Fotball
Hjem › Lag › Rodez
Rodez

Rodez: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Frankrike · stiftet 1929 · Stade Paul Lignon

Rodez: turneringer i 2026/27

Rodez: kommende kamper

fre. 30.10. · 20:00RodezTipsDunkerqueLigue 2 · Innbyrdes oppgjør (H2H)
fre. 6.11. · 20:00Clermont Foot–Rodez
Ligue 2
fre. 20.11. · 20:00Guingamp–Rodez
Ligue 2
fre. 4.12. · 20:00Rodez–Reims
Ligue 2
fre. 11.12. · 20:00Boulogne–Rodez
Ligue 2

Rodez: siste resultater

Form i serienVTTTT
24.10.26Dijon1–2RodezLigue 219.10.26Rodez0–3MontpellierLigue 2
10.10.26Saint Etienne2–0Rodez
Ligue 2
18.9.26Rodez3–4Nancy
Ligue 2
11.9.26Rodez0–1Grenoble
Ligue 2
5.9.26Metz4–1Rodez
Ligue 2
28.8.26Rodez2–2PAU
Ligue 2
22.8.26Nantes2–5Rodez
Ligue 2

Rodez: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

fre. 30.10. · 20:00RodezTipsDunkerque
Ligue 2
fre. 6.11. · 20:00Clermont Foot–Rodez
Ligue 2
fre. 20.11. · 20:00Guingamp–Rodez
Ligue 2
fre. 4.12. · 20:00Rodez–Reims
Ligue 2
fre. 11.12. · 20:00Boulogne–Rodez
Ligue 2
lør. 2.1. · 20:00Rodez–RED Star FC 93
Ligue 2
fre. 15.1. · 20:00Sochaux–Rodez
Ligue 2
fre. 22.1. · 20:00Rodez–Annecy
Ligue 2
fre. 29.1. · 20:00Montpellier–Rodez
Ligue 2
fre. 5.2. · 20:00Rodez–Nantes
Ligue 2
fre. 12.2. · 20:00Rodez–Guingamp
Ligue 2
fre. 19.2. · 20:00Grenoble–Rodez
Ligue 2
fre. 26.2. · 20:00Rodez–Boulogne
Ligue 2
fre. 5.3. · 20:00Reims–Rodez
Ligue 2
fre. 12.3. · 20:00Rodez–Sochaux
Ligue 2
fre. 19.3. · 20:00Dunkerque–Rodez
Ligue 2
fre. 2.4. · 20:00Rodez–Dijon
Ligue 2
fre. 9.4. · 20:00PAU–Rodez
Ligue 2
fre. 16.4. · 20:00Rodez–Clermont Foot
Ligue 2
fre. 23.4. · 20:00RED Star FC 93–Rodez
Ligue 2
fre. 30.4. · 20:00Rodez–Metz
Ligue 2
fre. 7.5. · 20:00Nancy–Rodez
Ligue 2
fre. 14.5. · 20:00Rodez–Saint Etienne
Ligue 2
lør. 22.5. · 20:00Laval–Rodez
Ligue 2
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Dijon1–2Rodez
Ligue 2
19.10.26Rodez0–3Montpellier
Ligue 2
10.10.26Saint Etienne2–0Rodez
Ligue 2
18.9.26Rodez3–4Nancy
Ligue 2
11.9.26Rodez0–1Grenoble
Ligue 2
5.9.26Metz4–1Rodez
Ligue 2
28.8.26Rodez2–2PAU
Ligue 2
22.8.26Nantes2–5Rodez
Ligue 2
14.8.26Annecy2–0Rodez
Ligue 2
8.8.26Rodez3–1Laval
Ligue 2

Oppdatert: 26. oktober 2026

Rodez: tabellplassering – Ligue 2

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
11Guingamp103-2-513:1511VTTTV
12Sochaux102-5-38:1211TTUUV
13Rodez103-1-616:2210VTTTT
14Boulogne91-6-26:69VUTUU
15Nantes102-2-611:178TTUVT

Rodez: sesongstatistikk (Ligue 2)

Scorede mål per kamp1,6
Innslupne mål per kamp2,2
Hjemme: scoret / sluppet inn1,6 / 2,2
Borte: scoret / sluppet inn1,6 / 2,2
Kamper uten baklengsmål0
Kamper uten scoring4

Kort

Gule kort15
Gule kort per kamp1,5
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

5-3-2 (9×) · 4-4-2 (1×)

Rodez: spillerstatistikk (Ligue 2)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
I. BaldéA434450138107,98
L. QuenabioF108850061206,81
R. LipinskiF109001392206,79
O. JolyM93552095006,66
J. MendesM108290173206,65
Antonin CartillierM107301182006,62
S. Luyambula BiwaF83550010006,61
M. MagninF109000153206,60
K. NageraA103990362006,56
D. PavlovićM94010065006,44
N. NsingiA834400113006,44
C. JoliboisF1120000006,40
S. BenchammaM2950010006,35
R. PontiF84691162106,33
M. SakaM62970081306,23
M. TouhoA957001218005,91
E. Jean-LambertF84311031105,86
C. RoubiouF84702085105,66
K. NsonaM51740072005,28
M. Essimi AtebaA3321021005,19
L. Vungele Vangi200000000,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Rodez: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Rodez: overganger

Inn

  • M. Essimi AtebaAlverca · overgang1.9.26
  • K. NsonaCasa Pia · overgang31.8.26
  • M. SakaToulouse · lån30.8.26
  • M. SyllaBourg-en-bresse 01 · fri spiller23.8.26
  • N. NsingiRAAL La Louvière · overgang16.8.26
  • S. LuyambulaOrleans · overgang29.7.26
  • D. PavlovićKauno Žalgiris · overgang13.7.26
  • A. CartillierRouen · overgang1.7.26

Ut

  • M. BaaloudjBaaloudj Mehdi · fri spiller1.9.26
  • I. BaldéLorient · lån31.8.26
  • S. BenchammaJS Kabylie · overgang30.8.26
  • C. JoliboisKifisia · overgang25.8.26
  • N. GalvesWest Brom · overgang27.7.26
  • A. TrouilletStandard Liege · overgang10.7.26
  • M. AchiCherno More Varna · fri spiller30.6.26
  • W. YounoussaNantes · fri spiller30.6.26

Rodez: nøkkelfakta

LandFrankrike
Stiftet1929
StadionStade Paul Lignon
Kapasitet5 996
Underlagnaturgress
TurneringLigue 2
Tabellplassering13. · 10 poeng

Rodez: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Rodez på?

Rodez spiller hjemmekampene sine på Stade Paul Lignon (Rodez), som har plass til 5 996 tilskuere.

Hvor ligger Rodez på tabellen?

Rodez ligger på 13. plass i Ligue 2 med 10 poeng etter 10 kamper (3 seirer, 1 uavgjort, 6 tap).

Når spiller Rodez neste kamp?

Neste kamp: Rodez – Dunkerque, fre. 30.10. · 20:00 (Ligue 2).

Hvordan endte den siste seriekampen til Rodez?

Siste seriekamp: Dijon 1–2 Rodez (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Rodez?

Klubbens toppscorer i turneringen er I. Baldé med 5 mål.

Rodez: terminliste, tabell og tips

Rodez (Frankrike) spiller i disse turneringene denne sesongen: Ligue 2. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Ligue 2 finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.