Fotball
Hjem › Lag › VfL Osnabrück
VfL Osnabrück

VfL Osnabrück: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Tyskland · stiftet 1899 · Bremer Brücke

VfL Osnabrück: turneringer i 2026/27

VfL Osnabrück: kommende kamper

lør. 31.10. · 13:00VfL WolfsburgTipsVfL Osnabrück2. Bundesliga
lør. 7.11. · 13:00VfL Osnabrück–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
søn. 22.11. · 13:30Karlsruher SC–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
lør. 28.11. · 20:30VfL Osnabrück–Hannover 96
2. Bundesliga
søn. 6.12. · 13:30Energie Cottbus–VfL Osnabrück
2. Bundesliga

VfL Osnabrück: siste resultater

Form i serienVTUUT
25.10.26VfL Osnabrück3–0SpVgg Greuther Fürth2. Bundesliga
18.10.26Arminia Bielefeld2–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
10.10.26VfL Osnabrück1–1Dynamo Dresden
2. Bundesliga
19.9.26Holstein Kiel1–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
13.9.26VfL Osnabrück1–3Hertha BSC
2. Bundesliga
6.9.26VfL Osnabrück3–1Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
2.9.26VfL Osnabrück1–4Bayern München
DFB-Pokal
28.8.26VfL Bochum0–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga

VfL Osnabrück: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 13:00VfL WolfsburgTipsVfL Osnabrück
2. Bundesliga
lør. 7.11. · 13:00VfL Osnabrück–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
søn. 22.11. · 13:30Karlsruher SC–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
lør. 28.11. · 20:30VfL Osnabrück–Hannover 96
2. Bundesliga
søn. 6.12. · 13:30Energie Cottbus–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
søn. 13.12. · 13:30VfL Osnabrück–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 20.12. · 13:301. FC Nürnberg–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
søn. 17.1. · 13:30VfL Osnabrück–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 24.1. · 13:30VfL Osnabrück–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
søn. 31.1. · 13:301. FC Magdeburg–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
søn. 7.2. · 13:30VfL Osnabrück–VfL Bochum
2. Bundesliga
søn. 14.2. · 13:30Eintracht Braunschweig–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
søn. 21.2. · 13:30Hertha BSC–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
søn. 28.2. · 13:30VfL Osnabrück–Holstein Kiel
2. Bundesliga
tir. 2.3. · 18:30Dynamo Dresden–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
søn. 7.3. · 13:30VfL Osnabrück–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
søn. 14.3. · 13:30SpVgg Greuther Fürth–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
søn. 21.3. · 13:30VfL Osnabrück–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
søn. 4.4. · 13:301. FC Kaiserslautern–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
søn. 11.4. · 13:30VfL Osnabrück–Karlsruher SC
2. Bundesliga
søn. 18.4. · 13:30Hannover 96–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
søn. 25.4. · 13:30VfL Osnabrück–Energie Cottbus
2. Bundesliga
søn. 9.5. · 13:30FC St. Pauli–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
søn. 16.5. · 13:30VfL Osnabrück–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
søn. 23.5. · 15:30SV Darmstadt 98–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
Spilte kamper denne sesongen
25.10.26VfL Osnabrück3–0SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
18.10.26Arminia Bielefeld2–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
10.10.26VfL Osnabrück1–1Dynamo Dresden
2. Bundesliga
19.9.26Holstein Kiel1–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
13.9.26VfL Osnabrück1–3Hertha BSC
2. Bundesliga
6.9.26VfL Osnabrück3–1Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
2.9.26VfL Osnabrück1–4Bayern München
DFB-Pokal
28.8.26VfL Bochum0–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
15.8.26VfL Osnabrück0–31. FC Magdeburg
2. Bundesliga
8.8.261. FC Heidenheim4–3VfL Osnabrück
2. Bundesliga

Oppdatert: 26. oktober 2026

VfL Osnabrück: tabellplassering – 2. Bundesliga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
61. FC Heidenheim94-3-216:1615UTUUV
7FC St. Pauli92-6-111:912UUVUV
8VfL Osnabrück93-2-414:1511VTUUT
9Arminia Bielefeld93-2-413:1411TVVUT
10Eintracht Braunschweig93-1-515:1510VTVTU

VfL Osnabrück: sesongstatistikk (2. Bundesliga)

Scorede mål per kamp1,6
Innslupne mål per kamp1,7
Hjemme: scoret / sluppet inn1,6 / 1,6
Borte: scoret / sluppet inn1,5 / 1,8
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort20
Gule kort per kamp2,2
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (7×) · 3-4-3 (1×) · 3-5-2 (1×)

VfL Osnabrück: spillerstatistikk (2. Bundesliga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
D. KopaczA21251021007,30
R. FabinskiF98171011406,98
A. BeckA76280272206,98
B. JacobsenM97951073006,95
J. GómezM65021054106,89
R. MeißnerA9799412112106,76
N. WiemannF98171041106,76
J. MüllerF98020021006,70
L. OpitzM3130000006,70
D. KyerehM72362174006,69
I. BadjieA738320126206,67
P. KammerbauerM96780042206,59
L. MünstM72900121006,53
T. LesueurA2730011006,50
B. RiesselmannA82350084006,47
T. JanottaF3150000006,37
B. HenningM2290010006,25
K. FaberM82520300205,92
F. WagnerM84920031305,89
L. RaimundA6430021105,15
L. FlachM21280000104,19
J. Abu HannaF2280000002,30

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

VfL Osnabrück: stall

Keepere

1N. SauterNasjonalitetTysklandAlder22 årHøyde190 cmVekt80 kg
32J. KrumreyNasjonalitetTysklandAlder22 årHøyde193 cmVekt86 kg
36L. BöggemannAlder21 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

VfL Osnabrück: overganger

Inn

  • E. Bakatukanda1. FC Köln · lån31.8.26
  • J. GómezPAOK · lån31.8.26
  • L. FlachJagiellonia · lån31.8.26
  • A. Beck1. FC Heidenheim · lån22.8.26
  • D. KyerehSC Freiburg · fri spiller9.8.26
  • K. FaberFC ST. Gallen · overgang6.7.26
  • R. MeißnerDynamo Dresden · overgang30.6.26
  • L. BornscheinHamburger SV · fri spiller30.6.26

Ut

  • L. BornscheinFortuna Düsseldorf · lån30.8.26
  • D. KopaczHansa Rostock · overgang27.8.26
  • Lukas Henrik JonssonDjurgardens IF · overgang26.7.26
  • Finn CramerBFC Preussen · overgang16.7.26
  • K. SchumacherHavelse · fri spiller2.7.26
  • L. SemićGreifswalder FC · lån30.6.26
  • Y. KarademirVfL Bochum · fri spiller30.6.26
  • K. WiethaupKarlsruher SC · fri spiller30.6.26

VfL Osnabrück: nøkkelfakta

LandTyskland
Stiftet1899
StadionBremer Brücke
Kapasitet16 667
Underlagnaturgress
Turnering2. Bundesliga
Tabellplassering8. · 11 poeng

VfL Osnabrück: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller VfL Osnabrück på?

VfL Osnabrück spiller hjemmekampene sine på Bremer Brücke (Osnabrück), som har plass til 16 667 tilskuere.

Hvor ligger VfL Osnabrück på tabellen?

VfL Osnabrück ligger på 8. plass i 2. Bundesliga med 11 poeng etter 9 kamper (3 seirer, 2 uavgjorte, 4 tap).

Når spiller VfL Osnabrück neste kamp?

Neste kamp: VfL Wolfsburg – VfL Osnabrück, lør. 31.10. · 13:00 (2. Bundesliga).

Hvordan endte den siste seriekampen til VfL Osnabrück?

Siste seriekamp: VfL Osnabrück 3–0 SpVgg Greuther Fürth (25.10.26).

Hvem er toppscorer for VfL Osnabrück?

Klubbens toppscorer i turneringen er R. Meißner med 5 mål.

VfL Osnabrück: terminliste, tabell og tips

VfL Osnabrück (Tyskland) spiller i disse turneringene denne sesongen: 2. Bundesliga, DFB-Pokal. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i 2. Bundesliga finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.