Fotball
Hjem › Lag › OFI
OFI

OFI: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Hellas · stiftet 1925 · Stadio Thódoros Vardinoyánnis

OFI: turneringer i 2026/27

Europa League26. plass, 3 poengNeste: Hapoel Beer Sheva · tor. 5.11. · 21:00
Super Cupfinale
Super League 1Runde 8Neste: PAOK · søn. 25.10. · 19:00
CupGreek Cup, Runde 4Neste: Larisa · ons. 28.10. · 18:30

OFI: kommende kamper

søn. 25.10. · 19:00OFI–PAOK
Super League 1
ons. 28.10. · 18:30Larisa–OFI
Cup
søn. 1.11. · 17:00Panetolikos–OFI
Super League 1
tor. 5.11. · 21:00Hapoel Beer Sheva–OFI
Europa League
søn. 8.11. · 18:00OFI–Atromitos
Super League 1

OFI: siste resultater

Form i serienTTV
22.10.26OFI0–2Bayer Leverkusen
Europa League
18.10.26Kalamata4–3OFI
Super League 1
15.10.26Rennes2–1OFI
Europa League
10.10.26AEK Athens FC3–0OFI
Super League 1
20.9.26OFI2–2Asteras Tripolis
Super League 1
17.9.26OFI2–01899 Hoffenheim
Europa League
12.9.26Olympiakos Piraeus0–1OFI
Super League 1
9.9.26OFI3–0Nestos Chrisoupolis
Cup

OFI: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 19:00OFI–PAOK
Super League 1
ons. 28.10. · 18:30Larisa–OFI
Cup
søn. 1.11. · 17:00Panetolikos–OFI
Super League 1
tor. 5.11. · 21:00Hapoel Beer Sheva–OFI
Europa League
søn. 8.11. · 18:00OFI–Atromitos
Super League 1
søn. 22.11. · 16:30Panathinaikos–OFI
Super League 1
tor. 26.11. · 21:00OFI–Anderlecht
Europa League
søn. 29.11. · 16:30OFI–Levadiakos
Super League 1
ons. 2.12. · 17:00OFI–Volos NFC
Cup
søn. 6.12. · 19:00OFI–Iraklis 1908
Super League 1
tor. 10.12. · 21:00Benfica–OFI
Europa League
man. 14.12. · 18:00Kifisia–OFI
Super League 1
søn. 20.12. · 18:30OFI–Kalamata
Super League 1
lør. 9.1. · 16:00Levadiakos–OFI
Super League 1
lør. 16.1. · 17:00OFI–Panathinaikos
Super League 1
tor. 21.1. · 18:45Sturm Graz–OFI
Europa League
lør. 23.1. · 17:00Volos NFC–OFI
Super League 1
tor. 28.1. · 21:00OFI–Lech Poznan
Europa League
lør. 30.1. · 17:00OFI–AEK Athens FC
Super League 1
lør. 6.2. · 17:00Iraklis 1908–OFI
Super League 1
lør. 13.2. · 17:00OFI–Aris Thessalonikis
Super League 1
lør. 20.2. · 17:00Atromitos–OFI
Super League 1
lør. 27.2. · 17:00Asteras Tripolis–OFI
Super League 1
lør. 6.3. · 17:00OFI–Panetolikos
Super League 1
lør. 13.3. · 17:00PAOK–OFI
Super League 1
lør. 20.3. · 17:00OFI–Olympiakos Piraeus
Super League 1
Spilte kamper denne sesongen
22.10.26OFI0–2Bayer Leverkusen
Europa League
18.10.26Kalamata4–3OFI
Super League 1
15.10.26Rennes2–1OFI
Europa League
10.10.26AEK Athens FC3–0OFI
Super League 1
20.9.26OFI2–2Asteras Tripolis
Super League 1
17.9.26OFI2–01899 Hoffenheim
Europa League
12.9.26Olympiakos Piraeus0–1OFI
Super League 1
9.9.26OFI3–0Nestos Chrisoupolis
Cup
6.9.26OFI2–0Kifisia
Super League 1
2.9.26PAOK0–0OFI
Cup
30.8.26Aris Thessalonikis2–1OFI
Super League 1
27.8.26CSKA Sofia0–2OFI
Europa League
23.8.26OFI2–0Volos NFC
Super League 1
20.8.26OFI3–0CSKA Sofia
Europa League
3.1.26Olympiakos Piraeus3–0OFI
Super Cup

Oppdatert: 25. oktober 2026

OFI: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (22.10.26).

  • A. Chatzigiovanisikke i troppen
  • N. Christogeorgosikke i troppen
  • A. Leya Isekalyskeskade
  • N. Marinakislyskeskade

OFI: tabellplassering – Europa League

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
24AC Milan31-0-24:53TVT
25Celta Vigo31-0-23:43VTT
26OFI31-0-23:43TTV
27Jagiellonia31-0-24:63TVT
28Torreense31-0-24:73TTV

OFI: tabellplassering – Europa League

Hele tabellen
#LagKMålP
24AC Milan34:53
25Celta Vigo33:43
26OFI33:43
27Jagiellonia34:63
28Torreense34:73

OFI: sesongstatistikk (Europa League)

Scorede mål per kamp1,6
Innslupne mål per kamp0,8
Hjemme: scoret / sluppet inn1,7 / 0,7
Borte: scoret / sluppet inn1,5 / 1,0
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort6
Gule kort per kamp1,2
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-4-3 (5×)

OFI: spillerstatistikk (Europa League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
T. FountasA51341031006,73
Aitor CantalapiedraA51641031106,66
A. BouchalakisM52090021006,61
A. PoungourasF52700010006,54
N. AthanasiouM52700100006,52
T. NussA51930021006,51
A. LeyaA2100000006,46
K. KodroA32090100006,41
Borja GonzálezF4240120106,40
G. ApostolakisM5830010006,35
K. KrizmanićF42700000106,28
T. AndroutsosM52700000106,23
L. DickmannM52530000106,20
G. TheodosoulakisA3280000004,10
K. KostoulasF31730021004,02
D. NikolaouF3900000103,19
Thanasis SitmalidisA170000003,14
G. KanellópoulosM2201011002,49
Z. KarachaliosM3230000002,08
C. SielisF200000000,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

OFI: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

OFI: overganger

Inn

  • T. ChatzigiovanisOmonia Nicosia · overgang10.9.26
  • K. KodroFerencvarosi TC · lån28.8.26
  • K. PapadakisBayer Leverkusen · overgang16.8.26
  • L. DickmannBari · fri spiller9.8.26
  • Aitor CantalapiedraVitoria · fri spiller26.7.26
  • D. NikolaouPalermo · lån26.7.26
  • C. SielisPanetolikos · fri spiller8.7.26
  • A. BouchalakisPanetolikos · fri spiller30.6.26

Ut

  • P. KainourgiakisKainourgiakis Pavlos · fri spiller20.8.26
  • K. ChnarisPanachaiki FC · fri spiller3.8.26
  • T. FanourakisEnosis · fri spiller3.8.26
  • M. RakonjacMaccabi Petah Tikva · fri spiller2.8.26
  • I. ChatzitheodoridisKalamata · fri spiller1.8.26
  • Lefteris KontekasKontekas Lefteris · fri spiller28.7.26
  • L. ShengeliaDinamo Batumi · fri spiller24.7.26
  • M. RakonjacRakonjac Marko · fri spiller18.7.26

OFI: nøkkelfakta

LandHellas
Stiftet1925
StadionStadio Thódoros Vardinoyánnis
Kapasitet9 000
Underlagnaturgress
TurneringEuropa League
Tabellplassering26. · 3 poeng

OFI: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller OFI på?

OFI spiller hjemmekampene sine på Stadio Thódoros Vardinoyánnis (Heraklion), som har plass til 9 000 tilskuere.

Hvor ligger OFI på tabellen?

OFI ligger på 26. plass i Europa League med 3 poeng etter 3 kamper (1 seier, 0 uavgjorte, 2 tap).

Når spiller OFI neste kamp?

Neste kamp: OFI – PAOK, søn. 25.10. · 19:00 (Super League 1).

Hvordan endte den siste seriekampen til OFI?

Siste seriekamp: OFI 0–2 Bayer Leverkusen (22.10.26).

Hvem er toppscorer for OFI?

Klubbens toppscorer i turneringen er K. Kodro med 3 mål.

OFI: terminliste, tabell og tips

OFI (Hellas) spiller i disse turneringene denne sesongen: Europa League, Super Cup, Super League 1, Cup. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Europa League finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.