Fotball
Hjem › Lag › Modena
Modena

Modena: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Italia · stiftet 1912 · Stadio Alberto Braglia

Modena: turneringer i 2026/27

Modena: kommende kamper

tir. 27.10. · 20:00Vicenza VirtusTipsModenaSerie B · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 31.10. · 15:00ModenaTipsMantovaSerie B · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 15:00Virtus Entella–Modena
Serie B
lør. 21.11. · 15:00Modena–Juve Stabia
Serie B
tir. 24.11. · 15:00Pisa–Modena
Serie B

Modena: siste resultater

Form i serienVTVVU
24.10.26Modena3–0CesenaSerie B
17.10.26Carrarese2–1Modena
Serie B
11.10.26Modena3–2Hellas Verona
Serie B
20.9.26Modena2–1Empoli
Serie B
12.9.26Sudtirol1–1Modena
Serie B
6.9.26Modena0–1Avellino
Serie B
28.8.26Cremonese0–3Modena
Serie B
22.8.26Benevento1–2Modena
Serie B

Modena: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tir. 27.10. · 20:00Vicenza VirtusTipsModena
Serie B
lør. 31.10. · 15:00ModenaTipsMantova
Serie B
søn. 8.11. · 15:00Virtus Entella–Modena
Serie B
lør. 21.11. · 15:00Modena–Juve Stabia
Serie B
tir. 24.11. · 15:00Pisa–Modena
Serie B
lør. 28.11. · 15:00Modena–Padova
Serie B
lør. 5.12. · 15:00Modena–Arezzo
Serie B
tir. 8.12. · 15:00Sampdoria–Modena
Serie B
lør. 12.12. · 15:00Modena–Catanzaro
Serie B
lør. 19.12. · 15:00Ascoli–Modena
Serie B
søn. 27.12. · 15:00Modena–Palermo
Serie B
lør. 9.1. · 15:00Cesena–Modena
Serie B
lør. 16.1. · 15:00Empoli–Modena
Serie B
lør. 23.1. · 15:00Modena–Carrarese
Serie B
lør. 30.1. · 15:00Hellas Verona–Modena
Serie B
lør. 6.2. · 15:00Modena–Virtus Entella
Serie B
lør. 13.2. · 15:00Modena–Sudtirol
Serie B
lør. 20.2. · 15:00Padova–Modena
Serie B
lør. 27.2. · 15:00Juve Stabia–Modena
Serie B
tir. 2.3. · 15:00Modena–Pisa
Serie B
lør. 6.3. · 15:00Palermo–Modena
Serie B
lør. 13.3. · 15:00Modena–Ascoli
Serie B
lør. 20.3. · 15:00Arezzo–Modena
Serie B
lør. 3.4. · 15:00Modena–Sampdoria
Serie B
lør. 10.4. · 15:00Mantova–Modena
Serie B
lør. 17.4. · 15:00Modena–Vicenza Virtus
Serie B
lør. 24.4. · 15:00Avellino–Modena
Serie B
lør. 1.5. · 15:00Modena–Cremonese
Serie B
lør. 8.5. · 15:00Catanzaro–Modena
Serie B
fre. 14.5. · 15:00Modena–Benevento
Serie B
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Modena3–0Cesena
Serie B
17.10.26Carrarese2–1Modena
Serie B
11.10.26Modena3–2Hellas Verona
Serie B
20.9.26Modena2–1Empoli
Serie B
12.9.26Sudtirol1–1Modena
Serie B
6.9.26Modena0–1Avellino
Serie B
28.8.26Cremonese0–3Modena
Serie B
22.8.26Benevento1–2Modena
Serie B
15.8.26Venezia3–2Modena
Coppa Italia

Oppdatert: 26. oktober 2026

Modena: tabellplassering – Serie B

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
1Palermo87-1-018:822VVVVU
2Mantova85-2-114:817VTVUV
3Modena85-1-215:816VTVVU
4Ascoli84-3-114:615VUUVT
5Benevento84-2-213:714VUVVV

Modena: sesongstatistikk (Serie B)

Scorede mål per kamp1,9
Innslupne mål per kamp1,0
Hjemme: scoret / sluppet inn2,0 / 1,0
Borte: scoret / sluppet inn1,8 / 1,0
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort13
Gule kort per kamp1,6
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-3-3 (3×) · 3-5-2 (3×) · 4-4-2 (1×)

Modena: spillerstatistikk (Serie B)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
A. BelottiA51855096107,68
G. BrugmanM86210352007,31
B. NielingF87090073007,12
A. BiancoA864001125307,09
S. NadorF86820010007,07
G. AmbrosinoA868522227107,04
D. TonoliF867503113106,98
F. FolinoF51870000006,97
G. OlzerA745821103206,90
Paulo AzziM84370042006,78
W. AcquahM5670000006,78
K. BozhanajM4360030106,66
D. MontevagoA6711073006,65
L. BacchinA3520010006,57
A. ImputatoM41520010006,54
StênioA2400000106,50
G. CasoM756931178106,40
Pedro MendesM1630010006,20
S. SantoroM747610104106,09
F. ZampanoF64450052105,74

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Modena: stall

Keepere

1L. ChichizolaNasjonalitetArgentinaAlder35 årHøyde185 cmVekt80 kg
12Andrea MaranAlder17 år
22L. ConsiglioAlder19 år
25A. LaidaniNasjonalitetSveitsAlder22 årHøyde195 cmVekt92 kg

Forsvarsspillere

6S. NadorNasjonalitetTogoAlder23 år
15Martino OderoAlder18 år
20B. NielingNasjonalitetNederlandAlder23 årHøyde193 cmVekt80 kg23F. FolinoNasjonalitetItaliaAlder23 årHøyde192 cm
28D. AdorniNasjonalitetItaliaAlder33 årHøyde185 cmVekt78 kg
34Diego RoncoNasjonalitetItaliaAlder21 år
77D. TonoliNasjonalitetItaliaAlder23 år

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Modena: overganger

Inn

  • A. BelottiCagliari · fri spiller7.9.26
  • F. FolinoCremonese · lån31.8.26
  • W. AcquahTorino · lån17.8.26
  • A. BiancoFiorentina · overgang20.7.26
  • StênioKarpaty · overgang13.7.26
  • G. BrugmanPescara · fri spiller12.7.26
  • Paulo AzziMonza · overgang10.7.26
  • G. OlzerPescara · overgang8.7.26

Ut

  • Pedro MendesGençlerbirliği S.K. · overgang3.9.26
  • F. BagheriaVicenza Virtus · fri spiller2.9.26
  • Gady BeyukuBlackburn · overgang31.8.26
  • C. CauzEmpoli · fri spiller12.8.26
  • Franck GuiyongTreviso · lån14.7.26
  • F. GerliCremonese · overgang13.7.26
  • Taha ZidouhDolomiti Bellunesi · lån11.7.26
  • Michele PezzolatoPianese · lån8.7.26

Modena: nøkkelfakta

LandItalia
Stiftet1912
StadionStadio Alberto Braglia
Kapasitet21 151
Underlagnaturgress
TurneringSerie B
Tabellplassering3. · 16 poeng

Modena: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Modena på?

Modena spiller hjemmekampene sine på Stadio Alberto Braglia (Modena), som har plass til 21 151 tilskuere.

Hvor ligger Modena på tabellen?

Modena ligger på 3. plass i Serie B med 16 poeng etter 8 kamper (5 seirer, 1 uavgjort, 2 tap).

Når spiller Modena neste kamp?

Neste kamp: Vicenza Virtus – Modena, tir. 27.10. · 20:00 (Serie B).

Hvordan endte den siste seriekampen til Modena?

Siste seriekamp: Modena 3–0 Cesena (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Modena?

Klubbens toppscorer i turneringen er A. Belotti med 5 mål.

Modena: terminliste, tabell og tips

Modena (Italia) spiller i disse turneringene denne sesongen: Serie B, Coppa Italia. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Serie B finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.