Fotball
Hjem › Lag › Le Havre
Le Havre

Le Havre: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Frankrike · stiftet 1872 · Stade Océane

Le Havre: turneringer i 2026/27

Le Havre: kommende kamper

søn. 25.10. · 17:15Marseille–Le HavreLigue 1 · Innbyrdes oppgjør (H2H)fre. 30.10. · 19:00Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 17:15Le Havre–Lorient
Ligue 1
fre. 20.11. · 20:45Estac Troyes–Le Havre
Ligue 1
lør. 28.11. · 20:45Le Havre–Strasbourg
Ligue 1

Le Havre: siste resultater

Form i serienTTTUT
18.10.26Le Havre1–3Auxerre
Ligue 1
10.10.26Lille1–0Le Havre
Ligue 1
19.9.26Toulouse3–2Le Havre
Ligue 1
12.9.26Le Havre0–0Angers
Ligue 1
5.9.26Le Havre1–2Stade Brestois 29
Ligue 1
29.8.26Lyon1–1Le Havre
Ligue 1
23.8.26Le Havre0–1Monaco
Ligue 1

Le Havre: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 17:15Marseille–Le Havre
Ligue 1
fre. 30.10. · 19:00Le Havre–Paris Saint Germain
Ligue 1
søn. 8.11. · 17:15Le Havre–Lorient
Ligue 1
fre. 20.11. · 20:45Estac Troyes–Le Havre
Ligue 1
lør. 28.11. · 20:45Le Havre–Strasbourg
Ligue 1
lør. 5.12. · 17:00Lens–Le Havre
Ligue 1
lør. 12.12. · 17:00Le Havre–Le Mans
Ligue 1
lør. 2.1. · 17:00Paris FC–Le Havre
Ligue 1
lør. 16.1. · 17:00Nice–Le Havre
Ligue 1
lør. 23.1. · 17:00Le Havre–Rennes
Ligue 1
lør. 30.1. · 17:00Angers–Le Havre
Ligue 1
lør. 6.2. · 17:00Le Havre–Toulouse
Ligue 1
lør. 13.2. · 17:00Lorient–Le Havre
Ligue 1
lør. 20.2. · 17:00Le Havre–Lyon
Ligue 1
lør. 27.2. · 17:00Strasbourg–Le Havre
Ligue 1
lør. 6.3. · 17:00Le Havre–Nice
Ligue 1
lør. 13.3. · 17:00Le Havre–Lens
Ligue 1
lør. 20.3. · 17:00Monaco–Le Havre
Ligue 1
lør. 3.4. · 17:00Le Havre–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 10.4. · 17:00Paris Saint Germain–Le Havre
Ligue 1
lør. 17.4. · 17:00Le Havre–Marseille
Ligue 1
lør. 24.4. · 17:00Le Mans–Le Havre
Ligue 1
lør. 1.5. · 17:00Le Havre–Paris FC
Ligue 1
lør. 8.5. · 17:00Rennes–Le Havre
Ligue 1
søn. 16.5. · 17:00Stade Brestois 29–Le Havre
Ligue 1
lør. 22.5. · 17:00Le Havre–Lille
Ligue 1
lør. 29.5. · 21:00Auxerre–Le Havre
Ligue 1
Spilte kamper denne sesongen
18.10.26Le Havre1–3Auxerre
Ligue 1
10.10.26Lille1–0Le Havre
Ligue 1
19.9.26Toulouse3–2Le Havre
Ligue 1
12.9.26Le Havre0–0Angers
Ligue 1
5.9.26Le Havre1–2Stade Brestois 29
Ligue 1
29.8.26Lyon1–1Le Havre
Ligue 1
23.8.26Le Havre0–1Monaco
Ligue 1

Oppdatert: 25. oktober 2026

Le Havre: skader og fravær

Spillere som går glipp av neste kamp.

  • E. Jelertlårskade
  • F. Mambimbiakillesskade
  • L. Mpasi-Nzauakillesskade
  • T. Pembelemuskelskade
  • A. Tourekneskade
  • S. Zagadoukneskade

Le Havre: tabellplassering – Ligue 1

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
16Le Mans71-3-310:156TTVUU
17Estac Troyes71-1-55:164TTTTT
18Le Havre70-2-55:112TTTUT

Le Havre: sesongstatistikk (Ligue 1)

Scorede mål per kamp0,7
Innslupne mål per kamp1,6
Hjemme: scoret / sluppet inn0,5 / 1,5
Borte: scoret / sluppet inn1,0 / 1,7
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort11
Gule kort per kamp1,6
Røde kort2

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (4×) · 4-3-3 (3×)

Le Havre: spillerstatistikk (Ligue 1)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
M. NdiayeF2900020107,20
A. ToubaF65400000106,95
E. Koffi VinetteA61510032006,95
M. SamattaA7608202512006,86
S. EbonogM76140053006,84
R. FofanaA51732074006,78
R. NdiayeA64070042106,78
D. OuziadM64000040106,77
A. RichardsonA76140093106,76
A. SekoF65110030116,73
E. JelertF42790000006,70
S. NakamuraA72940153106,63
K. MizutaM51650030006,55
J. MajaA74001094006,52
J. MwangaM63580010016,51
Y. ZouaouiM1400000006,50
T. PembéléF32080020006,40
F. DoucouréM2950120206,40
G. ZohouriM160000005,84
V. SassoF31680000105,03
I. BounebM2180000004,37
D. MosengoM1110000003,45
H. DongopandjiA21000000–

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Le Havre: stall

Keepere

16A. BodartNasjonalitetBelgiaAlder27 årHøyde186 cmVekt80 kg
40Alex TeixeiraNasjonalitetFrankrikeAlder18 år
50Paul ArgneyAlder19 år
77L. MpasiNasjonalitetCongo DRAlder31 årHøyde182 cmVekt78 kg93G. GallonNasjonalitetFrankrikeAlder32 årHøyde186 cmVekt79 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Le Havre: overganger

Inn

  • A. BodartLille · fri spiller15.9.26
  • R. FofanaLens · lån30.8.26
  • A. ToubaPanathinaikos · lån26.8.26
  • M. NdiayeAlverca · overgang25.8.26
  • G. GallonDender · fri spiller25.8.26
  • E. JelertGalatasaray · lån20.8.26
  • J. MajaWest Brom · fri spiller31.7.26
  • J. TincresMonaco · overgang29.7.26

Ut

  • É. YoutéLausanne · fri spiller2.9.26
  • F. DoucouréNantes · overgang31.8.26
  • G. KyeremehRED Star FC 93 · overgang31.8.26
  • Y. ZouaouiMontpellier · overgang27.8.26
  • M. BentoumiRoda · overgang25.8.26
  • M. DiawAl Shabab · overgang23.8.26
  • G. LlorisStade Brestois 29 · fri spiller11.8.26
  • N. ObougoujacquetNancy · lån11.8.26

Le Havre: nøkkelfakta

LandFrankrike
Stiftet1872
StadionStade Océane
Kapasitet25 178
Underlagnaturgress
TurneringLigue 1
Tabellplassering18. · 2 poeng

Le Havre: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Le Havre på?

Le Havre spiller hjemmekampene sine på Stade Océane (Le Havre), som har plass til 25 178 tilskuere.

Hvor ligger Le Havre på tabellen?

Le Havre ligger på 18. plass i Ligue 1 med 2 poeng etter 7 kamper (0 seirer, 2 uavgjorte, 5 tap).

Når spiller Le Havre neste kamp?

Neste kamp: Marseille – Le Havre, søn. 25.10. · 17:15 (Ligue 1).

Hvordan endte den siste seriekampen til Le Havre?

Siste seriekamp: Le Havre 1–3 Auxerre (18.10.26).

Hvem er toppscorer for Le Havre?

Klubbens toppscorer i turneringen er M. Samatta med 2 mål.

Le Havre: terminliste, tabell og tips

Le Havre (Frankrike) spiller i disse turneringene denne sesongen: Ligue 1. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Ligue 1 finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.