Fotball
Hjem › Lag › Saint Etienne
Saint Etienne

Saint Etienne: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Frankrike · stiftet 1920 · Stade Geoffroy-Guichard

Saint Etienne: turneringer i 2026/27

Saint Etienne: kommende kamper

lør. 31.10. · 20:00GuingampTipsSaint EtienneLigue 2 · Innbyrdes oppgjør (H2H)
fre. 6.11. · 20:00Saint Etienne–Laval
Ligue 2
fre. 20.11. · 20:00Reims–Saint Etienne
Ligue 2
fre. 4.12. · 20:00Saint Etienne–Nancy
Ligue 2
fre. 11.12. · 20:00PAU–Saint Etienne
Ligue 2

Saint Etienne: siste resultater

Form i serienVVVUT
24.10.26Saint Etienne1–0NantesLigue 2
17.10.26RED Star FC 930–1Saint Etienne
Ligue 2
10.10.26Saint Etienne2–0Rodez
Ligue 2
19.9.26Metz2–2Saint Etienne
Ligue 2
12.9.26Dunkerque2–1Saint Etienne
Ligue 2
5.9.26Saint Etienne3–1Montpellier
Ligue 2
31.8.26Dijon2–3Saint Etienne
Ligue 2
22.8.26Saint Etienne4–0Grenoble
Ligue 2

Saint Etienne: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 20:00GuingampTipsSaint Etienne
Ligue 2
fre. 6.11. · 20:00Saint Etienne–Laval
Ligue 2
fre. 20.11. · 20:00Reims–Saint Etienne
Ligue 2
fre. 4.12. · 20:00Saint Etienne–Nancy
Ligue 2
fre. 11.12. · 20:00PAU–Saint Etienne
Ligue 2
lør. 2.1. · 20:00Annecy–Saint Etienne
Ligue 2
fre. 15.1. · 20:00Saint Etienne–Boulogne
Ligue 2
fre. 22.1. · 20:00Clermont Foot–Saint Etienne
Ligue 2
fre. 29.1. · 20:00Saint Etienne–Dunkerque
Ligue 2
fre. 5.2. · 20:00Grenoble–Saint Etienne
Ligue 2
fre. 12.2. · 20:00Saint Etienne–Metz
Ligue 2
fre. 19.2. · 20:00Boulogne–Saint Etienne
Ligue 2
fre. 26.2. · 20:00Saint Etienne–Sochaux
Ligue 2
fre. 5.3. · 20:00Saint Etienne–Guingamp
Ligue 2
fre. 12.3. · 20:00Nantes–Saint Etienne
Ligue 2
fre. 19.3. · 20:00Saint Etienne–RED Star FC 93
Ligue 2
fre. 2.4. · 20:00Nancy–Saint Etienne
Ligue 2
fre. 9.4. · 20:00Saint Etienne–Annecy
Ligue 2
fre. 16.4. · 20:00Laval–Saint Etienne
Ligue 2
fre. 23.4. · 20:00Saint Etienne–Dijon
Ligue 2
fre. 30.4. · 20:00Montpellier–Saint Etienne
Ligue 2
fre. 7.5. · 20:00Saint Etienne–Reims
Ligue 2
fre. 14.5. · 20:00Rodez–Saint Etienne
Ligue 2
lør. 22.5. · 20:00Saint Etienne–PAU
Ligue 2
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Saint Etienne1–0Nantes
Ligue 2
17.10.26RED Star FC 930–1Saint Etienne
Ligue 2
10.10.26Saint Etienne2–0Rodez
Ligue 2
19.9.26Metz2–2Saint Etienne
Ligue 2
12.9.26Dunkerque2–1Saint Etienne
Ligue 2
5.9.26Saint Etienne3–1Montpellier
Ligue 2
31.8.26Dijon2–3Saint Etienne
Ligue 2
22.8.26Saint Etienne4–0Grenoble
Ligue 2
14.8.26Saint Etienne3–1Clermont Foot
Ligue 2
8.8.26Sochaux0–3Saint Etienne
Ligue 2

Oppdatert: 26. oktober 2026

Saint Etienne: tabellplassering – Ligue 2

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
1Saint Etienne108-1-123:825VVVUT
2Nancy106-1-312:819VVVVT
3Montpellier95-3-111:518VVUVT

Saint Etienne: sesongstatistikk (Ligue 2)

Scorede mål per kamp2,3
Innslupne mål per kamp0,8
Hjemme: scoret / sluppet inn2,6 / 0,4
Borte: scoret / sluppet inn2,0 / 1,2
Kamper uten baklengsmål5
Kamper uten scoring0

Kort

Gule kort17
Gule kort per kamp1,7
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (8×) · 4-4-2 (1×)

Saint Etienne: spillerstatistikk (Ligue 2)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
J. BreumM959025106307,43
A. BoakyeM1082063208307,42
Á. CsongvaiM109001294107,25
I. CardonaA1070854167007,22
S. NairF98100061107,09
K. PedroF108671094106,99
J. Le CardinalF97440020206,99
T. BalloA1061852158006,97
M. BernauerM108301066106,96
João FerreiraF73880030106,96
M. JaberM3490121006,95
L. StassinA2610010006,90
T. SvetlinM63760132106,83
Z. DavitashviliA95121286106,82
J. DuffusA102161063106,63
B. OldA73990000106,51
Chico LambaF2360000006,38
Adam BaallalM5540011003,64
N. El JamaliM3150000003,17
N. Kasia NkondoF2220000002,64
E. DhaouiM1100000002,10

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Saint Etienne: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Saint Etienne: overganger

Inn

  • T. SvetlinKorona Kielce · overgang9.8.26
  • L. LavalléeChateauroux · fri spiller28.7.26
  • Á. CsongvaiAIK Stockholm · overgang14.7.26
  • Mamour NdiayeSarpsborg 08 FF · overgang10.7.26
  • T. BalloWolfsberger AC · overgang10.7.26
  • J. BreumGO Ahead Eagles · overgang2.7.26
  • S. NairGuingamp · overgang30.6.26
  • Y. MaçonLarisa · retur fra lån29.6.26

Ut

  • S. StojkovićOFK Beograd · lån13.9.26
  • L. StassinSevilla · lån31.8.26
  • Y. MaçonGrenoble · fri spiller31.8.26
  • D. N'GuessanStade Brestois 29 · lån31.8.26
  • A. MoueffekCadiz · lån30.8.26
  • P. EkwahAuxerre · lån27.8.26
  • M. NadéDubai United · overgang25.8.26
  • E. AnnanRapid · lån24.8.26

Saint Etienne: nøkkelfakta

LandFrankrike
Stiftet1920
StadionStade Geoffroy-Guichard
Kapasitet41 965
Underlagnaturgress
TurneringLigue 2
Tabellplassering1. · 25 poeng

Saint Etienne: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Saint Etienne på?

Saint Etienne spiller hjemmekampene sine på Stade Geoffroy-Guichard (Saint-Ètienne), som har plass til 41 965 tilskuere.

Hvor ligger Saint Etienne på tabellen?

Saint Etienne ligger på 1. plass i Ligue 2 med 25 poeng etter 10 kamper (8 seirer, 1 uavgjort, 1 tap).

Når spiller Saint Etienne neste kamp?

Neste kamp: Guingamp – Saint Etienne, lør. 31.10. · 20:00 (Ligue 2).

Hvordan endte den siste seriekampen til Saint Etienne?

Siste seriekamp: Saint Etienne 1–0 Nantes (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Saint Etienne?

Klubbens toppscorer i turneringen er A. Boakye med 6 mål.

Saint Etienne: terminliste, tabell og tips

Saint Etienne (Frankrike) spiller i disse turneringene denne sesongen: Ligue 2. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Ligue 2 finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.