Fotball
Hjem › Lag › Mjallby AIF
Mjallby AIF

Mjallby AIF: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Sverige · stiftet 1939 · Strandvallen

Mjallby AIF: turneringer i 2026

Allsvenskan12. plass, 23 poengNeste: Hammarby FF · søn. 25.10. · 16:30Champions Leaguekvalifiseringsrunde 3Europa Leagueplayoff
Conference Leagueligafasen, Runde 3Neste: Borac Banja Luka · tor. 5.11. · 18:45
Atlantic CupGroup Stage
Svenska cupenfinale

Mjallby AIF: kommende kamper

søn. 25.10. · 16:30Mjallby AIF–Hammarby FF
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tor. 29.10. · 19:00Orgryte IS–Mjallby AIF
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)
man. 2.11. · 19:00Mjallby AIF–Kalmar FF
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tor. 5.11. · 18:45Mjallby AIF–Borac Banja Luka
Conference League
søn. 8.11. · 16:30IF Brommapojkarna–Mjallby AIF
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)

Mjallby AIF: siste resultater

Form i serienTUTUU
22.10.26FC Iberia 19991–1Mjallby AIF
Conference League
18.10.26Vasteras SK FK1–0Mjallby AIF
Allsvenskan
15.10.26Mjallby AIF2–0Inter Club d'Escaldes
Conference League
10.10.26Mjallby AIF1–1Degerfors IF
Allsvenskan
6.10.26Trollhättan1–0Mjallby AIF
Svenska cupen
20.9.26Mjallby AIF0–3Gais
Allsvenskan
16.9.26AIK Stockholm1–1Mjallby AIF
Allsvenskan
11.9.26BK Hacken1–1Mjallby AIF
Allsvenskan

Mjallby AIF: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 16:30Mjallby AIF–Hammarby FF
Allsvenskan
tor. 29.10. · 19:00Orgryte IS–Mjallby AIF
Allsvenskan
man. 2.11. · 19:00Mjallby AIF–Kalmar FF
Allsvenskan
tor. 5.11. · 18:45Mjallby AIF–Borac Banja Luka
Conference League
søn. 8.11. · 16:30IF Brommapojkarna–Mjallby AIF
Allsvenskan
lør. 21.11. · 15:00Mjallby AIF–Malmo FF
Allsvenskan
tor. 26.11. · 16:30Kairat Almaty–Mjallby AIF
Conference League
søn. 29.11. · 15:00Halmstad–Mjallby AIF
Allsvenskan
tor. 10.12. · 21:00Mjallby AIF–Pafos
Conference League
tor. 17.12. · 21:00Atalanta–Mjallby AIF
Conference League
Spilte kamper denne sesongen
22.10.26FC Iberia 19991–1Mjallby AIF
Conference League
18.10.26Vasteras SK FK1–0Mjallby AIF
Allsvenskan
15.10.26Mjallby AIF2–0Inter Club d'Escaldes
Conference League
10.10.26Mjallby AIF1–1Degerfors IF
Allsvenskan
6.10.26Trollhättan1–0Mjallby AIF
Svenska cupen
20.9.26Mjallby AIF0–3Gais
Allsvenskan
16.9.26AIK Stockholm1–1Mjallby AIF
Allsvenskan
11.9.26BK Hacken1–1Mjallby AIF
Allsvenskan
7.9.26Mjallby AIF1–4IFK Goteborg
Allsvenskan
3.9.26Mjallby AIF0–2Djurgardens IF
Allsvenskan
31.8.26Djurgardens IF4–0Mjallby AIF
Allsvenskan
27.8.26Red Bull Salzburg3–0Mjallby AIF
Europa League
20.8.26Mjallby AIF0–1Red Bull Salzburg
Europa League
15.8.26Mjallby AIF4–3Sirius
Allsvenskan
11.8.26Slovan Bratislava2–0Mjallby AIF
Champions League
8.8.26Mjallby AIF0–1IF Elfsborg
Allsvenskan
4.8.26Mjallby AIF1–2Slovan Bratislava
Champions League
28.7.26Lincoln Red Imps FC0–0Mjallby AIF
Champions League
25.7.26Kalmar FF2–1Mjallby AIF
Allsvenskan
21.7.26Mjallby AIF3–0Lincoln Red Imps FC
Champions League
17.7.26Mjallby AIF0–0Vasteras SK FK
Allsvenskan
11.7.26Mjallby AIF1–2AIK Stockholm
Allsvenskan
3.7.26Sirius4–4Mjallby AIF
Allsvenskan
25.5.26IFK Goteborg1–1Mjallby AIF
Allsvenskan
21.5.26IF Elfsborg1–1Mjallby AIF
Allsvenskan
17.5.26Mjallby AIF0–1BK Hacken
Allsvenskan
9.5.26Degerfors IF1–4Mjallby AIF
Allsvenskan
3.5.26Malmo FF2–3Mjallby AIF
Allsvenskan
27.4.26Mjallby AIF2–0Halmstad
Allsvenskan
23.4.26Gais0–0Mjallby AIF
Allsvenskan
18.4.26Mjallby AIF3–0IF Brommapojkarna
Allsvenskan
11.4.26Mjallby AIF0–2Orgryte IS
Allsvenskan
4.4.26Hammarby FF3–0Mjallby AIF
Allsvenskan
3.2.26Mjallby AIF4–1Artis
Atlantic Cup
30.1.26Tromso1–0Mjallby AIF
Atlantic Cup

Oppdatert: 25. oktober 2026

Mjallby AIF: skader og fravær

Spillere som går glipp av neste kamp.

  • V. Dalsgaardskade
  • M. Isakssonikke i troppen
  • T. Stavitskiryggskade
  • L. Tidstrandfravær

Mjallby AIF: tabellplassering – Allsvenskan

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
10IF Brommapojkarna259-6-1039:4333VTVTT
11Gais248-6-1030:2530TTVTU
12Mjallby AIF245-8-1128:4023TUTUU
13Kalmar FF256-4-1523:4122TVTTT
14Degerfors IF255-5-1521:4120TTUTT

Mjallby AIF: sesongstatistikk (Allsvenskan)

Scorede mål per kamp1,2
Innslupne mål per kamp1,7
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 1,6
Borte: scoret / sluppet inn1,3 / 1,8
Kamper uten baklengsmål4
Kamper uten scoring10

Kort

Gule kort50
Gule kort per kamp2,1
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

3-4-3 (17×) · 5-3-2 (3×) · 3-4-2-1 (1×)

Mjallby AIF: spillerstatistikk (Allsvenskan)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
E. StroudM1081031149007,39
L. Małachowski ThorellA96511262007,31
Abdullah IqbalF2116900211406,97
Á. SamuelsenA17985232214306,92
A. MannehA11804232310006,86
Olle LindbergM165593164106,84
J. KjærA19106731198506,83
J. BergströmA242015903722206,80
J. GustavssonM2320110251506,71
T. MiettinenF20157301114706,69
A. NorénF21165800116216,63
T. PetterssonF169961073506,61
C. TchouanteF1270010006,60
M. EnggårdM73450000106,59
Villiam GranathM23158812186106,57
T. StavitskiM41120000006,55
A. YoussefA1047810199106,51
M. NielsenF1787103103006,50
I. AdewaleA1130000106,50
T. HelgeM41550021106,49
B. Bang-KittelsenA61320031006,46
V. GustafsonM1912390174506,32
Villum DalsgaardA2420000006,25
L. TidstrandM175850072306,18
R. LeanderssonM123630000105,28
L. SvanbergF93980011005,26
I. HoffmannM51950000104,57
M. AgnarssonM41890020104,22

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Mjallby AIF: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Mjallby AIF: overganger

Inn

  • S. HansenODD Ballklubb · overgang30.8.26
  • P. ColleyMedina United · lån30.8.26
  • I. JohnssonSölvesborg · retur fra lån17.8.26
  • M. EnggårdMolde · overgang17.8.26
  • Villum DalsgaardFC Nordsjaelland · overgang15.8.26
  • K. NennessonEnköping · retur fra lån30.7.26
  • I. HoffmannLech Poznan · lån16.7.26
  • M. AgnarssonAarhus Fremad · overgang8.7.26

Ut

  • I. JohnssonEskilsminne · overgang18.8.26
  • A. MannehCercle Brugge · lån11.8.26
  • E. StroudHull City · overgang8.8.26
  • K. NennessonKristianstad · lån31.7.26
  • C. TchouanteŽelezničar Pančevo · overgang15.7.26
  • I. AdewaleNorrby IF · lån9.7.26
  • H. FagerbergIFK Norrkoping · lån8.7.26
  • L. Małachowski ThorellFC Basel 1893 · overgang6.7.26

Mjallby AIF: nøkkelfakta

LandSverige
Stiftet1939
StadionStrandvallen
Kapasitet7 500
Underlagnaturgress
TurneringAllsvenskan
Tabellplassering12. · 23 poeng

Mjallby AIF: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Mjallby AIF på?

Mjallby AIF spiller hjemmekampene sine på Strandvallen (Sölvesborg), som har plass til 7 500 tilskuere.

Hvor ligger Mjallby AIF på tabellen?

Mjallby AIF ligger på 12. plass i Allsvenskan med 23 poeng etter 24 kamper (5 seirer, 8 uavgjorte, 11 tap).

Når spiller Mjallby AIF neste kamp?

Neste kamp: Mjallby AIF – Hammarby FF, søn. 25.10. · 16:30 (Allsvenskan).

Hvordan endte den siste seriekampen til Mjallby AIF?

Siste seriekamp: Vasteras SK FK 1–0 Mjallby AIF (18.10.26).

Hvem er toppscorer for Mjallby AIF?

Klubbens toppscorer i turneringen er J. Bergström med 10 mål.

Mjallby AIF: terminliste, tabell og tips

Mjallby AIF (Sverige) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Allsvenskan, Champions League, Europa League, Conference League, Atlantic Cup, Svenska cupen), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Allsvenskan finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.