Fotball
Hjem › Lag › Stade Brestois 29
Stade Brestois 29

Stade Brestois 29: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Frankrike · stiftet 1950 · Stade Francis-Le Blé

Stade Brestois 29: turneringer i 2026/27

Stade Brestois 29: kommende kamper

lør. 31.10. · 20:45Lorient–Stade Brestois 29Ligue 1 · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 17:15Stade Brestois 29–Lyon
Ligue 1
lør. 21.11. · 20:45Strasbourg–Stade Brestois 29
Ligue 1
fre. 27.11. · 20:45Stade Brestois 29–Paris FC
Ligue 1
lør. 5.12. · 17:00Rennes–Stade Brestois 29
Ligue 1

Stade Brestois 29: siste resultater

Form i serienTUVTT
23.10.26Stade Brestois 291–2Nice
Ligue 1
17.10.26Lille1–1Stade Brestois 29
Ligue 1
10.10.26Stade Brestois 295–1Angers
Ligue 1
20.9.26Auxerre2–1Stade Brestois 29
Ligue 1
13.9.26Stade Brestois 290–1Paris Saint Germain
Ligue 1
5.9.26Le Havre1–2Stade Brestois 29
Ligue 1
29.8.26Stade Brestois 292–2Toulouse
Ligue 1
22.8.26Le Mans2–2Stade Brestois 29
Ligue 1

Stade Brestois 29: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 20:45Lorient–Stade Brestois 29
Ligue 1
søn. 8.11. · 17:15Stade Brestois 29–Lyon
Ligue 1
lør. 21.11. · 20:45Strasbourg–Stade Brestois 29
Ligue 1
fre. 27.11. · 20:45Stade Brestois 29–Paris FC
Ligue 1
lør. 5.12. · 17:00Rennes–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 12.12. · 17:00Stade Brestois 29–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 2.1. · 17:00Stade Brestois 29–Marseille
Ligue 1
lør. 16.1. · 17:00Monaco–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 23.1. · 17:00Lens–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 30.1. · 17:00Stade Brestois 29–Strasbourg
Ligue 1
lør. 6.2. · 17:00Nice–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 13.2. · 17:00Stade Brestois 29–Rennes
Ligue 1
lør. 20.2. · 17:00Paris Saint Germain–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 27.2. · 17:00Stade Brestois 29–Monaco
Ligue 1
lør. 6.3. · 17:00Paris FC–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 13.3. · 17:00Stade Brestois 29–Lille
Ligue 1
lør. 20.3. · 17:00Toulouse–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 3.4. · 17:00Stade Brestois 29–Lorient
Ligue 1
lør. 10.4. · 17:00Marseille–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 17.4. · 17:00Stade Brestois 29–Le Mans
Ligue 1
lør. 24.4. · 17:00Lyon–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 1.5. · 17:00Estac Troyes–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 8.5. · 17:00Stade Brestois 29–Auxerre
Ligue 1
søn. 16.5. · 17:00Stade Brestois 29–Le Havre
Ligue 1
lør. 22.5. · 17:00Angers–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 29.5. · 21:00Stade Brestois 29–Lens
Ligue 1
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26Stade Brestois 291–2Nice
Ligue 1
17.10.26Lille1–1Stade Brestois 29
Ligue 1
10.10.26Stade Brestois 295–1Angers
Ligue 1
20.9.26Auxerre2–1Stade Brestois 29
Ligue 1
13.9.26Stade Brestois 290–1Paris Saint Germain
Ligue 1
5.9.26Le Havre1–2Stade Brestois 29
Ligue 1
29.8.26Stade Brestois 292–2Toulouse
Ligue 1
22.8.26Le Mans2–2Stade Brestois 29
Ligue 1

Oppdatert: 25. oktober 2026

Stade Brestois 29: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (23.10.26).

  • B. Chardonnetleggskade
  • R. Le Guenbeinbrudd
  • G. Versinifravær

Stade Brestois 29: tabellplassering – Ligue 1

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
9Nice83-2-38:1011VTVVT
10Marseille73-0-414:109VVTTT
11Stade Brestois 2982-3-314:129TUVTT
12Toulouse72-3-212:119VUVUT
13Auxerre73-0-411:179VTVVT

Stade Brestois 29: sesongstatistikk (Ligue 1)

Scorede mål per kamp1,8
Innslupne mål per kamp1,5
Hjemme: scoret / sluppet inn2,0 / 1,5
Borte: scoret / sluppet inn1,5 / 1,5
Kamper uten baklengsmål0
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort12
Gule kort per kamp1,5
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (8×)

Stade Brestois 29: spillerstatistikk (Ligue 1)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
J. ChotardM86830262007,18
L. AjorqueA871231177307,11
H. MagnettiM75370262007,11
L. TousartF84121065006,96
R. Del CastilloM21381011006,90
K. DoumbiaM864841106406,88
B. LockoF87180030306,88
K. LalaF86521063106,87
G. LlorisF76110142006,74
Mama BaldéA73072173006,73
P. MboupM8629212112106,70
R. Le GuenF54500090006,70
N. EdjoumaA3540041006,64
M. DiambouM51310152006,57
G. VersiniA31490010006,57
J. Nonge BoendeM82190000006,49
Ibrahim Yayiya KanteA3360031006,48
L. C. Laine M.M4320000006,45
A. CamblanM1190010006,30
D. N´GuessanA3360021004,88
L. ZogbeF1680000003,10
J. BourgaultF120000000,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Stade Brestois 29: stall

Keepere

1E. SelvikNasjonalitetNorgeAlder28 årHøyde187 cmVekt75 kg
30M. PatouilletNasjonalitetFrankrikeAlder21 årHøyde188 cmVekt75 kg
49R. CagnonNasjonalitetFrankrikeAlder28 årHøyde190 cmVekt87 kg
Noe PoillionAlder18 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Stade Brestois 29: overganger

Inn

  • G. VersiniPAU · overgang1.9.26
  • D. N'GuessanSaint Etienne · lån31.8.26
  • E. MonchatreStade Briochin · fri spiller31.8.26
  • N. EdjoumaLille · lån31.8.26
  • M. PatouilletAl-Hilal Saudi FC · fri spiller25.8.26
  • R. CagnonLe Poiré sur Vie · fri spiller18.8.26
  • M. DiambouRed Bull Salzburg · overgang12.8.26
  • E. SelvikWatford · lån12.8.26

Ut

  • K. LalaLala Kenny · fri spiller20.9.26
  • A. CamblanEstoril · overgang2.9.26
  • H. MakalouBastia · lån1.9.26
  • R. Del CastilloOsasuna · overgang31.8.26
  • G. CoudertBurnley · overgang18.8.26
  • N. JaunyFrancs Borains · overgang11.8.26
  • D. GuindoReims · fri spiller30.6.26
  • Serigne DiopAB Copenhagen · fri spiller30.6.26

Stade Brestois 29: nøkkelfakta

LandFrankrike
Stiftet1950
StadionStade Francis-Le Blé
Kapasitet15 931
Underlagnaturgress
TurneringLigue 1
Tabellplassering11. · 9 poeng

Stade Brestois 29: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Stade Brestois 29 på?

Stade Brestois 29 spiller hjemmekampene sine på Stade Francis-Le Blé (Brest), som har plass til 15 931 tilskuere.

Hvor ligger Stade Brestois 29 på tabellen?

Stade Brestois 29 ligger på 11. plass i Ligue 1 med 9 poeng etter 8 kamper (2 seirer, 3 uavgjorte, 3 tap).

Når spiller Stade Brestois 29 neste kamp?

Neste kamp: Lorient – Stade Brestois 29, lør. 31.10. · 20:45 (Ligue 1).

Hvordan endte den siste seriekampen til Stade Brestois 29?

Siste seriekamp: Stade Brestois 29 1–2 Nice (23.10.26).

Hvem er toppscorer for Stade Brestois 29?

Klubbens toppscorer i turneringen er K. Doumbia med 4 mål.

Stade Brestois 29: terminliste, tabell og tips

Stade Brestois 29 (Frankrike) spiller i disse turneringene denne sesongen: Ligue 1. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Ligue 1 finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.