Fotball
Hjem › Lag › Vitória SC
Vitória SC

Vitória SC: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Portugal · stiftet 1922 · Estádio Dom Afonso Henriques

Vitória SC: turneringer i 2026/27

Vitória SC: kommende kamper

man. 2.11. · 21:15GIL Vicente–Vitória SC
Primeira Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 19:00Vitória SC–FC Porto
Primeira Liga
lør. 28.11. · 21:30Vitória SC–Estrela
Primeira Liga
søn. 6.12. · 17:00Estoril–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 13.12. · 17:00Vitória SC–Alverca
Primeira Liga

Vitória SC: siste resultater

Form i serienVTUTU
23.10.26Vitória SC5–0Maritimo
Primeira Liga
17.10.26Recreativa de Lamelas0–1Vitória SC
Taça de Portugal
11.10.26Benfica2–0Vitória SC
Primeira Liga
20.9.26Vitória SC1–1Moreirense
Primeira Liga
12.9.26Academico Viseu2–1Vitória SC
Primeira Liga
6.9.26Vitória SC0–0Casa Pia
Primeira Liga
31.8.26SC Braga1–0Vitória SC
Primeira Liga
23.8.26Vitória SC1–0Nacional
Primeira Liga

Vitória SC: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

man. 2.11. · 21:15GIL Vicente–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 8.11. · 19:00Vitória SC–FC Porto
Primeira Liga
lør. 28.11. · 21:30Vitória SC–Estrela
Primeira Liga
søn. 6.12. · 17:00Estoril–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 13.12. · 17:00Vitória SC–Alverca
Primeira Liga
søn. 20.12. · 17:00Santa Clara–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 27.12. · 17:00Vitória SC–Rio Ave
Primeira Liga
søn. 10.1. · 17:00Famalicao–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 17.1. · 17:00Arouca–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 24.1. · 17:00Vitória SC–Sporting CP
Primeira Liga
søn. 31.1. · 17:00Nacional–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 7.2. · 17:00Vitória SC–SC Braga
Primeira Liga
søn. 14.2. · 17:00Casa Pia–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 21.2. · 17:00Vitória SC–Academico Viseu
Primeira Liga
søn. 28.2. · 17:00Moreirense–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 7.3. · 17:00Vitória SC–Benfica
Primeira Liga
søn. 14.3. · 17:00Maritimo–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 21.3. · 17:00Vitória SC–GIL Vicente
Primeira Liga
søn. 4.4. · 17:00FC Porto–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 11.4. · 17:00Estrela–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 18.4. · 17:00Vitória SC–Estoril
Primeira Liga
søn. 25.4. · 17:00Alverca–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 2.5. · 17:00Vitória SC–Santa Clara
Primeira Liga
søn. 9.5. · 17:00Rio Ave–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 16.5. · 17:00Vitória SC–Famalicao
Primeira Liga
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26Vitória SC5–0Maritimo
Primeira Liga
17.10.26Recreativa de Lamelas0–1Vitória SC
Taça de Portugal
11.10.26Benfica2–0Vitória SC
Primeira Liga
20.9.26Vitória SC1–1Moreirense
Primeira Liga
12.9.26Academico Viseu2–1Vitória SC
Primeira Liga
6.9.26Vitória SC0–0Casa Pia
Primeira Liga
31.8.26SC Braga1–0Vitória SC
Primeira Liga
23.8.26Vitória SC1–0Nacional
Primeira Liga
14.8.26Sporting CP3–2Vitória SC
Primeira Liga
8.8.26Vitória SC0–1Arouca
Primeira Liga

Oppdatert: 25. oktober 2026

Vitória SC: tabellplassering – Primeira Liga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
9SC Braga83-2-39:1011TTUVT
10Estrela92-4-314:1710TTTUV
11Vitória SC92-2-510:108VTUTU
12Moreirense82-2-48:158TUVTT
13Maritimo92-2-59:198TTUTT

Vitória SC: sesongstatistikk (Primeira Liga)

Scorede mål per kamp1,1
Innslupne mål per kamp1,1
Hjemme: scoret / sluppet inn1,4 / 0,4
Borte: scoret / sluppet inn0,8 / 2,0
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring4

Kort

Gule kort25
Gule kort per kamp2,8
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (9×)

Vitória SC: spillerstatistikk (Primeira Liga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
Y. MosqueraF1121011007,81
A. JakupovicA534520125107,11
SamuM973011136206,96
BeniM94880000006,86
João MendesF981000103006,83
T. StrataF96870152206,83
O. CamaraM952010136106,82
GustavoM859210227406,79
T. BorevkovićF42831032306,78
L. DoucetM94780000106,73
Gonçalo NogueiraM95391031306,72
Thiago BalieiroF87200071306,66
A. NdoyeA742810174016,61
Telmo ArcanjoM4690020006,59
Miguel NogueiraM84090380205,85
A. SidibéF32330000005,37
M. MitrovićM4800030105,25
AlanM3990222005,15
V. OuotroA4490031005,03
Óscar RivasF53790020204,87
V. AnderssonM3550000004,86
Miguel MagaF31230000004,75
S. VerdiM1140000003,25

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Vitória SC: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Vitória SC: overganger

Inn

  • T. BorevkovićSamsunspor · lån3.9.26
  • AlanMoreirense · fri spiller3.9.26
  • A. JakupovicNK Osijek · overgang1.9.26
  • A. SidibéVenezia · lån5.8.26
  • Rodrigo MacedoJong AZ · fri spiller31.7.26
  • V. OuotroNancy · overgang27.7.26
  • Y. MosqueraAston Villa · overgang15.7.26
  • O. ZychAston Villa · lån14.7.26

Ut

  • CostinhaUnião Santarém · lån9.9.26
  • Vando FélixTorreense · overgang3.9.26
  • Miguel NóbregaUnião de Leiria · lån3.9.26
  • CharlesCharles · fri spiller30.8.26
  • R. AbascalAl Riyadh · overgang8.8.26
  • O. LebedenkoArouca · overgang6.8.26
  • Nélson OliveiraFarense · fri spiller31.7.26
  • D. MichelDubai United · overgang29.7.26

Vitória SC: nøkkelfakta

LandPortugal
Stiftet1922
StadionEstádio Dom Afonso Henriques
Kapasitet30 165
Underlagnaturgress
TurneringPrimeira Liga
Tabellplassering11. · 8 poeng

Vitória SC: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Vitória SC på?

Vitória SC spiller hjemmekampene sine på Estádio Dom Afonso Henriques (Guimarães), som har plass til 30 165 tilskuere.

Hvor ligger Vitória SC på tabellen?

Vitória SC ligger på 11. plass i Primeira Liga med 8 poeng etter 9 kamper (2 seirer, 2 uavgjorte, 5 tap).

Når spiller Vitória SC neste kamp?

Neste kamp: GIL Vicente – Vitória SC, man. 2.11. · 21:15 (Primeira Liga).

Hvordan endte den siste seriekampen til Vitória SC?

Siste seriekamp: Vitória SC 5–0 Maritimo (23.10.26).

Hvem er toppscorer for Vitória SC?

Klubbens toppscorer i turneringen er A. Jakupovic med 2 mål.

Vitória SC: terminliste, tabell og tips

Vitória SC (Portugal) spiller i disse turneringene denne sesongen: Primeira Liga, Taça de Portugal. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Primeira Liga finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.