Fotball
Hjem › Lag › Grimsby
Grimsby

Grimsby: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1878 · Blundell Park

Grimsby: turneringer i 2026/27

League Two11. plass, 17 poengNeste: York · lør. 31.10. · 13:30
Ligacupenrunde 128
EFL TrophyGroup North, Runde 6Neste: Nottingham Forest U21 · tir. 10.11. · 20:00
FA-cupen1/128-finalsNeste: Stafford Rangers · lør. 7.11. · 13:00

Grimsby: kommende kamper

lør. 31.10. · 13:30GrimsbyTipsYorkLeague Two · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 13:00Stafford Rangers–Grimsby
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Grimsby–Nottingham Forest U21
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Swindon Town–Grimsby
League Two
lør. 21.11. · 16:00Grimsby–Rotherham
League Two

Grimsby: siste resultater

Form i serienVUTTT
24.10.26Gillingham1–4GrimsbyLeague Two20.10.26Rochdale2–2GrimsbyLeague Two
17.10.26Grimsby0–2Northampton
League Two
10.10.26Port Vale1–0Grimsby
League Two
6.10.26Grimsby0–0Burton Albion
EFL Trophy
3.10.26Grimsby1–2Shrewsbury
League Two
26.9.26Newport County2–1Grimsby
League Two
22.9.26Notts County2–1Grimsby
EFL Trophy

Grimsby: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 13:30GrimsbyTipsYork
League Two
lør. 7.11. · 13:00Stafford Rangers–Grimsby
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Grimsby–Nottingham Forest U21
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Swindon Town–Grimsby
League Two
lør. 21.11. · 16:00Grimsby–Rotherham
League Two
lør. 28.11. · 16:00Crewe–Grimsby
League Two
tir. 1.12. · 20:45Grimsby–Colchester
League Two
lør. 12.12. · 13:30Chesterfield–Grimsby
League Two
lør. 19.12. · 16:00Grimsby–Barnet
League Two
lør. 26.12. · 16:00Salford City–Grimsby
League Two
tir. 29.12. · 20:45Grimsby–Oldham
League Two
fre. 1.1. · 16:00Grimsby–Tranmere
League Two
lør. 9.1. · 13:30Barnet–Grimsby
League Two
lør. 16.1. · 16:00Northampton–Grimsby
League Two
tir. 19.1. · 20:45Grimsby–Rochdale
League Two
lør. 23.1. · 16:00Grimsby–Gillingham
League Two
lør. 30.1. · 16:00York–Grimsby
League Two
lør. 6.2. · 16:00Fleetwood Town–Grimsby
League Two
tir. 9.2. · 20:45Grimsby–Accrington ST
League Two
lør. 13.2. · 16:00Grimsby–Cheltenham
League Two
lør. 20.2. · 16:00Bristol Rovers–Grimsby
League Two
lør. 27.2. · 16:00Grimsby–Swindon Town
League Two
lør. 6.3. · 16:00Exeter City–Grimsby
League Two
lør. 13.3. · 16:00Grimsby–Walsall
League Two
lør. 20.3. · 16:00Rotherham–Grimsby
League Two
fre. 26.3. · 16:00Tranmere–Grimsby
League Two
man. 29.3. · 16:00Grimsby–Salford City
League Two
lør. 3.4. · 16:00Oldham–Grimsby
League Two
lør. 10.4. · 16:00Grimsby–Chesterfield
League Two
tir. 13.4. · 20:45Grimsby–Port Vale
League Two
lør. 17.4. · 16:00Crawley Town–Grimsby
League Two
lør. 24.4. · 16:00Grimsby–Newport County
League Two
tir. 27.4. · 20:45Shrewsbury–Grimsby
League Two
lør. 1.5. · 16:00Grimsby–Crewe
League Two
lør. 8.5. · 16:00Colchester–Grimsby
League Two
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Gillingham1–4Grimsby
League Two
20.10.26Rochdale2–2Grimsby
League Two
17.10.26Grimsby0–2Northampton
League Two
10.10.26Port Vale1–0Grimsby
League Two
6.10.26Grimsby0–0Burton Albion
EFL Trophy
3.10.26Grimsby1–2Shrewsbury
League Two
26.9.26Newport County2–1Grimsby
League Two
22.9.26Notts County2–1Grimsby
EFL Trophy
19.9.26Grimsby2–0Crawley Town
League Two
12.9.26Grimsby2–0Bristol Rovers
League Two
5.9.26Cheltenham2–2Grimsby
League Two
1.9.26Accrington ST2–2Grimsby
League Two
29.8.26Grimsby2–2Fleetwood Town
League Two
22.8.26Walsall0–0Grimsby
League Two
15.8.26Grimsby1–0Exeter City
League Two
8.8.26Grimsby1–3Blackpool
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

Grimsby: tabellplassering – League Two

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
9Accrington ST134-6-322:1618VUVUV
10Shrewsbury135-3-516:2018UVVTV
11Grimsby134-5-419:1617VUTTT
12Gillingham134-5-418:1817TUTVU
13Tranmere133-7-316:1616UVTUT

Grimsby: sesongstatistikk (League Two)

Scorede mål per kamp1,5
Innslupne mål per kamp1,2
Hjemme: scoret / sluppet inn1,3 / 1,0
Borte: scoret / sluppet inn1,6 / 1,4
Kamper uten baklengsmål4
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort26
Gule kort per kamp2,0
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-1-4-1 (12×) · 3-1-4-2 (1×)

Grimsby: spillerstatistikk (League Two)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
C. McJannetF109090030207,18
G. TuriM119722262207,16
C. VernamM13957022414306,93
M. SheltonM52411033006,91
H. RodgersF13115721155106,84
J. SweeneyF108830162106,83
F. CartwrightM92991053106,80
K. GreenM13115042135306,79
M. KacurriF1210890030406,75
J. WalkerA105151083206,72
Iwan MorganA1362522217006,70
R. StauntonF1260000006,70
A. CookA12854202511106,60
S. FinchA1041410104106,56
Cian DoyleM114141032106,52
J. FoulkesF42300021006,39
J. AmaluzorM95980061106,38
J. AndrewsA2340031006,35
E. PrutiF31730031016,27
D. TharmeF1490000105,76
Ryley ReynoldsM82100000004,41

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Grimsby: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Grimsby: overganger

Inn

  • D. HarringtonBolton · lån4.9.26
  • F. CartwrightMiddlesbrough · lån31.8.26
  • M. SheltonYork · lån31.8.26
  • S. FinchSouth Shields · overgang23.8.26
  • Ryley ReynoldsNotts County · lån13.8.26
  • Iwan MorganBrentford · overgang6.8.26
  • H. CartwrightHull City · lån27.7.26
  • C. DoyleBray Wanderers · overgang26.7.26

Ut

  • D. HarringtonBolton · retur fra lån17.9.26
  • Eliot SmithSmith Elliot · fri spiller13.8.26
  • J. KabiaLeyton Orient · overgang6.8.26
  • Jude Jacob Soonsup-BellPort FC · fri spiller25.7.26
  • T. WarrenSolihull Moors · fri spiller23.7.26
  • J. SvanþórssonKR Reykjavik · fri spiller15.7.26
  • Zak GilsenanFC Halifax Town · fri spiller5.7.26
  • G. McEachranChesterfield · fri spiller30.6.26

Grimsby: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1878
StadionBlundell Park
Kapasitet9 546
TurneringLeague Two
Tabellplassering11. · 17 poeng

Grimsby: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Grimsby på?

Grimsby spiller hjemmekampene sine på Blundell Park (Cleethorpes, North East Lincolnshire), som har plass til 9 546 tilskuere.

Hvor ligger Grimsby på tabellen?

Grimsby ligger på 11. plass i League Two med 17 poeng etter 13 kamper (4 seirer, 5 uavgjorte, 4 tap).

Når spiller Grimsby neste kamp?

Neste kamp: Grimsby – York, lør. 31.10. · 13:30 (League Two).

Hvordan endte den siste seriekampen til Grimsby?

Siste seriekamp: Gillingham 1–4 Grimsby (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Grimsby?

Klubbens toppscorer i turneringen er K. Green med 4 mål.

Grimsby: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Grimsby (England) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (League Two, Ligacupen, EFL Trophy, FA-cupen): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i League Two finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.