Fotball
Hjem › Lag › Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC

Ferencvarosi TC: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Ungarn · stiftet 1899 · Groupama Aréna

Ferencvarosi TC: turneringer i 2026/27

Europa League4. plass, 9 poengNeste: AC Milan · tor. 5.11. · 18:45
NB IRunde 11Neste: MTK Budapest · søn. 25.10. · 18:00
Magyar KupasekstendelsfinaleNeste: Bicskei · ons. 28.10. · 12:30

Ferencvarosi TC: kommende kamper

søn. 25.10. · 18:00Ferencvarosi TC–MTK Budapest
NB I
ons. 28.10. · 12:30Bicskei–Ferencvarosi TC
Magyar Kupa
lør. 31.10. · 17:00Ferencvarosi TC–Paks
NB I
tor. 5.11. · 18:45AC Milan–Ferencvarosi TC
Europa League
lør. 7.11. · 17:00Vasas–Ferencvarosi TC
NB I

Ferencvarosi TC: siste resultater

Form i serienVVV
22.10.26Ferencvarosi TC4–1Torreense
Europa League
18.10.26Kisvarda FC1–1Ferencvarosi TC
NB I
15.10.26Ferencvarosi TC2–1Plzen
Europa League
10.10.26Ferencvarosi TC1–1Debreceni VSC
NB I
20.9.26Nyiregyhaza1–1Ferencvarosi TC
NB I
17.9.26Celtic1–3Ferencvarosi TC
Europa League
12.9.26DEAC0–7Ferencvarosi TC
Magyar Kupa
6.9.26Ferencvarosi TC2–2Ujpest
NB I

Ferencvarosi TC: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 18:00Ferencvarosi TC–MTK Budapest
NB I
ons. 28.10. · 12:30Bicskei–Ferencvarosi TC
Magyar Kupa
lør. 31.10. · 17:00Ferencvarosi TC–Paks
NB I
tor. 5.11. · 18:45AC Milan–Ferencvarosi TC
Europa League
lør. 7.11. · 17:00Vasas–Ferencvarosi TC
NB I
lør. 21.11. · 17:00Ferencvarosi TC–Gyori ETO FC
NB I
tor. 26.11. · 21:00Ferencvarosi TC–Celje
Europa League
lør. 28.11. · 17:00Ferencvarosi TC–Zalaegerszegi TE
NB I
ons. 2.12. · 19:00Ferencvarosi TC–Budapest Honved
NB I
lør. 5.12. · 17:00Budapest Honved–Ferencvarosi TC
NB I
tor. 10.12. · 21:00Lech Poznan–Ferencvarosi TC
Europa League
lør. 12.12. · 17:00Ferencvarosi TC–Puskas Academy
NB I
lør. 19.12. · 17:00Ujpest–Ferencvarosi TC
NB I
tor. 21.1. · 18:45Ferencvarosi TC–Juventus
Europa League
tor. 28.1. · 21:001899 Hoffenheim–Ferencvarosi TC
Europa League
lør. 30.1. · 17:00Ferencvarosi TC–Nyiregyhaza
NB I
lør. 6.2. · 17:00Debreceni VSC–Ferencvarosi TC
NB I
lør. 13.2. · 17:00Ferencvarosi TC–Kisvarda FC
NB I
lør. 20.2. · 17:00MTK Budapest–Ferencvarosi TC
NB I
lør. 27.2. · 17:00Paks–Ferencvarosi TC
NB I
lør. 6.3. · 17:00Ferencvarosi TC–Vasas
NB I
lør. 13.3. · 17:00Gyori ETO FC–Ferencvarosi TC
NB I
lør. 20.3. · 17:00Zalaegerszegi TE–Ferencvarosi TC
NB I
lør. 3.4. · 17:00Ferencvarosi TC–Budapest Honved
NB I
lør. 10.4. · 17:00Puskas Academy–Ferencvarosi TC
NB I
lør. 17.4. · 17:00Ferencvarosi TC–Ujpest
NB I
lør. 24.4. · 17:00Nyiregyhaza–Ferencvarosi TC
NB I
lør. 1.5. · 17:00Ferencvarosi TC–Debreceni VSC
NB I
lør. 15.5. · 17:00Kisvarda FC–Ferencvarosi TC
NB I
lør. 22.5. · 17:00Ferencvarosi TC–MTK Budapest
NB I
Spilte kamper denne sesongen
22.10.26Ferencvarosi TC4–1Torreense
Europa League
18.10.26Kisvarda FC1–1Ferencvarosi TC
NB I
15.10.26Ferencvarosi TC2–1Plzen
Europa League
10.10.26Ferencvarosi TC1–1Debreceni VSC
NB I
20.9.26Nyiregyhaza1–1Ferencvarosi TC
NB I
17.9.26Celtic1–3Ferencvarosi TC
Europa League
12.9.26DEAC0–7Ferencvarosi TC
Magyar Kupa
6.9.26Ferencvarosi TC2–2Ujpest
NB I
3.9.26Gyori ETO FC0–3Ferencvarosi TC
NB I
30.8.26Puskas Academy1–2Ferencvarosi TC
NB I
27.8.26Ferencvarosi TC4–0Trabzonspor
Europa League
20.8.26Trabzonspor0–1Ferencvarosi TC
Europa League
17.8.26Zalaegerszegi TE0–1Ferencvarosi TC
NB I
13.8.26Gornik Zabrze1–1Ferencvarosi TC
Europa League
5.8.26Ferencvarosi TC1–0Gornik Zabrze
Europa League
2.8.26Ferencvarosi TC0–0Vasas
NB I
30.7.26Ferencvarosi TC2–2Twente
Europa League
26.7.26Paks4–2Ferencvarosi TC
NB I
23.7.26Twente1–2Ferencvarosi TC
Europa League
16.7.26Ferencvarosi TC3–0Vojvodina
Europa League
9.7.26Vojvodina1–2Ferencvarosi TC
Europa League

Oppdatert: 25. oktober 2026

Ferencvarosi TC: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (22.10.26).

  • M. Berobeinbrudd
  • E. Botkaikke i troppen
  • N. Keitaikke i troppen
  • F. Kovacevicskade
  • B. Nagyikke i troppen
  • B. Otvoskneskade
  • I. Pappoekneskade
  • G. Szecsiikke i troppen

Ferencvarosi TC: tabellplassering – Europa League

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
2Bayer Leverkusen33-0-08:09VVV
3Bournemouth33-0-08:19VVV
4Ferencvarosi TC33-0-09:39VVV
5Olympiakos Piraeus33-0-04:19VVV
6Union St. Gilloise32-1-08:17VUV

Ferencvarosi TC: tabellplassering – Europa League

Hele tabellen
#LagKMålP
2Bayer Leverkusen38:09
3Bournemouth38:19
4Ferencvarosi TC39:39
5Olympiakos Piraeus34:19
6Union St. Gilloise38:17

Ferencvarosi TC: sesongstatistikk (Europa League)

Scorede mål per kamp2,3
Innslupne mål per kamp0,7
Hjemme: scoret / sluppet inn2,7 / 0,7
Borte: scoret / sluppet inn1,8 / 0,8
Kamper uten baklengsmål4
Kamper uten scoring0

Kort

Gule kort22
Gule kort per kamp2,0
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-3-3 (5×) · 4-2-3-1 (4×) · 4-4-2 (1×)

Ferencvarosi TC: spillerstatistikk (Europa League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
B. YusufA113642293307,33
K. ZachariassenM1144532104207,25
M. GómezF114411043007,20
L. JosephA91922183107,04
Á. NagyM72770010006,78
M. CorbuM113921071106,69
G. KanichowskyM71520051106,69
C. O'DowdaM91610120006,67
K. LisztesA8881041106,59
K. KodroA210000006,49
A. ĆirkovićM110000006,49
H. MaïgaM2210000106,18
T. RaemaekersF103600000105,53
CaduM103590100205,42
D. ArzaniM51861032005,38
J. LeviM71200010105,30
A. OsváthM93150042405,28
V. BirmančevićA21710233005,02
O. NagyF61360010203,82
G. ZohoréF5990010002,53
P. RommensM5900000112,22
Á. BagiM1710010001,67
N. KeïtaM400000100,00
E. AcolatseM200000000,00
E. SevikyanM100000000,00
Z. GruberA200000000,00
Z. VargaA100000000,00
C. LakatosF100000000,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Ferencvarosi TC: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Ferencvarosi TC: overganger

Inn

  • M. BeroVfL Bochum · fri spiller31.8.26
  • V. BirmančevićSparta Praha · overgang27.8.26
  • Istvan Varga ZetenySoroksar · retur fra lån31.7.26
  • Á. NagySpezia · overgang30.7.26
  • G. ZohoréBoulogne · fri spiller30.6.26
  • Oliver NagySoroksar · retur fra lån29.6.26
  • Istvan Varga ZetenyDiosgyori VTK · retur fra lån29.6.26
  • E. SevikyanAkron · retur fra lån29.6.26

Ut

  • G. KanichowskyMaccabi Tel Aviv · overgang1.9.26
  • E. SevikyanAD Ceuta FC · lån31.8.26
  • A. ĆirkovićJagiellonia · lån31.8.26
  • K. KodroOFI · lån28.8.26
  • E. AcolatseAl-Hazm · overgang26.8.26
  • Z. GruberRAAL La Louvière · overgang13.8.26
  • S. SayBerekum Chelsea · fri spiller12.8.26
  • D. GrófDiosgyori VTK · fri spiller11.8.26

Ferencvarosi TC: nøkkelfakta

LandUngarn
Stiftet1899
StadionGroupama Aréna
Kapasitet23 698
Underlagnaturgress
TurneringEuropa League
Tabellplassering4. · 9 poeng

Ferencvarosi TC: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Ferencvarosi TC på?

Ferencvarosi TC spiller hjemmekampene sine på Groupama Aréna (Budapest), som har plass til 23 698 tilskuere.

Hvor ligger Ferencvarosi TC på tabellen?

Ferencvarosi TC ligger på 4. plass i Europa League med 9 poeng etter 3 kamper (3 seirer, 0 uavgjorte, 0 tap).

Når spiller Ferencvarosi TC neste kamp?

Neste kamp: Ferencvarosi TC – MTK Budapest, søn. 25.10. · 18:00 (NB I).

Hvordan endte den siste seriekampen til Ferencvarosi TC?

Siste seriekamp: Ferencvarosi TC 4–1 Torreense (22.10.26).

Hvem er toppscorer for Ferencvarosi TC?

Klubbens toppscorer i turneringen er K. Zachariassen med 5 mål.

Ferencvarosi TC: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Ferencvarosi TC (Ungarn) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Europa League, NB I, Magyar Kupa): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Europa League finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.