Fotball
Hjem › Lag › Fleetwood Town
Fleetwood Town

Fleetwood Town: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1908 · Highbury Stadium

Fleetwood Town: turneringer i 2026/27

League Two18. plass, 14 poengNeste: Bristol Rovers · lør. 31.10. · 16:00
LigacupenåttedelsfinaleNeste: Arsenal · tir. 27.10. · 21:00
EFL TrophyGroup North, Runde 7Neste: Leeds United U21 · tir. 24.11. · 20:00
FA-cupen1/128-finalsNeste: Rochdale · lør. 7.11. · 16:00

Fleetwood Town: kommende kamper

tir. 27.10. · 21:00Fleetwood TownTipsArsenalLigacupenlør. 31.10. · 16:00Fleetwood TownTipsBristol RoversLeague Two · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 16:00Fleetwood Town–Rochdale
FA-cupen · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 14.11. · 18:30Fleetwood Town–Tranmere
League Two
lør. 21.11. · 16:00Crawley Town–Fleetwood Town
League Two

Fleetwood Town: siste resultater

Form i serienTTVUT
24.10.26Exeter City2–1Fleetwood TownLeague Two20.10.26Cheltenham4–2Fleetwood TownLeague Two
17.10.26Fleetwood Town2–0Rotherham
League Two
10.10.26Fleetwood Town1–1Walsall
League Two
6.10.26Fleetwood Town4–1Barnsley
EFL Trophy
3.10.26Salford City1–0Fleetwood Town
League Two
26.9.26Fleetwood Town1–2Rochdale
League Two
22.9.26Oldham1–0Fleetwood Town
EFL Trophy

Fleetwood Town: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tir. 27.10. · 21:00Fleetwood TownTipsArsenal
Ligacupen
lør. 31.10. · 16:00Fleetwood TownTipsBristol Rovers
League Two
lør. 7.11. · 16:00Fleetwood Town–Rochdale
FA-cupen
lør. 14.11. · 18:30Fleetwood Town–Tranmere
League Two
lør. 21.11. · 16:00Crawley Town–Fleetwood Town
League Two
tir. 24.11. · 20:00Fleetwood Town–Leeds United U21
EFL Trophy
lør. 28.11. · 16:00Fleetwood Town–Accrington ST
League Two
tir. 1.12. · 20:45Northampton–Fleetwood Town
League Two
lør. 12.12. · 16:00Fleetwood Town–Swindon Town
League Two
lør. 19.12. · 13:30Colchester–Fleetwood Town
League Two
lør. 26.12. · 16:00Fleetwood Town–Crewe
League Two
tir. 29.12. · 20:45York–Fleetwood Town
League Two
fre. 1.1. · 16:00Port Vale–Fleetwood Town
League Two
lør. 9.1. · 16:00Fleetwood Town–Colchester
League Two
lør. 16.1. · 16:00Rotherham–Fleetwood Town
League Two
tir. 19.1. · 20:45Fleetwood Town–Cheltenham
League Two
lør. 23.1. · 16:00Fleetwood Town–Exeter City
League Two
lør. 30.1. · 16:00Bristol Rovers–Fleetwood Town
League Two
lør. 6.2. · 16:00Fleetwood Town–Grimsby
League Two
tir. 9.2. · 20:45Oldham–Fleetwood Town
League Two
lør. 13.2. · 16:00Shrewsbury–Fleetwood Town
League Two
lør. 20.2. · 16:00Fleetwood Town–Newport County
League Two
lør. 27.2. · 16:00Tranmere–Fleetwood Town
League Two
lør. 6.3. · 16:00Fleetwood Town–Chesterfield
League Two
lør. 13.3. · 16:00Gillingham–Fleetwood Town
League Two
lør. 20.3. · 16:00Fleetwood Town–Crawley Town
League Two
fre. 26.3. · 16:00Fleetwood Town–Port Vale
League Two
man. 29.3. · 16:00Crewe–Fleetwood Town
League Two
lør. 3.4. · 16:00Fleetwood Town–York
League Two
lør. 10.4. · 16:00Swindon Town–Fleetwood Town
League Two
tir. 13.4. · 20:45Walsall–Fleetwood Town
League Two
lør. 17.4. · 16:00Fleetwood Town–Barnet
League Two
lør. 24.4. · 16:00Rochdale–Fleetwood Town
League Two
tir. 27.4. · 20:45Fleetwood Town–Salford City
League Two
lør. 1.5. · 16:00Accrington ST–Fleetwood Town
League Two
lør. 8.5. · 16:00Fleetwood Town–Northampton
League Two
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Exeter City2–1Fleetwood Town
League Two
20.10.26Cheltenham4–2Fleetwood Town
League Two
17.10.26Fleetwood Town2–0Rotherham
League Two
10.10.26Fleetwood Town1–1Walsall
League Two
6.10.26Fleetwood Town4–1Barnsley
EFL Trophy
3.10.26Salford City1–0Fleetwood Town
League Two
26.9.26Fleetwood Town1–2Rochdale
League Two
22.9.26Oldham1–0Fleetwood Town
EFL Trophy
19.9.26Barnet3–1Fleetwood Town
League Two
16.9.26Fleetwood Town1–0Sheffield Utd
Ligacupen
12.9.26Newport County1–1Fleetwood Town
League Two
5.9.26Fleetwood Town2–0Shrewsbury
League Two
1.9.26Fleetwood Town1–1Oldham
League Two
29.8.26Grimsby2–2Fleetwood Town
League Two
25.8.26Fleetwood Town4–0Shrewsbury
Ligacupen
22.8.26Fleetwood Town0–0Gillingham
League Two
15.8.26Chesterfield0–1Fleetwood Town
League Two
8.8.26Fleetwood Town1–0Chesterfield
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

Fleetwood Town: tabellplassering – League Two

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
16Newport County133-6-416:1615TUUVU
17Rochdale134-3-615:2215TUTUV
18Fleetwood Town133-5-515:1714TTVUT
19Northampton113-4-48:813VTVUT
20Oldham123-3-614:1812UTVUT

Fleetwood Town: sesongstatistikk (League Two)

Scorede mål per kamp1,2
Innslupne mål per kamp1,3
Hjemme: scoret / sluppet inn1,2 / 0,7
Borte: scoret / sluppet inn1,1 / 1,9
Kamper uten baklengsmål4
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort32
Gule kort per kamp2,5
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-1-4-2 (11×) · 3-5-2 (1×) · 5-3-2 (1×)

Fleetwood Town: spillerstatistikk (League Two)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
R. CoughlanA11589511513207,08
C. McLeanM22190340006,82
F. PotterF1311391051206,81
H. NealM13117000115406,78
A. CannonM31850042106,77
L. McCannM13113601166306,77
D. AndrewF83310021006,72
Jake Thomas BattyF64600020006,70
M. HelmM13112310184306,67
R. BennettF119760140506,67
S. RooneyF1311701192306,66
Conor HaugheyF61830010006,60
C. EvansA1388132226406,52
A. Loupalo-BiA113172184006,50
K. Thompson-SommersM1550000006,50
Kayden HughesF1640010006,50
R. CirinoM24650020206,47
W. DaviesA1152820125105,88
A. MurphyM106550031105,75
J. RobertsonM4200020003,14

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Fleetwood Town: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Fleetwood Town: overganger

Inn

  • J. RobertsonBrighton · lån31.8.26
  • A. MurphyBristol City · lån20.8.26
  • A. Loupalo-BiFulham · lån13.8.26
  • J. PradicPreston · fri spiller27.7.26
  • N. MawenePreston · fri spiller27.7.26
  • Jake Thomas BattySwindon Town · fri spiller27.7.26
  • A. CannonWrexham · fri spiller13.7.26
  • Sean CostelloeTreaty United · fri spiller9.7.26

Ut

  • J. NorwoodScunthorpe · fri spiller24.9.26
  • M. LaneBarrow · lån4.9.26
  • H. HolgateGateshead · fri spiller3.9.26
  • D. HumeHume Denver · la opp21.8.26
  • N. MaweneWaterford · lån28.7.26
  • T. MullarkeyCarlisle · lån26.7.26
  • Liam RobertsHereford · lån24.7.26
  • J. DaviesTranmere · fri spiller20.7.26

Fleetwood Town: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1908
StadionHighbury Stadium
Kapasitet5 327
Underlagnaturgress
TurneringLeague Two
Tabellplassering18. · 14 poeng

Fleetwood Town: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Fleetwood Town på?

Fleetwood Town spiller hjemmekampene sine på Highbury Stadium (Fleetwood, Lancashire), som har plass til 5 327 tilskuere.

Hvor ligger Fleetwood Town på tabellen?

Fleetwood Town ligger på 18. plass i League Two med 14 poeng etter 13 kamper (3 seirer, 5 uavgjorte, 5 tap).

Når spiller Fleetwood Town neste kamp?

Neste kamp: Fleetwood Town – Arsenal, tir. 27.10. · 21:00 (Ligacupen).

Hvordan endte den siste seriekampen til Fleetwood Town?

Siste seriekamp: Exeter City 2–1 Fleetwood Town (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Fleetwood Town?

Klubbens toppscorer i turneringen er C. Evans med 6 mål.

Fleetwood Town: terminliste, tabell og tips

Fleetwood Town (England) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (League Two, Ligacupen, EFL Trophy, FA-cupen), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i League Two finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.