Fotball
Hjem › Lag › Norwich
Norwich

Norwich: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1902 · Carrow Road

Norwich: turneringer i 2026/27

Norwich: kommende kamper

lør. 31.10. · 13:30Norwich–Watford
Championship · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tir. 3.11. · 20:45Derby–Norwich
Championship · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 13:30Bristol City–Norwich
Championship
lør. 21.11. · 13:30Norwich–Cardiff
Championship
tir. 24.11. · 20:45Norwich–QPR
Championship

Norwich: siste resultater

Form i serienVTTTT
24.10.26Charlton1–3Norwich
Championship
17.10.26Norwich0–1Portsmouth
Championship
14.10.26Norwich0–1Southampton
Championship
10.10.26Swansea2–1Norwich
Championship
20.9.26Norwich3–4Bolton
Championship
17.9.26Manchester City5–0Norwich
Ligacupen
12.9.26Middlesbrough4–3Norwich
Championship
9.9.26Norwich2–1Birmingham
Championship

Norwich: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 13:30Norwich–Watford
Championship
tir. 3.11. · 20:45Derby–Norwich
Championship
lør. 7.11. · 13:30Bristol City–Norwich
Championship
lør. 21.11. · 13:30Norwich–Cardiff
Championship
tir. 24.11. · 20:45Norwich–QPR
Championship
lør. 28.11. · 13:30Preston–Norwich
Championship
lør. 5.12. · 16:00Norwich–Wrexham
Championship
tir. 8.12. · 20:45Blackburn–Norwich
Championship
søn. 13.12. · 15:00Lincoln–Norwich
Championship
lør. 19.12. · 16:00Norwich–Wolves
Championship
lør. 26.12. · 16:00West Ham–Norwich
Championship
tir. 29.12. · 20:45Norwich–Charlton
Championship
fre. 1.1. · 16:00Norwich–Lincoln
Championship
lør. 16.1. · 16:00Portsmouth–Norwich
Championship
lør. 23.1. · 16:00Watford–Norwich
Championship
tir. 26.1. · 20:45Norwich–Derby
Championship
lør. 30.1. · 16:00Norwich–Bristol City
Championship
lør. 6.2. · 16:00Cardiff–Norwich
Championship
lør. 13.2. · 16:00Norwich–Middlesbrough
Championship
ons. 17.2. · 20:45Southampton–Norwich
Championship
lør. 20.2. · 16:00Bolton–Norwich
Championship
lør. 27.2. · 16:00Norwich–Swansea
Championship
tir. 2.3. · 20:45Norwich–Millwall
Championship
lør. 6.3. · 16:00West Brom–Norwich
Championship
lør. 13.3. · 16:00Norwich–Preston
Championship
tir. 16.3. · 20:45Wrexham–Norwich
Championship
lør. 20.3. · 16:00Norwich–West Ham
Championship
lør. 3.4. · 16:00Wolves–Norwich
Championship
ons. 7.4. · 21:00Birmingham–Norwich
Championship
lør. 10.4. · 16:00Norwich–Sheffield Utd
Championship
lør. 17.4. · 16:00Burnley–Norwich
Championship
tir. 20.4. · 20:45Norwich–Stoke City
Championship
lør. 24.4. · 16:00Norwich–Blackburn
Championship
lør. 1.5. · 13:30QPR–Norwich
Championship
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Charlton1–3Norwich
Championship
17.10.26Norwich0–1Portsmouth
Championship
14.10.26Norwich0–1Southampton
Championship
10.10.26Swansea2–1Norwich
Championship
20.9.26Norwich3–4Bolton
Championship
17.9.26Manchester City5–0Norwich
Ligacupen
12.9.26Middlesbrough4–3Norwich
Championship
9.9.26Norwich2–1Birmingham
Championship
5.9.26Sheffield Utd1–3Norwich
Championship
1.9.26Stoke City1–0Norwich
Championship
29.8.26Norwich4–1Burnley
Championship
25.8.26Cardiff1–2Norwich
Ligacupen
22.8.26Millwall3–0Norwich
Championship
15.8.26Norwich1–2West Brom
Championship
8.8.26Norwich4–1Milton Keynes Dons
Ligacupen

Oppdatert: 25. oktober 2026

Norwich: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (24.10.26).

  • A. Ahmedkneskade
  • P. A. Dialloskade
  • G. Forsythfravær
  • M. Topicfravær
  • M. Toureskulderskade

Norwich: tabellplassering – Championship

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
18Bolton124-2-616:2314TUVTV
19Charlton123-5-411:1814TTUUT
20Norwich124-0-820:2212VTTTT
21Watford123-2-710:2011TVTTT
22Burnley121-5-617:258TTUVU

Norwich: sesongstatistikk (Championship)

Scorede mål per kamp1,7
Innslupne mål per kamp1,8
Hjemme: scoret / sluppet inn1,7 / 1,7
Borte: scoret / sluppet inn1,7 / 2,0
Kamper uten baklengsmål0
Kamper uten scoring4

Kort

Gule kort28
Gule kort per kamp2,3
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (12×)

Norwich: spillerstatistikk (Championship)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
M. TouréA745650106107,37
P. MaghomaM73091241107,03
K. McLeanM97550062107,02
P. DialloA61601043006,97
Ruairi McConvilleF119201183206,90
Jacob WrightM104062196106,89
A. MusabaA1044011117006,89
P. MattssonM129660173106,82
M. KvistgaardenA93723295206,80
J. MakamaA72761061106,71
O. SchwartauA1060112113206,68
A. BrooksM1179922168106,67
B. ChriseneF118880051106,64
J. StaceyF107781121206,60
A. Ben SlimaneM94410131106,50
D. YongwaF41930022106,28
L. MahovoF1330020006,22
J. CórdobaF119640131405,98
S. FieldM51370021105,66
A. CrnacA5800021205,42
H. DarlingF52810021105,31
K. FisherF43020032105,14

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Norwich: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Norwich: overganger

Inn

  • U. DjedjeHampton & Richmond · retur fra lån18.9.26
  • A. MusabaFenerbahçe · lån18.8.26
  • B. ForbesKing's Lynn Town · retur fra lån9.8.26
  • D. YongwaLorient · fri spiller3.8.26
  • S. FieldQPR · overgang30.6.26
  • Bruno AlvesCruzeiro · lån30.6.26
  • A. BrooksSheffield Utd · overgang30.6.26
  • G. LongSouthampton · retur fra lån29.6.26

Ut

  • V. ReyesWoking · lån5.10.26
  • A. ForsonHapoel Beer Sheva · lån1.9.26
  • J. MedićUtrecht · lån31.8.26
  • L. GibbsPreston · lån31.8.26
  • D. JonesTranmere · lån27.8.26
  • U. DjedjeHampton & Richmond · lån21.8.26
  • U. DjedjeDjedje Uriah · fri spiller20.8.26
  • E. MarcondesMelbourne City · fri spiller19.8.26

Norwich: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1902
StadionCarrow Road
Kapasitet27 606
Underlagnaturgress
TurneringChampionship
Tabellplassering20. · 12 poeng

Norwich: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Norwich på?

Norwich spiller hjemmekampene sine på Carrow Road (Norwich, Norfolk), som har plass til 27 606 tilskuere.

Hvor ligger Norwich på tabellen?

Norwich ligger på 20. plass i Championship med 12 poeng etter 12 kamper (4 seirer, 0 uavgjorte, 8 tap).

Når spiller Norwich neste kamp?

Neste kamp: Norwich – Watford, lør. 31.10. · 13:30 (Championship).

Hvordan endte den siste seriekampen til Norwich?

Siste seriekamp: Charlton 1–3 Norwich (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Norwich?

Klubbens toppscorer i turneringen er M. Touré med 6 mål.

Norwich: terminliste, tabell og tips

Norwich (England) spiller i disse turneringene denne sesongen: Championship, Ligacupen. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Championship finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.