Fotball
Hjem › Lag › Salford City
Salford City

Salford City: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · The Peninsula Stadium

Salford City: turneringer i 2026/27

League Two1. plass, 25 poengNeste: Walsall · man. 26.10. · 21:00
Ligacupenrunde 128
EFL TrophyGroup North, Runde 1Neste: Sunderland U21 · tir. 24.11. · 20:00
FA-cupen1/128-finalsNeste: Carlisle · lør. 7.11. · 16:00

Salford City: kommende kamper

man. 26.10. · 21:00WalsallTipsSalford CityLeague Two · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 31.10. · 16:00Salford CityTipsExeter CityLeague Two · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 16:00Carlisle–Salford City
FA-cupen
lør. 14.11. · 16:00Salford City–Northampton
League Two
lør. 21.11. · 16:00Accrington ST–Salford City
League Two

Salford City: siste resultater

Form i serienVVVVV
20.10.26Bristol Rovers1–2Salford CityLeague Two
17.10.26Salford City2–1Crawley Town
League Two
10.10.26Cheltenham0–2Salford City
League Two
6.10.26Accrington ST1–1Salford City
EFL Trophy
3.10.26Salford City1–0Fleetwood Town
League Two
26.9.26Oldham1–4Salford City
League Two
22.9.26Salford City1–2Sheffield Wednesday
EFL Trophy
19.9.26Salford City1–0Swindon Town
League Two

Salford City: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

man. 26.10. · 21:00WalsallTipsSalford City
League Two
lør. 31.10. · 16:00Salford CityTipsExeter City
League Two
lør. 7.11. · 16:00Carlisle–Salford City
FA-cupen
lør. 14.11. · 16:00Salford City–Northampton
League Two
lør. 21.11. · 16:00Accrington ST–Salford City
League Two
tir. 24.11. · 20:00Salford City–Sunderland U21
EFL Trophy
lør. 28.11. · 16:00Salford City–Gillingham
League Two
tir. 1.12. · 20:45Tranmere–Salford City
League Two
lør. 12.12. · 16:00Salford City–Colchester
League Two
tor. 17.12. · 21:00Crewe–Salford City
League Two
lør. 26.12. · 16:00Salford City–Grimsby
League Two
tir. 29.12. · 20:45Rochdale–Salford City
League Two
fre. 1.1. · 16:00York–Salford City
League Two
lør. 9.1. · 16:00Salford City–Crewe
League Two
lør. 16.1. · 16:00Crawley Town–Salford City
League Two
tir. 19.1. · 20:45Salford City–Bristol Rovers
League Two
lør. 23.1. · 16:00Salford City–Walsall
League Two
lør. 30.1. · 16:00Exeter City–Salford City
League Two
lør. 6.2. · 16:00Salford City–Shrewsbury
League Two
tir. 9.2. · 20:45Newport County–Salford City
League Two
lør. 13.2. · 16:00Port Vale–Salford City
League Two
lør. 20.2. · 16:00Salford City–Rotherham
League Two
lør. 27.2. · 16:00Northampton–Salford City
League Two
lør. 6.3. · 16:00Salford City–Barnet
League Two
lør. 13.3. · 16:00Chesterfield–Salford City
League Two
lør. 20.3. · 16:00Salford City–Accrington ST
League Two
fre. 26.3. · 16:00Salford City–York
League Two
man. 29.3. · 16:00Grimsby–Salford City
League Two
lør. 3.4. · 16:00Salford City–Rochdale
League Two
lør. 10.4. · 16:00Colchester–Salford City
League Two
tir. 13.4. · 20:45Salford City–Cheltenham
League Two
lør. 17.4. · 16:00Swindon Town–Salford City
League Two
lør. 24.4. · 16:00Salford City–Oldham
League Two
tir. 27.4. · 20:45Fleetwood Town–Salford City
League Two
lør. 1.5. · 16:00Gillingham–Salford City
League Two
lør. 8.5. · 16:00Salford City–Tranmere
League Two
Spilte kamper denne sesongen
20.10.26Bristol Rovers1–2Salford City
League Two
17.10.26Salford City2–1Crawley Town
League Two
10.10.26Cheltenham0–2Salford City
League Two
6.10.26Accrington ST1–1Salford City
EFL Trophy
3.10.26Salford City1–0Fleetwood Town
League Two
26.9.26Oldham1–4Salford City
League Two
22.9.26Salford City1–2Sheffield Wednesday
EFL Trophy
19.9.26Salford City1–0Swindon Town
League Two
12.9.26Rotherham3–3Salford City
League Two
5.9.26Salford City1–0Port Vale
League Two
1.9.26Salford City2–1Newport County
League Two
29.8.26Shrewsbury1–0Salford City
League Two
22.8.26Salford City0–1Chesterfield
League Two
15.8.26Barnet3–1Salford City
League Two
8.8.26Salford City1–1Shrewsbury
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

Salford City: tabellplassering – League Two

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
1Salford City128-1-319:1225VVVVV
2Barnet116-4-124:1622UTVVV
3Cheltenham136-3-422:2221VVTTT

Salford City: sesongstatistikk (League Two)

Scorede mål per kamp1,6
Innslupne mål per kamp1,0
Hjemme: scoret / sluppet inn1,2 / 0,5
Borte: scoret / sluppet inn2,0 / 1,5
Kamper uten baklengsmål4
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort20
Gule kort per kamp1,7
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

5-3-2 (6×) · 4-4-2 (2×) · 3-5-2 (2×)

Salford City: spillerstatistikk (League Two)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
J. PowellM863632127107,24
D. ScarrF75510031007,07
T. AllenF108391093007,04
K. N’MaiM94932194006,98
W. AimsonF119240073106,93
J. GrantM125162074006,91
B. Sarpong-WireduM117372062206,91
L. MolyneuxM1193014123206,73
R. GraydonA84221182206,70
Zachariah Olumide AweF1610000006,70
E. BondsM85400040106,64
O. TurtonF52730020106,62
K. CesayA95960682106,61
M. LangstaffA1299340239206,60
B. WoodburnM51910031006,52
N. AsiimweF5510000006,51
L. GarbuttF72650131306,50
Kyrell MalcolmM2270010006,30
D. UdohA113031051006,07
A. OluwoF107602065006,03
A. OdohA95000021306,00
H. CarsonF1610000006,00
M. ButcherM61760041005,38

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Salford City: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Salford City: overganger

Inn

  • J. BirdBoreham Wood · retur fra lån3.10.26
  • L. BurgeNorthampton · fri spiller10.9.26
  • N. AsiimweCharlton · lån31.8.26
  • D. ScarrWrexham · overgang31.8.26
  • T. AllenWycombe · lån27.8.26
  • T. MylesRochdale · fri spiller24.8.26
  • B. Sarpong-WireduPlymouth · overgang20.8.26
  • Frankie McMahon-BrownOldham · overgang31.7.26

Ut

  • Frankie McMahon-BrownRadcliffe · lån4.9.26
  • J. BirdBoreham Wood · lån3.9.26
  • R. Longelo-MbuleNotts County · overgang31.8.26
  • J. AusterfieldRotherham · overgang26.8.26
  • A. HendersonHebburn Town · fri spiller2.8.26
  • Harry ShowmanAvro · fri spiller30.7.26
  • Daniel ChestersWealdstone · fri spiller21.7.26
  • O. AshleyRotherham · fri spiller9.7.26

Salford City: nøkkelfakta

LandEngland
StadionThe Peninsula Stadium
Kapasitet5 100
Underlagnaturgress
TurneringLeague Two
Tabellplassering1. · 25 poeng

Salford City: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Salford City på?

Salford City spiller hjemmekampene sine på The Peninsula Stadium (Salford, Greater Manchester), som har plass til 5 100 tilskuere.

Hvor ligger Salford City på tabellen?

Salford City ligger på 1. plass i League Two med 25 poeng etter 12 kamper (8 seirer, 1 uavgjort, 3 tap).

Når spiller Salford City neste kamp?

Neste kamp: Walsall – Salford City, man. 26.10. · 21:00 (League Two).

Hvordan endte den siste seriekampen til Salford City?

Siste seriekamp: Bristol Rovers 1–2 Salford City (20.10.26).

Hvem er toppscorer for Salford City?

Klubbens toppscorer i turneringen er M. Langstaff med 4 mål.

Salford City: terminliste, tabell og tips

Salford City (England) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (League Two, Ligacupen, EFL Trophy, FA-cupen), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i League Two finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.