Fotball
Hjem › Lag › Estoril
Estoril

Estoril: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Portugal · stiftet 1939 · Estádio António Coimbra da Mota

Estoril: turneringer i 2026/27

Estoril: kommende kamper

søn. 25.10. · 16:30Estoril–Moreirense
Primeira Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 31.10. · 21:30FC Porto–EstorilPrimeira Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 16:30Estoril–Maritimo
Primeira Liga
søn. 29.11. · 19:00GIL Vicente–Estoril
Primeira Liga
søn. 6.12. · 17:00Estoril–Vitória SC
Primeira Liga

Estoril: siste resultater

Form i serienTTTUT
18.10.26Salgueiros1–1Estoril
Taça de Portugal
10.10.26Academico Viseu2–1Estoril
Primeira Liga
20.9.26Estoril1–2Casa Pia
Primeira Liga
14.9.26SC Braga1–0Estoril
Primeira Liga
7.9.26Estoril0–0Arouca
Primeira Liga
31.8.26Benfica2–1Estoril
Primeira Liga
22.8.26Estoril0–2Rio Ave
Primeira Liga
16.8.26Nacional2–0Estoril
Primeira Liga

Estoril: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 16:30Estoril–Moreirense
Primeira Liga
lør. 31.10. · 21:30FC Porto–Estoril
Primeira Liga
søn. 8.11. · 16:30Estoril–Maritimo
Primeira Liga
søn. 29.11. · 19:00GIL Vicente–Estoril
Primeira Liga
søn. 6.12. · 17:00Estoril–Vitória SC
Primeira Liga
søn. 13.12. · 17:00Estoril–Santa Clara
Primeira Liga
søn. 20.12. · 17:00Sporting CP–Estoril
Primeira Liga
søn. 27.12. · 17:00Estoril–Alverca
Primeira Liga
søn. 10.1. · 17:00Estrela–Estoril
Primeira Liga
søn. 17.1. · 17:00Famalicao–Estoril
Primeira Liga
søn. 24.1. · 17:00Estoril–Nacional
Primeira Liga
søn. 31.1. · 17:00Rio Ave–Estoril
Primeira Liga
søn. 7.2. · 17:00Estoril–Benfica
Primeira Liga
søn. 14.2. · 17:00Arouca–Estoril
Primeira Liga
søn. 21.2. · 17:00Estoril–SC Braga
Primeira Liga
søn. 28.2. · 17:00Casa Pia–Estoril
Primeira Liga
søn. 7.3. · 17:00Estoril–Academico Viseu
Primeira Liga
søn. 14.3. · 17:00Moreirense–Estoril
Primeira Liga
søn. 21.3. · 17:00Estoril–FC Porto
Primeira Liga
søn. 4.4. · 17:00Maritimo–Estoril
Primeira Liga
søn. 11.4. · 17:00Estoril–GIL Vicente
Primeira Liga
søn. 18.4. · 17:00Vitória SC–Estoril
Primeira Liga
søn. 25.4. · 17:00Santa Clara–Estoril
Primeira Liga
søn. 2.5. · 17:00Estoril–Sporting CP
Primeira Liga
søn. 9.5. · 17:00Alverca–Estoril
Primeira Liga
søn. 16.5. · 17:00Estoril–Estrela
Primeira Liga
Spilte kamper denne sesongen
18.10.26Salgueiros1–1Estoril
Taça de Portugal
10.10.26Academico Viseu2–1Estoril
Primeira Liga
20.9.26Estoril1–2Casa Pia
Primeira Liga
14.9.26SC Braga1–0Estoril
Primeira Liga
7.9.26Estoril0–0Arouca
Primeira Liga
31.8.26Benfica2–1Estoril
Primeira Liga
22.8.26Estoril0–2Rio Ave
Primeira Liga
16.8.26Nacional2–0Estoril
Primeira Liga
7.8.26Estoril1–1Famalicao
Primeira Liga

Oppdatert: 25. oktober 2026

Estoril: tabellplassering – Primeira Liga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
16Casa Pia92-1-65:177VTVTU
17Nacional81-1-69:184TTTTT
18Estoril80-2-64:122TTTUT

Estoril: sesongstatistikk (Primeira Liga)

Scorede mål per kamp0,5
Innslupne mål per kamp1,5
Hjemme: scoret / sluppet inn0,5 / 1,3
Borte: scoret / sluppet inn0,5 / 1,8
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring4

Kort

Gule kort19
Gule kort per kamp2,4
Røde kort2

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (6×) · 3-4-3 (1×) · 3-4-2-1 (1×)

Estoril: spillerstatistikk (Primeira Liga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
J. HolsgroveM53870163107,09
Y. BegraouiA763020127106,93
S. AndreouF1720010006,90
R. GuitaneM73681063006,85
Ricard SánchezF86021043106,83
Isma SierraF76300081306,75
João CarvalhoM871001124206,72
André LacximicantM848200138006,70
N. OmerovićM31820052006,61
Fabrício GarciaA61750010006,60
PeixinhoA51040011006,57
M. RobinM31950042006,51
Jandro OrellanaM2220000006,50
Gonçalo CostaF1150000006,50
A. TsounguiM75030021106,47
Pedro CarvalhoF81280110106,47
R. JurišićF32540000006,42
Xavi SintesF21690000006,18
XekaM31600042105,93
FerroF65130000305,91
Fernando MedranoF54060110105,63
J. ArnolinF41170042205,09
Tiago BritoM41040021004,75
S. AmissahF21150000004,22
Tiago Parreira ParenteF2370000004,15
A. CamblanA1450000002,10

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Estoril: stall

Keepere

1Joel RoblesNasjonalitetSpaniaAlder36 årHøyde195 cmVekt78 kg
16M. TurkNasjonalitetSloveniaAlder22 årHøyde190 cmVekt87 kg
23Diogo DiasNasjonalitetPortugalAlder23 årHøyde184 cmVekt77 kg
43F. Smythe-LoweAlder18 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Estoril: overganger

Inn

  • R. JurišićNK Osijek · overgang3.9.26
  • M. RobinLe Mans · overgang3.9.26
  • A. CamblanStade Brestois 29 · overgang2.9.26
  • S. AmissahFulham · lån29.8.26
  • Xavi SintesCordoba · fri spiller25.8.26
  • S. AndreouWidzew Łódź · lån5.8.26
  • Fernando MedranoMirandes · fri spiller30.6.26
  • Isma SierraVillarreal · retur fra lån29.6.26

Ut

  • K. EdwardsEdwards Khayon · fri spiller8.9.26
  • Gonçalo CostaHNK Gorica · lån6.9.26
  • Diogo BrasidoAVS · overgang3.9.26
  • Jandro OrellanaCadiz · overgang24.8.26
  • Pedro AmaralRio Ave · fri spiller24.8.26
  • K. LanquetinES Sahel · overgang17.8.26
  • F. BacherLyon · overgang1.8.26
  • Alejandro MarquésGranada CF · fri spiller23.7.26

Estoril: nøkkelfakta

LandPortugal
Stiftet1939
StadionEstádio António Coimbra da Mota
Kapasitet8 015
Underlagnaturgress
TurneringPrimeira Liga
Tabellplassering18. · 2 poeng

Estoril: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Estoril på?

Estoril spiller hjemmekampene sine på Estádio António Coimbra da Mota (Estoril), som har plass til 8 015 tilskuere.

Hvor ligger Estoril på tabellen?

Estoril ligger på 18. plass i Primeira Liga med 2 poeng etter 8 kamper (0 seirer, 2 uavgjorte, 6 tap).

Når spiller Estoril neste kamp?

Neste kamp: Estoril – Moreirense, søn. 25.10. · 16:30 (Primeira Liga).

Hvordan endte den siste seriekampen til Estoril?

Siste seriekamp: Academico Viseu 2–1 Estoril (10.10.26).

Hvem er toppscorer for Estoril?

Klubbens toppscorer i turneringen er Y. Begraoui med 2 mål.

Estoril: terminliste, tabell og tips

Estoril (Portugal) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Primeira Liga, Taça de Portugal), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Primeira Liga finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.