Fotball
Hjem › Lag › Arezzo
Arezzo

Arezzo: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Italia · stiftet 1923 · Stadio Città di Arezzo

Arezzo: turneringer i 2026/27

Arezzo: kommende kamper

ons. 28.10. · 20:00CarrareseTipsArezzoSerie B · Innbyrdes oppgjør (H2H)søn. 1.11. · 15:00ArezzoTipsAscoliSerie B · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 15:00Juve Stabia–Arezzo
Serie B
lør. 21.11. · 15:00Arezzo–Padova
Serie B
tir. 24.11. · 15:00Mantova–Arezzo
Serie B

Arezzo: siste resultater

Form i serienTVUTV
24.10.26Arezzo0–3BeneventoSerie B
18.10.26Sampdoria1–2Arezzo
Serie B
10.10.26Arezzo0–0Cremonese
Serie B
20.9.26Arezzo1–4Sudtirol
Serie B
11.9.26Empoli0–1Arezzo
Serie B
6.9.26Hellas Verona5–0Arezzo
Serie B
30.8.26Arezzo2–3Palermo
Serie B
22.8.26Avellino1–2Arezzo
Serie B

Arezzo: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

ons. 28.10. · 20:00CarrareseTipsArezzo
Serie B
søn. 1.11. · 15:00ArezzoTipsAscoli
Serie B
lør. 7.11. · 15:00Juve Stabia–Arezzo
Serie B
lør. 21.11. · 15:00Arezzo–Padova
Serie B
tir. 24.11. · 15:00Mantova–Arezzo
Serie B
lør. 28.11. · 15:00Arezzo–Pisa
Serie B
lør. 5.12. · 15:00Modena–Arezzo
Serie B
tir. 8.12. · 15:00Arezzo–Cesena
Serie B
lør. 12.12. · 15:00Virtus Entella–Arezzo
Serie B
lør. 19.12. · 15:00Catanzaro–Arezzo
Serie B
søn. 27.12. · 15:00Arezzo–Vicenza Virtus
Serie B
lør. 9.1. · 15:00Arezzo–Hellas Verona
Serie B
lør. 16.1. · 15:00Benevento–Arezzo
Serie B
lør. 23.1. · 15:00Arezzo–Empoli
Serie B
lør. 30.1. · 15:00Palermo–Arezzo
Serie B
lør. 6.2. · 15:00Padova–Arezzo
Serie B
lør. 13.2. · 15:00Arezzo–Sampdoria
Serie B
lør. 20.2. · 15:00Sudtirol–Arezzo
Serie B
lør. 27.2. · 15:00Arezzo–Carrarese
Serie B
tir. 2.3. · 15:00Ascoli–Arezzo
Serie B
lør. 6.3. · 15:00Arezzo–Juve Stabia
Serie B
lør. 13.3. · 15:00Vicenza Virtus–Arezzo
Serie B
lør. 20.3. · 15:00Arezzo–Modena
Serie B
lør. 3.4. · 15:00Cremonese–Arezzo
Serie B
lør. 10.4. · 15:00Arezzo–Catanzaro
Serie B
lør. 17.4. · 15:00Arezzo–Mantova
Serie B
lør. 24.4. · 15:00Pisa–Arezzo
Serie B
lør. 1.5. · 15:00Arezzo–Avellino
Serie B
lør. 8.5. · 15:00Cesena–Arezzo
Serie B
fre. 14.5. · 15:00Arezzo–Virtus Entella
Serie B
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Arezzo0–3Benevento
Serie B
18.10.26Sampdoria1–2Arezzo
Serie B
10.10.26Arezzo0–0Cremonese
Serie B
20.9.26Arezzo1–4Sudtirol
Serie B
11.9.26Empoli0–1Arezzo
Serie B
6.9.26Hellas Verona5–0Arezzo
Serie B
30.8.26Arezzo2–3Palermo
Serie B
22.8.26Avellino1–2Arezzo
Serie B
14.8.26Cagliari1–0Arezzo
Coppa Italia
9.8.26Arezzo2–0Union Brescia
Coppa Italia

Oppdatert: 26. oktober 2026

Arezzo: tabellplassering – Serie B

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
8Avellino83-2-312:911TUVTU
9Padova83-1-47:1010VTTTV
10Arezzo83-1-48:1710TVUTV
11Hellas Verona82-3-315:139UUTVT
12Virtus Entella82-3-310:99TVUUV

Arezzo: sesongstatistikk (Serie B)

Scorede mål per kamp1,0
Innslupne mål per kamp2,1
Hjemme: scoret / sluppet inn0,8 / 2,5
Borte: scoret / sluppet inn1,3 / 1,8
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort11
Gule kort per kamp1,4
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-1-4-1 (3×) · 4-4-2 (2×) · 4-3-3 (2×)

Arezzo: spillerstatistikk (Serie B)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
A. ArenaA84341163107,06
L. ChiericoM52511021107,05
M. GilliF87200040106,92
E. PattarelloA72540051006,88
M. CoppolaroF64980010006,86
L. MancusoA51081052006,85
C. TavernelliM643011124006,81
M. OlivieriA21340000006,80
Mattia SalaM85820073106,79
M. VivianiM51660010106,72
A. IoniţăM86351053206,60
S. RighettiF86740181006,55
Muhamed DjamancaA2230000006,50
S. MawuliM72290110206,45
A. RenziF76300021006,42
A. CerriA73190083106,40
J. IllanesF43100010016,28
P. CianciA73542142005,85
A. CagnanoF3910000005,76
Gennaro IaccarinoM42560020105,51

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Arezzo: stall

Keepere

1L. TrombiniAlder24 år
12A. GalliAlder19 år
14A. NunzianteNasjonalitetItaliaAlder18 årHøyde194 cm
22F. SerbanAlder18 år
90A. SeculinNasjonalitetItaliaAlder35 årHøyde191 cmVekt83 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Arezzo: overganger

Inn

  • G. FerrariDubai United · fri spiller24.9.26
  • M. OlivieriCesena · lån31.8.26
  • D. ManciniCampobasso FC · overgang25.8.26
  • Gennaro IaccarinoNapoli · overgang11.8.26
  • K. LeoneSassuolo · lån4.8.26
  • A. CagnanoAvellino · overgang28.7.26
  • P. MoreschiniJuve Stabia · fri spiller16.7.26
  • P. MoreschiniReal Monterotondo · fri spiller16.7.26

Ut

  • F. TitoBarletta · fri spiller8.10.26
  • M. RavasioFoggia · lån31.8.26
  • Muhamed DjamancaSalernitana · lån31.8.26
  • P. MoreschiniAtletico Lodigiani · lån31.8.26
  • S. SussiMontevarchi Calcio · lån31.8.26
  • F. TitoTito Fabio · fri spiller30.8.26
  • A. CapelloLecco · lån28.8.26
  • L. CocciaCampobasso FC · overgang25.8.26

Arezzo: nøkkelfakta

LandItalia
Stiftet1923
StadionStadio Città di Arezzo
Kapasitet13 128
Underlagnaturgress
TurneringSerie B
Tabellplassering10. · 10 poeng

Arezzo: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Arezzo på?

Arezzo spiller hjemmekampene sine på Stadio Città di Arezzo (Arezzo), som har plass til 13 128 tilskuere.

Hvor ligger Arezzo på tabellen?

Arezzo ligger på 10. plass i Serie B med 10 poeng etter 8 kamper (3 seirer, 1 uavgjort, 4 tap).

Når spiller Arezzo neste kamp?

Neste kamp: Carrarese – Arezzo, ons. 28.10. · 20:00 (Serie B).

Hvordan endte den siste seriekampen til Arezzo?

Siste seriekamp: Arezzo 0–3 Benevento (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Arezzo?

Klubbens toppscorer i turneringen er P. Cianci med 2 mål.

Arezzo: terminliste, tabell og tips

Arezzo (Italia) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Serie B, Coppa Italia), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Serie B finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.