Fotball
Hjem › Lag › Borac Banja Luka
Borac Banja Luka

Borac Banja Luka: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Bosnia · stiftet 1926 · Gradski Stadion

Borac Banja Luka: turneringer i 2026/27

Champions Leaguekvalifiseringsrunde 1
Conference Leagueligafasen, Runde 3Neste: Mjallby AIF · tor. 5.11. · 18:45
Premijer LigaRunde 12Neste: Čelik · lør. 31.10. · 17:00
CupsekstendelsfinaleNeste: Cazin · ons. 28.10. · 13:00

Borac Banja Luka: kommende kamper

ons. 28.10. · 13:00Cazin–Borac Banja Luka
Cup
lør. 31.10. · 17:00Čelik–Borac Banja Luka
Premijer Liga
tor. 5.11. · 18:45Mjallby AIF–Borac Banja Luka
Conference League
lør. 7.11. · 17:00Borac Banja Luka–Radnik Bijeljina
Premijer Liga
lør. 21.11. · 17:00Zeljeznicar Sarajevo–Borac Banja Luka
Premijer Liga

Borac Banja Luka: siste resultater

25.10.26Borac Banja Luka2–0Sloga Doboj
Premijer Liga
22.10.26Borac Banja Luka2–0KuPS
Conference League
15.10.26Panathinaikos2–1Borac Banja Luka
Conference League
10.10.26Borac Banja Luka2–0BSK Banja Luka
Premijer Liga
20.9.26Siroki Brijeg2–3Borac Banja Luka
Premijer Liga
16.9.26Sloga Doboj1–2Borac Banja Luka
Premijer Liga
12.9.26Borac Banja Luka1–0Zrinjski
Premijer Liga
6.9.26FK Sarajevo1–0Borac Banja Luka
Premijer Liga

Borac Banja Luka: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 18.10. · 17:30Velež–Borac Banja Luka
Premijer Liga
ons. 28.10. · 13:00Cazin–Borac Banja Luka
Cup
lør. 31.10. · 17:00Čelik–Borac Banja Luka
Premijer Liga
tor. 5.11. · 18:45Mjallby AIF–Borac Banja Luka
Conference League
lør. 7.11. · 17:00Borac Banja Luka–Radnik Bijeljina
Premijer Liga
lør. 21.11. · 17:00Zeljeznicar Sarajevo–Borac Banja Luka
Premijer Liga
tor. 26.11. · 21:00Borac Banja Luka–Atalanta
Conference League
lør. 28.11. · 17:00Borac Banja Luka–FK Sarajevo
Premijer Liga
ons. 2.12. · 17:00Zrinjski–Borac Banja Luka
Premijer Liga
lør. 5.12. · 17:00Borac Banja Luka–Siroki Brijeg
Premijer Liga
tor. 10.12. · 21:00Heart Of Midlothian–Borac Banja Luka
Conference League
lør. 12.12. · 17:00BSK Banja Luka–Borac Banja Luka
Premijer Liga
tor. 17.12. · 21:00Borac Banja Luka–Riga
Conference League
lør. 6.2. · 17:00Borac Banja Luka–Velež
Premijer Liga
lør. 13.2. · 17:00Sloga Doboj–Borac Banja Luka
Premijer Liga
lør. 20.2. · 17:00Borac Banja Luka–Čelik
Premijer Liga
lør. 27.2. · 17:00Radnik Bijeljina–Borac Banja Luka
Premijer Liga
ons. 3.3. · 17:00Borac Banja Luka–Zeljeznicar Sarajevo
Premijer Liga
lør. 6.3. · 17:00FK Sarajevo–Borac Banja Luka
Premijer Liga
lør. 13.3. · 17:00Borac Banja Luka–Zrinjski
Premijer Liga
lør. 20.3. · 17:00Siroki Brijeg–Borac Banja Luka
Premijer Liga
lør. 3.4. · 17:00Borac Banja Luka–BSK Banja Luka
Premijer Liga
lør. 10.4. · 17:00Velež–Borac Banja Luka
Premijer Liga
lør. 17.4. · 17:00Borac Banja Luka–Sloga Doboj
Premijer Liga
lør. 24.4. · 17:00Čelik–Borac Banja Luka
Premijer Liga
lør. 1.5. · 17:00Borac Banja Luka–Radnik Bijeljina
Premijer Liga
lør. 8.5. · 17:00Zeljeznicar Sarajevo–Borac Banja Luka
Premijer Liga
lør. 15.5. · 17:00Borac Banja Luka–FK Sarajevo
Premijer Liga
ons. 19.5. · 17:00Zrinjski–Borac Banja Luka
Premijer Liga
søn. 23.5. · 17:00Borac Banja Luka–Siroki Brijeg
Premijer Liga
søn. 30.5. · 17:00BSK Banja Luka–Borac Banja Luka
Premijer Liga
Spilte kamper denne sesongen
25.10.26Borac Banja Luka2–0Sloga Doboj
Premijer Liga
22.10.26Borac Banja Luka2–0KuPS
Conference League
15.10.26Panathinaikos2–1Borac Banja Luka
Conference League
10.10.26Borac Banja Luka2–0BSK Banja Luka
Premijer Liga
20.9.26Siroki Brijeg2–3Borac Banja Luka
Premijer Liga
16.9.26Sloga Doboj1–2Borac Banja Luka
Premijer Liga
12.9.26Borac Banja Luka1–0Zrinjski
Premijer Liga
6.9.26FK Sarajevo1–0Borac Banja Luka
Premijer Liga
2.9.26Borac Banja Luka2–0Zeljeznicar Sarajevo
Premijer Liga
30.8.26Radnik Bijeljina2–2Borac Banja Luka
Premijer Liga
27.8.26Borac Banja Luka3–1Vikingur Reykjavik
Conference League
23.8.26Borac Banja Luka2–0Čelik
Premijer Liga
20.8.26Vikingur Reykjavik1–3Borac Banja Luka
Conference League
13.8.26ML Vitebsk1–0Borac Banja Luka
Conference League
9.8.26Borac Banja Luka3–1Velež
Premijer Liga
6.8.26Borac Banja Luka1–0ML Vitebsk
Conference League
30.7.26Petrocub3–3Borac Banja Luka
Conference League
23.7.26Borac Banja Luka3–0Petrocub
Conference League
14.7.26Levski Sofia4–0Borac Banja Luka
Champions League
7.7.26Borac Banja Luka1–1Levski Sofia
Champions League

Oppdatert: 25. oktober 2026

Borac Banja Luka: sesongstatistikk (Champions League)

Scorede mål per kamp0,5
Innslupne mål per kamp2,5
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 1,0
Borte: scoret / sluppet inn0,0 / 4,0
Kamper uten baklengsmål0
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort5
Gule kort per kamp2,5
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-3-3 (1×) · 3-4-3 (1×)

Borac Banja Luka: spillerstatistikk (Champions League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
L. JuričićA21711000100,00
S. SaničaninF21800000100,00
Dani RomeraA120000000,00
M. JojićM2900000000,00
A. RoguljićM2330000000,00
A. HirošM1640000000,00
S. SavićM21710000000,00
S. OgrinecM21800000100,00
S. HerreraF2900000100,00
N. JakšićF1900000000,00
Abel PascualF21800000000,00
V. RoganF21540000000,00
D. HreljaM2900000000,00
D. VukovićM2280000100,00
A. MilakM1260000000,00
M. DeketA2640000000,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Borac Banja Luka: stall

Keepere

1D. ShishkovskiNasjonalitetNord-MakedoniaAlder30 årHøyde193 cmVekt88 kg
21N. ĆetkovićNasjonalitetBosnia-HercegovinaAlder23 år72M. JurkasNasjonalitetBosnia-HercegovinaAlder18 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Borac Banja Luka: overganger

Inn

  • B. CipetićKisvarda FC · fri spiller31.8.26
  • A. EsitiDiosgyori VTK · fri spiller9.8.26
  • P. KunićSloga Doboj · fri spiller2.8.26
  • I. KukavicaPosušje · fri spiller30.7.26
  • B. MeijersWydad AC · fri spiller21.7.26
  • A. MilakVelež · fri spiller30.6.26
  • E. RidjanNK Slaven Belupo · overgang30.6.26
  • Dani RomeraRudar Prijedor · fri spiller30.6.26

Ut

  • D. HreljaPendikspor · overgang28.8.26
  • D. VrbićMetalac GM · fri spiller16.8.26
  • N. PusicIlirija · fri spiller12.8.26
  • O. RadosevicBSK Banja Luka · lån1.8.26
  • N. AntesevicBSK Banja Luka · lån1.8.26
  • D. BurnjakovicZvijezda 09 · lån31.7.26
  • D. ČavićBSK Banja Luka · fri spiller19.7.26
  • F. RacicBSK Banja Luka · fri spiller19.7.26

Borac Banja Luka: nøkkelfakta

LandBosnia
Stiftet1926
StadionGradski Stadion
Kapasitet9 730
Underlagnaturgress

Borac Banja Luka: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Borac Banja Luka på?

Borac Banja Luka spiller hjemmekampene sine på Gradski Stadion (Banja Luka), som har plass til 9 730 tilskuere.

Når spiller Borac Banja Luka neste kamp?

Neste kamp: Cazin – Borac Banja Luka, ons. 28.10. · 13:00 (Cup).

Hvordan endte den siste seriekampen til Borac Banja Luka?

Siste seriekamp: Levski Sofia 4–0 Borac Banja Luka (14.7.26).

Hvem er toppscorer for Borac Banja Luka?

Klubbens toppscorer i turneringen er L. Juričić med 1 mål.

Borac Banja Luka: terminliste, tabell og tips

Borac Banja Luka (Bosnia) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Champions League, Conference League, Premijer Liga, Cup), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Champions League finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.