Fotball
Hjem › Lag › PAOK
PAOK

PAOK: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Hellas · stiftet 1926 · Stadio Toumbas

PAOK: turneringer i 2026/27

Europa Leaguekvalifiseringsrunde 3
Conference LeaguePlayoff round
Super League 1Runde 9Neste: Asteras Tripolis · søn. 1.11. · 18:00
CupGreek Cup, Runde 4Neste: AEK Athens FC · ons. 28.10. · 19:30

PAOK: kommende kamper

ons. 28.10. · 19:30PAOK–AEK Athens FC
Cup
søn. 1.11. · 18:00PAOK–Asteras Tripolis
Super League 1
søn. 8.11. · 20:00Olympiakos Piraeus–PAOK
Super League 1
søn. 22.11. · 18:30PAOK–Kifisia
Super League 1
søn. 29.11. · 20:00AEK Athens FC–PAOK
Super League 1

PAOK: siste resultater

18.10.26PAOK2–1Iraklis 1908
Super League 1
12.10.26PAOK1–3Kalamata
Super League 1
20.9.26Panetolikos1–3PAOK
Super League 1
16.9.26Atromitos0–1PAOK
Cup
13.9.26PAOK2–0Aris Thessalonikis
Super League 1
6.9.26Panathinaikos3–1PAOK
Super League 1
2.9.26PAOK0–0OFI
Cup
30.8.26Atromitos1–2PAOK
Super League 1

PAOK: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 19:00OFI–PAOK
Super League 1
ons. 28.10. · 19:30PAOK–AEK Athens FC
Cup
søn. 1.11. · 18:00PAOK–Asteras Tripolis
Super League 1
søn. 8.11. · 20:00Olympiakos Piraeus–PAOK
Super League 1
søn. 22.11. · 18:30PAOK–Kifisia
Super League 1
søn. 29.11. · 20:00AEK Athens FC–PAOK
Super League 1
ons. 2.12. · 17:00Kalamata–PAOK
Cup
søn. 6.12. · 18:30PAOK–Volos NFC
Super League 1
søn. 13.12. · 18:30PAOK–Panathinaikos
Super League 1
lør. 19.12. · 18:30Asteras Tripolis–PAOK
Super League 1
søn. 10.1. · 18:30Aris Thessalonikis–PAOK
Super League 1
lør. 16.1. · 17:00PAOK–Olympiakos Piraeus
Super League 1
lør. 23.1. · 17:00Iraklis 1908–PAOK
Super League 1
lør. 30.1. · 17:00PAOK–Panetolikos
Super League 1
lør. 6.2. · 17:00Kalamata–PAOK
Super League 1
lør. 13.2. · 17:00PAOK–AEK Athens FC
Super League 1
lør. 20.2. · 17:00Kifisia–PAOK
Super League 1
lør. 27.2. · 17:00PAOK–Atromitos
Super League 1
lør. 6.3. · 17:00Volos NFC–PAOK
Super League 1
lør. 13.3. · 17:00PAOK–OFI
Super League 1
lør. 20.3. · 17:00Levadiakos–PAOK
Super League 1
Spilte kamper denne sesongen
18.10.26PAOK2–1Iraklis 1908
Super League 1
12.10.26PAOK1–3Kalamata
Super League 1
20.9.26Panetolikos1–3PAOK
Super League 1
16.9.26Atromitos0–1PAOK
Cup
13.9.26PAOK2–0Aris Thessalonikis
Super League 1
6.9.26Panathinaikos3–1PAOK
Super League 1
2.9.26PAOK0–0OFI
Cup
30.8.26Atromitos1–2PAOK
Super League 1
27.8.26Brann3–2PAOK
Conference League
23.8.26PAOK4–0Levadiakos
Super League 1
20.8.26PAOK1–1Brann
Conference League
13.8.26Anderlecht3–2PAOK
Europa League
6.8.26PAOK0–1Anderlecht
Europa League
30.7.26PAOK2–0Dynamo Kyiv
Europa League
23.7.26Dynamo Kyiv2–3PAOK
Europa League

Oppdatert: 25. oktober 2026

PAOK: sesongstatistikk (Europa League)

Scorede mål per kamp1,8
Innslupne mål per kamp1,5
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 0,5
Borte: scoret / sluppet inn2,5 / 2,5
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort8
Gule kort per kamp2,0
Røde kort2

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (3×)

PAOK: spillerstatistikk (Europa League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
G. KonstanteliasM4901153108,47
C. ZafeirisM4771021107,55
B. SantamaríaM4901011007,28
A. ŽivkovićM4840110017,25
TaisonM4760021007,20
A. JeremejeffA3130011116,88
J. GómezF3900000006,58
D. ChatsidisM260000006,50
G. MichailidisF4900000006,38
A. MythouA4770010006,36
J. KennyF4900000006,29
M. CamaraM3130010006,25
ElustondoF460000106,10
T. AliM1140000006,03
P. HatzidiakosF3840000305,94
D. PelkasM200000000,00
A. BabaF300000100,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

PAOK: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

PAOK: overganger

Inn

  • S. BanzaAl-Jazira · lån13.9.26
  • K. JakićFC Augsburg · lån8.9.26
  • Diego CostaFC Krasnodar · lån4.9.26
  • O. UgresićFK Partizan · overgang28.8.26
  • C. NdiayeSamsunspor · lån16.8.26
  • D. GiannoulisFC Augsburg · overgang5.8.26
  • T. LouchetNice · overgang2.8.26
  • P. HatzidiakosFC Copenhagen · overgang16.7.26

Ut

  • K. ThymianisPanetolikos · fri spiller14.9.26
  • J. GómezVfL Osnabrück · lån31.8.26
  • A. JeremejeffPersija · fri spiller20.8.26
  • G. KonstanteliasBorussia Dortmund · overgang16.8.26
  • L. LyratzisAtromitos · fri spiller2.8.26
  • M. BaldeLevadiakos · lån2.8.26
  • G. SiderasSideras Georgios · fri spiller30.7.26
  • L. GugeshashviliGöztepe · lån28.7.26

PAOK: nøkkelfakta

LandHellas
Stiftet1926
StadionStadio Toumbas
Kapasitet28 803
Underlagnaturgress
TurneringEuropa League

PAOK: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller PAOK på?

PAOK spiller hjemmekampene sine på Stadio Toumbas (Thessaloníki), som har plass til 28 803 tilskuere.

Når spiller PAOK neste kamp?

Neste kamp: PAOK – AEK Athens FC, ons. 28.10. · 19:30 (Cup).

Hvordan endte den siste seriekampen til PAOK?

Siste seriekamp: Anderlecht 3–2 PAOK (13.8.26).

Hvem er toppscorer for PAOK?

Klubbens toppscorer i turneringen er D. Pelkas med 3 mål.

PAOK: terminliste, tabell og tips

PAOK (Hellas) spiller i disse turneringene denne sesongen: Europa League, Conference League, Super League 1, Cup. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Europa League finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.