Fotball
Hjem › Lag › Kalmar FF
Kalmar FF

Kalmar FF: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Sverige · stiftet 1910 · Guldfågeln Arena

Kalmar FF: turneringer i 2026

Kalmar FF: kommende kamper

tor. 29.10. · 19:00Kalmar FF–Gais
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)
man. 2.11. · 19:00Mjallby AIF–Kalmar FF
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 16:30Kalmar FF–Sirius
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)
man. 23.11. · 19:00Orgryte IS–Kalmar FF
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 29.11. · 15:00Kalmar FF–AIK Stockholm
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)

Kalmar FF: siste resultater

Form i serienTVTTT
24.10.26Kalmar FF0–3IF Brommapojkarna
Allsvenskan
19.10.26Degerfors IF1–2Kalmar FF
Allsvenskan
12.10.26Malmo FF1–0Kalmar FF
Allsvenskan
20.9.26Kalmar FF0–5BK Hacken
Allsvenskan
13.9.26IF Elfsborg1–0Kalmar FF
Allsvenskan
7.9.26Kalmar FF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
29.8.26Halmstad1–0Kalmar FF
Allsvenskan
23.8.26Vasteras SK FK0–0Kalmar FF
Allsvenskan

Kalmar FF: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tor. 29.10. · 19:00Kalmar FF–Gais
Allsvenskan
man. 2.11. · 19:00Mjallby AIF–Kalmar FF
Allsvenskan
søn. 8.11. · 16:30Kalmar FF–Sirius
Allsvenskan
man. 23.11. · 19:00Orgryte IS–Kalmar FF
Allsvenskan
søn. 29.11. · 15:00Kalmar FF–AIK Stockholm
Allsvenskan
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Kalmar FF0–3IF Brommapojkarna
Allsvenskan
19.10.26Degerfors IF1–2Kalmar FF
Allsvenskan
12.10.26Malmo FF1–0Kalmar FF
Allsvenskan
20.9.26Kalmar FF0–5BK Hacken
Allsvenskan
13.9.26IF Elfsborg1–0Kalmar FF
Allsvenskan
7.9.26Kalmar FF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
29.8.26Halmstad1–0Kalmar FF
Allsvenskan
23.8.26Vasteras SK FK0–0Kalmar FF
Allsvenskan
19.8.26Angelholms FF0–7Kalmar FF
Svenska cupen
16.8.26Kalmar FF0–4Hammarby FF
Allsvenskan
9.8.26IFK Goteborg3–2Kalmar FF
Allsvenskan
1.8.26BK Hacken1–1Kalmar FF
Allsvenskan
25.7.26Kalmar FF2–1Mjallby AIF
Allsvenskan
20.7.26Kalmar FF2–2Malmo FF
Allsvenskan
12.7.26Hammarby FF2–0Kalmar FF
Allsvenskan
5.7.26Kalmar FF3–0Orgryte IS
Allsvenskan
30.5.26Gais3–0Kalmar FF
Allsvenskan
23.5.26Kalmar FF2–1Degerfors IF
Allsvenskan
17.5.26IF Brommapojkarna1–0Kalmar FF
Allsvenskan
10.5.26Kalmar FF2–0Halmstad
Allsvenskan
2.5.26Sirius3–2Kalmar FF
Allsvenskan
27.4.26Kalmar FF2–1IF Elfsborg
Allsvenskan
23.4.26Kalmar FF1–1IFK Goteborg
Allsvenskan
19.4.26AIK Stockholm1–0Kalmar FF
Allsvenskan
12.4.26Djurgardens IF3–2Kalmar FF
Allsvenskan
5.4.26Kalmar FF0–1Vasteras SK FK
Allsvenskan

Oppdatert: 25. oktober 2026

Kalmar FF: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (12.10.26).

  • K. Paananenlårskade

Kalmar FF: tabellplassering – Allsvenskan

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
11Gais248-6-1030:2530TTVTU
12Mjallby AIF245-8-1128:4023TUTUU
13Kalmar FF256-4-1523:4122TVTTT
14Degerfors IF255-5-1521:4120TTUTT
15Orgryte IS254-7-1431:5619UVTTT

Kalmar FF: sesongstatistikk (Allsvenskan)

Scorede mål per kamp0,9
Innslupne mål per kamp1,6
Hjemme: scoret / sluppet inn1,2 / 1,7
Borte: scoret / sluppet inn0,7 / 1,6
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring13

Kort

Gule kort23
Gule kort per kamp0,9
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-4-2 (13×) · 4-2-3-1 (9×) · 4-3-3 (2×)

Kalmar FF: spillerstatistikk (Allsvenskan)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
C. SagoeA252171383113007,25
C. GustafssonM16129520136207,20
R. JanssonF1412603285107,04
A. DariF97471052107,02
A. KeitaF96462053006,89
C. RosenquistM191622712012206,76
M. SöderbäckM251417132510106,73
L. SætraF2115900062306,71
N. ChourakM201113001910206,70
A. AlmqvistF94090020106,68
J. LöfgrenF65400040006,67
M. HallbergM25148402187206,64
V. TyrenM1156811165106,60
S. ØverbyF196010071006,57
K. PaananenA2430020006,52
R. GojaniM2015360272106,51
F. BjorklundM41620000006,50
V. LarssonF2318970082206,48
A. OlusanyaA1266720158106,45
E. NnamaniA131850052006,43
E. DallA82740072006,38
A. MagashyM2094911136106,35
M. YlitolvaF65380060206,30
Z. RåvikF93510010005,97
N. ShamounM51150031005,41
T. LauritsenM42140020004,44
M. StoltA61620020004,29
E. ImeriM11000000–

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Kalmar FF: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Kalmar FF: overganger

Inn

  • T. LauritsenVejle · overgang30.8.26
  • J. LöfgrenFC Luzern · lån30.8.26
  • K. PaananenSJK · lån25.8.26
  • E. DallFC Fredericia · overgang20.8.26
  • N. ShamounRanders FC · lån5.8.26
  • A. AlmqvistOddevold · overgang6.7.26
  • A. DariAl Ahly · lån2.3.26
  • M. SöderbäckIlves · overgang12.2.26

Ut

  • C. RosenquistDjurgardens IF · overgang30.8.26
  • A. SabriyeFF Jaro · lån6.8.26
  • R. JanssonFC St. Pauli · overgang30.7.26
  • A. OlusanyaSt Patrick's Athl. · overgang27.7.26
  • A. MotaraghebjafarpourIFK Varnamo · fri spiller6.7.26
  • A. DariAl Ahly · retur fra lån29.6.26
  • V. NilssonOskarshamns AIK · fri spiller2.5.26
  • Elias ErikssonEriksson Elias · fri spiller30.3.26

Kalmar FF: nøkkelfakta

LandSverige
Stiftet1910
StadionGuldfågeln Arena
Kapasitet12 182
Underlagnaturgress
TurneringAllsvenskan
Tabellplassering13. · 22 poeng

Kalmar FF: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Kalmar FF på?

Kalmar FF spiller hjemmekampene sine på Guldfågeln Arena (Kalmar), som har plass til 12 182 tilskuere.

Hvor ligger Kalmar FF på tabellen?

Kalmar FF ligger på 13. plass i Allsvenskan med 22 poeng etter 25 kamper (6 seirer, 4 uavgjorte, 15 tap).

Når spiller Kalmar FF neste kamp?

Neste kamp: Kalmar FF – Gais, tor. 29.10. · 19:00 (Allsvenskan).

Hvordan endte den siste seriekampen til Kalmar FF?

Siste seriekamp: Kalmar FF 0–3 IF Brommapojkarna (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Kalmar FF?

Klubbens toppscorer i turneringen er C. Rosenquist med 7 mål.

Kalmar FF: terminliste, tabell og tips

Kalmar FF (Sverige) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Allsvenskan, Svenska cupen), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Allsvenskan finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.