Heart Of Midlothian
Europa League
1.8.26Aberdeen2–1Heart Of Midlothian
Premiership
28.7.26Heart Of Midlothian0–2Sturm Graz
Champions League
21.7.26Sturm Graz4–0Heart Of Midlothian
Champions League

Oppdatert: 25. oktober 2026

Heart Of Midlothian: sesongstatistikk (Champions League)

Scorede mål per kamp0,0
Innslupne mål per kamp3,0
Hjemme: scoret / sluppet inn0,0 / 2,0
Borte: scoret / sluppet inn0,0 / 4,0
Kamper uten baklengsmål0
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort2
Gule kort per kamp1,0
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (2×)

Heart Of Midlothian: spillerstatistikk (Champions League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
S. KingsleyF1440000007,00
T. MagnússonM1110000007,00
S. KerjotaA1310000007,00
J. AltenaF1900010006,90
O. McEnteeM21740022106,75
M. Fagan-WalcottF21800000006,70
S. GuendouzA21000021006,70
J. McCartF21000020006,55
H. MilneF21800000006,55
C. MillerM21280022006,45
T. RenaudM2360010006,45
P. KaboreA2800011006,45
B. SpittalM21440010006,40
A. KyziridisM21390032006,40
A. Ba-SyA2520010106,40
Cláudio BragaM21800072006,25
S. FindlayF1460000006,20
C. BorchgrevinkF1900010005,60

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Heart Of Midlothian: stall

Keepere

1B. ReusNasjonalitetNederlandAlder24 årHøyde198 cmVekt89 kg
28Z. ClarkNasjonalitetSkottlandAlder33 årHøyde191 cmVekt85 kg
30R. FultonNasjonalitetSkottlandAlder29 årHøyde191 cmVekt80 kg
34K. WrightNasjonalitetSkottlandAlder26 årHøyde189 cmVekt76 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Heart Of Midlothian: overganger

Inn

  • L. KabashiGrasshoppers · overgang2.9.26
  • A. BenjaminsenVikingur Gota · overgang31.8.26
  • J. WilliamsRhode Island · overgang24.8.26
  • K. WrightRangers · fri spiller13.8.26
  • L. MendyForest Green · overgang23.7.26
  • B. ReusSK Beveren · fri spiller16.7.26
  • S. FindlayOxford United · fri spiller30.6.26
  • R. MatoVardar Skopje · fri spiller30.6.26

Ut

  • Michael-John Kamson-KamaraKilmarnock · lån2.9.26
  • S. KartumAalesund · fri spiller1.9.26
  • A. KyziridisÇorum FK · overgang9.8.26
  • A. SchwolowFSV Mainz 05 · overgang29.7.26
  • Cormac DalyArbroath · lån16.7.26
  • C. GordonGordon Craig · la opp15.7.26
  • C. DevlinRangers · fri spiller11.7.26
  • M. GilliesStenhousemuir · lån7.7.26

Heart Of Midlothian: nøkkelfakta

LandSkottland
Stiftet1874
StadionTynecastle Park
Kapasitet20 099
Underlagnaturgress

Heart Of Midlothian: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Heart Of Midlothian på?

Heart Of Midlothian spiller hjemmekampene sine på Tynecastle Park (Edinburgh), som har plass til 20 099 tilskuere.

Når spiller Heart Of Midlothian neste kamp?

Neste kamp: Heart Of Midlothian – Rangers, ons. 28.10. · 20:45 (Premiership).

Hvordan endte den siste seriekampen til Heart Of Midlothian?

Siste seriekamp: Heart Of Midlothian 0–2 Sturm Graz (28.7.26).

Hvem er toppscorer for Heart Of Midlothian?

Klubbens toppscorer i turneringen er C. Miller med 4 mål.

Heart Of Midlothian: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Heart Of Midlothian (Skottland) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Champions League, Europa League, Conference League, Premiership, Ligacupen): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Champions League finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.