Fotball
Hjem › Lag › Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Israel · stiftet 1906 · Bloomfield Stadium

Maccabi Tel Aviv: turneringer i 2026/27

Europa Leaguekvalifiseringsrunde 3
Conference LeaguePlayoff round
Super Cupfinale
Toto Cup Ligat AlfinaleNeste: Hapoel Tel Aviv · tor. 29.10. · 19:30
Ligat Ha'alRunde 9Neste: Hapoel Ramat Gan · lør. 31.10. · 19:00

Maccabi Tel Aviv: kommende kamper

tor. 29.10. · 19:30Maccabi Tel Aviv–Hapoel Tel Aviv
Toto Cup Ligat Al
lør. 31.10. · 19:00Hapoel Ramat Gan–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
lør. 7.11. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Maccabi Petah Tikva
Ligat Ha'al
lør. 28.11. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Petah Tikva
Ligat Ha'al
tir. 1.12. · 19:00Ironi Kiryat Shmona–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al

Maccabi Tel Aviv: siste resultater

24.10.26Maccabi Tel Aviv6–2Hapoel Haifa
Ligat Ha'al
19.10.26Beitar Jerusalem0–0Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
10.10.26Maccabi Tel Aviv0–0Bnei Sakhnin
Ligat Ha'al
19.9.26Maccabi Netanya1–2Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
14.9.26Maccabi Tel Aviv4–1Hapoel Tel Aviv
Ligat Ha'al
7.9.26Hapoel Beer Sheva1–4Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
31.8.26Maccabi Tel Aviv3–1Maccabi Haifa
Ligat Ha'al
27.8.26Maccabi Tel Aviv1–1FC Lugano
Conference League

Maccabi Tel Aviv: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tor. 29.10. · 19:30Maccabi Tel Aviv–Hapoel Tel Aviv
Toto Cup Ligat Al
lør. 31.10. · 19:00Hapoel Ramat Gan–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
lør. 7.11. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Maccabi Petah Tikva
Ligat Ha'al
lør. 28.11. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Petah Tikva
Ligat Ha'al
tir. 1.12. · 19:00Ironi Kiryat Shmona–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
lør. 5.12. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Ironi Tiberias
Ligat Ha'al
lør. 12.12. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Katamon
Ligat Ha'al
lør. 19.12. · 19:00Maccabi Haifa–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
tir. 29.12. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
lør. 2.1. · 19:00Hapoel Tel Aviv–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
lør. 9.1. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Maccabi Netanya
Ligat Ha'al
lør. 16.1. · 19:00Bnei Sakhnin–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
lør. 23.1. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Beitar Jerusalem
Ligat Ha'al
lør. 30.1. · 19:00Hapoel Haifa–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
lør. 6.2. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Ramat Gan
Ligat Ha'al
lør. 13.2. · 19:00Maccabi Petah Tikva–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
lør. 20.2. · 19:00Hapoel Petah Tikva–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
lør. 27.2. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Ironi Kiryat Shmona
Ligat Ha'al
lør. 6.3. · 19:00Ironi Tiberias–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Maccabi Tel Aviv6–2Hapoel Haifa
Ligat Ha'al
19.10.26Beitar Jerusalem0–0Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
10.10.26Maccabi Tel Aviv0–0Bnei Sakhnin
Ligat Ha'al
19.9.26Maccabi Netanya1–2Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
14.9.26Maccabi Tel Aviv4–1Hapoel Tel Aviv
Ligat Ha'al
7.9.26Hapoel Beer Sheva1–4Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
31.8.26Maccabi Tel Aviv3–1Maccabi Haifa
Ligat Ha'al
27.8.26Maccabi Tel Aviv1–1FC Lugano
Conference League
23.8.26Hapoel Katamon2–5Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
20.8.26FC Lugano2–1Maccabi Tel Aviv
Conference League
16.8.26Maccabi Netanya0–1Maccabi Tel Aviv
Toto Cup Ligat Al
13.8.26CSKA Sofia1–3Maccabi Tel Aviv
Europa League
6.8.26Maccabi Tel Aviv0–3CSKA Sofia
Europa League
30.7.26Maccabi Tel Aviv1–0Sheriff Tiraspol
Europa League
23.7.26Sheriff Tiraspol0–5Maccabi Tel Aviv
Europa League
16.7.26Hapoel Beer Sheva1–3Maccabi Tel Aviv
Super Cup

Oppdatert: 25. oktober 2026

Maccabi Tel Aviv: sesongstatistikk (Europa League)

Scorede mål per kamp2,3
Innslupne mål per kamp1,0
Hjemme: scoret / sluppet inn0,5 / 1,5
Borte: scoret / sluppet inn4,0 / 0,5
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort7
Gule kort per kamp1,8
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-5-2 (1×) · 4-3-3 (1×) · 4-2-3-1 (1×)

Maccabi Tel Aviv: spillerstatistikk (Europa League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
R. Revivo3900000006,90
E. SoklerA21021000006,65
Dor PeretzM41801000106,63
O. DavidaM41020200006,60
Hélio VarelaM41670000006,45
E. MadmonA2250000106,31
N. Ben HarushF3810000006,25
T. AsanteF31350000006,15
R. ShlomoF41800000106,13
I. ShaharM41500000006,08
M. CamaraF41440000106,03
I. SissokhoM41800000105,98
K. AndradeM160000003,25
S. RosenF1450000003,00
I. Ben HamoF3450000002,80
I. NoyM3900000002,70
D. GlazerM100000000,00
I. Ben SimonM100000000,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Maccabi Tel Aviv: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Maccabi Tel Aviv: overganger

Inn

  • J. TavernierRangers · fri spiller5.9.26
  • G. KanichowskyFerencvarosi TC · overgang1.9.26
  • E. SoklerRadnicki 1923 · overgang25.7.26
  • D. GlazerKairat Almaty · overgang7.7.26
  • K. BelićAZ Alkmaar · overgang30.6.26
  • N. NiddamHapoel Petah Tikva · retur fra lån29.6.26
  • A. AyiasHapoel Haifa · retur fra lån29.6.26
  • B. LinKryvbas KR · retur fra lån29.6.26

Ut

  • Lotem AsresHapoel Kfar Shalem · lån15.9.26
  • Israel Aviv YehonathanMaccabi Bnei Raina · lån15.9.26
  • O. N. AzoBeitar Jerusalem · lån13.9.26
  • I. NicolăescuHapoel Ramat Gan · lån10.9.26
  • K. AndradeSport Recife · lån10.9.26
  • S. FarhiColorado Rapids · overgang31.8.26
  • R. RevivoElche · overgang31.8.26
  • N. SchwartzHapoel Ramat Gan · lån18.8.26

Maccabi Tel Aviv: nøkkelfakta

LandIsrael
Stiftet1906
StadionBloomfield Stadium
Kapasitet29 400
Underlagnaturgress
TurneringEuropa League

Maccabi Tel Aviv: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Maccabi Tel Aviv på?

Maccabi Tel Aviv spiller hjemmekampene sine på Bloomfield Stadium (Tel-Aviv-Yāfā (Tel-Aviv)), som har plass til 29 400 tilskuere.

Når spiller Maccabi Tel Aviv neste kamp?

Neste kamp: Maccabi Tel Aviv – Hapoel Tel Aviv, tor. 29.10. · 19:30 (Toto Cup Ligat Al).

Hvordan endte den siste seriekampen til Maccabi Tel Aviv?

Siste seriekamp: CSKA Sofia 1–3 Maccabi Tel Aviv (13.8.26).

Hvem er toppscorer for Maccabi Tel Aviv?

Klubbens toppscorer i turneringen er Dor Peretz med 8 mål.

Maccabi Tel Aviv: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Maccabi Tel Aviv (Israel) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Europa League, Conference League, Super Cup, Toto Cup Ligat Al, Ligat Ha'al): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Europa League finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.