Fotball
Hjem › Lag › FC St. Pauli
FC St. Pauli

FC St. Pauli: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Tyskland · stiftet 1910 · Millerntor-Stadion

FC St. Pauli: turneringer i 2026/27

FC St. Pauli: kommende kamper

søn. 1.11. · 13:30FC St. PauliTips1. FC Nürnberg2. Bundesliga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 13:301. FC Magdeburg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
lør. 21.11. · 20:30FC St. Pauli–VfL Bochum
2. Bundesliga
lør. 28.11. · 13:00Dynamo Dresden–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 6.12. · 13:30FC St. Pauli–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga

FC St. Pauli: siste resultater

Form i serienUUVUV
23.10.26SV Darmstadt 980–0FC St. Pauli2. Bundesliga
17.10.26Hannover 961–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
11.10.26FC St. Pauli2–0Karlsruher SC
2. Bundesliga
20.9.26Energie Cottbus1–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
12.9.26FC St. Pauli1–0VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
4.9.26Arminia Bielefeld2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
30.8.26FC St. Pauli1–21. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
23.8.26Rot-Weiß Essen2–0FC St. Pauli
DFB-Pokal

FC St. Pauli: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 1.11. · 13:30FC St. PauliTips1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
søn. 8.11. · 13:301. FC Magdeburg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
lør. 21.11. · 20:30FC St. Pauli–VfL Bochum
2. Bundesliga
lør. 28.11. · 13:00Dynamo Dresden–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 6.12. · 13:30FC St. Pauli–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
søn. 13.12. · 13:30VfL Osnabrück–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 20.12. · 13:30FC St. Pauli–Hertha BSC
2. Bundesliga
søn. 17.1. · 13:30Eintracht Braunschweig–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 24.1. · 13:30SpVgg Greuther Fürth–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 31.1. · 13:30FC St. Pauli–Holstein Kiel
2. Bundesliga
søn. 7.2. · 13:301. FC Kaiserslautern–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 14.2. · 13:30FC St. Pauli–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
søn. 21.2. · 13:30VfL Wolfsburg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 28.2. · 13:30FC St. Pauli–Energie Cottbus
2. Bundesliga
tir. 2.3. · 18:30Karlsruher SC–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 7.3. · 13:30FC St. Pauli–Hannover 96
2. Bundesliga
søn. 14.3. · 13:30FC St. Pauli–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
søn. 21.3. · 13:301. FC Nürnberg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 4.4. · 13:30FC St. Pauli–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
søn. 11.4. · 13:30VfL Bochum–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 18.4. · 13:30FC St. Pauli–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
søn. 25.4. · 13:301. FC Heidenheim–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 9.5. · 13:30FC St. Pauli–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
søn. 16.5. · 13:30Hertha BSC–FC St. Pauli
2. Bundesliga
søn. 23.5. · 15:30FC St. Pauli–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26SV Darmstadt 980–0FC St. Pauli
2. Bundesliga
17.10.26Hannover 961–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
11.10.26FC St. Pauli2–0Karlsruher SC
2. Bundesliga
20.9.26Energie Cottbus1–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
12.9.26FC St. Pauli1–0VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
4.9.26Arminia Bielefeld2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
30.8.26FC St. Pauli1–21. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
23.8.26Rot-Weiß Essen2–0FC St. Pauli
DFB-Pokal
14.8.26Holstein Kiel2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
9.8.26FC St. Pauli1–1SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga

Oppdatert: 26. oktober 2026

FC St. Pauli: tabellplassering – 2. Bundesliga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
51. FC Magdeburg95-1-320:1216VTVUV
61. FC Heidenheim94-3-216:1615UTUUV
7FC St. Pauli92-6-111:912UUVUV
8VfL Osnabrück93-2-414:1511VTUUT
9Arminia Bielefeld93-2-413:1411TVVUT

FC St. Pauli: sesongstatistikk (2. Bundesliga)

Scorede mål per kamp1,2
Innslupne mål per kamp1,0
Hjemme: scoret / sluppet inn1,3 / 0,8
Borte: scoret / sluppet inn1,2 / 1,2
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort22
Gule kort per kamp2,4
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

3-4-1-2 (5×) · 4-1-3-2 (3×) · 3-4-2-1 (1×)

FC St. Pauli: spillerstatistikk (2. Bundesliga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
A. PyrkaM97540233407,10
D. NemethF98100160207,08
C. MetcalfeM751101156006,98
L. OppieM98050172006,98
Abdoulie CeesayA742940156206,96
L. RitzkaF53901051106,96
E. SmithM96700153206,95
M. RasmussenM96990040106,95
S. BanksA1100000006,90
R. JanssonF1110000006,90
J. FujitaM75881061206,80
B. HrgotaA73230165106,74
M. KaarsA94232097006,65
Samuel KleinM61010031006,59
Y. NiangA73210071006,46
M. MathisenF43251021106,12
T. HaraA83372163006,02
R. JonesA5790142105,48
A. DźwigałaF3760000104,94
T. AndoF53810022304,26
E. AhlstrandM1140000003,15

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

FC St. Pauli: stall

Keepere

1B. VollNasjonalitetTysklandAlder25 årHøyde195 cmVekt86 kg
30S. SpariNasjonalitetØsterrikeAlder23 årHøyde196 cmVekt77 kg
33D. MitovNasjonalitetBulgariaAlder28 årHøyde188 cmVekt76 kg

Forsvarsspillere

2R. JanssonNasjonalitetFinlandAlder21 årHøyde183 cm
4D. NemethNasjonalitetØsterrikeAlder24 årHøyde191 cmVekt89 kg
6M. MathisenNasjonalitetDanmarkAlder29 årHøyde185 cmVekt75 kg
8E. SmithNasjonalitetSverigeAlder28 årHøyde192 cmVekt86 kg
15T. AndoNasjonalitetJapanAlder26 årHøyde190 cmVekt84 kg
21L. RitzkaNasjonalitetTysklandAlder27 årHøyde185 cmVekt80 kg
25A. DźwigałaNasjonalitetPolenAlder30 årHøyde185 cmVekt72 kg

Midtbanespillere

11A. PyrkaNasjonalitetPolenAlder23 årHøyde177 cmVekt72 kg
14E. AhlstrandNasjonalitetSverigeAlder24 årHøyde184 cmVekt75 kg
16J. FujitaNasjonalitetJapanAlder23 årHøyde175 cmVekt76 kg
20M. RasmussenNasjonalitetNorgeAlder28 årHøyde180 cmVekt65 kg
22Samuel KleinNasjonalitetAustraliaAlder21 år23L. OppieNasjonalitetTysklandAlder23 årHøyde184 cmVekt81 kg23G. ÞórðarsonAlder21 år
24C. MetcalfeNasjonalitetAustraliaAlder26 årHøyde183 cmVekt75 kg
42Marwin Reiner Ian SchmitzAlder18 år
44N. SchmidtAlder18 år
47H. SabahAlder22 år

Angrepsspillere

7Y. NiangAlder20 år9Abdoulie CeesayNasjonalitetGambiaAlder21 årHøyde185 cmVekt79 kg
10B. HrgotaNasjonalitetSverigeAlder32 årHøyde185 cmVekt76 kg
17S. BanksNasjonalitetSkottlandAlder24 årHøyde183 cmVekt74 kg
18T. HaraNasjonalitetJapanAlder26 årHøyde191 cmVekt84 kg
19M. KaarsNasjonalitetNederlandAlder26 årHøyde183 cmVekt74 kg
26R. JonesNasjonalitetEnglandAlder23 årHøyde183 cmVekt69 kg

FC St. Pauli: overganger

Inn

  • Y. Niang1. FC Köln · lån26.8.26
  • D. MitovAberdeen · overgang12.8.26
  • G. ÞórðarsonLech Poznan · lån6.8.26
  • R. JanssonKalmar FF · overgang30.7.26
  • B. HrgotaSpVgg Greuther Fürth · fri spiller6.7.26
  • Samuel KleinBrisbane Roar · overgang30.6.26
  • M. Mathisen1. FC Magdeburg · fri spiller30.6.26
  • S. BanksBarnsley · retur fra lån29.6.26

Ut

  • J. RobatschSK Beveren · lån20.8.26
  • J. IrvineCerezo Osaka · overgang4.8.26
  • Issa DapoDapo Issa · fri spiller30.7.26
  • M. SaliakasOlympiakos Piraeus · overgang23.7.26
  • K. MetsVfL Bochum · fri spiller16.7.26
  • D. SinaniSampdoria · fri spiller9.7.26
  • F. StevensLeyton Orient · overgang30.6.26
  • H. WahlVfL Wolfsburg · overgang30.6.26

FC St. Pauli: nøkkelfakta

LandTyskland
Stiftet1910
StadionMillerntor-Stadion
Kapasitet29 564
Underlagnaturgress
Turnering2. Bundesliga
Tabellplassering7. · 12 poeng

FC St. Pauli: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller FC St. Pauli på?

FC St. Pauli spiller hjemmekampene sine på Millerntor-Stadion (Hamburg), som har plass til 29 564 tilskuere.

Hvor ligger FC St. Pauli på tabellen?

FC St. Pauli ligger på 7. plass i 2. Bundesliga med 12 poeng etter 9 kamper (2 seirer, 6 uavgjorte, 1 tap).

Når spiller FC St. Pauli neste kamp?

Neste kamp: FC St. Pauli – 1. FC Nürnberg, søn. 1.11. · 13:30 (2. Bundesliga).

Hvordan endte den siste seriekampen til FC St. Pauli?

Siste seriekamp: SV Darmstadt 98 0–0 FC St. Pauli (23.10.26).

Hvem er toppscorer for FC St. Pauli?

Klubbens toppscorer i turneringen er Abdoulie Ceesay med 4 mål.

FC St. Pauli: terminliste, tabell og tips

FC St. Pauli (Tyskland) spiller i disse turneringene denne sesongen: 2. Bundesliga, DFB-Pokal. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i 2. Bundesliga finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.