Fotball
Hjem › Lag › Cheltenham
Cheltenham

Cheltenham: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1887 · Completely-Suzuki Stadium

Cheltenham: turneringer i 2026/27

League Two3. plass, 21 poengNeste: Tranmere · lør. 31.10. · 16:00
Ligacupenrunde 128
EFL TrophyGroup South, Runde 1Neste: Oxford United · tir. 10.11. · 20:00
FA-cupen1/128-finalsNeste: FC Halifax Town · lør. 7.11. · 16:00

Cheltenham: kommende kamper

lør. 31.10. · 16:00TranmereTipsCheltenhamLeague Two · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 16:00Cheltenham–FC Halifax Town
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Oxford United–Cheltenham
EFL Trophy
lør. 14.11. · 13:30Exeter City–Cheltenham
League Two
lør. 21.11. · 16:00Cheltenham–Bristol Rovers
League Two

Cheltenham: siste resultater

Form i serienVVTTT
24.10.26Cheltenham1–0Newport CountyLeague Two20.10.26Cheltenham4–2Fleetwood TownLeague Two
17.10.26Oldham4–1Cheltenham
League Two
13.10.26Cheltenham2–2Tottenham Hotspur U21
EFL Trophy
10.10.26Cheltenham0–2Salford City
League Two
3.10.26Accrington ST2–0Cheltenham
League Two
26.9.26Cheltenham2–1Chesterfield
League Two
22.9.26Cheltenham2–2Exeter City
EFL Trophy

Cheltenham: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 16:00TranmereTipsCheltenham
League Two
lør. 7.11. · 16:00Cheltenham–FC Halifax Town
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Oxford United–Cheltenham
EFL Trophy
lør. 14.11. · 13:30Exeter City–Cheltenham
League Two
lør. 21.11. · 16:00Cheltenham–Bristol Rovers
League Two
lør. 28.11. · 16:00Shrewsbury–Cheltenham
League Two
tir. 1.12. · 20:45Cheltenham–Rochdale
League Two
lør. 12.12. · 16:00Cheltenham–Crewe
League Two
lør. 19.12. · 16:00Gillingham–Cheltenham
League Two
lør. 26.12. · 16:00Cheltenham–Port Vale
League Two
tir. 29.12. · 20:45Northampton–Cheltenham
League Two
fre. 1.1. · 16:00Walsall–Cheltenham
League Two
lør. 9.1. · 16:00Cheltenham–Gillingham
League Two
lør. 16.1. · 16:00Cheltenham–Oldham
League Two
tir. 19.1. · 20:45Fleetwood Town–Cheltenham
League Two
lør. 23.1. · 16:00Newport County–Cheltenham
League Two
lør. 30.1. · 16:00Cheltenham–Tranmere
League Two
lør. 6.2. · 16:00Cheltenham–Barnet
League Two
tir. 9.2. · 20:45York–Cheltenham
League Two
lør. 13.2. · 16:00Grimsby–Cheltenham
League Two
lør. 20.2. · 16:00Cheltenham–Crawley Town
League Two
lør. 27.2. · 16:00Cheltenham–Exeter City
League Two
lør. 6.3. · 16:00Rotherham–Cheltenham
League Two
lør. 13.3. · 16:00Cheltenham–Swindon Town
League Two
lør. 20.3. · 16:00Bristol Rovers–Cheltenham
League Two
fre. 26.3. · 16:00Cheltenham–Walsall
League Two
man. 29.3. · 16:00Port Vale–Cheltenham
League Two
lør. 3.4. · 16:00Cheltenham–Northampton
League Two
lør. 10.4. · 16:00Crewe–Cheltenham
League Two
tir. 13.4. · 20:45Salford City–Cheltenham
League Two
lør. 17.4. · 16:00Cheltenham–Colchester
League Two
lør. 24.4. · 16:00Chesterfield–Cheltenham
League Two
tir. 27.4. · 20:45Cheltenham–Accrington ST
League Two
lør. 1.5. · 16:00Cheltenham–Shrewsbury
League Two
lør. 8.5. · 16:00Rochdale–Cheltenham
League Two
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Cheltenham1–0Newport County
League Two
20.10.26Cheltenham4–2Fleetwood Town
League Two
17.10.26Oldham4–1Cheltenham
League Two
13.10.26Cheltenham2–2Tottenham Hotspur U21
EFL Trophy
10.10.26Cheltenham0–2Salford City
League Two
3.10.26Accrington ST2–0Cheltenham
League Two
26.9.26Cheltenham2–1Chesterfield
League Two
22.9.26Cheltenham2–2Exeter City
EFL Trophy
19.9.26Colchester1–1Cheltenham
League Two
12.9.26Crawley Town1–3Cheltenham
League Two
5.9.26Cheltenham2–2Grimsby
League Two
1.9.26Cheltenham3–2York
League Two
29.8.26Barnet2–2Cheltenham
League Two
22.8.26Swindon Town2–1Cheltenham
League Two
15.8.26Cheltenham2–1Rotherham
League Two
8.8.26Cheltenham1–3Charlton
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

Cheltenham: tabellplassering – League Two

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
1Salford City128-1-319:1225VVVVV
2Barnet116-4-124:1622UTVVV
3Cheltenham136-3-422:2221VVTTT
4Crewe135-6-216:1621TTVVV
5York125-5-221:1320VUUUV

Cheltenham: sesongstatistikk (League Two)

Scorede mål per kamp1,7
Innslupne mål per kamp1,7
Hjemme: scoret / sluppet inn2,0 / 1,4
Borte: scoret / sluppet inn1,3 / 2,0
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort34
Gule kort per kamp2,6
Røde kort2

Mest brukte formasjoner

4-1-4-1 (7×) · 4-2-3-1 (6×)

Cheltenham: spillerstatistikk (League Two)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
C. McCannM121054811511307,16
P. SweeneyF1210230120206,77
J. EvansA13983431610406,75
A. WeimannA1396842126306,68
J. WilsonF95870010006,67
R. BroomM105122274006,66
F. WillcoxM125652073306,65
J. TomlinsonF97010085006,64
B. StevensonM129500020116,62
J. TomkinsonF1210800110606,35
R. CundyF109000140006,33
J. ShipleyM139720141306,31
G. MillerA61290010006,31
S. McWilliamsM75140010506,24
J. BickerstaffA101740011105,80
K. OtchereA123281052105,76
G. NurseF83220000005,63
Favour OnukwuliA120000002,10

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Cheltenham: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Cheltenham: overganger

Inn

  • M. DialloWorcester City · retur fra lån18.9.26
  • A. WeimannDerby · fri spiller13.8.26
  • J. EvansLeicester · lån9.8.26
  • Favour OnukwuliSheffield Wednesday · fri spiller7.8.26
  • W. StanwayBarrow · overgang17.7.26
  • S. McWilliamsRotherham · fri spiller16.7.26
  • C. McCannBarrow · overgang30.6.26
  • J. TomlinsonMilton Keynes Dons · fri spiller30.6.26

Ut

  • H. TustinHereford · lån22.9.26
  • M. DialloWorcester City · lån20.8.26
  • S. ObieriEvesham United · lån13.8.26
  • L. YoungSligo Rovers · fri spiller12.8.26
  • S. BennettWeston-super-Mare · fri spiller3.8.26
  • I. BaileyBailey Ieuan · fri spiller30.7.26
  • J. ThomasDoncaster · fri spiller27.7.26
  • T. BackwellSouthend · fri spiller21.7.26

Cheltenham: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1887
StadionCompletely-Suzuki Stadium
Kapasitet7 066
Underlagnaturgress
TurneringLeague Two
Tabellplassering3. · 21 poeng

Cheltenham: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Cheltenham på?

Cheltenham spiller hjemmekampene sine på Completely-Suzuki Stadium (Cheltenham, Gloucestershire), som har plass til 7 066 tilskuere.

Hvor ligger Cheltenham på tabellen?

Cheltenham ligger på 3. plass i League Two med 21 poeng etter 13 kamper (6 seirer, 3 uavgjorte, 4 tap).

Når spiller Cheltenham neste kamp?

Neste kamp: Tranmere – Cheltenham, lør. 31.10. · 16:00 (League Two).

Hvordan endte den siste seriekampen til Cheltenham?

Siste seriekamp: Cheltenham 1–0 Newport County (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Cheltenham?

Klubbens toppscorer i turneringen er C. McCann med 8 mål.

Cheltenham: terminliste, tabell og tips

Cheltenham (England) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (League Two, Ligacupen, EFL Trophy, FA-cupen), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i League Two finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.