Fotball
Hjem › Lag › Annecy
Annecy

Annecy: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Frankrike · stiftet 1927 · Parc des Sports

Annecy: turneringer i 2026/27

Annecy: kommende kamper

lør. 31.10. · 14:00AnnecyTipsMontpellierLigue 2 · Innbyrdes oppgjør (H2H)
fre. 6.11. · 20:00Boulogne–Annecy
Ligue 2
fre. 20.11. · 20:00Annecy–Clermont Foot
Ligue 2
fre. 4.12. · 20:00Annecy–Laval
Ligue 2
fre. 11.12. · 20:00Nantes–Annecy
Ligue 2

Annecy: siste resultater

Form i serienVTVTT
23.10.26Sochaux1–3AnnecyLigue 2
16.10.26Annecy1–2Nancy
Ligue 2
9.10.26Dunkerque0–1Annecy
Ligue 2
18.9.26Annecy1–2Dijon
Ligue 2
12.9.26Guingamp2–1Annecy
Ligue 2
4.9.26Grenoble1–2Annecy
Ligue 2
29.8.26Annecy1–1Metz
Ligue 2
24.8.26Reims3–1Annecy
Ligue 2

Annecy: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 14:00AnnecyTipsMontpellier
Ligue 2
fre. 6.11. · 20:00Boulogne–Annecy
Ligue 2
fre. 20.11. · 20:00Annecy–Clermont Foot
Ligue 2
fre. 4.12. · 20:00Annecy–Laval
Ligue 2
fre. 11.12. · 20:00Nantes–Annecy
Ligue 2
lør. 2.1. · 20:00Annecy–Saint Etienne
Ligue 2
fre. 15.1. · 20:00RED Star FC 93–Annecy
Ligue 2
fre. 22.1. · 20:00Rodez–Annecy
Ligue 2
fre. 29.1. · 20:00Annecy–Grenoble
Ligue 2
fre. 5.2. · 20:00Metz–Annecy
Ligue 2
fre. 12.2. · 20:00Annecy–Sochaux
Ligue 2
fre. 19.2. · 20:00Laval–Annecy
Ligue 2
fre. 26.2. · 20:00Annecy–Reims
Ligue 2
fre. 5.3. · 20:00Montpellier–Annecy
Ligue 2
fre. 12.3. · 20:00Annecy–Boulogne
Ligue 2
fre. 19.3. · 20:00Dijon–Annecy
Ligue 2
fre. 2.4. · 20:00Annecy–Guingamp
Ligue 2
fre. 9.4. · 20:00Saint Etienne–Annecy
Ligue 2
fre. 16.4. · 20:00Annecy–Dunkerque
Ligue 2
fre. 23.4. · 20:00Nancy–Annecy
Ligue 2
fre. 30.4. · 20:00Annecy–RED Star FC 93
Ligue 2
fre. 7.5. · 20:00Annecy–PAU
Ligue 2
fre. 14.5. · 20:00Clermont Foot–Annecy
Ligue 2
lør. 22.5. · 20:00Annecy–Nantes
Ligue 2
Spilte kamper denne sesongen
23.10.26Sochaux1–3Annecy
Ligue 2
16.10.26Annecy1–2Nancy
Ligue 2
9.10.26Dunkerque0–1Annecy
Ligue 2
18.9.26Annecy1–2Dijon
Ligue 2
12.9.26Guingamp2–1Annecy
Ligue 2
4.9.26Grenoble1–2Annecy
Ligue 2
29.8.26Annecy1–1Metz
Ligue 2
24.8.26Reims3–1Annecy
Ligue 2
14.8.26Annecy2–0Rodez
Ligue 2
8.8.26PAU0–1Annecy
Ligue 2

Oppdatert: 26. oktober 2026

Annecy: tabellplassering – Ligue 2

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
5PAU105-2-313:1017VVVVT
6RED Star FC 9395-2-212:1017TVVVV
7Annecy105-1-414:1216VTVTT
8Metz103-5-216:1414UVTUT
9Dijon103-3-417:1812TTVVV

Annecy: sesongstatistikk (Ligue 2)

Scorede mål per kamp1,4
Innslupne mål per kamp1,2
Hjemme: scoret / sluppet inn1,3 / 1,3
Borte: scoret / sluppet inn1,5 / 1,2
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring0

Kort

Gule kort15
Gule kort per kamp1,5
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-3-3 (7×) · 4-2-3-1 (3×)

Annecy: spillerstatistikk (Ligue 2)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
A. DrouhinF43601021007,70
F. LajugieF2970011107,20
M. SahiA1046250168006,96
T. RambaudA955330178206,95
S. FofanaM2180000006,90
A. KashiM65400052106,82
J. Do MarcolinoF51960000006,80
A. LaroseA106381295206,76
J. KouadioF109000210106,75
M. VeillonF97321041006,65
K. YoungA73811062106,64
P. VenotM105911222206,61
Sacha LimaF190000006,60
M. KonéM107280153206,59
A. Casadei11380100006,56
K. VeniereM71690133006,54
A. Do Marcolino12700010006,40
Z. RedmondA72630021006,39
P. MozieM81080000006,31
T. BorosM3180011106,30
C. BillemazM965212103016,26
T. DelphisF109000031106,26
Gabin SecrétantF31700000104,08
E. MarreF110000000,00

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Annecy: stall

Keepere

1F. EscalesNasjonalitetFrankrikeAlder29 årHøyde184 cmVekt78 kg
16T. CallensNasjonalitetFrankrikeAlder27 årHøyde182 cmVekt81 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Annecy: overganger

Inn

  • J. Do MarcolinoRennes · overgang31.8.26
  • David OduroBarcelona · overgang21.8.26
  • M. KoneAston Villa · overgang16.7.26
  • P. MozieLegia Warszawa · fri spiller15.7.26
  • K. YoungAston Villa · lån7.7.26
  • T. BorosFC Basel 1893 · overgang6.7.26
  • Z. RedmondAston Villa U21 · lån6.7.26
  • Emmanuel LouisirRacing Colombes 92 · fri spiller30.6.26

Ut

  • N. FerroJavor · overgang13.9.26
  • A. DrouhinKortrijk · overgang2.9.26
  • B. TouréBarnsley · fri spiller29.8.26
  • I. RaacheSaint-Priest · fri spiller14.7.26
  • A. HbouchBoulogne · overgang8.7.26
  • C. MakutunguCannes · lån30.6.26
  • R. NeelakandanFC Vaduz · lån30.6.26
  • Quentin ParisReims · fri spiller30.6.26

Annecy: nøkkelfakta

LandFrankrike
Stiftet1927
StadionParc des Sports
Kapasitet15 660
Underlagnaturgress
TurneringLigue 2
Tabellplassering7. · 16 poeng

Annecy: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Annecy på?

Annecy spiller hjemmekampene sine på Parc des Sports (Annecy), som har plass til 15 660 tilskuere.

Hvor ligger Annecy på tabellen?

Annecy ligger på 7. plass i Ligue 2 med 16 poeng etter 10 kamper (5 seirer, 1 uavgjort, 4 tap).

Når spiller Annecy neste kamp?

Neste kamp: Annecy – Montpellier, lør. 31.10. · 14:00 (Ligue 2).

Hvordan endte den siste seriekampen til Annecy?

Siste seriekamp: Sochaux 1–3 Annecy (23.10.26).

Hvem er toppscorer for Annecy?

Klubbens toppscorer i turneringen er M. Sahi med 5 mål.

Annecy: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Annecy (Frankrike) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Ligue 2): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Ligue 2 finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.