Fotball
Hjem › Lag › Maritimo
Maritimo

Maritimo: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Portugal · stiftet 1910 · Estádio do Marítimo

Maritimo: turneringer i 2026/27

Primeira Liga13. plass, 8 poengNeste: Santa Clara · søn. 1.11. · 19:00
Taça de Portugalrunde 64
Taça da LigakvartfinaleNeste: Sporting CP · tir. 27.10. · 21:15

Maritimo: kommende kamper

tir. 27.10. · 21:15Sporting CP–Maritimo
Taça da Liga
søn. 1.11. · 19:00Maritimo–Santa Clara
Primeira Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 16:30Estoril–Maritimo
Primeira Liga
fre. 27.11. · 21:15Maritimo–Nacional
Primeira Liga
søn. 6.12. · 17:00Sporting CP–Maritimo
Primeira Liga

Maritimo: siste resultater

Form i serienTTUTT
23.10.26Vitória SC5–0Maritimo
Primeira Liga
18.10.26Alcochetense1–2Maritimo
Taça de Portugal
10.10.26Maritimo1–2FC Porto
Primeira Liga
19.9.26GIL Vicente1–1Maritimo
Primeira Liga
14.9.26Moreirense3–1Maritimo
Primeira Liga
5.9.26Maritimo0–3Benfica
Primeira Liga
29.8.26Arouca2–1Maritimo
Primeira Liga
22.8.26Maritimo2–2Academico Viseu
Primeira Liga

Maritimo: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tir. 27.10. · 21:15Sporting CP–Maritimo
Taça da Liga
søn. 1.11. · 19:00Maritimo–Santa Clara
Primeira Liga
søn. 8.11. · 16:30Estoril–Maritimo
Primeira Liga
fre. 27.11. · 21:15Maritimo–Nacional
Primeira Liga
søn. 6.12. · 17:00Sporting CP–Maritimo
Primeira Liga
søn. 13.12. · 17:00Maritimo–Rio Ave
Primeira Liga
søn. 20.12. · 17:00Estrela–Maritimo
Primeira Liga
søn. 27.12. · 17:00Maritimo–SC Braga
Primeira Liga
søn. 10.1. · 17:00Alverca–Maritimo
Primeira Liga
søn. 17.1. · 17:00Casa Pia–Maritimo
Primeira Liga
søn. 24.1. · 17:00Maritimo–Famalicao
Primeira Liga
søn. 31.1. · 17:00Academico Viseu–Maritimo
Primeira Liga
søn. 7.2. · 17:00Maritimo–Arouca
Primeira Liga
søn. 14.2. · 17:00Benfica–Maritimo
Primeira Liga
søn. 21.2. · 17:00Maritimo–Moreirense
Primeira Liga
søn. 28.2. · 17:00Maritimo–GIL Vicente
Primeira Liga
søn. 7.3. · 17:00FC Porto–Maritimo
Primeira Liga
søn. 14.3. · 17:00Maritimo–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 21.3. · 17:00Santa Clara–Maritimo
Primeira Liga
søn. 4.4. · 17:00Maritimo–Estoril
Primeira Liga
søn. 11.4. · 17:00Nacional–Maritimo
Primeira Liga
søn. 18.4. · 17:00Maritimo–Sporting CP
Primeira Liga
søn. 25.4. · 17:00Rio Ave–Maritimo
Primeira Liga
søn. 2.5. · 17:00Maritimo–Estrela
Primeira Liga
søn. 9.5. · 17:00SC Braga–Maritimo
Primeira Liga
søn. 16.5. · 17:00Maritimo–Alverca
Primeira Liga
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26Vitória SC5–0Maritimo
Primeira Liga
18.10.26Alcochetense1–2Maritimo
Taça de Portugal
10.10.26Maritimo1–2FC Porto
Primeira Liga
19.9.26GIL Vicente1–1Maritimo
Primeira Liga
14.9.26Moreirense3–1Maritimo
Primeira Liga
5.9.26Maritimo0–3Benfica
Primeira Liga
29.8.26Arouca2–1Maritimo
Primeira Liga
22.8.26Maritimo2–2Academico Viseu
Primeira Liga
16.8.26Famalicao1–2Maritimo
Primeira Liga
8.8.26Maritimo1–0Casa Pia
Primeira Liga

Oppdatert: 25. oktober 2026

Maritimo: tabellplassering – Primeira Liga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
11Vitória SC92-2-510:108VTUTU
12Moreirense82-2-48:158TUVTT
13Maritimo92-2-59:198TTUTT
14Famalicao81-4-310:117TVUUU
15Rio Ave82-1-58:177VTUTT

Maritimo: sesongstatistikk (Primeira Liga)

Scorede mål per kamp1,0
Innslupne mål per kamp2,1
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 1,8
Borte: scoret / sluppet inn1,0 / 2,4
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort17
Gule kort per kamp1,9
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (7×) · 4-3-3 (2×)

Maritimo: spillerstatistikk (Primeira Liga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
Martín TejónM974711155006,86
Romain CorreiaF98101051006,77
M. DiouriM52911041006,67
Adrián ButzkeA972710101106,67
Raphael GuzzoM97471054406,62
Maurice Osei BoakyeA91291132006,59
M. BassouaminaA4430010006,58
G. SzalaiF52801042006,52
M. DominguezM62570121106,50
Rodrigo AndradeM96850032306,35
Tomás TavaresF41320000206,24
Paulo HenriqueF98101083006,22
Nilton VarelaF4880011006,21
I. AlaniM31220000006,20
Igor JuliãoF97980032406,17
V. DanilovićM75120021105,94
S. BambaA71280021005,59
I. AyumaM51131011105,00
Rafael FernandesF65370020004,91
B. LimbombeA41880000004,28
Jesús SantiagoM11000000–

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Maritimo: stall

Keepere

1Gonçalo TabuaçoNasjonalitetPortugalAlder25 årHøyde189 cmVekt83 kg
13Alfonso PastorNasjonalitetSpaniaAlder25 årHøyde190 cmVekt78 kg30Fran VieitesNasjonalitetSpaniaAlder27 årHøyde196 cmVekt88 kg
34KimissAlder22 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Maritimo: overganger

Inn

  • M. BassouaminaPafos · overgang2.9.26
  • Nilton VarelaBeerschot VA · overgang25.8.26
  • I. AlaniValladolid · overgang11.8.26
  • Fran VieitesLeicester · fri spiller8.8.26
  • B. LimbombeHeracles · overgang5.8.26
  • I. AyumaIstra 1961 · lån1.8.26
  • Jesús SantiagoHellas Verona · lån30.7.26
  • S. BambaVfL Bochum · fri spiller29.7.26

Ut

  • Pedro TeixeiraCamacha · lån7.9.26
  • Alexandre GuedesFeirense · fri spiller20.8.26
  • N. MadsenHolstein Kiel · overgang18.8.26
  • Carlos DanielAl Jabalain · overgang13.8.26
  • Pedro MarquesIraklis 1908 · fri spiller12.8.26
  • David FreitasSintrense · fri spiller30.7.26
  • Rodrigo BorgesFarense · fri spiller27.7.26
  • Afonso de FreitasFelgueiras 1932 · fri spiller22.7.26

Maritimo: nøkkelfakta

LandPortugal
Stiftet1910
StadionEstádio do Marítimo
Kapasitet10 932
Underlagnaturgress
TurneringPrimeira Liga
Tabellplassering13. · 8 poeng

Maritimo: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Maritimo på?

Maritimo spiller hjemmekampene sine på Estádio do Marítimo (Funchal (Ilha da Madeira)), som har plass til 10 932 tilskuere.

Hvor ligger Maritimo på tabellen?

Maritimo ligger på 13. plass i Primeira Liga med 8 poeng etter 9 kamper (2 seirer, 2 uavgjorte, 5 tap).

Når spiller Maritimo neste kamp?

Neste kamp: Sporting CP – Maritimo, tir. 27.10. · 21:15 (Taça da Liga).

Hvordan endte den siste seriekampen til Maritimo?

Siste seriekamp: Vitória SC 5–0 Maritimo (23.10.26).

Hvem er toppscorer for Maritimo?

Klubbens toppscorer i turneringen er Maurice Osei Boakye med 1 mål.

Maritimo: terminliste, tabell og tips

Maritimo (Portugal) spiller i disse turneringene denne sesongen: Primeira Liga, Taça de Portugal, Taça da Liga. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Primeira Liga finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.