Fotball
Hjem › Lag › Wrexham
Wrexham

Wrexham: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Wales · stiftet 1872 · STōK Cae Ras

Wrexham: turneringer i 2026/27

Wrexham: kommende kamper

fre. 30.10. · 21:00Sheffield Utd–WrexhamChampionship · Innbyrdes oppgjør (H2H)
ons. 4.11. · 20:45Wrexham–Middlesbrough
Championship
lør. 7.11. · 13:30Wrexham–Wolves
Championship
lør. 21.11. · 16:00Lincoln–Wrexham
Championship
tir. 24.11. · 20:45Bristol City–Wrexham
Championship

Wrexham: siste resultater

Form i serienTVTUV
24.10.26Blackburn2–0Wrexham
Championship
17.10.26Wrexham4–1Preston
Championship
13.10.26Wrexham1–2West Brom
Championship
10.10.26Derby1–1Wrexham
Championship
19.9.26Wrexham2–1Southampton
Championship
11.9.26West Ham6–0Wrexham
Championship
8.9.26Wrexham1–1Burnley
Championship
5.9.26Swansea0–0Wrexham
Championship

Wrexham: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

fre. 30.10. · 21:00Sheffield Utd–Wrexham
Championship
ons. 4.11. · 20:45Wrexham–Middlesbrough
Championship
lør. 7.11. · 13:30Wrexham–Wolves
Championship
lør. 21.11. · 16:00Lincoln–Wrexham
Championship
tir. 24.11. · 20:45Bristol City–Wrexham
Championship
lør. 28.11. · 16:00Wrexham–Portsmouth
Championship
lør. 5.12. · 16:00Norwich–Wrexham
Championship
tir. 8.12. · 20:45Wrexham–Charlton
Championship
fre. 11.12. · 21:00Bolton–Wrexham
Championship
lør. 19.12. · 16:00Wrexham–QPR
Championship
lør. 26.12. · 16:00Stoke City–Wrexham
Championship
tir. 29.12. · 19:00Wrexham–Blackburn
Championship
fre. 1.1. · 16:00Wrexham–Bolton
Championship
lør. 16.1. · 16:00Preston–Wrexham
Championship
lør. 23.1. · 16:00Wrexham–Sheffield Utd
Championship
ons. 27.1. · 20:45Middlesbrough–Wrexham
Championship
lør. 30.1. · 16:00Wolves–Wrexham
Championship
lør. 6.2. · 16:00Wrexham–Lincoln
Championship
lør. 13.2. · 16:00Wrexham–West Ham
Championship
tir. 16.2. · 20:45West Brom–Wrexham
Championship
lør. 20.2. · 16:00Southampton–Wrexham
Championship
lør. 27.2. · 16:00Wrexham–Derby
Championship
tir. 2.3. · 20:45Watford–Wrexham
Championship
lør. 6.3. · 16:00Wrexham–Cardiff
Championship
lør. 13.3. · 16:00Portsmouth–Wrexham
Championship
tir. 16.3. · 20:45Wrexham–Norwich
Championship
lør. 20.3. · 16:00Wrexham–Stoke City
Championship
lør. 3.4. · 16:00QPR–Wrexham
Championship
tir. 6.4. · 20:45Burnley–Wrexham
Championship
lør. 10.4. · 16:00Wrexham–Swansea
Championship
lør. 17.4. · 16:00Birmingham–Wrexham
Championship
tir. 20.4. · 20:45Wrexham–Millwall
Championship
lør. 24.4. · 16:00Charlton–Wrexham
Championship
lør. 1.5. · 13:30Wrexham–Bristol City
Championship
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Blackburn2–0Wrexham
Championship
17.10.26Wrexham4–1Preston
Championship
13.10.26Wrexham1–2West Brom
Championship
10.10.26Derby1–1Wrexham
Championship
19.9.26Wrexham2–1Southampton
Championship
11.9.26West Ham6–0Wrexham
Championship
8.9.26Wrexham1–1Burnley
Championship
5.9.26Swansea0–0Wrexham
Championship
2.9.26Millwall0–3Wrexham
Championship
28.8.26Wrexham1–2Birmingham
Championship
22.8.26Wrexham1–1Watford
Championship
17.8.26Cardiff1–1Wrexham
Championship
7.8.26Middlesbrough1–0Wrexham
Ligacupen

Oppdatert: 25. oktober 2026

Wrexham: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (24.10.26).

  • N. Broadheadlårskade
  • L. Cacaceleggskade
  • M. Cleworthmuskelskade
  • S. Revanhamstringskade
  • G. Thomasonlårskade
  • J. Windassankelskade

Wrexham: tabellplassering – Championship

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
15Lincoln124-3-513:2015VUTTT
16Cardiff123-5-419:1714VUVTV
17Wrexham123-5-415:1814TVTUV
18Bolton124-2-616:2314TUVTV
19Charlton123-5-411:1814TTUUT

Wrexham: sesongstatistikk (Championship)

Scorede mål per kamp1,3
Innslupne mål per kamp1,5
Hjemme: scoret / sluppet inn1,7 / 1,3
Borte: scoret / sluppet inn0,8 / 1,7
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort16
Gule kort per kamp1,3
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (9×) · 5-4-1 (1×) · 5-3-2 (1×)

Wrexham: spillerstatistikk (Championship)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
K. MooreA11710512212207,28
M. CleworthF42110020007,20
B. WhitemanM119231241307,08
G. ThomasonF21790020006,95
J. EkomiéM97032043006,94
C. DoyleF109001195106,94
N. BroadheadM32200031106,93
M. JamesM84860021006,92
D. Keillor-DunnA1180000006,90
J. WorrallF32471021006,89
I. KaboréF94720120106,77
O. RathboneM94931142106,72
G. DobsonM51910022006,72
J. WindassM62600141006,70
D. HyamF119230020306,65
B. SheafM1650000006,60
Daniel Edward Peter ImrayF94911363006,56
C. O'HareM756400154006,55
S. SmithA113951094006,50
B. CadamarteriA4490000106,46
L. O'BrienM115980120006,19
Z. VynerF86830010105,84
R. LongmanM81500011005,83

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Wrexham: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Wrexham: overganger

Inn

  • J. WorrallBurnley · overgang31.8.26
  • C. O'HareSheffield Utd · overgang31.8.26
  • I. KaboréManchester City · overgang26.8.26
  • J. EkomiéAngers · overgang26.8.26
  • A. PattersonSunderland · overgang10.8.26
  • B. WhitemanPreston · overgang4.8.26
  • Daniel Edward Peter ImrayCrystal Palace · overgang28.7.26
  • P. MullinBradford · retur fra lån29.6.26

Ut

  • D. Keillor-DunnSheffield Wednesday · lån31.8.26
  • D. ScarrSalford City · overgang31.8.26
  • Harry AshfieldPeterborough · overgang31.8.26
  • E. LeeLee Elliot · fri spiller30.8.26
  • C. CoadyCoady Conor · fri spiller29.8.26
  • A. OkonkwoCharlton · lån19.8.26
  • R. BarnettMilton Keynes Dons · lån19.8.26
  • R. OwenAFC Telford United · lån13.8.26

Wrexham: nøkkelfakta

LandWales
Stiftet1872
StadionSTōK Cae Ras
Kapasitet19 118
Underlagnaturgress
TurneringChampionship
Tabellplassering17. · 14 poeng

Wrexham: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Wrexham på?

Wrexham spiller hjemmekampene sine på STōK Cae Ras (Wrecsam), som har plass til 19 118 tilskuere.

Hvor ligger Wrexham på tabellen?

Wrexham ligger på 17. plass i Championship med 14 poeng etter 12 kamper (3 seirer, 5 uavgjorte, 4 tap).

Når spiller Wrexham neste kamp?

Neste kamp: Sheffield Utd – Wrexham, fre. 30.10. · 21:00 (Championship).

Hvordan endte den siste seriekampen til Wrexham?

Siste seriekamp: Blackburn 2–0 Wrexham (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Wrexham?

Klubbens toppscorer i turneringen er K. Moore med 5 mål.

Wrexham: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Wrexham (Wales) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Championship, Ligacupen): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Championship finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.