Fotball
Hjem › Lag › Lincoln
Lincoln

Lincoln: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1884 · LNER Stadium

Lincoln: turneringer i 2026/27

Lincoln: kommende kamper

lør. 31.10. · 13:30Lincoln–Birmingham
Championship · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tir. 3.11. · 20:45Watford–Lincoln
Championship
lør. 7.11. · 16:00QPR–Lincoln
Championship
lør. 21.11. · 16:00Lincoln–Wrexham
Championship
tir. 24.11. · 20:45Charlton–Lincoln
Championship

Lincoln: siste resultater

Form i serienVUTTT
24.10.26Lincoln4–1Burnley
Championship
17.10.26Millwall2–2Lincoln
Championship
14.10.26Lincoln0–6West Ham
Championship
10.10.26Sheffield Utd3–0Lincoln
Championship
19.9.26Lincoln1–2Swansea
Championship
15.9.26Bristol City0–1Lincoln
Championship
12.9.26Preston0–1Lincoln
Championship
8.9.26Bournemouth4–0Lincoln
Ligacupen

Lincoln: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 13:30Lincoln–Birmingham
Championship
tir. 3.11. · 20:45Watford–Lincoln
Championship
lør. 7.11. · 16:00QPR–Lincoln
Championship
lør. 21.11. · 16:00Lincoln–Wrexham
Championship
tir. 24.11. · 20:45Charlton–Lincoln
Championship
lør. 28.11. · 13:30Lincoln–Wolves
Championship
lør. 5.12. · 16:00Cardiff–Lincoln
Championship
ons. 9.12. · 20:45Lincoln–Stoke City
Championship
søn. 13.12. · 15:00Lincoln–Norwich
Championship
lør. 19.12. · 16:00Derby–Lincoln
Championship
lør. 26.12. · 16:00Lincoln–West Brom
Championship
tir. 29.12. · 20:45Burnley–Lincoln
Championship
fre. 1.1. · 16:00Norwich–Lincoln
Championship
lør. 16.1. · 16:00Lincoln–Millwall
Championship
lør. 23.1. · 16:00Birmingham–Lincoln
Championship
tir. 26.1. · 20:45Lincoln–Watford
Championship
lør. 30.1. · 16:00Lincoln–QPR
Championship
lør. 6.2. · 16:00Wrexham–Lincoln
Championship
lør. 13.2. · 16:00Lincoln–Preston
Championship
tir. 16.2. · 20:45West Ham–Lincoln
Championship
lør. 20.2. · 16:00Swansea–Lincoln
Championship
lør. 27.2. · 16:00Lincoln–Sheffield Utd
Championship
ons. 3.3. · 20:45Portsmouth–Lincoln
Championship
lør. 6.3. · 16:00Lincoln–Middlesbrough
Championship
lør. 13.3. · 16:00Wolves–Lincoln
Championship
tir. 16.3. · 20:45Lincoln–Cardiff
Championship
lør. 20.3. · 16:00West Brom–Lincoln
Championship
lør. 3.4. · 16:00Lincoln–Derby
Championship
tir. 6.4. · 20:45Lincoln–Bristol City
Championship
lør. 10.4. · 16:00Southampton–Lincoln
Championship
lør. 17.4. · 16:00Lincoln–Bolton
Championship
ons. 21.4. · 20:45Blackburn–Lincoln
Championship
lør. 24.4. · 16:00Stoke City–Lincoln
Championship
lør. 1.5. · 13:30Lincoln–Charlton
Championship
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Lincoln4–1Burnley
Championship
17.10.26Millwall2–2Lincoln
Championship
14.10.26Lincoln0–6West Ham
Championship
10.10.26Sheffield Utd3–0Lincoln
Championship
19.9.26Lincoln1–2Swansea
Championship
15.9.26Bristol City0–1Lincoln
Championship
12.9.26Preston0–1Lincoln
Championship
8.9.26Bournemouth4–0Lincoln
Ligacupen
5.9.26Lincoln1–1Southampton
Championship
1.9.26Lincoln0–0Blackburn
Championship
29.8.26Bolton0–1Lincoln
Championship
25.8.26Blackpool1–4Lincoln
Ligacupen
22.8.26Lincoln1–3Portsmouth
Championship
15.8.26Middlesbrough2–1Lincoln
Championship
8.8.26Derby1–2Lincoln
Ligacupen

Oppdatert: 25. oktober 2026

Lincoln: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (24.10.26).

  • T. Darikwakneskade
  • F. Draperfravær
  • T. Hamerrødt kort
  • M. Melialårskade
  • E. Wheatleyikke i troppen

Lincoln: tabellplassering – Championship

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
13Millwall124-3-519:2015TUTVU
14Bristol City124-3-512:1515UTTUV
15Lincoln124-3-513:2015VUTTT
16Cardiff123-5-419:1714VUVTV
17Wrexham123-5-415:1814TVTUV

Lincoln: sesongstatistikk (Championship)

Scorede mål per kamp1,1
Innslupne mål per kamp1,7
Hjemme: scoret / sluppet inn1,2 / 2,2
Borte: scoret / sluppet inn1,0 / 1,2
Kamper uten baklengsmål4
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort28
Gule kort per kamp2,3
Røde kort3

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (5×) · 4-2-3-1 (4×) · 3-4-3 (2×)

Lincoln: spillerstatistikk (Championship)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
R. StreetA115371072106,97
B. HouseA1079522135406,89
R. HackettM1063421135006,89
A. CoubișF84331132106,74
C. McGrandlesM118540052416,71
I. VarfolomeevM96170041206,66
R. TowlerF116550000206,61
M. MeliaA2250000006,60
S. BradleyF86580100006,59
F. DraperA1173720157506,58
D. ElereweF119840071216,52
A. ReachF119201092006,36
D. OyegokeF52020010006,36
Y. KonakM51960020006,33
D. JefferiesM96621083106,27
T. DarikwaF21440100006,15
T. HamerF41940020116,06
C. ElderF52920110105,67
C. OgbeneA72070053005,64
T. BaylissM103680020205,26
M. LadefogedA5941062004,47
I. OlaofeA4860010104,28
J. HonohanF1110000003,30

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Lincoln: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Lincoln: overganger

Inn

  • D. OyegokeHellas Verona · overgang31.8.26
  • C. OgbeneIpswich · lån31.8.26
  • M. LadefogedVasteras SK FK · overgang29.8.26
  • E. WheatleyManchester United · lån23.8.26
  • Y. KonakBrentford · lån17.8.26
  • A. CoulibalyTurku PS · fri spiller15.8.26
  • I. OlaofeCharlton · lån6.8.26
  • M. MeliaTottenham · lån5.8.26

Ut

  • A. JacksonBromley · fri spiller20.9.26
  • J. CollinsDoncaster · lån31.8.26
  • A. JacksonJackson Adam · fri spiller30.8.26
  • O. ThornColchester · lån6.8.26
  • J. MoylanCardiff · overgang4.8.26
  • J. McKiernanBromley · overgang26.7.26
  • O. GallagherBarnet · lån20.7.26
  • Z. OkoroTranmere · lån20.7.26

Lincoln: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1884
StadionLNER Stadium
Kapasitet10 780
Underlagnaturgress
TurneringChampionship
Tabellplassering15. · 15 poeng

Lincoln: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Lincoln på?

Lincoln spiller hjemmekampene sine på LNER Stadium (Lincoln, Lincolnshire), som har plass til 10 780 tilskuere.

Hvor ligger Lincoln på tabellen?

Lincoln ligger på 15. plass i Championship med 15 poeng etter 12 kamper (4 seirer, 3 uavgjorte, 5 tap).

Når spiller Lincoln neste kamp?

Neste kamp: Lincoln – Birmingham, lør. 31.10. · 13:30 (Championship).

Hvordan endte den siste seriekampen til Lincoln?

Siste seriekamp: Lincoln 4–1 Burnley (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Lincoln?

Klubbens toppscorer i turneringen er B. House med 3 mål.

Lincoln: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Lincoln (England) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Championship, Ligacupen): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Championship finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.