Fotball
Hjem › Lag › Telstar
Telstar

Telstar: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Nederland · stiftet 1912 · 711 Stadion

Telstar: turneringer i 2026/27

Eredivisie16. plass, 6 poengNeste: Utrecht · søn. 1.11. · 14:30
KNVB-cupenrunde 64Neste: Almere City FC · tir. 27.10. · 20:00

Telstar: kommende kamper

tir. 27.10. · 20:00Telstar–Almere City FC
KNVB-cupensøn. 1.11. · 14:30Telstar–UtrechtEredivisie · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 16:30Fortuna Sittard–Telstar
Eredivisie
lør. 21.11. · 21:00Telstar–PEC Zwolle
Eredivisie
lør. 28.11. · 16:30Excelsior–Telstar
Eredivisie

Telstar: siste resultater

Form i serienTTUTU
23.10.26GO Ahead Eagles3–2Telstar
Eredivisie
17.10.26Telstar3–4Feyenoord
Eredivisie
11.10.26Telstar2–2ADO Den Haag
Eredivisie
20.9.26AZ Alkmaar1–0Telstar
Eredivisie
13.9.26Heerenveen0–0Telstar
Eredivisie
9.9.26Twente1–0Telstar
Eredivisie
6.9.26Telstar2–2Cambuur
Eredivisie
30.8.26Telstar0–4Ajax
Eredivisie

Telstar: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tir. 27.10. · 20:00Telstar–Almere City FC
KNVB-cupen
søn. 1.11. · 14:30Telstar–Utrecht
Eredivisie
lør. 7.11. · 16:30Fortuna Sittard–Telstar
Eredivisie
lør. 21.11. · 21:00Telstar–PEC Zwolle
Eredivisie
lør. 28.11. · 16:30Excelsior–Telstar
Eredivisie
fre. 4.12. · 20:00Telstar–Groningen
Eredivisie
søn. 13.12. · 12:15PSV Eindhoven–Telstar
Eredivisie
fre. 18.12. · 20:00Telstar–Willem II
Eredivisie
søn. 10.1. · 14:30ADO Den Haag–Telstar
Eredivisie
lør. 16.1. · 16:30Telstar–NEC Nijmegen
Eredivisie
lør. 23.1. · 16:30Ajax–Telstar
Eredivisie
lør. 30.1. · 16:30Sparta Rotterdam–Telstar
Eredivisie
søn. 14.2. · 17:00Telstar–Heerenveen
Eredivisie
søn. 21.2. · 17:00Feyenoord–Telstar
Eredivisie
søn. 28.2. · 17:00Telstar–GO Ahead Eagles
Eredivisie
søn. 7.3. · 17:00Groningen–Telstar
Eredivisie
søn. 14.3. · 17:00Telstar–PSV Eindhoven
Eredivisie
søn. 21.3. · 17:00Telstar–Fortuna Sittard
Eredivisie
søn. 4.4. · 17:00Cambuur–Telstar
Eredivisie
søn. 11.4. · 17:00Telstar–Twente
Eredivisie
søn. 25.4. · 17:00PEC Zwolle–Telstar
Eredivisie
søn. 2.5. · 17:00Telstar–AZ Alkmaar
Eredivisie
søn. 9.5. · 17:00Willem II–Telstar
Eredivisie
søn. 16.5. · 14:30Utrecht–Telstar
Eredivisie
søn. 23.5. · 14:30Telstar–Excelsior
Eredivisie
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26GO Ahead Eagles3–2Telstar
Eredivisie
17.10.26Telstar3–4Feyenoord
Eredivisie
11.10.26Telstar2–2ADO Den Haag
Eredivisie
20.9.26AZ Alkmaar1–0Telstar
Eredivisie
13.9.26Heerenveen0–0Telstar
Eredivisie
9.9.26Twente1–0Telstar
Eredivisie
6.9.26Telstar2–2Cambuur
Eredivisie
30.8.26Telstar0–4Ajax
Eredivisie
14.8.26Telstar1–3Sparta Rotterdam
Eredivisie
8.8.26NEC Nijmegen1–2Telstar
Eredivisie

Oppdatert: 25. oktober 2026

Telstar: tabellplassering – Eredivisie

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
14Sparta Rotterdam92-3-416:229VUTTU
15PEC Zwolle102-2-611:238UVTTT
16Telstar101-3-612:216TTUTU
17ADO Den Haag101-3-613:236TVUUT
18Willem II100-2-810:322TTTTT

Telstar: sesongstatistikk (Eredivisie)

Scorede mål per kamp1,2
Innslupne mål per kamp2,1
Hjemme: scoret / sluppet inn1,6 / 3,0
Borte: scoret / sluppet inn0,8 / 1,2
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring4

Kort

Gule kort14
Gule kort per kamp1,4
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (5×) · 4-2-3-1 (3×) · 4-3-3 (2×)

Telstar: spillerstatistikk (Eredivisie)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
T. OwusuM1084540124007,20
A. SoualhiaF109001181307,00
P. BrouwerM108822283006,93
N. ShenkmanM73051251006,88
N. RossenM108390052006,83
M. PeersmanF108870093106,82
S. ValkF87201162106,81
Gerald AldersF85960032206,75
S. HetliM21530041006,55
Jelani SeedorfA104980080106,52
Rui MendesM955910125106,48
A. MarthaF52000041006,34
N. ÞórissonA632700113115,88
E. DemircanA61390030005,74
J. HardeveldF85180041005,22
H. KusterM5720000105,17
P. AningM61150000004,97
R. OudstenF51370000004,48
G. CaschiliF41670000004,37
F. RustA1250000003,15
Isaiah AhmedM3520000103,09
F. TurayA1250000002,07

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Telstar: stall

Keepere

1R. KoemanNasjonalitetNederlandAlder30 årHøyde188 cmVekt80 kg
13Finn MulderNasjonalitetNederlandAlder17 år
20D. ReizigerNasjonalitetNederlandAlder24 årHøyde184 cmVekt69 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Telstar: overganger

Inn

  • A. MarthaRotherham · lån1.9.26
  • N. ÞórissonSparta Rotterdam · lån28.8.26
  • S. ValkDordrecht · overgang23.8.26
  • H. KusterTwente · overgang3.8.26
  • G. CaschiliCambuur · fri spiller3.8.26
  • Isaiah AhmedHeerenveen · overgang23.7.26
  • P. AningBorussia Dortmund · fri spiller22.7.26
  • F. RustFeyenoord · fri spiller22.7.26

Ut

  • S. HetliWydad AC · overgang28.8.26
  • K. TejanSelangor · fri spiller12.8.26
  • T. BodakVitesse · fri spiller3.8.26
  • J. PetersonPeterson Justin · fri spiller30.7.26
  • A. MahdarMahdar Amine · fri spiller30.7.26
  • A. LechkarDordrecht · fri spiller18.7.26
  • T. NoslinBarnsley · overgang13.7.26
  • D. KoswalSandefjord · fri spiller13.7.26

Telstar: nøkkelfakta

LandNederland
Stiftet1912
Stadion711 Stadion
Kapasitet5 200
Underlagkunstgress
TurneringEredivisie
Tabellplassering16. · 6 poeng

Telstar: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Telstar på?

Telstar spiller hjemmekampene sine på 711 Stadion (Velsen-Zuid), som har plass til 5 200 tilskuere.

Hvor ligger Telstar på tabellen?

Telstar ligger på 16. plass i Eredivisie med 6 poeng etter 10 kamper (1 seier, 3 uavgjorte, 6 tap).

Når spiller Telstar neste kamp?

Neste kamp: Telstar – Almere City FC, tir. 27.10. · 20:00 (KNVB-cupen).

Hvordan endte den siste seriekampen til Telstar?

Siste seriekamp: GO Ahead Eagles 3–2 Telstar (23.10.26).

Hvem er toppscorer for Telstar?

Klubbens toppscorer i turneringen er T. Owusu med 4 mål.

Telstar: terminliste, tabell og tips

Telstar (Nederland) spiller i disse turneringene denne sesongen: Eredivisie, KNVB-cupen. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Eredivisie finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.