Fotball
Hjem › Lag › Dunkerque
Dunkerque

Dunkerque: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Frankrike · stiftet 0 · Stade Marcel-Tribut

Dunkerque: turneringer i 2026/27

Dunkerque: kommende kamper

fre. 30.10. · 20:00RodezTipsDunkerqueLigue 2 · Innbyrdes oppgjør (H2H)
fre. 6.11. · 20:00Dunkerque–Guingamp
Ligue 2
fre. 20.11. · 20:00Sochaux–Dunkerque
Ligue 2
fre. 4.12. · 20:00Dunkerque–RED Star FC 93
Ligue 2
fre. 11.12. · 20:00Laval–Dunkerque
Ligue 2

Dunkerque: siste resultater

Form i serienUVTTV
23.10.26Dunkerque1–1MetzLigue 2
17.10.26Nantes2–3Dunkerque
Ligue 2
9.10.26Dunkerque0–1Annecy
Ligue 2
18.9.26PAU2–0Dunkerque
Ligue 2
12.9.26Dunkerque2–1Saint Etienne
Ligue 2
4.9.26Dunkerque1–1Clermont Foot
Ligue 2
28.8.26Nancy2–0Dunkerque
Ligue 2
21.8.26Dunkerque0–1Montpellier
Ligue 2

Dunkerque: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

fre. 30.10. · 20:00RodezTipsDunkerque
Ligue 2
fre. 6.11. · 20:00Dunkerque–Guingamp
Ligue 2
fre. 20.11. · 20:00Sochaux–Dunkerque
Ligue 2
fre. 4.12. · 20:00Dunkerque–RED Star FC 93
Ligue 2
fre. 11.12. · 20:00Laval–Dunkerque
Ligue 2
lør. 2.1. · 20:00Dunkerque–Boulogne
Ligue 2
fre. 15.1. · 20:00Dijon–Dunkerque
Ligue 2
fre. 22.1. · 20:00Dunkerque–Nantes
Ligue 2
fre. 29.1. · 20:00Saint Etienne–Dunkerque
Ligue 2
fre. 5.2. · 20:00Guingamp–Dunkerque
Ligue 2
fre. 12.2. · 20:00Dunkerque–PAU
Ligue 2
fre. 19.2. · 20:00Dunkerque–Nancy
Ligue 2
fre. 26.2. · 20:00Clermont Foot–Dunkerque
Ligue 2
fre. 5.3. · 20:00Dunkerque–Dijon
Ligue 2
fre. 12.3. · 20:00Metz–Dunkerque
Ligue 2
fre. 19.3. · 20:00Dunkerque–Rodez
Ligue 2
fre. 2.4. · 20:00Montpellier–Dunkerque
Ligue 2
fre. 9.4. · 20:00Dunkerque–Laval
Ligue 2
fre. 16.4. · 20:00Annecy–Dunkerque
Ligue 2
fre. 23.4. · 20:00Boulogne–Dunkerque
Ligue 2
fre. 30.4. · 20:00Dunkerque–Sochaux
Ligue 2
fre. 7.5. · 20:00RED Star FC 93–Dunkerque
Ligue 2
fre. 14.5. · 20:00Dunkerque–Reims
Ligue 2
lør. 22.5. · 20:00Grenoble–Dunkerque
Ligue 2
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26Dunkerque1–1Metz
Ligue 2
17.10.26Nantes2–3Dunkerque
Ligue 2
9.10.26Dunkerque0–1Annecy
Ligue 2
18.9.26PAU2–0Dunkerque
Ligue 2
12.9.26Dunkerque2–1Saint Etienne
Ligue 2
4.9.26Dunkerque1–1Clermont Foot
Ligue 2
28.8.26Nancy2–0Dunkerque
Ligue 2
21.8.26Dunkerque0–1Montpellier
Ligue 2
14.8.26Reims3–3Dunkerque
Ligue 2
8.8.26Dunkerque4–2Grenoble
Ligue 2

Oppdatert: 26. oktober 2026

Dunkerque: tabellplassering – Ligue 2

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
8Metz103-5-216:1414UVTUT
9Dijon103-3-417:1812TTVVV
10Dunkerque103-3-414:1612UVTTV
11Guingamp103-2-513:1511VTTTV
12Sochaux102-5-38:1211TTUUV

Dunkerque: sesongstatistikk (Ligue 2)

Scorede mål per kamp1,4
Innslupne mål per kamp1,6
Hjemme: scoret / sluppet inn1,3 / 1,2
Borte: scoret / sluppet inn1,5 / 2,3
Kamper uten baklengsmål0
Kamper uten scoring4

Kort

Gule kort26
Gule kort per kamp2,6
Røde kort3

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (9×) · 4-4-2 (1×)

Dunkerque: spillerstatistikk (Ligue 2)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
Opa SangantéF108972063207,03
A. LebeauM97581174306,93
G. RobailA52562042106,90
AbnerM32370000106,85
Marco DecherfM41651232106,84
K. AyariA1048610123306,80
T. RobinetA434312117106,77
S. KeitaM953822114206,74
L. VallierF84610011006,71
J. MorelM107610090116,70
B. LagaeF64420041106,67
A. DahoM52520100106,66
E. PrutsevM1065231135006,63
M. NiangA2250000006,60
A. LinguetF109000031106,59
S. NzonziM4690000006,53
Théna MassockM106190080306,48
A. NadeA3520000106,19
E. MayillaA71540010205,56
V. MayelaF74031131015,47
O. TouréF53120010004,62
P. M. DiengM2330011004,20
Franck AtoenM5480000103,69

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Dunkerque: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Dunkerque: overganger

Inn

  • M. NiangGençlerbirliği S.K. · fri spiller11.9.26
  • G. RobailRWDM · fri spiller5.9.26
  • A. NadeEstac Troyes · overgang31.8.26
  • O. TouréLille · lån16.8.26
  • K. AyariPSG U23 · lån3.8.26
  • S. NzonziStoke City · fri spiller30.7.26
  • J. MorelOrleans · overgang20.7.26
  • E. MayillaSaint Etienne · fri spiller19.7.26

Ut

  • Marco DecherfKV Mechelen · overgang2.9.26
  • T. RobinetNantes · overgang31.8.26
  • Z. SehaAubagne · lån18.8.26
  • A. N'DoyeAPM Metz · fri spiller4.8.26
  • Y. SekongoSamsunspor · overgang31.7.26
  • V. SassoLe Havre · fri spiller12.7.26
  • Marcos LavínAcademico Viseu · fri spiller7.7.26
  • M. Essimi AtebaAlverca · fri spiller30.6.26

Dunkerque: nøkkelfakta

LandFrankrike
Stiftet0
StadionStade Marcel-Tribut
Kapasitet4 933
Underlagnaturgress
TurneringLigue 2
Tabellplassering10. · 12 poeng

Dunkerque: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Dunkerque på?

Dunkerque spiller hjemmekampene sine på Stade Marcel-Tribut (Dunkerque), som har plass til 4 933 tilskuere.

Hvor ligger Dunkerque på tabellen?

Dunkerque ligger på 10. plass i Ligue 2 med 12 poeng etter 10 kamper (3 seirer, 3 uavgjorte, 4 tap).

Når spiller Dunkerque neste kamp?

Neste kamp: Rodez – Dunkerque, fre. 30.10. · 20:00 (Ligue 2).

Hvordan endte den siste seriekampen til Dunkerque?

Siste seriekamp: Dunkerque 1–1 Metz (23.10.26).

Hvem er toppscorer for Dunkerque?

Klubbens toppscorer i turneringen er E. Prutsev med 3 mål.

Dunkerque: terminliste, tabell og tips

Dunkerque (Frankrike) spiller i disse turneringene denne sesongen: Ligue 2. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Ligue 2 finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.