Fotball
Hjem › Lag › Estac Troyes
Estac Troyes

Estac Troyes: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Frankrike · stiftet 1986 · Stade de l'Aube

Estac Troyes: turneringer i 2026/27

Estac Troyes: kommende kamper

søn. 25.10. · 17:15Toulouse–Estac TroyesLigue 1 · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 31.10. · 20:45Estac Troyes–Le MansLigue 1 · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 20:45Paris Saint Germain–Estac Troyes
Ligue 1
fre. 20.11. · 20:45Estac Troyes–Le Havre
Ligue 1
lør. 28.11. · 20:45Nice–Estac Troyes
Ligue 1

Estac Troyes: siste resultater

Form i serienTTTTT
17.10.26Estac Troyes1–3Lens
Ligue 1
11.10.26Estac Troyes0–2Marseille
Ligue 1
19.9.26Angers2–0Estac Troyes
Ligue 1
13.9.26Lille2–0Estac Troyes
Ligue 1
6.9.26Estac Troyes2–6Strasbourg
Ligue 1
29.8.26Lorient1–2Estac Troyes
Ligue 1
22.8.26Estac Troyes0–0Paris FC
Ligue 1

Estac Troyes: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 17:15Toulouse–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 31.10. · 20:45Estac Troyes–Le Mans
Ligue 1
lør. 7.11. · 20:45Paris Saint Germain–Estac Troyes
Ligue 1
fre. 20.11. · 20:45Estac Troyes–Le Havre
Ligue 1
lør. 28.11. · 20:45Nice–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 5.12. · 17:00Estac Troyes–Lyon
Ligue 1
lør. 12.12. · 17:00Stade Brestois 29–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 2.1. · 17:00Estac Troyes–Rennes
Ligue 1
lør. 16.1. · 17:00Auxerre–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 23.1. · 17:00Estac Troyes–Monaco
Ligue 1
lør. 30.1. · 17:00Marseille–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 6.2. · 17:00Estac Troyes–Lille
Ligue 1
lør. 13.2. · 17:00Paris FC–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 20.2. · 17:00Lens–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 27.2. · 17:00Estac Troyes–Nice
Ligue 1
lør. 6.3. · 17:00Estac Troyes–Lorient
Ligue 1
lør. 13.3. · 17:00Lyon–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 20.3. · 17:00Estac Troyes–Auxerre
Ligue 1
lør. 3.4. · 17:00Le Havre–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 10.4. · 17:00Estac Troyes–Angers
Ligue 1
lør. 17.4. · 17:00Rennes–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 24.4. · 17:00Estac Troyes–Toulouse
Ligue 1
lør. 1.5. · 17:00Estac Troyes–Stade Brestois 29
Ligue 1
lør. 8.5. · 17:00Le Mans–Estac Troyes
Ligue 1
søn. 16.5. · 17:00Strasbourg–Estac Troyes
Ligue 1
lør. 22.5. · 17:00Estac Troyes–Paris Saint Germain
Ligue 1
lør. 29.5. · 21:00Monaco–Estac Troyes
Ligue 1
Spilte kamper denne sesongen
17.10.26Estac Troyes1–3Lens
Ligue 1
11.10.26Estac Troyes0–2Marseille
Ligue 1
19.9.26Angers2–0Estac Troyes
Ligue 1
13.9.26Lille2–0Estac Troyes
Ligue 1
6.9.26Estac Troyes2–6Strasbourg
Ligue 1
29.8.26Lorient1–2Estac Troyes
Ligue 1
22.8.26Estac Troyes0–0Paris FC
Ligue 1

Oppdatert: 25. oktober 2026

Estac Troyes: skader og fravær

Spillere som går glipp av neste kamp.

  • I. Bourahofteskade
  • Y. Konekneskade
  • A. Ouzenadjikneskade
  • Y. Titifravær

Estac Troyes: tabellplassering – Ligue 1

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
15Angers72-1-49:157TTVUT
16Le Mans71-3-310:156TTVUU
17Estac Troyes71-1-55:164TTTTT
18Le Havre70-2-55:112TTTUT

Estac Troyes: sesongstatistikk (Ligue 1)

Scorede mål per kamp0,7
Innslupne mål per kamp2,3
Hjemme: scoret / sluppet inn0,8 / 2,8
Borte: scoret / sluppet inn0,7 / 1,7
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring4

Kort

Gule kort11
Gule kort per kamp1,6
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (5×) · 4-3-3 (2×)

Estac Troyes: spillerstatistikk (Ligue 1)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
A. MilleM75331173206,99
M. IfnaouiA43260000006,93
L. MaronnierF64071031106,90
K. DiawaraA73180131006,87
D. KarimM64440041106,87
A. MonfrayF76300051006,84
R. RipartA739410115106,67
A. PhliponeauM3350000006,67
H. PicardM63370010006,67
T. NkadaA517410104006,66
J. Le DouaronA528510103006,66
I. GomisM73510030106,64
Y. TitiF1550010006,60
M. DiopM75690060106,56
A. OuzenadjiF54500110006,56
Noah DonkorF51770010006,45
M. DiazF76300011306,44
Y. KoneA5410011006,37
P. GozziF21540011006,30
C. BatolaA1120020006,30

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Estac Troyes: stall

Keepere

1Z. BoucherAlder33 år
33P. BeachNasjonalitetAustraliaAlder22 årHøyde183 cmVekt75 kg
40H. KonatéNasjonalitetBurkina FasoAlder31 årHøyde182 cmVekt77 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Estac Troyes: overganger

Inn

  • T. NkadaStandard Liege · lån31.8.26
  • J. Le DouaronPalermo · lån30.8.26
  • D. KarimLommel United · overgang20.8.26
  • H. PicardColumbus Crew · lån16.8.26
  • P. BeachMelbourne City · overgang18.7.26
  • I. GomisZira · fri spiller15.7.26
  • Lassana SimakhaRodez · fri spiller30.6.26
  • Y. LarouciKifisia · retur fra lån29.6.26

Ut

  • E. OdedeLommel United · lån2.9.26
  • M. El IdrissyRaja Casablanca · fri spiller1.9.26
  • A. NadeDunkerque · overgang31.8.26
  • A. Ahmed FatahLecce · overgang24.8.26
  • N. CervantesZemplín Michalovce · fri spiller6.8.26
  • T. BaldéNancy · fri spiller4.8.26
  • F. O. OnambeleVillefranche · lån3.8.26
  • T. BaldéBalde Thierno · fri spiller1.8.26

Estac Troyes: nøkkelfakta

LandFrankrike
Stiftet1986
StadionStade de l'Aube
Kapasitet21 877
Underlagnaturgress
TurneringLigue 1
Tabellplassering17. · 4 poeng

Estac Troyes: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Estac Troyes på?

Estac Troyes spiller hjemmekampene sine på Stade de l'Aube (Troyes), som har plass til 21 877 tilskuere.

Hvor ligger Estac Troyes på tabellen?

Estac Troyes ligger på 17. plass i Ligue 1 med 4 poeng etter 7 kamper (1 seier, 1 uavgjort, 5 tap).

Når spiller Estac Troyes neste kamp?

Neste kamp: Toulouse – Estac Troyes, søn. 25.10. · 17:15 (Ligue 1).

Hvordan endte den siste seriekampen til Estac Troyes?

Siste seriekamp: Estac Troyes 1–3 Lens (17.10.26).

Hvem er toppscorer for Estac Troyes?

Klubbens toppscorer i turneringen er A. Mille med 1 mål.

Estac Troyes: terminliste, tabell og tips

Estac Troyes (Frankrike) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Ligue 1), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Ligue 1 finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.