Fotball
Hjem › Lag › Fulham
Fulham

Fulham: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1879 · Craven Cottage

Fulham: turneringer i 2026/27

Premier League13. plass, 8 poengNeste: Aston Villa · lør. 31.10. · 21:00
LigacupenåttedelsfinaleNeste: Crystal Palace · ons. 28.10. · 20:45

Fulham: kommende kamper

ons. 28.10. · 20:45Fulham–Crystal Palace
Ligacupen · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 31.10. · 21:00Aston Villa–FulhamPremier League · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 7.11. · 16:00Fulham–NewcastlePremier League
lør. 21.11. · 13:30Manchester City–Fulham
Premier League
søn. 29.11. · 15:05Fulham–Bournemouth
Premier League

Fulham: siste resultater

Form i serienVVTUU
24.10.26Coventry0–1Fulham
Premier League
17.10.26Fulham1–0Hull City
Premier League
10.10.26Ipswich2–1Fulham
Premier League
20.9.26Fulham1–1Manchester United
Premier League
15.9.26West Ham2–3Fulham
Ligacupen
12.9.26Liverpool0–0Fulham
Premier League
5.9.26Fulham2–3Crystal Palace
Premier League
30.8.26Sunderland1–0Fulham
Premier League

Fulham: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

ons. 28.10. · 20:45Fulham–Crystal Palace
Ligacupen
lør. 31.10. · 21:00Aston Villa–Fulham
Premier League
lør. 7.11. · 16:00Fulham–Newcastle
Premier League
lør. 21.11. · 13:30Manchester City–Fulham
Premier League
søn. 29.11. · 15:05Fulham–Bournemouth
Premier League
ons. 2.12. · 21:00Tottenham–Fulham
Premier League
lør. 5.12. · 16:00Everton–Fulham
Premier League
lør. 12.12. · 16:00Fulham–Brentford
Premier League
lør. 19.12. · 16:00Leeds–Fulham
Premier League
lør. 26.12. · 16:00Fulham–Brighton
Premier League
ons. 30.12. · 20:30Fulham–Arsenal
Premier League
lør. 2.1. · 16:00Nottingham Forest–Fulham
Premier League
ons. 6.1. · 20:30Fulham–Tottenham
Premier League
lør. 16.1. · 16:00Newcastle–Fulham
Premier League
lør. 23.1. · 16:00Fulham–Aston Villa
Premier League
lør. 30.1. · 16:00Bournemouth–Fulham
Premier League
lør. 6.2. · 16:00Fulham–Manchester City
Premier League
ons. 10.2. · 21:00Fulham–Nottingham Forest
Premier League
lør. 20.2. · 16:00Arsenal–Fulham
Premier League
lør. 27.2. · 16:00Fulham–Leeds
Premier League
ons. 3.3. · 21:00Brighton–Fulham
Premier League
lør. 13.3. · 16:00Crystal Palace–Fulham
Premier League
lør. 20.3. · 16:00Fulham–Liverpool
Premier League
lør. 10.4. · 16:00Chelsea–Fulham
Premier League
lør. 17.4. · 16:00Fulham–Sunderland
Premier League
lør. 24.4. · 16:00Brentford–Fulham
Premier League
lør. 1.5. · 16:00Fulham–Everton
Premier League
lør. 8.5. · 16:00Fulham–Ipswich
Premier League
lør. 15.5. · 16:00Hull City–Fulham
Premier League
søn. 23.5. · 16:00Fulham–Coventry
Premier League
søn. 30.5. · 17:00Manchester United–Fulham
Premier League
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Coventry0–1Fulham
Premier League
17.10.26Fulham1–0Hull City
Premier League
10.10.26Ipswich2–1Fulham
Premier League
20.9.26Fulham1–1Manchester United
Premier League
15.9.26West Ham2–3Fulham
Ligacupen
12.9.26Liverpool0–0Fulham
Premier League
5.9.26Fulham2–3Crystal Palace
Premier League
30.8.26Sunderland1–0Fulham
Premier League
27.8.26Fulham3–0AFC Wimbledon
Ligacupen
24.8.26Fulham2–3Chelsea
Premier League

Oppdatert: 25. oktober 2026

Fulham: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (24.10.26).

  • R. Sessegnonrødt kort

Fulham: tabellplassering – Premier League

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
11Hull City72-3-28:79TUTUU
12Tottenham82-3-38:109VVUTU
13Fulham82-2-48:108VVTUU
14Newcastle72-2-310:148TTVTU
15Manchester United71-4-210:107UUUTU

Fulham: sesongstatistikk (Premier League)

Scorede mål per kamp1,0
Innslupne mål per kamp1,3
Hjemme: scoret / sluppet inn1,5 / 1,8
Borte: scoret / sluppet inn0,5 / 0,8
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort16
Gule kort per kamp2,0
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (8×)

Fulham: spillerstatistikk (Premier League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
A. IwobiM86621063007,46
Jorge CuencaF1900000007,20
Joshua KingM758120139307,16
Oscar BobbM85831083007,01
S. CharlesM85550031107,01
S. BergeM85590122106,99
C. BasseyF87200042206,99
T. CairneyM2210011006,84
D. AffengruberF54500010006,77
K. TeteF31260000106,74
R. SessegnonM51561052016,72
T. CastagneF75900152206,70
A. RobinsonF76110030106,63
H. LarssonM4470000006,60
Rodrigo MunizA6730042106,49
E. Smith RoweM4480000106,43
César PalaciosM52411062106,42
Gonzalo GarcíaA759910114006,39
KevinA5800032005,40
J. AndersenF31900000105,15
Manuel ÁngelM1190000103,10

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Fulham: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Fulham: overganger

Inn

  • M. UnderwoodHampton & Richmond · retur fra lån18.9.26
  • Manuel ÁngelReal Madrid · overgang31.8.26
  • D. AffengruberElche · overgang31.8.26
  • H. LarssonEintracht Frankfurt · lån31.8.26
  • S. CharlesSouthampton · overgang10.8.26
  • César PalaciosReal Madrid · overgang2.8.26
  • Gonzalo GarcíaReal Madrid · overgang2.8.26
  • J. Kusi-AsareBayern München · overgang30.6.26

Ut

  • L. De FougerollesReal Salt Lake · lån1.9.26
  • S. AmissahEstoril · lån29.8.26
  • M. Dibley-DiasNewport County · lån25.8.26
  • M. UnderwoodHampton & Richmond · lån21.8.26
  • L. HarrisWigan · lån20.8.26
  • Harvey AraujoBurton Albion · overgang18.8.26
  • S. BendaNottingham Forest · fri spiller14.8.26
  • A. Loupalo-BiFleetwood Town · lån13.8.26

Fulham: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1879
StadionCraven Cottage
Kapasitet29 589
Underlagnaturgress
Tabellplassering13. · 8 poeng

Fulham: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Fulham på?

Fulham spiller hjemmekampene sine på Craven Cottage (London), som har plass til 29 589 tilskuere.

Hvor ligger Fulham på tabellen?

Fulham ligger på 13. plass i Premier League med 8 poeng etter 8 kamper (2 seirer, 2 uavgjorte, 4 tap).

Når spiller Fulham neste kamp?

Neste kamp: Fulham – Crystal Palace, ons. 28.10. · 20:45 (Ligacupen).

Hvordan endte den siste seriekampen til Fulham?

Siste seriekamp: Coventry 0–1 Fulham (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Fulham?

Klubbens toppscorer i turneringen er César Palacios med 2 mål.

Fulham: terminliste, tabell og tips

Fulham (England) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Premier League, Ligacupen), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Premier League finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.