Fotball
Hjem › Lag › RAAL La Louvière
RAAL La Louvière

RAAL La Louvière: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Belgia · stiftet 2017 · Stade Communal du Tivoli

RAAL La Louvière: turneringer i 2026/27

Jupiler Pro League14. plass, 7 poengNeste: Charleroi · søn. 1.11. · 19:15
CupåttedelsfinaleNeste: Standard Liege · lør. 5.12. · 16:00

RAAL La Louvière: kommende kamper

søn. 1.11. · 19:15Charleroi–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 20:45RAAL La Louvière–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
lør. 21.11. · 18:15Genk–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 28.11. · 16:00KVC Westerlo–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 5.12. · 16:00RAAL La Louvière–Standard Liege
Cup · Innbyrdes oppgjør (H2H)

RAAL La Louvière: siste resultater

Form i serienVTTVT
24.10.26RAAL La Louvière3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
17.10.26RAAL La Louvière4–0Liège
Cup
10.10.26RAAL La Louvière1–4Club Brugge KV
Jupiler Pro League
19.9.26OH Leuven2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
13.9.26RAAL La Louvière3–0Kortrijk
Jupiler Pro League
5.9.26St. Truiden4–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
29.8.26RAAL La Louvière2–2KV Mechelen
Jupiler Pro League
21.8.26Standard Liege2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League

RAAL La Louvière: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 1.11. · 19:15Charleroi–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 7.11. · 20:45RAAL La Louvière–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
lør. 21.11. · 18:15Genk–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 28.11. · 16:00KVC Westerlo–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 5.12. · 16:00RAAL La Louvière–Standard Liege
Cup
lør. 12.12. · 18:15RAAL La Louvière–Antwerp
Jupiler Pro League
lør. 19.12. · 20:45Lommel United–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 26.12. · 20:45RAAL La Louvière–SK Beveren
Jupiler Pro League
lør. 16.1. · 18:15Union St. Gilloise–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 23.1. · 17:00Club Brugge KV–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 30.1. · 17:00RAAL La Louvière–Charleroi
Jupiler Pro League
lør. 6.2. · 17:00Kortrijk–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 13.2. · 17:00RAAL La Louvière–OH Leuven
Jupiler Pro League
lør. 20.2. · 17:00Gent–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 27.2. · 17:00RAAL La Louvière–St. Truiden
Jupiler Pro League
lør. 6.3. · 17:00RAAL La Louvière–Lommel United
Jupiler Pro League
lør. 13.3. · 17:00Antwerp–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 20.3. · 17:00RAAL La Louvière–Genk
Jupiler Pro League
lør. 3.4. · 17:00Cercle Brugge–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 10.4. · 17:00RAAL La Louvière–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
lør. 17.4. · 17:00KV Mechelen–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 24.4. · 17:00RAAL La Louvière–Standard Liege
Jupiler Pro League
lør. 1.5. · 17:00SK Beveren–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 8.5. · 17:00RAAL La Louvière–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
lør. 15.5. · 17:00Zulte Waregem–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
lør. 22.5. · 17:00RAAL La Louvière–Anderlecht
Jupiler Pro League
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26RAAL La Louvière3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
17.10.26RAAL La Louvière4–0Liège
Cup
10.10.26RAAL La Louvière1–4Club Brugge KV
Jupiler Pro League
19.9.26OH Leuven2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
13.9.26RAAL La Louvière3–0Kortrijk
Jupiler Pro League
5.9.26St. Truiden4–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
29.8.26RAAL La Louvière2–2KV Mechelen
Jupiler Pro League
21.8.26Standard Liege2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
16.8.26RAAL La Louvière1–2Gent
Jupiler Pro League
9.8.26Anderlecht2–1RAAL La Louvière
Jupiler Pro League

Oppdatert: 25. oktober 2026

RAAL La Louvière: tabellplassering – Jupiler Pro League

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
12SK Beveren93-1-512:1810UTTVV
13St. Truiden82-2-415:168TTTVT
14RAAL La Louvière92-1-611:187VTTVT
15KV Mechelen81-3-49:176VUTTU
16OH Leuven91-3-58:166UUVUT

RAAL La Louvière: sesongstatistikk (Jupiler Pro League)

Scorede mål per kamp1,2
Innslupne mål per kamp2,0
Hjemme: scoret / sluppet inn2,0 / 1,6
Borte: scoret / sluppet inn0,3 / 2,5
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort23
Gule kort per kamp2,6
Røde kort3

Mest brukte formasjoner

5-3-2 (5×) · 3-4-3 (3×) · 3-5-1-1 (1×)

RAAL La Louvière: spillerstatistikk (Jupiler Pro League)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
M. UbandomaA9720501411207,36
S. GourvilleF31230000207,07
I. CoulibalyM97330072206,98
N. GillotF52443054006,96
E. FiletA945320106006,89
P. NkoaF76150084106,86
Z. GruberA84440291006,80
S. DelosF87040161206,78
M. WadeM84980131306,74
A. TajaouartM83850121006,73
L. RousseauA1791032006,68
W. FayeF75890030106,66
D. LamegoF63900000106,62
M. BoukamirF21030021006,60
Y. OkouF76120020206,56
M. CourcoulM74540221306,56
T. LutondaF95550061006,50
J. ItoM51850011106,28
Máté Krisztián KovácsM7450000006,00
S. GueuletteM11000000–

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

RAAL La Louvière: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

RAAL La Louvière: overganger

Inn

  • Z. GruberFerencvarosi TC · overgang13.8.26
  • M. CourcoulAngers · lån13.8.26
  • L. RousseauPatro Eisden · overgang12.8.26
  • M. IsahKristiansund BK · overgang26.7.26
  • A. TajaouartAnderlecht · lån16.7.26
  • M. WadeAustria Lustenau · overgang1.7.26
  • I. CoulibalyLask Linz · overgang30.6.26
  • S. DelosGrenoble · overgang30.6.26

Ut

  • S. LahssainiPatro Eisden · overgang2.9.26
  • S. GueuletteUta Arad · fri spiller1.9.26
  • M. GuindoFC Aarau · overgang25.8.26
  • A. Beka BekaFC Aarau · fri spiller18.8.26
  • N. NsingiRodez · overgang16.8.26
  • C. De SchrevelExcelsior Virton · overgang26.7.26
  • Darío BenavidesDinamo Bucuresti · overgang17.7.26
  • J. LiongolaSheffield Wednesday · overgang30.6.26

RAAL La Louvière: nøkkelfakta

LandBelgia
Stiftet2017
StadionStade Communal du Tivoli
Kapasitet13 500
Underlagnaturgress
Tabellplassering14. · 7 poeng

RAAL La Louvière: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller RAAL La Louvière på?

RAAL La Louvière spiller hjemmekampene sine på Stade Communal du Tivoli (La Louvière), som har plass til 13 500 tilskuere.

Hvor ligger RAAL La Louvière på tabellen?

RAAL La Louvière ligger på 14. plass i Jupiler Pro League med 7 poeng etter 9 kamper (2 seirer, 1 uavgjort, 6 tap).

Når spiller RAAL La Louvière neste kamp?

Neste kamp: Charleroi – RAAL La Louvière, søn. 1.11. · 19:15 (Jupiler Pro League).

Hvordan endte den siste seriekampen til RAAL La Louvière?

Siste seriekamp: RAAL La Louvière 3–0 Zulte Waregem (24.10.26).

Hvem er toppscorer for RAAL La Louvière?

Klubbens toppscorer i turneringen er M. Ubandoma med 5 mål.

RAAL La Louvière: terminliste, tabell og tips

RAAL La Louvière (Belgia) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Jupiler Pro League, Cup), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Jupiler Pro League finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.