Fotball
Hjem › Lag › Flora Tallinn
Flora Tallinn

Flora Tallinn: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Estland · stiftet 1990 · A. Le Coq Arena

Flora Tallinn: turneringer i 2026/27

Champions Leaguekvalifiseringsrunde 1
Conference Leaguekvalifiseringsrunde 3
MeistriliigaRunde 35Neste: Trans Narva · søn. 1.11. · 13:30
CupsekstendelsfinaleNeste: Tallinna Kalev II · tor. 22.10. · 17:00

Flora Tallinn: kommende kamper

tor. 22.10. · 17:00Flora Tallinn–Tallinna Kalev II
Cup
søn. 1.11. · 13:30Flora Tallinn–Trans Narva
Meistriliiga
lør. 7.11. · 11:30Paide–Flora Tallinn
Meistriliiga

Flora Tallinn: siste resultater

25.10.26Kalju Nomme2–1Flora Tallinn
Meistriliiga
21.10.26Laagri3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
18.10.26Flora Tallinn2–0Tammeka
Meistriliiga
15.10.26Flora Tallinn1–3FC Levadia Tallinn
Meistriliiga
11.10.26Kuressaare2–0Flora Tallinn
Meistriliiga
20.9.26Flora Tallinn3–2Vaprus
Meistriliiga
12.9.26Nõmme United2–3Flora Tallinn
Meistriliiga
8.9.26Trans Narva2–2Flora Tallinn
Meistriliiga

Flora Tallinn: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tor. 22.10. · 17:00Flora Tallinn–Tallinna Kalev II
Cup
søn. 1.11. · 13:30Flora Tallinn–Trans Narva
Meistriliiga
lør. 7.11. · 11:30Paide–Flora Tallinn
Meistriliiga
Spilte kamper denne sesongen
25.10.26Kalju Nomme2–1Flora Tallinn
Meistriliiga
21.10.26Laagri3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
18.10.26Flora Tallinn2–0Tammeka
Meistriliiga
15.10.26Flora Tallinn1–3FC Levadia Tallinn
Meistriliiga
11.10.26Kuressaare2–0Flora Tallinn
Meistriliiga
20.9.26Flora Tallinn3–2Vaprus
Meistriliiga
12.9.26Nõmme United2–3Flora Tallinn
Meistriliiga
8.9.26Trans Narva2–2Flora Tallinn
Meistriliiga
5.9.26Flora Tallinn2–1Kalju Nomme
Meistriliiga
2.9.26Flora Tallinn3–2Tammeka
Meistriliiga
30.8.26Flora Tallinn1–2Paide
Meistriliiga
26.8.26Tammeka3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
23.8.26Vaprus1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
16.8.26Flora Tallinn2–3Kuressaare
Meistriliiga
13.8.26Flora Tallinn0–4Inter Club d'Escaldes
Conference League
6.8.26Inter Club d'Escaldes2–0Flora Tallinn
Conference League
2.8.26Flora Tallinn1–0Laagri
Meistriliiga
30.7.26The New Saints1–0Flora Tallinn
Conference League
23.7.26Flora Tallinn1–0The New Saints
Conference League
17.7.26Flora Tallinn1–2Nõmme United
Meistriliiga
14.7.26FC Iberia 19992–2Flora Tallinn
Champions League
8.7.26Flora Tallinn2–3FC Iberia 1999
Champions League
2.7.26Kuressaare0–3Flora Tallinn
Meistriliiga
28.6.26FC Levadia Tallinn1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
21.6.26Flora Tallinn1–2Paide
Meistriliiga
16.6.26Vaprus1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
13.6.26Flora Tallinn1–3FC Levadia Tallinn
Meistriliiga
29.5.26Nõmme United0–4Flora Tallinn
Meistriliiga
16.5.26Trans Narva0–3Flora Tallinn
Meistriliiga
10.5.26Kalju Nomme0–1Flora Tallinn
Meistriliiga
30.4.26Flora Tallinn5–0Laagri
Meistriliiga
26.4.26Paide1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
22.4.26Flora Tallinn6–0Trans Narva
Meistriliiga
19.4.26FC Levadia Tallinn4–0Flora Tallinn
Meistriliiga
12.4.26Flora Tallinn2–0Vaprus
Meistriliiga
7.4.26Flora Tallinn2–1Kuressaare
Meistriliiga
3.4.26Tammeka3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
22.3.26Laagri2–0Flora Tallinn
Meistriliiga
15.3.26Flora Tallinn0–1Kalju Nomme
Meistriliiga
7.3.26Flora Tallinn3–0Nõmme United
Meistriliiga

Oppdatert: 25. oktober 2026

Flora Tallinn: sesongstatistikk (Champions League)

Scorede mål per kamp2,0
Innslupne mål per kamp2,5
Hjemme: scoret / sluppet inn2,0 / 3,0
Borte: scoret / sluppet inn2,0 / 2,0
Kamper uten baklengsmål0
Kamper uten scoring0

Kort

Gule kort3
Gule kort per kamp1,5
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-3-3 (2×)

Flora Tallinn: spillerstatistikk (Champions League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
T. VarjundM2901000007,10
S. ZenjovM2620000006,90
R. SappinenA2901000006,80
R. AllikuM2280100006,50
S. AlamaaM2900000006,50
T. TeeväliM1230000006,40
T. UstaA2280000006,30
R. VeeringF2900000106,15
D. KuraksinM2900000006,10
M. KolobovF2900000106,10
V. KreidaM2670000006,00
R. ValdmetsM2620000006,00
S. TovstikF2900000105,70
I. AntonovM100000000,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Flora Tallinn: stall

Keepere

22A. TatrikAlder14 år
33E. GrünvaldNasjonalitetEstlandAlder24 år
99K. KivilaNasjonalitetEstlandAlder22 år

Forsvarsspillere

4M. JekimovAlder19 år
6R. VeeringNasjonalitetEstlandAlder20 år
12J. PaltsAlder18 år
21R. NeltsasAlder16 år
23M. KolobovNasjonalitetEstlandAlder20 år
24O. PihelaNasjonalitetEstlandAlder19 år
25K. IsokAlder16 år
26S. TovstikNasjonalitetEstlandAlder19 år
36P. PihlakAlder17 år
53R. SammulNasjonalitetEstlandAlder16 år
78M. KukkAlder18 år

Midtbanespillere

2N. KalmõkovAlder17 år
3A. KolloAlder18 år
8T. TeeväliNasjonalitetEstlandAlder22 år
13J. SilmAlder16 år
18R. ValdmetsNasjonalitetEstlandAlder17 år
21K. KalvikAlder15 år
24E. PaltserAlder17 år
32V. KreidaNasjonalitetEstlandAlder26 årHøyde179 cmVekt80 kg
49M. KukkonenNasjonalitetEstlandAlder17 år
55D. ZotovAlder14 år
67I. AntonovNasjonalitetEstlandAlder33 årHøyde173 cmVekt73 kg
89Maksim KalimullinNasjonalitetEstlandAlder19 år

Angrepsspillere

Flora Tallinn: overganger

Inn

  • E. SorgaHB Torshavn · fri spiller2.9.26
  • K. LapaTammeka · retur fra lån30.8.26
  • R. NeltsasElva · lån19.8.26
  • R. NeltsasElva · fri spiller15.8.26
  • A. MedvedevNõmme United · overgang15.8.26
  • D. ZotovFC Tallinn · lån4.2.26
  • T. VarjundJong Utrecht · retur fra lån12.1.26

Ut

  • R. SappinenOlympiakos · overgang17.8.26
  • A. VaherLaagri · overgang17.8.26
  • A. MedvedevKuressaare · lån16.8.26
  • A. KaaresVillarreal · overgang3.7.26
  • K. LapaTammeka · lån15.4.26
  • D. AndreasKuressaare · lån4.3.26
  • G. RõivasseppKuressaare · lån4.3.26
  • K. HussarAS Trencin · fri spiller15.2.26

Flora Tallinn: nøkkelfakta

LandEstland
Stiftet1990
StadionA. Le Coq Arena
Kapasitet14 405
Underlagnaturgress

Flora Tallinn: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Flora Tallinn på?

Flora Tallinn spiller hjemmekampene sine på A. Le Coq Arena (Tallinn), som har plass til 14 405 tilskuere.

Når spiller Flora Tallinn neste kamp?

Neste kamp: Flora Tallinn – Tallinna Kalev II, tor. 22.10. · 17:00 (Cup).

Hvordan endte den siste seriekampen til Flora Tallinn?

Siste seriekamp: FC Iberia 1999 2–2 Flora Tallinn (14.7.26).

Hvem er toppscorer for Flora Tallinn?

Klubbens toppscorer i turneringen er R. Sappinen med 1 mål.

Flora Tallinn: terminliste, tabell og tips

Flora Tallinn (Estland) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Champions League, Conference League, Meistriliiga, Cup), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Champions League finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.