Fotball
Hjem › Lag › Nottingham Forest
Nottingham Forest

Nottingham Forest: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1865 · The City Ground

Nottingham Forest: turneringer i 2026/27

Nottingham Forest: kommende kamper

lør. 31.10. · 16:00Brentford–Nottingham ForestPremier League · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 7.11. · 18:30Nottingham Forest–Manchester CityPremier League
lør. 21.11. · 16:00Bournemouth–Nottingham Forest
Premier League
fre. 27.11. · 21:00Nottingham Forest–Chelsea
Premier League
ons. 2.12. · 21:00Hull City–Nottingham Forest
Premier League

Nottingham Forest: siste resultater

Form i serienUTTTV
23.10.26Ipswich1–1Nottingham Forest
Premier League
18.10.26Nottingham Forest0–1Arsenal
Premier League
11.10.26Crystal Palace3–1Nottingham Forest
Premier League
19.9.26Nottingham Forest0–1Coventry
Premier League
12.9.26Aston Villa1–2Nottingham Forest
Premier League
5.9.26Nottingham Forest0–0Tottenham
Premier League
29.8.26Liverpool2–2Nottingham Forest
Premier League
25.8.26Nottingham Forest0–2Leeds
Ligacupen

Nottingham Forest: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 16:00Brentford–Nottingham Forest
Premier League
lør. 7.11. · 18:30Nottingham Forest–Manchester City
Premier League
lør. 21.11. · 16:00Bournemouth–Nottingham Forest
Premier League
fre. 27.11. · 21:00Nottingham Forest–Chelsea
Premier League
ons. 2.12. · 21:00Hull City–Nottingham Forest
Premier League
lør. 5.12. · 16:00Nottingham Forest–Brighton
Premier League
lør. 12.12. · 16:00Sunderland–Nottingham Forest
Premier League
lør. 19.12. · 16:00Nottingham Forest–Everton
Premier League
søn. 27.12. · 17:30Manchester United–Nottingham Forest
Premier League
ons. 30.12. · 20:30Newcastle–Nottingham Forest
Premier League
lør. 2.1. · 16:00Nottingham Forest–Fulham
Premier League
tir. 5.1. · 20:30Nottingham Forest–Hull City
Premier League
lør. 16.1. · 16:00Manchester City–Nottingham Forest
Premier League
lør. 23.1. · 16:00Nottingham Forest–Bournemouth
Premier League
lør. 30.1. · 16:00Chelsea–Nottingham Forest
Premier League
lør. 6.2. · 16:00Nottingham Forest–Brentford
Premier League
ons. 10.2. · 21:00Fulham–Nottingham Forest
Premier League
lør. 20.2. · 16:00Nottingham Forest–Manchester United
Premier League
lør. 27.2. · 16:00Everton–Nottingham Forest
Premier League
ons. 3.3. · 21:00Nottingham Forest–Newcastle
Premier League
lør. 13.3. · 16:00Tottenham–Nottingham Forest
Premier League
lør. 20.3. · 16:00Nottingham Forest–Aston Villa
Premier League
lør. 10.4. · 16:00Leeds–Nottingham Forest
Premier League
lør. 17.4. · 16:00Nottingham Forest–Liverpool
Premier League
lør. 24.4. · 16:00Nottingham Forest–Sunderland
Premier League
lør. 1.5. · 16:00Brighton–Nottingham Forest
Premier League
lør. 8.5. · 16:00Nottingham Forest–Crystal Palace
Premier League
lør. 15.5. · 16:00Arsenal–Nottingham Forest
Premier League
søn. 23.5. · 16:00Nottingham Forest–Ipswich
Premier League
søn. 30.5. · 17:00Coventry–Nottingham Forest
Premier League
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26Ipswich1–1Nottingham Forest
Premier League
18.10.26Nottingham Forest0–1Arsenal
Premier League
11.10.26Crystal Palace3–1Nottingham Forest
Premier League
19.9.26Nottingham Forest0–1Coventry
Premier League
12.9.26Aston Villa1–2Nottingham Forest
Premier League
5.9.26Nottingham Forest0–0Tottenham
Premier League
29.8.26Liverpool2–2Nottingham Forest
Premier League
25.8.26Nottingham Forest0–2Leeds
Ligacupen
22.8.26Nottingham Forest0–1Leeds
Premier League

Oppdatert: 25. oktober 2026

Nottingham Forest: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (23.10.26).

  • Igor Jesusleggskade
  • N. Savonakneskade

Nottingham Forest: tabellplassering – Premier League

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
16Crystal Palace72-1-49:177TVUTV
17Bournemouth71-3-39:136VTTUU
18Nottingham Forest81-3-46:106UTTTV
19Coventry82-0-66:156TTVVT
20Sunderland71-1-56:144TTTTU

Nottingham Forest: sesongstatistikk (Premier League)

Scorede mål per kamp0,8
Innslupne mål per kamp1,3
Hjemme: scoret / sluppet inn0,0 / 0,8
Borte: scoret / sluppet inn1,5 / 1,8
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring4

Kort

Gule kort17
Gule kort per kamp2,1
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (8×)

Nottingham Forest: spillerstatistikk (Premier League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
M. Gibbs-WhiteA763012114007,32
N. WilliamsM87141082107,15
D. MuñozF64740151007,02
X. SchlagerM86220051106,94
MurilloF871801114306,92
Igor JesusA52561054106,82
JairF65350031206,78
J. McAteeM86830084206,76
D. NdoyeA853520164106,74
N. DomínguezM2750000006,73
L. DelapA752810183206,53
C. Hudson-OdoiA4450010006,43
I. SangaréM51520020005,60
N. MilenkovićF43600030105,38
C. WoodA7860031005,37
O. DiomandeF53440020005,25
L. NetzF4460000005,03
O. AinaM53920021304,86
A. KalimuendoA3300000004,20

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Nottingham Forest: stall

Keepere

1Keehan WillowsAlder20 år
12Aaron BottAlder21 år
12JohnNasjonalitetBrasilAlder29 årHøyde196 cmVekt91 kg
13S. BendaAlder27 år
26M. SelsNasjonalitetBelgiaAlder33 årHøyde188 cmVekt75 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Nottingham Forest: overganger

Inn

  • D. MuñozCrystal Palace · overgang30.8.26
  • L. DelapChelsea · overgang26.8.26
  • S. BendaFulham · fri spiller14.8.26
  • O. DiomandeSporting CP · overgang10.8.26
  • Gustavo SáFamalicao · overgang28.7.26
  • X. SchlagerRB Leipzig · fri spiller22.7.26
  • D. OsongFleetwood Town · retur fra lån29.6.26
  • Joseph Charles GardnerMansfield Town · retur fra lån29.6.26

Ut

  • D. OsongInverness CT · fri spiller16.9.26
  • Cherif YayaIlkeston Town · lån6.9.26
  • MoratoWest Ham · lån31.8.26
  • Joshua Alan PowellNorthampton · lån31.8.26
  • Z. AbbottSouthampton · lån31.8.26
  • O. HutchinsonAC Milan · lån30.8.26
  • Tyler BindonCharlton · lån29.8.26
  • L. SillahGillingham · lån26.8.26

Nottingham Forest: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1865
StadionThe City Ground
Kapasitet30 576
Underlagnaturgress
Tabellplassering18. · 6 poeng

Nottingham Forest: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Nottingham Forest på?

Nottingham Forest spiller hjemmekampene sine på The City Ground (Nottingham, Nottinghamshire), som har plass til 30 576 tilskuere.

Hvor ligger Nottingham Forest på tabellen?

Nottingham Forest ligger på 18. plass i Premier League med 6 poeng etter 8 kamper (1 seier, 3 uavgjorte, 4 tap).

Når spiller Nottingham Forest neste kamp?

Neste kamp: Brentford – Nottingham Forest, lør. 31.10. · 16:00 (Premier League).

Hvordan endte den siste seriekampen til Nottingham Forest?

Siste seriekamp: Ipswich 1–1 Nottingham Forest (23.10.26).

Hvem er toppscorer for Nottingham Forest?

Klubbens toppscorer i turneringen er D. Ndoye med 2 mål.

Nottingham Forest: terminliste, tabell og tips

Nottingham Forest (England) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Premier League, Ligacupen), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Premier League finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.