Fotball
Hjem › Lag › Middlesbrough
Middlesbrough

Middlesbrough: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1876 · Riverside Stadium

Middlesbrough: turneringer i 2026/27

Middlesbrough: kommende kamper

lør. 31.10. · 16:00Middlesbrough–Charlton
Championship · Innbyrdes oppgjør (H2H)
ons. 4.11. · 20:45Wrexham–Middlesbrough
Championship
lør. 7.11. · 16:00Watford–Middlesbrough
Championship
lør. 21.11. · 16:00Middlesbrough–Bristol City
Championship
tir. 24.11. · 20:45Middlesbrough–Swansea
Championship

Middlesbrough: siste resultater

Form i serienVUVVU
23.10.26Bolton1–5Middlesbrough
Championship
17.10.26Middlesbrough2–2Cardiff
Championship
13.10.26Stoke City2–3Middlesbrough
Championship
10.10.26Middlesbrough1–0Wolves
Championship
19.9.26Birmingham2–2Middlesbrough
Championship
15.9.26Middlesbrough2–2Millwall
Championship
12.9.26Middlesbrough4–3Norwich
Championship
8.9.26Crystal Palace3–0Middlesbrough
Ligacupen

Middlesbrough: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 16:00Middlesbrough–Charlton
Championship
ons. 4.11. · 20:45Wrexham–Middlesbrough
Championship
lør. 7.11. · 16:00Watford–Middlesbrough
Championship
lør. 21.11. · 16:00Middlesbrough–Bristol City
Championship
tir. 24.11. · 20:45Middlesbrough–Swansea
Championship
fre. 27.11. · 21:00Southampton–Middlesbrough
Championship
lør. 5.12. · 13:30Middlesbrough–Derby
Championship
tir. 8.12. · 21:00West Ham–Middlesbrough
Championship
lør. 12.12. · 13:30Preston–Middlesbrough
Championship
lør. 19.12. · 16:00Middlesbrough–Portsmouth
Championship
lør. 26.12. · 13:30Sheffield Utd–Middlesbrough
Championship
tir. 29.12. · 20:45Middlesbrough–Bolton
Championship
fre. 1.1. · 16:00Middlesbrough–Preston
Championship
lør. 16.1. · 16:00Cardiff–Middlesbrough
Championship
lør. 23.1. · 16:00Charlton–Middlesbrough
Championship
ons. 27.1. · 20:45Middlesbrough–Wrexham
Championship
lør. 30.1. · 16:00Middlesbrough–Watford
Championship
lør. 6.2. · 16:00Bristol City–Middlesbrough
Championship
lør. 13.2. · 16:00Norwich–Middlesbrough
Championship
ons. 17.2. · 20:45Middlesbrough–Stoke City
Championship
lør. 20.2. · 16:00Middlesbrough–Birmingham
Championship
lør. 27.2. · 16:00Wolves–Middlesbrough
Championship
tir. 2.3. · 20:45Middlesbrough–Blackburn
Championship
lør. 6.3. · 16:00Lincoln–Middlesbrough
Championship
lør. 13.3. · 16:00Middlesbrough–Southampton
Championship
tir. 16.3. · 20:45Derby–Middlesbrough
Championship
lør. 20.3. · 16:00Middlesbrough–Sheffield Utd
Championship
lør. 3.4. · 16:00Portsmouth–Middlesbrough
Championship
tir. 6.4. · 20:45Millwall–Middlesbrough
Championship
lør. 10.4. · 16:00Middlesbrough–QPR
Championship
lør. 17.4. · 16:00West Brom–Middlesbrough
Championship
tir. 20.4. · 20:45Middlesbrough–Burnley
Championship
lør. 24.4. · 16:00Middlesbrough–West Ham
Championship
lør. 1.5. · 13:30Swansea–Middlesbrough
Championship
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26Bolton1–5Middlesbrough
Championship
17.10.26Middlesbrough2–2Cardiff
Championship
13.10.26Stoke City2–3Middlesbrough
Championship
10.10.26Middlesbrough1–0Wolves
Championship
19.9.26Birmingham2–2Middlesbrough
Championship
15.9.26Middlesbrough2–2Millwall
Championship
12.9.26Middlesbrough4–3Norwich
Championship
8.9.26Crystal Palace3–0Middlesbrough
Ligacupen
5.9.26QPR0–1Middlesbrough
Championship
2.9.26Burnley1–1Middlesbrough
Championship
29.8.26Middlesbrough3–1West Brom
Championship
25.8.26Doncaster1–3Middlesbrough
Ligacupen
22.8.26Blackburn2–1Middlesbrough
Championship
15.8.26Middlesbrough2–1Lincoln
Championship
7.8.26Middlesbrough1–0Wrexham
Ligacupen

Oppdatert: 25. oktober 2026

Middlesbrough: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (23.10.26).

  • A. Jonesleggskade
  • R. Pukstasskade
  • D. Strelecskade

Middlesbrough: tabellplassering – Championship

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
1Middlesbrough127-4-127:1725VUVVU
2Swansea127-2-316:1323TTVVV
3West Ham126-4-232:1522TVVUU

Middlesbrough: sesongstatistikk (Championship)

Scorede mål per kamp2,3
Innslupne mål per kamp1,4
Hjemme: scoret / sluppet inn2,3 / 1,5
Borte: scoret / sluppet inn2,2 / 1,3
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring0

Kort

Gule kort12
Gule kort per kamp1,0
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (6×) · 3-4-2-1 (3×) · 4-2-2-2 (1×)

Middlesbrough: spillerstatistikk (Championship)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
A. Cozier-DuberryM7550342412007,70
A. MorrisM1199020157007,34
A. KantéM1630010007,30
W. LankshearA129651103222207,26
S. BerhalterM1281321166207,17
T. ConwayA1046314124007,08
C. BrittainF12108012104107,04
A. MalandaF1199010124106,94
M. ArfstenF114311031006,94
A. JonesF51601011106,90
A. PhillipsF96691051106,90
M. WhittakerM32480152006,83
Neto BorgesF128491091106,80
J. SarmientoA92661063006,74
R. McGreeM1271003133206,72
M. Peart-HarrisM103040032106,61
L. AylingF117140241006,50
K. JosephA1243200106006,47
D. StrelecA2120000006,30
R. PukštasM1130000006,30
Leo CastledineM41160010005,08

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Middlesbrough: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Middlesbrough: overganger

Inn

  • A. Cozier-DuberryBrighton · lån31.8.26
  • C. BarronRangers · lån31.8.26
  • R. PukštasHNK Hajduk Split · overgang30.8.26
  • S. ByramLeeds · fri spiller23.8.26
  • A. PhillipsTottenham · overgang14.8.26
  • R. VítekManchester United · overgang7.8.26
  • M. ArfstenColumbus Crew · overgang3.8.26
  • S. BerhalterVancouver Whitecaps · overgang27.7.26

Ut

  • M. ForssNeftchi · fri spiller12.9.26
  • A. GilbertLeyton Orient · fri spiller2.9.26
  • M. WhittakerColorado Rapids · overgang1.9.26
  • F. CartwrightGrimsby · lån31.8.26
  • A. KantéAl-Ettifaq · overgang29.8.26
  • J. DaleyGillingham · lån29.8.26
  • S. HansenGaziantep FK · lån19.8.26
  • S. DiengAtromitos · fri spiller16.8.26

Middlesbrough: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1876
StadionRiverside Stadium
Kapasitet34 988
Underlagnaturgress
TurneringChampionship
Tabellplassering1. · 25 poeng

Middlesbrough: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Middlesbrough på?

Middlesbrough spiller hjemmekampene sine på Riverside Stadium (Middlesbrough), som har plass til 34 988 tilskuere.

Hvor ligger Middlesbrough på tabellen?

Middlesbrough ligger på 1. plass i Championship med 25 poeng etter 12 kamper (7 seirer, 4 uavgjorte, 1 tap).

Når spiller Middlesbrough neste kamp?

Neste kamp: Middlesbrough – Charlton, lør. 31.10. · 16:00 (Championship).

Hvordan endte den siste seriekampen til Middlesbrough?

Siste seriekamp: Bolton 1–5 Middlesbrough (23.10.26).

Hvem er toppscorer for Middlesbrough?

Klubbens toppscorer i turneringen er W. Lankshear med 13 mål.

Middlesbrough: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Middlesbrough (England) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Championship, Ligacupen): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Championship finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.