Fotball
Hjem › Lag › Guingamp
Guingamp

Guingamp: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Frankrike · stiftet 1912 · Stade du Roudourou

Guingamp: turneringer i 2026/27

Guingamp: kommende kamper

lør. 31.10. · 20:00GuingampTipsSaint EtienneLigue 2 · Innbyrdes oppgjør (H2H)
fre. 6.11. · 20:00Dunkerque–Guingamp
Ligue 2
fre. 20.11. · 20:00Guingamp–Rodez
Ligue 2
fre. 4.12. · 20:00Grenoble–Guingamp
Ligue 2
fre. 11.12. · 20:00Guingamp–Dijon
Ligue 2

Guingamp: siste resultater

Form i serienVTTTV
23.10.26Clermont Foot0–2GuingampLigue 2
16.10.26Guingamp1–2PAU
Ligue 2
9.10.26Nancy1–0Guingamp
Ligue 2
19.9.26Guingamp1–3RED Star FC 93
Ligue 2
12.9.26Guingamp2–1Annecy
Ligue 2
5.9.26Reims2–2Guingamp
Ligue 2
29.8.26Guingamp3–3Nantes
Ligue 2
21.8.26Sochaux1–0Guingamp
Ligue 2

Guingamp: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 20:00GuingampTipsSaint Etienne
Ligue 2
fre. 6.11. · 20:00Dunkerque–Guingamp
Ligue 2
fre. 20.11. · 20:00Guingamp–Rodez
Ligue 2
fre. 4.12. · 20:00Grenoble–Guingamp
Ligue 2
fre. 11.12. · 20:00Guingamp–Dijon
Ligue 2
lør. 2.1. · 20:00Montpellier–Guingamp
Ligue 2
fre. 15.1. · 20:00Laval–Guingamp
Ligue 2
fre. 22.1. · 20:00Guingamp–Nancy
Ligue 2
fre. 29.1. · 20:00Nantes–Guingamp
Ligue 2
fre. 5.2. · 20:00Guingamp–Dunkerque
Ligue 2
fre. 12.2. · 20:00Rodez–Guingamp
Ligue 2
fre. 19.2. · 20:00Guingamp–Clermont Foot
Ligue 2
fre. 26.2. · 20:00RED Star FC 93–Guingamp
Ligue 2
fre. 5.3. · 20:00Saint Etienne–Guingamp
Ligue 2
fre. 12.3. · 20:00Guingamp–Grenoble
Ligue 2
fre. 19.3. · 20:00Guingamp–Laval
Ligue 2
fre. 2.4. · 20:00Annecy–Guingamp
Ligue 2
fre. 9.4. · 20:00Guingamp–Montpellier
Ligue 2
fre. 16.4. · 20:00Dijon–Guingamp
Ligue 2
fre. 23.4. · 20:00Guingamp–Reims
Ligue 2
fre. 30.4. · 20:00PAU–Guingamp
Ligue 2
fre. 7.5. · 20:00Guingamp–Metz
Ligue 2
fre. 14.5. · 20:00Boulogne–Guingamp
Ligue 2
lør. 22.5. · 20:00Guingamp–Sochaux
Ligue 2
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26Clermont Foot0–2Guingamp
Ligue 2
16.10.26Guingamp1–2PAU
Ligue 2
9.10.26Nancy1–0Guingamp
Ligue 2
19.9.26Guingamp1–3RED Star FC 93
Ligue 2
12.9.26Guingamp2–1Annecy
Ligue 2
5.9.26Reims2–2Guingamp
Ligue 2
29.8.26Guingamp3–3Nantes
Ligue 2
21.8.26Sochaux1–0Guingamp
Ligue 2
14.8.26Guingamp1–0Boulogne
Ligue 2
8.8.26Metz2–1Guingamp
Ligue 2

Oppdatert: 26. oktober 2026

Guingamp: tabellplassering – Ligue 2

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
9Dijon103-3-417:1812TTVVV
10Dunkerque103-3-414:1612UVTTV
11Guingamp103-2-513:1511VTTTV
12Sochaux102-5-38:1211TTUUV
13Rodez103-1-616:2210VTTTT

Guingamp: sesongstatistikk (Ligue 2)

Scorede mål per kamp1,3
Innslupne mål per kamp1,5
Hjemme: scoret / sluppet inn1,6 / 1,8
Borte: scoret / sluppet inn1,0 / 1,2
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort21
Gule kort per kamp2,1
Røde kort2

Mest brukte formasjoner

4-4-2 (9×) · 4-1-4-1 (1×)

Guingamp: spillerstatistikk (Ligue 2)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
S. Ben BrahimM1065530138106,99
A. AbdallahF1710000006,90
Ibrahim FombaF1160010006,90
T. AverlantM1068712159006,86
B. BokanguM52542084006,83
A. DemouchyF97831042306,83
T. AhileM1054610115106,83
D. LouiserreM107830052106,74
D. GomisF85762142316,73
E. KoffiF107871164106,72
Vimoj Muntu Wa MunguF72370110006,72
A. HemiaA650402133106,70
J. ChamakhA71700062106,70
A. SamouraA81830020006,64
T. DucrocqM104860040206,54
F. Da SilvaM94140055006,53
S. KieltA1069121226006,49
T. OllilaF73580000006,36
J. DiangangaF53240010304,62
J. MatumonaF43140110104,51
E. AucanM190011001,67
N. FondjaF10000000–

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Guingamp: stall

Keepere

1T. BartoucheNasjonalitetFrankrikeAlder28 årHøyde178 cmVekt70 kg
16Adrián OrtoláNasjonalitetSpaniaAlder32 årHøyde187 cmVekt74 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Guingamp: overganger

Inn

  • B. BokanguNancy · overgang31.8.26
  • T. OllilaParis FC · overgang26.8.26
  • Z. Chtai-TelamioParis Saint Germain · fri spiller30.7.26
  • T. DucrocqBastia · overgang29.7.26
  • J. DiangangaLokeren-Temse · overgang28.7.26
  • F. Da SilvaOrleans · fri spiller8.7.26
  • J. ChamakhSaint-Priest · fri spiller30.6.26
  • S. Ben BrahimVersailles · overgang30.6.26

Ut

  • A. SissokoMontpellier · fri spiller30.8.26
  • A. AbdallahPAU · overgang20.8.26
  • Brice SeymourLe Pays du Valois · fri spiller2.8.26
  • L. MafoutaLe Mans · overgang10.7.26
  • K. SidibéAkhmat · fri spiller30.6.26
  • A. SagnaIroni Kiryat Shmona · fri spiller30.6.26
  • S. NairSaint Etienne · overgang30.6.26
  • A. SissokoSissoko Alpha · fri spiller29.6.26

Guingamp: nøkkelfakta

LandFrankrike
Stiftet1912
StadionStade du Roudourou
Kapasitet19 003
Underlagnaturgress
TurneringLigue 2
Tabellplassering11. · 11 poeng

Guingamp: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Guingamp på?

Guingamp spiller hjemmekampene sine på Stade du Roudourou (Guingamp), som har plass til 19 003 tilskuere.

Hvor ligger Guingamp på tabellen?

Guingamp ligger på 11. plass i Ligue 2 med 11 poeng etter 10 kamper (3 seirer, 2 uavgjorte, 5 tap).

Når spiller Guingamp neste kamp?

Neste kamp: Guingamp – Saint Etienne, lør. 31.10. · 20:00 (Ligue 2).

Hvordan endte den siste seriekampen til Guingamp?

Siste seriekamp: Clermont Foot 0–2 Guingamp (23.10.26).

Hvem er toppscorer for Guingamp?

Klubbens toppscorer i turneringen er S. Ben Brahim med 3 mål.

Guingamp: terminliste, tabell og tips

Guingamp (Frankrike) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Ligue 2), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Ligue 2 finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.