Fotball
Hjem › Lag › SV Darmstadt 98
SV Darmstadt 98

SV Darmstadt 98: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Tyskland · stiftet 1898 · Merck-Stadion am Böllenfalltor

SV Darmstadt 98: turneringer i 2026/27

SV Darmstadt 98: kommende kamper

tir. 27.10. · 20:45SV ElversbergTipsSV Darmstadt 98DFB-Pokal · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 31.10. · 13:00SV Darmstadt 98Tips1. FC Magdeburg2. Bundesliga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 13:001. FC Nürnberg–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
fre. 20.11. · 18:30SV Darmstadt 98–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
fre. 27.11. · 18:30VfL Bochum–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga

SV Darmstadt 98: siste resultater

Form i serienUTVTV
23.10.26SV Darmstadt 980–0FC St. Pauli2. Bundesliga
18.10.26Karlsruher SC4–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
10.10.26SV Darmstadt 983–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
18.9.26VfL Wolfsburg5–1SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
11.9.26SV Darmstadt 982–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
5.9.261. FC Kaiserslautern3–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
30.8.26SV Darmstadt 980–1Hannover 96
2. Bundesliga
23.8.26FC Carl Zeiss Jena1–2SV Darmstadt 98
DFB-Pokal

SV Darmstadt 98: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tir. 27.10. · 20:45SV ElversbergTipsSV Darmstadt 98
DFB-Pokal
lør. 31.10. · 13:00SV Darmstadt 98Tips1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
lør. 7.11. · 13:001. FC Nürnberg–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
fre. 20.11. · 18:30SV Darmstadt 98–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
fre. 27.11. · 18:30VfL Bochum–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 6.12. · 13:30SV Darmstadt 98–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
søn. 13.12. · 13:30Hertha BSC–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 20.12. · 13:30SV Darmstadt 98–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
søn. 17.1. · 13:30VfL Osnabrück–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 24.1. · 13:30Holstein Kiel–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 31.1. · 13:30SV Darmstadt 98–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
søn. 7.2. · 13:30Hannover 96–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 14.2. · 13:30SV Darmstadt 98–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
søn. 21.2. · 13:30Arminia Bielefeld–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 28.2. · 13:30SV Darmstadt 98–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
tir. 2.3. · 18:30Energie Cottbus–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 7.3. · 13:30SV Darmstadt 98–Karlsruher SC
2. Bundesliga
søn. 14.3. · 13:30FC St. Pauli–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 21.3. · 13:301. FC Magdeburg–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 4.4. · 13:30SV Darmstadt 98–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
søn. 11.4. · 13:301. FC Heidenheim–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 18.4. · 13:30SV Darmstadt 98–VfL Bochum
2. Bundesliga
søn. 25.4. · 13:30Eintracht Braunschweig–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 9.5. · 13:30SV Darmstadt 98–Hertha BSC
2. Bundesliga
søn. 16.5. · 13:30SpVgg Greuther Fürth–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 23.5. · 15:30SV Darmstadt 98–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26SV Darmstadt 980–0FC St. Pauli
2. Bundesliga
18.10.26Karlsruher SC4–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
10.10.26SV Darmstadt 983–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
18.9.26VfL Wolfsburg5–1SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
11.9.26SV Darmstadt 982–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
5.9.261. FC Kaiserslautern3–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
30.8.26SV Darmstadt 980–1Hannover 96
2. Bundesliga
23.8.26FC Carl Zeiss Jena1–2SV Darmstadt 98
DFB-Pokal
16.8.26Dynamo Dresden1–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
8.8.26SV Darmstadt 982–2Holstein Kiel
2. Bundesliga

Oppdatert: 26. oktober 2026

SV Darmstadt 98: tabellplassering – 2. Bundesliga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
16Hannover 9692-2-58:158TUTVT
17Karlsruher SC92-2-511:208TVTTT
18SV Darmstadt 9892-2-58:188UTVTV

SV Darmstadt 98: sesongstatistikk (2. Bundesliga)

Scorede mål per kamp0,9
Innslupne mål per kamp2,0
Hjemme: scoret / sluppet inn1,4 / 1,0
Borte: scoret / sluppet inn0,3 / 3,3
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring5

Kort

Gule kort21
Gule kort per kamp2,3
Røde kort2

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (5×) · 4-4-2 (3×) · 4-1-4-1 (1×)

SV Darmstadt 98: spillerstatistikk (2. Bundesliga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
N. WeißhauptM96511195306,87
K. KlefischM87010252306,83
C. SickingerM42500000006,80
Lee Ho-JaeA939621104006,76
P. PfeifferF981000123006,75
N. VerkooijenM73220020106,61
L. DuijvestijnM95140261106,52
Y. LührsF63721011106,51
M. MerxA3160000006,50
H. AkiyamaM64580020006,46
M. SmitA869820125306,42
R. PetrettaF95940100306,42
M. RichterM527500101006,23
W. MikelbrencisF62960040106,19
A. VukotićF64702042115,45
Y. FurukawaM51440021105,30
F. LakenmacherA31380020004,97
C. LannertF75310040004,73
I. El KadiriA5600011004,60
F. KleinhanslF42010000004,29
L. KehlM31180000003,30

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

SV Darmstadt 98: stall

Keepere

1M. SchuhenNasjonalitetTysklandAlder32 årHøyde188 cmVekt85 kg
24Benedikt BörnerNasjonalitetTysklandAlder19 årHøyde187 cmVekt80 kg
30A. BrunstNasjonalitetTysklandAlder30 årHøyde195 cmVekt90 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

SV Darmstadt 98: overganger

Inn

  • M. RichterFSV Mainz 05 · fri spiller9.9.26
  • W. MikelbrencisHamburger SV · fri spiller28.8.26
  • M. SmitStoke City · lån13.8.26
  • Lee Ho-JaePohang Steelers · overgang28.7.26
  • C. SickingerSV Elversberg · fri spiller19.7.26
  • C. LannertArminia Bielefeld · overgang15.7.26
  • F. Kleinhansl1. FC Kaiserslautern · fri spiller14.7.26
  • H. AkiyamaAlbirex Niigata · overgang30.6.26

Ut

  • M. MaglicaKocaelispor · overgang22.8.26
  • B. BiałekWieczysta Kraków · fri spiller11.8.26
  • Sergio LópezGranada CF · overgang23.7.26
  • K. CorredorNantes · overgang13.7.26
  • L. KlassenGrazer AK · overgang8.7.26
  • P. WillSpVgg Greuther Fürth · overgang2.7.26
  • F. HornbyVfL Wolfsburg · overgang30.6.26
  • I. LidbergBorussia Mönchengladbach · overgang30.6.26

SV Darmstadt 98: nøkkelfakta

LandTyskland
Stiftet1898
StadionMerck-Stadion am Böllenfalltor
Kapasitet17 810
Underlagnaturgress
Turnering2. Bundesliga
Tabellplassering18. · 8 poeng

SV Darmstadt 98: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller SV Darmstadt 98 på?

SV Darmstadt 98 spiller hjemmekampene sine på Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt), som har plass til 17 810 tilskuere.

Hvor ligger SV Darmstadt 98 på tabellen?

SV Darmstadt 98 ligger på 18. plass i 2. Bundesliga med 8 poeng etter 9 kamper (2 seirer, 2 uavgjorte, 5 tap).

Når spiller SV Darmstadt 98 neste kamp?

Neste kamp: SV Elversberg – SV Darmstadt 98, tir. 27.10. · 20:45 (DFB-Pokal).

Hvordan endte den siste seriekampen til SV Darmstadt 98?

Siste seriekamp: SV Darmstadt 98 0–0 FC St. Pauli (23.10.26).

Hvem er toppscorer for SV Darmstadt 98?

Klubbens toppscorer i turneringen er M. Smit med 3 mål.

SV Darmstadt 98: terminliste, tabell og tips

SV Darmstadt 98 (Tyskland) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (2. Bundesliga, DFB-Pokal), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i 2. Bundesliga finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.