Fotball
Hjem › Lag › Torreense
Torreense

Torreense: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Portugal · Campo Manuel Marques

Torreense: turneringer i 2026/27

Europa League28. plass, 3 poengNeste: Ararat-Armenia · tor. 5.11. · 21:00
Super Cupfinale
Segunda LigaRunde 8Neste: Amarante · man. 26.10. · 21:45

Torreense: kommende kamper

man. 26.10. · 21:45Torreense–Amarante
Segunda Liga
lør. 31.10. · 15:00Portimonense–Torreense
Segunda Liga
tor. 5.11. · 21:00Torreense–Ararat-Armenia
Europa League
man. 9.11. · 21:15Torreense–União de Leiria
Segunda Liga
søn. 15.11. · 16:30FC Porto B–Torreense
Segunda Liga

Torreense: siste resultater

Form i serienTTV
22.10.26Ferencvarosi TC4–1Torreense
Europa League
15.10.26Torreense1–2Sunderland
Europa League
10.10.26Tondela1–0Torreense
Segunda Liga
17.9.26Lillestrom1–2Torreense
Europa League
11.9.26Torreense0–0Leixoes
Segunda Liga
5.9.26Benfica B0–2Torreense
Segunda Liga
29.8.26Torreense0–3Vizela
Segunda Liga
22.8.26Lusitânia Lourosa2–2Torreense
Segunda Liga

Torreense: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

man. 26.10. · 21:45Torreense–Amarante
Segunda Liga
lør. 31.10. · 15:00Portimonense–Torreense
Segunda Liga
tor. 5.11. · 21:00Torreense–Ararat-Armenia
Europa League
man. 9.11. · 21:15Torreense–União de Leiria
Segunda Liga
søn. 15.11. · 16:30FC Porto B–Torreense
Segunda Liga
tor. 26.11. · 21:00Torreense–Celtic
Europa League
man. 30.11. · 19:00Academica–Torreense
Segunda Liga
søn. 6.12. · 17:00Torreense–Sporting CP B
Segunda Liga
tor. 10.12. · 21:00Real Sociedad–Torreense
Europa League
søn. 13.12. · 17:00Felgueiras 1932–Torreense
Segunda Liga
søn. 20.12. · 17:00Torreense–Feirense
Segunda Liga
søn. 27.12. · 17:00Chaves–Torreense
Segunda Liga
søn. 10.1. · 17:00Torreense–AVS
Segunda Liga
søn. 17.1. · 17:00Torreense–Farense
Segunda Liga
tor. 21.1. · 21:00Lech Poznan–Torreense
Europa League
søn. 24.1. · 17:00Penafiel–Torreense
Segunda Liga
tor. 28.1. · 21:00Torreense–Olympiakos Piraeus
Europa League
søn. 31.1. · 17:00Torreense–Lusitânia Lourosa
Segunda Liga
søn. 7.2. · 17:00Vizela–Torreense
Segunda Liga
søn. 14.2. · 17:00Torreense–Benfica B
Segunda Liga
søn. 21.2. · 17:00Leixoes–Torreense
Segunda Liga
søn. 28.2. · 17:00Torreense–Tondela
Segunda Liga
søn. 7.3. · 17:00Amarante–Torreense
Segunda Liga
søn. 14.3. · 17:00Torreense–Portimonense
Segunda Liga
søn. 21.3. · 17:00União de Leiria–Torreense
Segunda Liga
søn. 4.4. · 17:00Torreense–FC Porto B
Segunda Liga
søn. 11.4. · 17:00Torreense–Academica
Segunda Liga
søn. 18.4. · 17:00Sporting CP B–Torreense
Segunda Liga
søn. 25.4. · 17:00Torreense–Felgueiras 1932
Segunda Liga
søn. 2.5. · 17:00Feirense–Torreense
Segunda Liga
søn. 9.5. · 17:00Torreense–Chaves
Segunda Liga
søn. 16.5. · 17:00AVS–Torreense
Segunda Liga
Spilte kamper denne sesongen
22.10.26Ferencvarosi TC4–1Torreense
Europa League
15.10.26Torreense1–2Sunderland
Europa League
10.10.26Tondela1–0Torreense
Segunda Liga
17.9.26Lillestrom1–2Torreense
Europa League
11.9.26Torreense0–0Leixoes
Segunda Liga
5.9.26Benfica B0–2Torreense
Segunda Liga
29.8.26Torreense0–3Vizela
Segunda Liga
22.8.26Lusitânia Lourosa2–2Torreense
Segunda Liga
15.8.26Torreense2–2Penafiel
Segunda Liga
9.8.26Farense2–1Torreense
Segunda Liga
1.8.26FC Porto1–0Torreense
Super Cup

Oppdatert: 25. oktober 2026

Torreense: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (22.10.26).

  • A. Baradjiskade

Torreense: tabellplassering – Europa League

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
26OFI31-0-23:43TTV
27Jagiellonia31-0-24:63TVT
28Torreense31-0-24:73TTV
29Celje30-1-22:71UTT
30Hapoel Beer Sheva30-1-21:61TTU

Torreense: tabellplassering – Europa League

Hele tabellen
#LagKMålP
26OFI33:43
27Jagiellonia34:63
28Torreense34:73
29Celje32:71
30Hapoel Beer Sheva31:61

Torreense: sesongstatistikk (Europa League)

Scorede mål per kamp1,3
Innslupne mål per kamp2,3
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 2,0
Borte: scoret / sluppet inn1,5 / 2,5
Kamper uten baklengsmål0
Kamper uten scoring0

Kort

Gule kort7
Gule kort per kamp2,3
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (3×)

Torreense: spillerstatistikk (Europa League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
Manu PozoM32022053106,90
Volnei FeltesF32701021006,69
Javi VázquezF32670200006,68
Alejandro AlfaroM32431011106,51
A. OudrhiriM32700110006,37
D. JeanA31310010106,33
M. AbubakariA31830061006,29
João MarquesM32320010006,12
L. QuinteroA2320010006,10
M. DiadieF32700010006,02
André SimõesM2210000005,87
Nuha JattaM2470000115,69
David BrunoF21170100104,41
M. DrammehA3870032004,41
StopiraF2300000004,17
K. ZoabiM21370000004,12
J. MutomboF21530000203,95
Juan María AlcedoF130000002,15

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Torreense: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Torreense: overganger

Inn

  • Vando FélixVitória SC · overgang3.9.26
  • M. AbubakariLyngby · overgang31.8.26
  • João MarquesSC Braga · lån31.8.26
  • Paulo SérgioSao Paulo · lån29.8.26
  • A. OudrhiriMaghreb Fès · overgang16.8.26
  • Volnei FeltesPanserraikos · fri spiller10.8.26
  • P. Carraro InjaiAmiens · overgang23.7.26
  • José BrenoVitoria · lån20.7.26

Ut

  • Unai PérezOliveirense · fri spiller9.9.26
  • K. ZohiAcademica · lån3.9.26
  • B. OmoregbePontevedra · lån1.9.26
  • Arnau CasasUnionistas de Salamanca · lån16.8.26
  • Léo AzevedoSharjah FC · overgang5.8.26
  • R. AssuncaoOliveirense · fri spiller30.7.26
  • Caio AmaralCaldas · fri spiller23.7.26
  • G. CunhaAmarante · lån14.7.26

Torreense: nøkkelfakta

LandPortugal
StadionCampo Manuel Marques
Kapasitet12 000
Underlagnaturgress
TurneringEuropa League
Tabellplassering28. · 3 poeng

Torreense: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Torreense på?

Torreense spiller hjemmekampene sine på Campo Manuel Marques (Torres Vedras), som har plass til 12 000 tilskuere.

Hvor ligger Torreense på tabellen?

Torreense ligger på 28. plass i Europa League med 3 poeng etter 3 kamper (1 seier, 0 uavgjorte, 2 tap).

Når spiller Torreense neste kamp?

Neste kamp: Torreense – Amarante, man. 26.10. · 21:45 (Segunda Liga).

Hvordan endte den siste seriekampen til Torreense?

Siste seriekamp: Ferencvarosi TC 4–1 Torreense (22.10.26).

Hvem er toppscorer for Torreense?

Klubbens toppscorer i turneringen er Manu Pozo med 2 mål.

Torreense: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Torreense (Portugal) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Europa League, Super Cup, Segunda Liga): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Europa League finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.