Fotball
Hjem › Lag › St. Truiden
St. Truiden

St. Truiden: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Belgia · stiftet 1924 · Daio Wasabi Stayen Stadium

St. Truiden: turneringer i 2026/27

Jupiler Pro League13. plass, 8 poengNeste: Club Brugge KV · søn. 25.10. · 16:00Europa Leagueplayoff
Conference Leagueligafasen, Runde 3Neste: Brann · tor. 5.11. · 21:00
CupåttedelsfinaleNeste: Charleroi · lør. 5.12. · 16:00

St. Truiden: kommende kamper

søn. 25.10. · 16:00Club Brugge KV–St. Truiden
Jupiler Pro League · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 1.11. · 16:00St. Truiden–OH Leuven
Jupiler Pro League · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tor. 5.11. · 21:00St. Truiden–Brann
Conference League
søn. 8.11. · 19:15St. Truiden–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
lør. 21.11. · 16:00Charleroi–St. Truiden
Jupiler Pro League

St. Truiden: siste resultater

Form i serienTTTVT
22.10.26FC Midtjylland0–1St. Truiden
Conference League
18.10.26St. Truiden4–1Lommel United
Cup
15.10.26St. Truiden2–0FC Iberia 1999
Conference League
11.10.26KV Mechelen4–3St. Truiden
Jupiler Pro League
20.9.26St. Truiden0–2KVC Westerlo
Jupiler Pro League
12.9.26SK Beveren2–0St. Truiden
Jupiler Pro League
5.9.26St. Truiden4–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
2.9.26St. Truiden0–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League

St. Truiden: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 16:00Club Brugge KV–St. Truiden
Jupiler Pro League
søn. 1.11. · 16:00St. Truiden–OH Leuven
Jupiler Pro League
tor. 5.11. · 21:00St. Truiden–Brann
Conference League
søn. 8.11. · 19:15St. Truiden–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
lør. 21.11. · 16:00Charleroi–St. Truiden
Jupiler Pro League
tor. 26.11. · 21:00HNK Hajduk Split–St. Truiden
Conference League
søn. 29.11. · 13:30St. Truiden–Genk
Jupiler Pro League
lør. 5.12. · 16:00Charleroi–St. Truiden
Cup
tor. 10.12. · 21:00St. Truiden–Ajax
Conference League
søn. 13.12. · 19:15Gent–St. Truiden
Jupiler Pro League
tor. 17.12. · 21:00FC Lugano–St. Truiden
Conference League
søn. 20.12. · 16:00St. Truiden–Kortrijk
Jupiler Pro League
søn. 27.12. · 13:30Anderlecht–St. Truiden
Jupiler Pro League
søn. 17.1. · 13:30St. Truiden–Standard Liege
Jupiler Pro League
lør. 23.1. · 17:00OH Leuven–St. Truiden
Jupiler Pro League
lør. 30.1. · 17:00St. Truiden–KV Mechelen
Jupiler Pro League
lør. 6.2. · 17:00Union St. Gilloise–St. Truiden
Jupiler Pro League
lør. 13.2. · 17:00St. Truiden–Gent
Jupiler Pro League
lør. 20.2. · 17:00St. Truiden–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
lør. 27.2. · 17:00RAAL La Louvière–St. Truiden
Jupiler Pro League
lør. 6.3. · 17:00St. Truiden–Antwerp
Jupiler Pro League
lør. 13.3. · 17:00Genk–St. Truiden
Jupiler Pro League
lør. 20.3. · 17:00St. Truiden–SK Beveren
Jupiler Pro League
lør. 3.4. · 17:00Standard Liege–St. Truiden
Jupiler Pro League
lør. 10.4. · 17:00St. Truiden–Charleroi
Jupiler Pro League
lør. 17.4. · 17:00KVC Westerlo–St. Truiden
Jupiler Pro League
lør. 24.4. · 17:00Lommel United–St. Truiden
Jupiler Pro League
lør. 1.5. · 17:00St. Truiden–Anderlecht
Jupiler Pro League
lør. 8.5. · 17:00Zulte Waregem–St. Truiden
Jupiler Pro League
lør. 15.5. · 17:00St. Truiden–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
lør. 22.5. · 17:00Kortrijk–St. Truiden
Jupiler Pro League
Spilte kamper denne sesongen
22.10.26FC Midtjylland0–1St. Truiden
Conference League
18.10.26St. Truiden4–1Lommel United
Cup
15.10.26St. Truiden2–0FC Iberia 1999
Conference League
11.10.26KV Mechelen4–3St. Truiden
Jupiler Pro League
20.9.26St. Truiden0–2KVC Westerlo
Jupiler Pro League
12.9.26SK Beveren2–0St. Truiden
Jupiler Pro League
5.9.26St. Truiden4–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
2.9.26St. Truiden0–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
30.8.26Antwerp1–4St. Truiden
Jupiler Pro League
27.8.26Omonia Nicosia4–2St. Truiden
Europa League
20.8.26St. Truiden1–0Omonia Nicosia
Europa League
14.8.26Cercle Brugge3–3St. Truiden
Jupiler Pro League
8.8.26St. Truiden1–1Lommel United
Jupiler Pro League

Oppdatert: 25. oktober 2026

St. Truiden: tabellplassering – Jupiler Pro League

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
11Antwerp93-1-515:2010VTTTT
12SK Beveren93-1-512:1810UTTVV
13St. Truiden82-2-415:168TTTVT
14RAAL La Louvière92-1-611:187VTTVT
15KV Mechelen81-3-49:176VUTTU

St. Truiden: sesongstatistikk (Jupiler Pro League)

Scorede mål per kamp1,9
Innslupne mål per kamp2,0
Hjemme: scoret / sluppet inn1,3 / 1,5
Borte: scoret / sluppet inn2,5 / 2,5
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort16
Gule kort per kamp2,0
Røde kort0

St. Truiden: spillerstatistikk (Jupiler Pro League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
R. MerlenM86143496107,54
V. MusliuF76300000107,16
S. BaždarA639350167107,08
K. MatsuzawaA73411152107,06
A. SissakoM87050271107,06
I. SebaouiM870923236107,03
N. IshiwatariM73251152406,90
A. MujaM21470031006,90
R. ArakiM63761042006,88
W. JanssensF42130000006,85
R. VanwesemaelM86861173106,75
L. Mbe SohF21800010106,75
F. Soelle SoelleA31861022006,73
J. PupeF63210020106,68
N. MbukuA41180062006,68
T. HataF86330010006,68
S. TaniguchiF53240021106,62
S. ShinkawaM5530010006,40
O. DioufA71860052006,33
K. TakaiF1900000105,20

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

St. Truiden: stall

Keepere

16L. KokuboNasjonalitetJapanAlder25 årHøyde193 cmVekt85 kg
21M. LendfersNasjonalitetBelgiaAlder19 årHøyde190 cmVekt82 kg
35Y. NgoyAlder18 år
40Ahmad Abu RasenAlder22 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

St. Truiden: overganger

Inn

  • N. MbukuFC Augsburg · lån2.9.26
  • Jeremy Kandje MbambiPisa · lån2.9.26
  • K. TakaiTottenham · lån31.8.26
  • Ahmad Abu RasenAl-Hilal Saudi FC · fri spiller16.8.26
  • A. MujaSamsunspor · overgang13.8.26
  • S. BaždarZaragoza · overgang6.8.26
  • R. ArakiKashima · overgang19.7.26
  • N. IshiwatariCerezo Osaka · overgang16.7.26

Ut

  • R. ItoValladolid · fri spiller28.9.26
  • L. Mbe SohSparta Praha · overgang24.8.26
  • H. LambotteExcelsior Virton · lån14.8.26
  • A. NhailiDender · lån31.7.26
  • I. DelpupoPatro Eisden · overgang30.7.26
  • R. YamamotoSC Freiburg · overgang30.6.26
  • Simen JukleroedDunajska Streda · fri spiller30.6.26
  • R. ItoIto Ryotaro · fri spiller29.6.26

St. Truiden: nøkkelfakta

LandBelgia
Stiftet1924
StadionDaio Wasabi Stayen Stadium
Kapasitet14 600
Underlagkunstgress
Tabellplassering13. · 8 poeng

St. Truiden: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller St. Truiden på?

St. Truiden spiller hjemmekampene sine på Daio Wasabi Stayen Stadium (St.-Trond), som har plass til 14 600 tilskuere.

Hvor ligger St. Truiden på tabellen?

St. Truiden ligger på 13. plass i Jupiler Pro League med 8 poeng etter 8 kamper (2 seirer, 2 uavgjorte, 4 tap).

Når spiller St. Truiden neste kamp?

Neste kamp: Club Brugge KV – St. Truiden, søn. 25.10. · 16:00 (Jupiler Pro League).

Hvordan endte den siste seriekampen til St. Truiden?

Siste seriekamp: KV Mechelen 4–3 St. Truiden (11.10.26).

Hvem er toppscorer for St. Truiden?

Klubbens toppscorer i turneringen er I. Sebaoui med 5 mål.

St. Truiden: terminliste, tabell og tips

St. Truiden (Belgia) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Jupiler Pro League, Europa League, Conference League, Cup), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Jupiler Pro League finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.