Fotball
Hjem › Lag › Watford
Watford

Watford: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1881 · Vicarage Road

Watford: turneringer i 2026/27

Watford: kommende kamper

lør. 31.10. · 13:30Norwich–Watford
Championship · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tir. 3.11. · 20:45Watford–Lincoln
Championship
lør. 7.11. · 16:00Watford–Middlesbrough
Championship
lør. 21.11. · 16:00Sheffield Utd–Watford
Championship
ons. 25.11. · 20:45Watford–Blackburn
Championship

Watford: siste resultater

Form i serienTVTTT
24.10.26Wolves1–0Watford
Championship
17.10.26Watford2–0Charlton
Championship
13.10.26Cardiff5–1Watford
Championship
10.10.26Watford0–4Burnley
Championship
18.9.26Bristol City1–0Watford
Championship
12.9.26Watford1–2Stoke City
Championship
8.9.26Watford2–1Preston
Championship
5.9.26West Brom1–0Watford
Championship

Watford: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 13:30Norwich–Watford
Championship
tir. 3.11. · 20:45Watford–Lincoln
Championship
lør. 7.11. · 16:00Watford–Middlesbrough
Championship
lør. 21.11. · 16:00Sheffield Utd–Watford
Championship
ons. 25.11. · 20:45Watford–Blackburn
Championship
lør. 28.11. · 16:00Derby–Watford
Championship
lør. 5.12. · 13:30Watford–Millwall
Championship
tir. 8.12. · 21:00Birmingham–Watford
Championship
lør. 12.12. · 13:30QPR–Watford
Championship
lør. 19.12. · 13:30Watford–Bolton
Championship
lør. 26.12. · 16:00Portsmouth–Watford
Championship
tir. 29.12. · 20:45Watford–Wolves
Championship
fre. 1.1. · 16:00Watford–QPR
Championship
lør. 16.1. · 16:00Charlton–Watford
Championship
lør. 23.1. · 16:00Watford–Norwich
Championship
tir. 26.1. · 20:45Lincoln–Watford
Championship
lør. 30.1. · 16:00Middlesbrough–Watford
Championship
lør. 6.2. · 16:00Watford–Sheffield Utd
Championship
lør. 13.2. · 16:00Stoke City–Watford
Championship
tir. 16.2. · 20:45Watford–Cardiff
Championship
lør. 20.2. · 16:00Watford–Bristol City
Championship
lør. 27.2. · 16:00Burnley–Watford
Championship
tir. 2.3. · 20:45Watford–Wrexham
Championship
lør. 6.3. · 16:00Southampton–Watford
Championship
lør. 13.3. · 16:00Watford–Derby
Championship
ons. 17.3. · 20:45Millwall–Watford
Championship
lør. 20.3. · 16:00Watford–Portsmouth
Championship
lør. 3.4. · 16:00Bolton–Watford
Championship
ons. 7.4. · 20:45Preston–Watford
Championship
lør. 10.4. · 16:00Watford–West Brom
Championship
lør. 17.4. · 16:00West Ham–Watford
Championship
ons. 21.4. · 20:45Watford–Swansea
Championship
lør. 24.4. · 16:00Watford–Birmingham
Championship
lør. 1.5. · 13:30Blackburn–Watford
Championship
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Wolves1–0Watford
Championship
17.10.26Watford2–0Charlton
Championship
13.10.26Cardiff5–1Watford
Championship
10.10.26Watford0–4Burnley
Championship
18.9.26Bristol City1–0Watford
Championship
12.9.26Watford1–2Stoke City
Championship
8.9.26Watford2–1Preston
Championship
5.9.26West Brom1–0Watford
Championship
1.9.26Swansea2–0Watford
Championship
29.8.26Watford1–1West Ham
Championship
25.8.26Watford1–5Peterborough
Ligacupen
22.8.26Wrexham1–1Watford
Championship
16.8.26Watford2–1Southampton
Championship
8.8.26Watford1–0Crawley Town
Ligacupen

Oppdatert: 25. oktober 2026

Watford: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (24.10.26).

  • T. Akomeahfravær
  • M. Antonioikke i troppen
  • K. Baahsmell
  • E. Bovekneskade
  • J. Ngakialårskade

Watford: tabellplassering – Championship

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
19Charlton123-5-411:1814TTUUT
20Norwich124-0-820:2212VTTTT
21Watford123-2-710:2011TVTTT
22Burnley121-5-617:258TTUVU
23Derby121-4-710:217UTTUU

Watford: sesongstatistikk (Championship)

Scorede mål per kamp0,8
Innslupne mål per kamp1,7
Hjemme: scoret / sluppet inn1,3 / 1,5
Borte: scoret / sluppet inn0,3 / 1,8
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring5

Kort

Gule kort33
Gule kort per kamp2,8
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (9×) · 5-3-2 (2×) · 3-4-1-2 (1×)

Watford: spillerstatistikk (Championship)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
K. DiattaM31490022007,06
S. CoulibalyF53460020007,02
Iker BravoM117571287306,94
H. KyprianouM1210801073406,87
L. KjerrumgaardA94542083006,81
M. PollockF1210800042206,74
E. KayembeM1282611124306,71
M. BolaF41950031006,70
M. Adu-PokuA1290000006,70
Branimir MlačićF42250011106,68
E. BoveM53530010106,66
J. ZemuraF116061062306,65
R. VataA102470183006,57
M. PayeroM93570093306,56
Albert EamesF31330000006,50
M. DoumbiaA1160610106206,46
M. BoaduA52440051106,43
K. KebenF119900030206,42
Amin NabizadaM104893076406,06
O. MaammaM105950082205,95
O. TraoréF85440121105,50
S. MavididiA52100021004,71

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Watford: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Watford: overganger

Inn

  • K. DiattaMonaco · fri spiller30.9.26
  • M. AntonioAl-Sailiya · fri spiller10.9.26
  • M. BoaduPSV Eindhoven · fri spiller31.8.26
  • S. MavididiLeicester · lån31.8.26
  • S. CoulibalyStrasbourg · lån31.8.26
  • Branimir MlačićUdinese · lån31.8.26
  • J. MullinsWealdstone · retur fra lån30.8.26
  • S. WalkerBradford · overgang11.8.26

Ut

  • M. Adu-PokuNewport County · lån1.9.26
  • I. LouzaPanathinaikos · overgang27.8.26
  • P. DwomohK. Lierse S.K. · fri spiller26.8.26
  • N. IrankundaSporting CP · overgang14.8.26
  • J. PétrisAris Thessalonikis · overgang13.8.26
  • E. SelvikStade Brestois 29 · lån12.8.26
  • Alfie MarriottChelmsford City · lån3.8.26
  • J. MullinsWealdstone · lån2.8.26

Watford: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1881
StadionVicarage Road
Kapasitet22 200
Underlagnaturgress
TurneringChampionship
Tabellplassering21. · 11 poeng

Watford: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Watford på?

Watford spiller hjemmekampene sine på Vicarage Road (Watford), som har plass til 22 200 tilskuere.

Hvor ligger Watford på tabellen?

Watford ligger på 21. plass i Championship med 11 poeng etter 12 kamper (3 seirer, 2 uavgjorte, 7 tap).

Når spiller Watford neste kamp?

Neste kamp: Norwich – Watford, lør. 31.10. · 13:30 (Championship).

Hvordan endte den siste seriekampen til Watford?

Siste seriekamp: Wolves 1–0 Watford (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Watford?

Klubbens toppscorer i turneringen er Amin Nabizada med 3 mål.

Watford: terminliste, tabell og tips

Watford (England) spiller i disse turneringene denne sesongen: Championship, Ligacupen. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Championship finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.