Fotball
Hjem › Lag › Holstein Kiel
Holstein Kiel

Holstein Kiel: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Tyskland · stiftet 1900 · Holstein-Stadion

Holstein Kiel: turneringer i 2026/27

Holstein Kiel: kommende kamper

ons. 28.10. · 20:45Holstein KielTips1899 HoffenheimDFB-Pokal · Innbyrdes oppgjør (H2H)søn. 1.11. · 13:30SpVgg Greuther FürthTipsHolstein Kiel2. Bundesliga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 13:00Holstein Kiel–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
lør. 21.11. · 13:00VfL Wolfsburg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
lør. 28.11. · 13:00Holstein Kiel–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga

Holstein Kiel: siste resultater

Form i serienVUTUT
25.10.26Holstein Kiel3–0Dynamo Dresden2. Bundesliga
16.10.26Holstein Kiel0–0Hertha BSC
2. Bundesliga
9.10.26Eintracht Braunschweig1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
19.9.26Holstein Kiel1–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
13.9.261. FC Heidenheim1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
5.9.26Holstein Kiel2–21. FC Nürnberg
2. Bundesliga
30.8.261. FC Magdeburg2–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
22.8.26TSV 1860 München0–2Holstein Kiel
DFB-Pokal

Holstein Kiel: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

ons. 28.10. · 20:45Holstein KielTips1899 Hoffenheim
DFB-Pokal
søn. 1.11. · 13:30SpVgg Greuther FürthTipsHolstein Kiel
2. Bundesliga
lør. 7.11. · 13:00Holstein Kiel–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
lør. 21.11. · 13:00VfL Wolfsburg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
lør. 28.11. · 13:00Holstein Kiel–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
søn. 6.12. · 13:30Karlsruher SC–Holstein Kiel
2. Bundesliga
søn. 13.12. · 13:30Holstein Kiel–Hannover 96
2. Bundesliga
søn. 20.12. · 13:30Energie Cottbus–Holstein Kiel
2. Bundesliga
søn. 17.1. · 13:30Holstein Kiel–VfL Bochum
2. Bundesliga
søn. 24.1. · 13:30Holstein Kiel–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 31.1. · 13:30FC St. Pauli–Holstein Kiel
2. Bundesliga
søn. 7.2. · 13:30Holstein Kiel–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
søn. 14.2. · 13:301. FC Nürnberg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
søn. 21.2. · 13:30Holstein Kiel–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
søn. 28.2. · 13:30VfL Osnabrück–Holstein Kiel
2. Bundesliga
tir. 2.3. · 18:30Holstein Kiel–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
søn. 7.3. · 13:30Hertha BSC–Holstein Kiel
2. Bundesliga
søn. 14.3. · 13:30Dynamo Dresden–Holstein Kiel
2. Bundesliga
søn. 21.3. · 13:30Holstein Kiel–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
søn. 4.4. · 13:30Arminia Bielefeld–Holstein Kiel
2. Bundesliga
søn. 11.4. · 13:30Holstein Kiel–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
søn. 18.4. · 13:301. FC Kaiserslautern–Holstein Kiel
2. Bundesliga
søn. 25.4. · 13:30Holstein Kiel–Karlsruher SC
2. Bundesliga
søn. 9.5. · 13:30Hannover 96–Holstein Kiel
2. Bundesliga
søn. 16.5. · 13:30Holstein Kiel–Energie Cottbus
2. Bundesliga
søn. 23.5. · 15:30VfL Bochum–Holstein Kiel
2. Bundesliga
Spilte kamper denne sesongen
25.10.26Holstein Kiel3–0Dynamo Dresden
2. Bundesliga
16.10.26Holstein Kiel0–0Hertha BSC
2. Bundesliga
9.10.26Eintracht Braunschweig1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
19.9.26Holstein Kiel1–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
13.9.261. FC Heidenheim1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
5.9.26Holstein Kiel2–21. FC Nürnberg
2. Bundesliga
30.8.261. FC Magdeburg2–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
22.8.26TSV 1860 München0–2Holstein Kiel
DFB-Pokal
14.8.26Holstein Kiel2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
8.8.26SV Darmstadt 982–2Holstein Kiel
2. Bundesliga

Oppdatert: 26. oktober 2026

Holstein Kiel: tabellplassering – 2. Bundesliga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
11Energie Cottbus92-4-317:1810UUTUV
12SpVgg Greuther Fürth92-3-412:169TVTUU
13Holstein Kiel91-5-310:118VUTUT
14VfL Bochum92-2-56:108UTTTU
15Dynamo Dresden92-2-511:188TVUTU

Holstein Kiel: sesongstatistikk (2. Bundesliga)

Scorede mål per kamp1,1
Innslupne mål per kamp1,2
Hjemme: scoret / sluppet inn1,6 / 1,0
Borte: scoret / sluppet inn0,5 / 1,5
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring4

Kort

Gule kort30
Gule kort per kamp3,3
Røde kort2

Mest brukte formasjoner

4-1-4-1 (5×) · 4-5-1 (2×) · 4-3-2-1 (1×)

Holstein Kiel: spillerstatistikk (2. Bundesliga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
P. HarresA9808532712007,18
G. BalziM864410104307,10
N. MadsenF53930000107,09
Leon ParduziF85510020307,01
A. BernhardssonM21660111006,90
J. MeffertM97860131206,89
A. KaprálikM974912132206,88
J. TherkelsenM84202142306,79
K. DavidsenM64570053306,76
G. de RegtA72580000006,74
H. SekineF98090090206,72
S. SchonlauF1500000106,70
T. WieseM4850010006,63
Mark Richter MonserratM2100000006,60
G. KvilitaiaA4851041006,59
I. UgohM62380011006,59
F. AlidouA5660010006,49
D. ZecF86540021406,40
S. SkrzybskiA1210011006,30
M. IvezićF1120000006,20
Niko Takahashi CendagortaF1110000006,20
I. NekićF65400041305,69
J. TolkinF42380000005,26
T. TasdelenM1110000003,35

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Holstein Kiel: stall

Keepere

1T. WeinerNasjonalitetTysklandAlder26 årHøyde189 cmVekt85 kg
31M. EngelhardtNasjonalitetTysklandAlder32 årHøyde191 cmVekt88 kg
41L. RothenhagenAlder19 år

Forsvarsspillere

2F. RoslyngAlder20 år
3Niko Takahashi CendagortaNasjonalitetJapanAlder20 årHøyde173 cmVekt65 kg
4S. SchonlauNasjonalitetTysklandAlder31 årHøyde185 cmVekt80 kg
5N. MadsenNasjonalitetDanmarkAlder24 årHøyde187 cmVekt74 kg
13I. NekićNasjonalitetKroatiaAlder25 årHøyde184 cmVekt72 kg
23L. RosenboomAlder23 år
26D. ZecNasjonalitetSloveniaAlder25 årHøyde188 cmVekt82 kg
32H. SekineNasjonalitetJapanAlder23 årHøyde187 cmVekt82 kg
40Leon ParduziNasjonalitetTysklandAlder19 årHøyde180 cmVekt77 kg
47J. TolkinNasjonalitetUSAAlder23 årHøyde170 cmVekt61 kg
C. MedlinAlder19 år

Midtbanespillere

8G. BalziNasjonalitetArgentinaAlder24 årHøyde175 cmVekt71 kg
10J. TherkelsenNasjonalitetNorgeAlder22 årHøyde184 cmVekt75 kg
15K. DavidsenNasjonalitetDanmarkAlder20 årHøyde175 cmVekt67 kg
20A. KaprálikNasjonalitetSlovakiaAlder23 årHøyde173 cmVekt63 kg
27I. UgohAlder20 år
28J. MeffertNasjonalitetTysklandAlder31 årHøyde186 cmVekt76 kg
30T. TasdelenAlder20 år
43T. WieseAlder18 år
48Hamza MuqajNasjonalitetTysklandAlder20 år

Angrepsspillere

7S. SkrzybskiNasjonalitetTysklandAlder33 årHøyde174 cmVekt72 kg
9G. KvilitaiaNasjonalitetGeorgiaAlder32 årHøyde193 cmVekt82 kg
11G. de RegtNasjonalitetNederlandAlder22 årHøyde176 cmVekt70 kg
17F. AlidouNasjonalitetTysklandAlder24 årHøyde186 cmVekt84 kg
19P. HarresNasjonalitetTysklandAlder23 årHøyde193 cmVekt87 kg
22M. ReimersNasjonalitetTysklandAlder18 år
44Mark Richter MonserratNasjonalitetTysklandAlder17 år

Holstein Kiel: overganger

Inn

  • T. HenseEimsbütteler TV · overgang27.8.26
  • Eryk Artur GrzywaczVfL Wolfsburg · overgang27.8.26
  • N. MadsenMaritimo · overgang18.8.26
  • G. de RegtExcelsior · overgang18.8.26
  • Niko Takahashi CendagortaCerezo Osaka · lån11.8.26
  • G. BalziNewells Old Boys · overgang12.7.26
  • F. Alidou1. FC Kaiserslautern · fri spiller5.7.26
  • S. SchonlauVancouver Whitecaps · fri spiller3.7.26

Ut

  • M. IvezićHibernian · overgang1.9.26
  • T. HenseEimsbütteler TV · lån28.8.26
  • Eryk Artur GrzywaczHavelse · lån28.8.26
  • M. MüllerSV Wehen · lån26.8.26
  • A. BernhardssonVfL Wolfsburg · overgang17.8.26
  • N. NiehoffSCR Altach · lån17.7.26
  • T. DoğanTSV Steinbach · overgang16.7.26
  • M. GeschwillRot-Weiß Essen · overgang7.7.26

Holstein Kiel: nøkkelfakta

LandTyskland
Stiftet1900
StadionHolstein-Stadion
Kapasitet15 034
Underlagnaturgress
Turnering2. Bundesliga
Tabellplassering13. · 8 poeng

Holstein Kiel: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Holstein Kiel på?

Holstein Kiel spiller hjemmekampene sine på Holstein-Stadion (Kiel), som har plass til 15 034 tilskuere.

Hvor ligger Holstein Kiel på tabellen?

Holstein Kiel ligger på 13. plass i 2. Bundesliga med 8 poeng etter 9 kamper (1 seier, 5 uavgjorte, 3 tap).

Når spiller Holstein Kiel neste kamp?

Neste kamp: Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim, ons. 28.10. · 20:45 (DFB-Pokal).

Hvordan endte den siste seriekampen til Holstein Kiel?

Siste seriekamp: Holstein Kiel 3–0 Dynamo Dresden (25.10.26).

Hvem er toppscorer for Holstein Kiel?

Klubbens toppscorer i turneringen er P. Harres med 6 mål.

Holstein Kiel: terminliste, tabell og tips

Holstein Kiel (Tyskland) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (2. Bundesliga, DFB-Pokal), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i 2. Bundesliga finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.