Fotball
Hjem › Lag › Juventus
Juventus

Juventus: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Italia · stiftet 1897 · Allianz Stadium

Juventus: turneringer i 2026/27

Juventus: kommende kamper

søn. 25.10. · 18:00Lecce–JuventusSerie A · Innbyrdes oppgjør (H2H)ons. 28.10. · 20:45Genoa–JuventusSerie A · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 1.11. · 20:45Juventus–Napoli
Serie A · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tor. 5.11. · 21:00AZ Alkmaar–Juventus
Europa League
søn. 8.11. · 20:45Fiorentina–Juventus
Serie A

Juventus: siste resultater

Form i serienTUVTU
22.10.26Juventus2–2Rennes
Europa League
18.10.26Juventus0–3Lazio
Serie A
15.10.26Celta Vigo1–2Juventus
Europa League
11.10.26Cagliari1–1Juventus
Serie A
20.9.26Juventus2–0Atalanta
Serie A
17.9.26Juventus5–0NEC Nijmegen
Europa League
13.9.26Sassuolo3–2Juventus
Serie A
6.9.26Juventus1–1AC Milan
Serie A

Juventus: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 18:00Lecce–Juventus
Serie A
ons. 28.10. · 20:45Genoa–Juventus
Serie A
søn. 1.11. · 20:45Juventus–Napoli
Serie A
tor. 5.11. · 21:00AZ Alkmaar–Juventus
Europa League
søn. 8.11. · 20:45Fiorentina–Juventus
Serie A
man. 23.11. · 20:45Juventus–Venezia
Serie A
tor. 26.11. · 21:00Juventus–Omonia Nicosia
Europa League
søn. 29.11. · 18:30Como–Juventus
Serie A
ons. 2.12. · 18:00Juventus–Sassuolo
Coppa Italia
søn. 6.12. · 18:30Juventus–Udinese
Serie A
tor. 10.12. · 18:45Hapoel Beer Sheva–Juventus
Europa League
søn. 13.12. · 18:30Juventus–Monza
Serie A
søn. 20.12. · 18:30AS Roma–Juventus
Serie A
søn. 3.1. · 18:30Bologna–Juventus
Serie A
ons. 6.1. · 18:30Juventus–Torino
Serie A
søn. 10.1. · 18:30Inter–Juventus
Serie A
søn. 17.1. · 18:30Juventus–Genoa
Serie A
tor. 21.1. · 18:45Ferencvarosi TC–Juventus
Europa League
søn. 24.1. · 18:30Juventus–Cagliari
Serie A
tor. 28.1. · 21:00Juventus–Real Sociedad
Europa League
søn. 31.1. · 18:30AC Milan–Juventus
Serie A
søn. 7.2. · 18:30Juventus–Sassuolo
Serie A
søn. 14.2. · 18:30Napoli–Juventus
Serie A
søn. 21.2. · 18:30Juventus–Bologna
Serie A
søn. 28.2. · 18:30Monza–Juventus
Serie A
søn. 7.3. · 18:30Juventus–AS Roma
Serie A
søn. 14.3. · 18:30Lazio–Juventus
Serie A
søn. 21.3. · 18:30Juventus–Como
Serie A
søn. 4.4. · 18:30Torino–Juventus
Serie A
søn. 11.4. · 18:30Juventus–Lecce
Serie A
søn. 18.4. · 18:30Venezia–Juventus
Serie A
søn. 25.4. · 18:30Juventus–Fiorentina
Serie A
søn. 2.5. · 18:30Atalanta–Juventus
Serie A
søn. 9.5. · 18:30Udinese–Juventus
Serie A
søn. 16.5. · 18:30Juventus–Inter
Serie A
søn. 23.5. · 18:30Parma–Juventus
Serie A
søn. 30.5. · 18:30Juventus–Frosinone
Serie A
Spilte kamper denne sesongen
22.10.26Juventus2–2Rennes
Europa League
18.10.26Juventus0–3Lazio
Serie A
15.10.26Celta Vigo1–2Juventus
Europa League
11.10.26Cagliari1–1Juventus
Serie A
20.9.26Juventus2–0Atalanta
Serie A
17.9.26Juventus5–0NEC Nijmegen
Europa League
13.9.26Sassuolo3–2Juventus
Serie A
6.9.26Juventus1–1AC Milan
Serie A
29.8.26Juventus2–0Parma
Serie A
23.8.26Frosinone0–1Juventus
Serie A

Oppdatert: 25. oktober 2026

Juventus: skader og fravær

Spillere som går glipp av neste kamp.

  • Z. Celikmuskelskade
  • F. Conceicaoskulderskade
  • J. Ekhatormuskelskade
  • N. Gonzalezleggskade
  • K. Grabarakneskade
  • M. Locatellikneskade
  • A. Milikikke i troppen
  • K. Thuramkneskade
  • K. Yildizfotskade

Juventus: tabellplassering – Serie A

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
8Cagliari84-1-36:913TTUVV
9Napoli83-2-313:1011UTVUV
10Juventus73-2-29:811TUVTU
11Atalanta73-0-410:119TVTTT
12Lecce73-0-49:129VTTVT

Juventus: tabellplassering – Europa League

Hele tabellen
#LagKMålP
5Olympiakos Piraeus34:19
6Union St. Gilloise38:17
7Juventus39:37
8Beşiktaş39:57
9Sunderland34:27

Juventus: sesongstatistikk (Serie A)

Scorede mål per kamp1,3
Innslupne mål per kamp1,1
Hjemme: scoret / sluppet inn1,3 / 1,0
Borte: scoret / sluppet inn1,3 / 1,3
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort9
Gule kort per kamp1,3
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (5×) · 4-4-2 (1×) · 3-4-2-1 (1×)

Juventus: spillerstatistikk (Serie A)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
F. GattiF181011107,70
M. LocatelliM32700110107,53
E. ZhegrovaA61462197007,33
K. YıldızM1690011007,30
BremerF76302052007,17
Douglas LuizM757600104107,17
Francisco ConceiçãoM743211126107,13
P. SarrM42410031007,00
N. GonzálezA635510114006,95
J. LucumíF64800020206,93
J. DavidA1570010006,90
J. BogaA41070011006,90
T. KoopmeinersM61471122006,87
P. KaluluF76300011006,83
Kerim-Sam AlajbegovićA63190184006,83
N. WoltemadeA51270051006,80
W. McKennieM43110021106,73
Z. ÇelikF75650100106,69
A. CambiasoF4730011106,65
R. Kolo MuaniA762911114006,54
J. OboavwoduoA180000006,30
L. KellyF41510010006,20

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Juventus: stall

Keepere

1K. GrabaraNasjonalitetPolenAlder26 årHøyde195 cmVekt80 kg
22S. MangiapocoAlder21 år
23C. PinsoglioNasjonalitetItaliaAlder35 årHøyde194 cmVekt85 kg
25G. VicarioNasjonalitetItaliaAlder29 årHøyde194 cmVekt83 kg
33NetoNasjonalitetBrasilAlder36 årHøyde190 cmVekt84 kg
40R. RaduAlder18 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Juventus: overganger

Inn

  • NetoBotafogo · fri spiller27.9.26
  • P. SarrTottenham · lån31.8.26
  • N. WoltemadeNewcastle · lån31.8.26
  • K. GrabaraVfL Wolfsburg · lån24.8.26
  • G. VicarioTottenham · lån17.8.26
  • J. LucumíBologna · overgang16.8.26
  • C. CorradiHellas Verona · lån10.8.26
  • R. Kolo MuaniParis Saint Germain · overgang1.8.26

Ut

  • Ivano SrdocFC Sion · overgang1.9.26
  • J. DavidAtletico Madrid · lån31.8.26
  • Javier GilAtlético Madrid II · lån31.8.26
  • ArthurSantos · fri spiller30.8.26
  • F. MirettiBeşiktaş · lån27.8.26
  • M. PerinPalermo · overgang25.8.26
  • M. Di GregorioBournemouth · lån24.8.26
  • ArthurArthur Melo · fri spiller19.8.26

Juventus: nøkkelfakta

LandItalia
Stiftet1897
StadionAllianz Stadium
Kapasitet45 666
Underlagnaturgress
TurneringSerie A
Tabellplassering10. · 11 poeng

Juventus: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Juventus på?

Juventus spiller hjemmekampene sine på Allianz Stadium (Torino), som har plass til 45 666 tilskuere.

Hvor ligger Juventus på tabellen?

Juventus ligger på 10. plass i Serie A med 11 poeng etter 7 kamper (3 seirer, 2 uavgjorte, 2 tap).

Når spiller Juventus neste kamp?

Neste kamp: Lecce – Juventus, søn. 25.10. · 18:00 (Serie A).

Hvordan endte den siste seriekampen til Juventus?

Siste seriekamp: Juventus 0–3 Lazio (18.10.26).

Hvem er toppscorer for Juventus?

Klubbens toppscorer i turneringen er R. Kolo Muani med 3 mål.

Juventus: terminliste, tabell og tips

Juventus (Italia) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Serie A, Europa League, Coppa Italia), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Serie A finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.