Fotball
Hjem › Lag › Bristol Rovers
Bristol Rovers

Bristol Rovers: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1883 · Memorial Stadium

Bristol Rovers: turneringer i 2026/27

Bristol Rovers: kommende kamper

lør. 31.10. · 16:00Fleetwood TownTipsBristol RoversLeague Two · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 16:00Bristol Rovers–Cambridge United
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Bristol Rovers–Reading
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Bristol Rovers–Chesterfield
League Two
lør. 21.11. · 16:00Cheltenham–Bristol Rovers
League Two

Bristol Rovers: siste resultater

Form i serienUTTTT
24.10.26Bristol Rovers0–0Swindon TownLeague Two20.10.26Bristol Rovers1–2Salford CityLeague Two
17.10.26Shrewsbury1–0Bristol Rovers
League Two
10.10.26Bristol Rovers1–3Barnet
League Two
6.10.26Wycombe4–1Bristol Rovers
EFL Trophy
3.10.26Crewe3–1Bristol Rovers
League Two
26.9.26Bristol Rovers1–0Exeter City
League Two
19.9.26Gillingham3–0Bristol Rovers
League Two

Bristol Rovers: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 16:00Fleetwood TownTipsBristol Rovers
League Two
lør. 7.11. · 16:00Bristol Rovers–Cambridge United
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Bristol Rovers–Reading
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Bristol Rovers–Chesterfield
League Two
lør. 21.11. · 16:00Cheltenham–Bristol Rovers
League Two
lør. 28.11. · 13:30Bristol Rovers–Tranmere
League Two
tir. 1.12. · 20:45Oldham–Bristol Rovers
League Two
lør. 12.12. · 16:00Bristol Rovers–Accrington ST
League Two
lør. 19.12. · 16:00Rochdale–Bristol Rovers
League Two
lør. 26.12. · 16:00Bristol Rovers–Walsall
League Two
tir. 29.12. · 20:45Port Vale–Bristol Rovers
League Two
lør. 2.1. · 16:00Northampton–Bristol Rovers
League Two
lør. 9.1. · 16:00Bristol Rovers–Rochdale
League Two
lør. 16.1. · 16:00Bristol Rovers–Shrewsbury
League Two
tir. 19.1. · 20:45Salford City–Bristol Rovers
League Two
lør. 23.1. · 16:00Swindon Town–Bristol Rovers
League Two
lør. 30.1. · 16:00Bristol Rovers–Fleetwood Town
League Two
lør. 6.2. · 16:00Bristol Rovers–Crawley Town
League Two
tir. 9.2. · 20:45Colchester–Bristol Rovers
League Two
lør. 13.2. · 16:00Rotherham–Bristol Rovers
League Two
lør. 20.2. · 16:00Bristol Rovers–Grimsby
League Two
lør. 27.2. · 16:00Chesterfield–Bristol Rovers
League Two
lør. 6.3. · 16:00Bristol Rovers–York
League Two
lør. 13.3. · 16:00Newport County–Bristol Rovers
League Two
lør. 20.3. · 16:00Bristol Rovers–Cheltenham
League Two
fre. 26.3. · 16:00Bristol Rovers–Northampton
League Two
man. 29.3. · 16:00Walsall–Bristol Rovers
League Two
lør. 3.4. · 16:00Bristol Rovers–Port Vale
League Two
lør. 10.4. · 16:00Accrington ST–Bristol Rovers
League Two
tir. 13.4. · 20:45Barnet–Bristol Rovers
League Two
lør. 17.4. · 16:00Bristol Rovers–Gillingham
League Two
lør. 24.4. · 16:00Exeter City–Bristol Rovers
League Two
tir. 27.4. · 20:45Bristol Rovers–Crewe
League Two
lør. 1.5. · 16:00Tranmere–Bristol Rovers
League Two
lør. 8.5. · 16:00Bristol Rovers–Oldham
League Two
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Bristol Rovers0–0Swindon Town
League Two
20.10.26Bristol Rovers1–2Salford City
League Two
17.10.26Shrewsbury1–0Bristol Rovers
League Two
10.10.26Bristol Rovers1–3Barnet
League Two
6.10.26Wycombe4–1Bristol Rovers
EFL Trophy
3.10.26Crewe3–1Bristol Rovers
League Two
26.9.26Bristol Rovers1–0Exeter City
League Two
19.9.26Gillingham3–0Bristol Rovers
League Two
12.9.26Grimsby2–0Bristol Rovers
League Two
5.9.26Bristol Rovers1–0Rotherham
League Two
1.9.26Bristol Rovers2–0Colchester
League Two
29.8.26Crawley Town0–2Bristol Rovers
League Two
25.8.26Bristol Rovers2–2Chelsea U21
EFL Trophy
22.8.26Bristol Rovers5–3Newport County
League Two
15.8.26York3–2Bristol Rovers
League Two
8.8.26Bristol Rovers0–1Peterborough
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

Bristol Rovers: tabellplassering – League Two

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
13Tranmere133-7-316:1616UVTUT
14Swindon Town134-4-513:1616UVUTT
15Bristol Rovers135-1-716:2016UTTTT
16Newport County133-6-416:1615TUUVU
17Rochdale134-3-615:2215TUTUV

Bristol Rovers: sesongstatistikk (League Two)

Scorede mål per kamp1,2
Innslupne mål per kamp1,5
Hjemme: scoret / sluppet inn1,6 / 1,1
Borte: scoret / sluppet inn0,8 / 2,0
Kamper uten baklengsmål5
Kamper uten scoring4

Kort

Gule kort32
Gule kort per kamp2,5
Røde kort2

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (8×) · 3-4-1-2 (5×)

Bristol Rovers: spillerstatistikk (League Two)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
M. Southam-HalesM1900000006,90
T. JamesF1210752195306,87
F. CavegnA12866311911006,81
K. BalmerF1311230161506,77
C. MolaM1311481193306,64
J. QuigleyA92830031006,58
J. AitchisonM61920021006,58
T. LeighM750021154226,55
R. HarbottleF64760020106,55
B. KamwaA1260730167106,52
Keenan GoughF75220041306,47
S. FordeA13101200227406,39
E. HarrisonA1053020148206,36
C. KellyF97240091206,17
J. SparkesM64121031005,93
R. Russell-DennyM102210153005,90
R. SmallwoodM117700011105,82
A. KilgourF43150071005,26
B. PurringtonF107661053305,14
P. SanyaoluM2600011003,40
A. AppiahA2410020003,24

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Bristol Rovers: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Bristol Rovers: overganger

Inn

  • Henry De-LongBristol Manor Farm · retur fra lån11.9.26
  • A. AppiahAlmeria · fri spiller31.8.26
  • P. SanyaoluQPR · lån23.8.26
  • Charlie BinnsMalvern Town · retur fra lån12.8.26
  • R. Russell-DennyTottenham · lån6.8.26
  • Keenan GoughCharlton · lån6.8.26
  • Charlie BinnsBath City · fri spiller4.8.26
  • K. BalmerMotherwell · fri spiller30.6.26

Ut

  • M. RijksForest Green · lån17.9.26
  • K. HillGloucester City · lån17.9.26
  • T. MooreFK Košice · fri spiller4.9.26
  • R. HowleyTamworth · lån3.9.26
  • P. OmochereSouthend · lån1.9.26
  • T. MooreMoore Taylor · fri spiller19.8.26
  • Henry De-LongBristol Manor Farm · lån14.8.26
  • L. SouthwoodBlackpool · overgang10.8.26

Bristol Rovers: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1883
StadionMemorial Stadium
Kapasitet11 916
Underlagnaturgress
TurneringLeague Two
Tabellplassering15. · 16 poeng

Bristol Rovers: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Bristol Rovers på?

Bristol Rovers spiller hjemmekampene sine på Memorial Stadium (Bristol, Gloucestershire), som har plass til 11 916 tilskuere.

Hvor ligger Bristol Rovers på tabellen?

Bristol Rovers ligger på 15. plass i League Two med 16 poeng etter 13 kamper (5 seirer, 1 uavgjort, 7 tap).

Når spiller Bristol Rovers neste kamp?

Neste kamp: Fleetwood Town – Bristol Rovers, lør. 31.10. · 16:00 (League Two).

Hvordan endte den siste seriekampen til Bristol Rovers?

Siste seriekamp: Bristol Rovers 0–0 Swindon Town (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Bristol Rovers?

Klubbens toppscorer i turneringen er F. Cavegn med 3 mål.

Bristol Rovers: terminliste, tabell og tips

Bristol Rovers (England) spiller i disse turneringene denne sesongen: League Two, Ligacupen, EFL Trophy, FA-cupen. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i League Two finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.