Fotball
Hjem › Lag › Ipswich
Ipswich

Ipswich: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1878 · Portman Road

Ipswich: turneringer i 2026/27

Ipswich: kommende kamper

lør. 31.10. · 16:00Hull City–IpswichPremier League · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 15:00Ipswich–Bournemouth
Premier League
lør. 21.11. · 16:00Tottenham–Ipswich
Premier League
lør. 28.11. · 18:30Ipswich–Aston Villa
Premier League
ons. 2.12. · 21:00Coventry–Ipswich
Premier League

Ipswich: siste resultater

Form i serienUTVTV
23.10.26Ipswich1–1Nottingham Forest
Premier League
17.10.26Manchester City3–2Ipswich
Premier League
10.10.26Ipswich2–1Fulham
Premier League
19.9.26Everton1–0Ipswich
Premier League
15.9.26Ipswich2–4Arsenal
Ligacupen
12.9.26Crystal Palace2–3Ipswich
Premier League
4.9.26Ipswich0–2Liverpool
Premier League
30.8.26Manchester United5–2Ipswich
Premier League

Ipswich: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 16:00Hull City–Ipswich
Premier League
søn. 8.11. · 15:00Ipswich–Bournemouth
Premier League
lør. 21.11. · 16:00Tottenham–Ipswich
Premier League
lør. 28.11. · 18:30Ipswich–Aston Villa
Premier League
ons. 2.12. · 21:00Coventry–Ipswich
Premier League
lør. 5.12. · 16:00Leeds–Ipswich
Premier League
lør. 12.12. · 16:00Ipswich–Newcastle
Premier League
lør. 19.12. · 16:00Brighton–Ipswich
Premier League
lør. 26.12. · 16:00Ipswich–Brentford
Premier League
ons. 30.12. · 21:15Ipswich–Chelsea
Premier League
lør. 2.1. · 16:00Arsenal–Ipswich
Premier League
ons. 6.1. · 20:30Ipswich–Coventry
Premier League
lør. 16.1. · 16:00Bournemouth–Ipswich
Premier League
lør. 23.1. · 16:00Ipswich–Hull City
Premier League
lør. 30.1. · 16:00Aston Villa–Ipswich
Premier League
lør. 6.2. · 16:00Ipswich–Tottenham
Premier League
ons. 10.2. · 21:00Ipswich–Arsenal
Premier League
lør. 20.2. · 16:00Chelsea–Ipswich
Premier League
lør. 27.2. · 16:00Ipswich–Brighton
Premier League
ons. 3.3. · 21:00Brentford–Ipswich
Premier League
lør. 13.3. · 16:00Liverpool–Ipswich
Premier League
lør. 20.3. · 16:00Ipswich–Crystal Palace
Premier League
lør. 10.4. · 16:00Sunderland–Ipswich
Premier League
lør. 17.4. · 16:00Ipswich–Manchester United
Premier League
lør. 24.4. · 16:00Newcastle–Ipswich
Premier League
lør. 1.5. · 16:00Ipswich–Leeds
Premier League
lør. 8.5. · 16:00Fulham–Ipswich
Premier League
lør. 15.5. · 16:00Ipswich–Manchester City
Premier League
søn. 23.5. · 16:00Nottingham Forest–Ipswich
Premier League
søn. 30.5. · 17:00Ipswich–Everton
Premier League
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26Ipswich1–1Nottingham Forest
Premier League
17.10.26Manchester City3–2Ipswich
Premier League
10.10.26Ipswich2–1Fulham
Premier League
19.9.26Everton1–0Ipswich
Premier League
15.9.26Ipswich2–4Arsenal
Ligacupen
12.9.26Crystal Palace2–3Ipswich
Premier League
4.9.26Ipswich0–2Liverpool
Premier League
30.8.26Manchester United5–2Ipswich
Premier League
25.8.26Ipswich3–1Leicester
Ligacupen
22.8.26Ipswich2–1Sunderland
Premier League

Oppdatert: 25. oktober 2026

Ipswich: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (23.10.26).

  • S. Lukiclyskeskade
  • J. Taylorkneskade

Ipswich: tabellplassering – Premier League

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
8Leeds72-4-19:610UTUVU
9Everton82-4-28:910TTUVU
10Ipswich83-1-412:1610UTVTV
11Hull City72-3-28:79TUTUU
12Tottenham82-3-38:109VVUTU

Ipswich: sesongstatistikk (Premier League)

Scorede mål per kamp1,5
Innslupne mål per kamp2,0
Hjemme: scoret / sluppet inn1,3 / 1,3
Borte: scoret / sluppet inn1,8 / 2,8
Kamper uten baklengsmål0
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort15
Gule kort per kamp1,9
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (7×) · 3-4-2-1 (1×)

Ipswich: spillerstatistikk (Premier League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
J. EncisoM865012187106,96
E. PalaciosM74840000006,95
EmersonnA853021134006,82
C. AkpomA61131011006,79
I. DiopF87200010106,79
J. ClarkeA72401142106,77
A. OuattaraF84071132106,76
A. FatawuM74490151306,74
D. O'SheaF87201021006,73
S. LukićM64930100206,72
Z. FlemmingA61212075106,63
L. DavisF87202173206,59
FlorentinoM52490000006,57
S. EgeliA2190011006,45
K. McAteerM3500011006,43
D. MaedaM84311043006,42
A. MatusiwaM2240000006,42
J. PhilogeneA41760033006,35
J. GreavesF54470010105,12
M. NúñezM21420010004,63
D. FurlongF1170000003,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Ipswich: stall

Keepere

1A. PalmerNasjonalitetEnglandAlder29 årHøyde191 cmVekt72 kg
27D. ButtonAlder36 år
28C. WaltonNasjonalitetEnglandAlder30 årHøyde195 cmVekt75 kg37K. ScherpenNasjonalitetNederlandAlder25 årHøyde206 cmVekt98 kg
50Alex NoonanAlder17 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Ipswich: overganger

Inn

  • T. Mendel-IdowuLuton · retur fra lån29.9.26
  • Z. FlemmingBurnley · overgang31.8.26
  • Alex NoonanShamrock Rovers · lån31.8.26
  • E. PalaciosBayer Leverkusen · overgang26.8.26
  • J. EncisoStrasbourg · overgang16.8.26
  • A. OuattaraStrasbourg · overgang16.8.26
  • S. LukićFulham · overgang7.8.26
  • FlorentinoBurnley · overgang4.8.26

Ut

  • N. ValentineBillericay Town · lån18.9.26
  • N. BilokapićDerby · fri spiller3.9.26
  • C. OgbeneLincoln · lån31.8.26
  • C. HumphreysHuddersfield · lån31.8.26
  • T. Mendel-IdowuLuton · lån31.8.26
  • T. Mendel-IdowuMendel-Idowu Tudor · fri spiller30.8.26
  • Ali Al HamadiSheffield Wednesday · lån25.8.26
  • K. van OevelenValencia · lån23.8.26

Ipswich: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1878
StadionPortman Road
Kapasitet30 311
Underlagnaturgress
Tabellplassering10. · 10 poeng

Ipswich: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Ipswich på?

Ipswich spiller hjemmekampene sine på Portman Road (Ipswich, Suffolk), som har plass til 30 311 tilskuere.

Hvor ligger Ipswich på tabellen?

Ipswich ligger på 10. plass i Premier League med 10 poeng etter 8 kamper (3 seirer, 1 uavgjort, 4 tap).

Når spiller Ipswich neste kamp?

Neste kamp: Hull City – Ipswich, lør. 31.10. · 16:00 (Premier League).

Hvordan endte den siste seriekampen til Ipswich?

Siste seriekamp: Ipswich 1–1 Nottingham Forest (23.10.26).

Hvem er toppscorer for Ipswich?

Klubbens toppscorer i turneringen er L. Davis med 2 mål.

Ipswich: terminliste, tabell og tips

Ipswich (England) spiller i disse turneringene denne sesongen: Premier League, Ligacupen. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Premier League finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.